Friday, November 2, 2018

Ma olen teie eest midagi varjanud - Costany Store - esimesed lõhnaküünlad + GIVEAWAY. Milline on sinu lemmik?


Nonii.. See hetk on nüüd käes! Ma olen pikalt Teie eest midagi varjanud. Me oleme Kristoga selle projektiga juba päris kaua tegelenud. Nimelt.. Nagu te teate, siis olen ma meeletult suur lõhnaküünalde fänn. Kõige rohkem olen ma armastanud Bath and Body Works-i küünlaid. Lihtsalt sellepärast, et nende suured totsikud ja kolme tahiga küünlad on midagi täpselt minu maitsele. Eestis meil sellist asja eriti ei pakuta ja välismaalt on neid tellida päris kallis. Meil ei jäänudki muud üle, kui ise teha. Meie kindel nägemus oli see, et me ei taha standardseid pisikesi küünlaid. Me tahame selliseid, mis kestaksid kaua, põleksid kolme ilusa leegiga ja täidaksid päriselt ka toa lõhnaga. Suur küünal suudab seda teha ka suurema ruumi puhul. Lisaks sellele oli meie jaoks tähtis see, et küünlad sobiksid igasse interjööri. Ma lihtsalt toon ühe näite. Minu suur lemmik on Joiki rabarberi/maasika küünal. Aga see roosa ja rohelise kombo ei meeldi mulle välimuse mõttes üldse. Nii meil sündiski idee teha küünlad võimalikult minimalistlikud ja valged. Olenemata lõhnast. Valminud ongi meie esimesed 70 küünalt ja mul on niiiiiiiiii suur elevus sees. Saage meie küünaldega tuttavaks!

Kõige esimene küünal kannab nime Flirty Strawberry. See on kooslus maasikatest ja vahukoorest. Täpselt nii romantiline ja nii pehme, nagu see nimi kõlab, on ka selle küünla lõhn. See on minu absoluutne lemmik. Selles küünlas on täpselt parajalt pehmust, maasika hapukust ja vahukoore magusust. 


Meie Teise küünla nimi on Warm and Cozy Créme brulée.  Selles küünlas on parajalt särtsu, vürtsikust ja magusust. See meenutab sellist sumedat hilisõhtut kamina ees. Ta sobib ideaalselt jõulude ajal põletamiseks. Ta on oma loomult selline, et esmalt nuusutades krõmpsuvalt vürtsine, aga põlema pannes seest pehme ja kreemjas. Täpselt nagu üks Créme brulée olema peab. 


Meie kolmas küünal kannab nime Sweet and Sour lime. Ta on mõnusalt magus ja mõnusalt hapu samal ajal. Ta on värske, äratab meeli ja sobib ideaalselt selliste inimeste kaaslaseks, kes muidu väga lõhnaküünlaid ei armasta. Sellel küünlal on parajalt iseloomu ja tekitab isu ühe kosutava Mojito järele. 


Meie neljas küünal on selline natukene patune. Ta kannab nime Lovely chocolate. See on täpselt selline pehme ja šokolaadivahune. Mõnusalt magus ja salapäraselt sõltuvust tekitav. Siin kohal peab meelde tuletama, et olenemata selle vastupandamatust lõhnast, lusikaga sisse kaevuda ei tasu. Tuba mattub juba poole tunniga sellise meeldiva šokolaadikoogi lõhnaga. Kindlasti sobilik valik, kui ka sinul on magusa vastu nõrkus. 


Kõiki küünlaid on alates tänasest võimalik meie e-poest osta. Poe leiab siit: http://pood.costany.ee/pood/. Ühe suure küünla hinnaks on 24,90€. Kahjuks on neid hetkel vaid piiratud koguses (70tk), kuid kindlasti tuleb neid juurde. Kindlasti tasub e-poodi piiluda, sest tulevikus varsti lisandub sinna veel nii mõndagi põnevat. Aga, et täna on sellesmõttes pidupäev, siis tahaksime ühe küünla ka kellegile teie seast kinkida. Loosis osalemiseks anna meile siin või facebookis märku sellest, millist küünalt endale tahaksid. Aa.. ja kui te tellite! Siis kindlasti saatke mulle ka pilte ja andke tagasisidet! See on meie jaoks hästi tähtis! Jõulude aeg pole enam kaugel ja üks mõnus küünal sobib nii endale nautimiseks, kui ka sõbrale kingituseks. Head loosiõnne!

PS! Kõikide piltide autor on minu hea sõbranna ja suurepärane fotograaf Siiri Kumari! Ta teeb lihtsalt nii vingeid asju ja ükski ülesanne ei käi talle ülejõu. Tšekkige ka tema lehte ja blogi: https://www.facebook.com/siirikumariphoto/ ja http://thelionhearts.blogspot.com. PS, PS! Tegemist on sojavahast küünaldega :)

159 comments:

 1. Warm and Cozy Créme brulée

  ReplyDelete
 2. Millest küünlad koosnevad?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ava link, seal info korjas ☺

   Delete
 3. Millest küünlad tehtud on?

  ReplyDelete
 4. Kuna olen hull šokolaadi fänn siis tahaks endale koju Lovely chocolate prooviks.
  Nii vahva ettevõtmine ja tahaks, et terve kodu lõhnaks hästi.

  ReplyDelete
 5. Mulle meeldivad ka lõhnaküündlad. Ja tõesti on nad poodides nii väiksed. Loomulikult soovin loosis osaleda, valiksin maasika vahukoore. ��

  ReplyDelete
 6. Mmmm...Sweet and Sour lime tundub nii nii ahvatlev.

  ReplyDelete
 7. Warm and cozy creme brule ehk :) olen suuuuuur lõhnaküünalde austaja ja oleme just jõuludeks kolimas meie esimesse oma koju, niiet see oleks super armas element sinna lisaks.

  ReplyDelete
 8. Lõhnaküünlad on mu lemmikud!! Seega mulle sobiks ideaalselt Sweet and Sour lime.

  ReplyDelete
 9. olen suur brülee fänn, nii et valiksin Warm and Cozy Créme brulée

  ReplyDelete
 10. Flirty Strawberry😍

  ReplyDelete
 11. Wooow! Nii väga tahaks oma tuppa maasika ja vahukoore lõhna. :)

  ReplyDelete
 12. Warm and Cozy Créme brulée

  ReplyDelete
 13. Minu küünalde armastus kasvab hüppeliselt kui õues pimedaks kisub ja tuul akna taga ulub. Lisaks olen ma jõuluhull ja üks Warm and Cozy Créme brulée aitaks mul kuni detsembrini seda vaikselt kodus välja elada ma usun

  ReplyDelete
 14. Aaah, tahaks täiega creme brule oma proovida :)

  ReplyDelete
 15. Tahaks seda creme brule küünalt kodus põletada! :P

  ReplyDelete
 16. Flirty Strawberry :D Mina ka suur lõhnaküünalde fänn, aga tihti ei ole lõhna piisavalt ja nad saavad ruttu otsa ka, kui kaua on Sinu küünalde põlemisaeg?

  ReplyDelete
 17. Kõik tunduvad juba kirjelduste põhjal väga hea lõhnaga olevat, aga ma arvan, et valiksin Sweet and Sour lime. :)

  ReplyDelete
 18. Ma olen suur lõhnaküünalde põletaja, eriti talvel. Kurb aga on see, et need pisikesed nii kiirelt ära põlevad. Selline suur kuluks küll riiulile ära! Kõige enam meeldiks Warm and Cozy Créme brulée! Kas on ka muidu mingi pikkus teada tundides, kaua selline suur põledes kesta võiks? :)

  ReplyDelete
 19. Pimedal õhtul on parim kaaslane lõhnaküünal, mind esimesena köitis Sweet and Sour lime :)

  ReplyDelete
 20. Sweet and Sour Lime :)tundub väga ahvatlev

  ReplyDelete
 21. "Sweet and Sour lime" Seda tahan!
  Kusjuures minu esmane valik oleks iseendale Flirty Strawberry, aga mees mul just siin ükspäev turtsus kui põletasin jälle küünlaid, et talle ei meeldi se ja teine lõhn... ehk siis see sobib, kuna Sinu kirjeldus on paljulubav :) ja vahest mul endalgi lööb selline värskuse vajadus välja.
  NB! Super reklaampildid olete juurde teinud!

  ReplyDelete
 22. Kuna mulle küünlad meeldivad, aga väga magusad mitte nii väga, siis loogiline oleks Sweet and Sour lime :)
  Väga vinge ettevõtmine teil, palju edu sellega!

  ReplyDelete
 23. Ma soovitan juurde lisada toote mõõdud ja umbkaudne põlemisaeg...muidu ei saa nende tootepiltide järgi üldse aru kui suur ja kestev see küünal on? St tundub pisike purgike...

  ReplyDelete
 24. Sooviksin võita cozy creme brulee küünla! :)

  ReplyDelete
 25. Olen tihti sama dilemma ees küünaldega - lõhn meeldib väga, aga kuhu ma panen rohelist, punast või oranži värvi küünla, kui tahaks, et kodus oleks kõik minimalistlikult valge ja hall 😀
  Nendest lõhnadest tekitas enim huvi Sweet and Sour lime ja cozy creme brule😋

  ReplyDelete
 26. Ma arvan, et valituks osutuks Lovely Chocolate ��

  ReplyDelete
 27. Sweet and Sour Lime kõlab kõige paremini! 🍋

  ReplyDelete
 28. Flirty strawberry 😊

  ReplyDelete
 29. Sweet and sour lime 😍

  ReplyDelete
 30. Seda esimest, maasika ja vahukoorega prooviks küll :)

  ReplyDelete
 31. Seda esimest, maasika ja vahukoorega prooviks küll 😊
  Arvan, et ise nii kallist küünalt ei ostaks...

  ReplyDelete
 32. Ma olen täiesti hull lõhnavate küünalde järgi - üldse küünalde järgi. Peale esimese lapse sündi jäi põletamist vähemaks ja nüüd on teine beebi lähinädalatel tulemas, seega on veel viimane aeg mõned lõhnavad küünlad süüdata ja ise soojas vannis vedeleda :) Mul on ilmselt mingi rasedusekiiks - kõik laimi ja sidruniga seotud asjad on just ja ainult mulle mõeldud. Üks Sweet & sour lime annaks ehk krapsakust juurde enne kui jõulu ja beebiasjade alla mattun :P

  Jõudu Teie tegemistes!

  ReplyDelete
 33. Flirty strawberry 😊

  ReplyDelete
 34. Kas küünalde märgistus vastab nõuetele ja kas neid on vastavalt standardile testitud või hakkasid niisama tegema?!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Küünalde märgistus vastab nõuetele :) Ei tee ise lihtsalt niisama. Neid teeb meile korralik firma Haapsalus.

   Delete
 35. Flirty Strawberry oleks minu lemmik!

  ReplyDelete
 36. Ma jumaldan lõhnaküünlaid! Ma ei jõudnud suvise kuumalaine ajal ära oodata neid külmi ja pimedaid sügis- ja talveõhtuid, et jälle oma küünlakesi põletama saaks hakata.
  Eriti meeldivad mulle värske lõhnaga küünlad nagu apelsini- või sidrunilõhnalised. Laimilõhnalist veel proovinud pole, kuid nüüd väga tahaks! Oh, kuidas ma loodan, et viimaks loosiõnn minule naerataks...


  PS. Kas eksport on ka plaanis või miks on küünaldes ingliskeelsed nimed? Eestikeelsed kutsuksid (vähemalt mind) palju rohkem ostma, sest välismaist kaupa on kõik kohad täis.

  ReplyDelete
 37. Flirty Strawberry ❤️ Olen ka suur lõhnaküünla fänn ja selline kingitus oleks ideaalne.

  ReplyDelete
 38. Warm and Cozy Créme brulée

  ReplyDelete
 39. Warm and Cozy Créme brulée

  ReplyDelete
 40. Warm and cozy creme brulee. Küünlad kuuluvad mu lemmikute hulka ja eriti lõhnakad . See warm and cozy oleks ilmselt minu cup of tea

  ReplyDelete
 41. Maasika ja vahukoore küünal tundub küll väga ahvatlev!

  ReplyDelete
 42. Tahaks kõiki proovida tegelikult, aga nooo alustaks näiteks Lovely chocolate'iga. :) Tundub kõige ahvatlevam :)

  ReplyDelete
 43. Meeeeletult ihaldaks lovely chocolate'i endale koju, et tuba täita magusa lõhnaga ��

  ReplyDelete
 44. Kuna ma brülee ja laimi tellisin juba, siis maasikas võiks ka juba olla ju. Sokolaad on ainuke lõhn, mis kahjuks mulle üldse ei meeldi.

  ReplyDelete
 45. http://pood.costany.ee/pood/lohnakuunlad/flirty-strawberry-lohnakuunal/

  Valiksin selle :)

  ReplyDelete
 46. Warm and Cozy Creme Brulee tundub midagi minu maitsele :)

  ReplyDelete
 47. Šokolaadi ei ole kunagi liiga palju, sellelõhnaline küünal võiks küll kodus olla :)

  ReplyDelete
 48. Oi kuidas ma tahaks neid kõiki proovida :) Aga üks suur maasika-vahukoore lõhnaline küünal sobiks esialgu ideaalselt, see jäi ka kõige esimesena silma.

  ReplyDelete
 49. Kui ägeee!!!! Ma olen täielik lõhnaküünla sõltlane ja tõesti on nii raske leida selliseid mis lõhna ikka korralikult välja annaks JA ilusad välja näeksid. Talve jooksul põletame tavaliselt tõesti mitmekümneid lõhnaküünlaid, sest nii see lõhn kui küünlavalgus on lihtsalt täiesti sõltuvust tekitavad ja eriti pimedal ja sobusel ajal mõjuvad nii hästi! Suvisel ajal ehk alustaks Flirty Strawberry proovimisega, kuid hetkel õue vaadates tahaks endale tahaks kõige rohkem proovimiseks vast Warm and Cozy Créme bruléed.

  ReplyDelete
 50. Tahaks seda creme brule küünalt kodus põletada ning mandariine süüa ❤️��

  ReplyDelete
 51. Sooviksin omale võidu korral Flirty Strawberry :) Tundub kõige ägedam neist!

  ReplyDelete
 52. Warm and Cozy Crème brûlée- meie peres on just meespool see küünaldepõletaja, nii et las naudib jõuluhõngulist tuba :)

  ReplyDelete
 53. Warm and Cozy Créme brulée

  ReplyDelete
 54. Sooviks saada Warm and Cozy Créme brulée küünalt, osalen! :)

  ReplyDelete
 55. Flirty strawberry 😊😊

  ReplyDelete
 56. Warm and Cozy Créme brulée

  ReplyDelete
 57. Flirty strawberry. Küünlad on ülimõnusad, eriti sellisel aastaajal ❤️

  ReplyDelete
 58. Flirty strawberry prooviks heameelega ära :)

  ReplyDelete
 59. Väga lahe! Eriti suur kiitus, et sojavahast tehtud (ma tavalisi lõhnaküünlaid enam ammu ei põleta). Sooviks väga proovida Warm and Cozy Créme brulée küünalt :)

  ReplyDelete
 60. Ilmselt on kõik küünlad mega hea lõhnaga, aga mina valiksin Warm and Cozy Créme brulée.

  ReplyDelete
 61. Sweet and Sour lime.

  ReplyDelete
 62. Créme brulée kõnetab.... See niisama ka mu lemmik :)

  ReplyDelete
 63. Meie Teise küünla nimi on Warm and Cozy Créme brulée. Selles küünlas on parajalt särtsu, vürtsikust ja magusust. See meenutab sellist sumedat hilisõhtut kamina ees. Ta sobib ideaalselt jõulude ajal põletamiseks. Ta on oma loomult selline, et esmalt nuusutades krõmpsuvalt vürtsine, aga põlema pannes seest pehme ja kreemjas. Täpselt nagu üks Créme brulée olema peab.

  See sobiks kindlasti mu ema maja elutuppa kamina peale. :)

  ReplyDelete
 64. Creme brülee tundub huvitav. �� tekib kohe isu peale ��

  ReplyDelete
 65. Sweet and Sour lime, mmm;)

  ReplyDelete
 66. Kuna olen suur lõhnaküünalde fänn ja kodus on mul neid väikseid vähemalt 160tk siis oleks tore üks suur võita. Lõhnast sobiks nii sokolaadi kui ka maasika. :) :)

  ReplyDelete
 67. Meie peres on lugu hoopis vastupidine, et mees ostab ja põletab kodus lõhnaküünlaid :) Eks mullegi meeldib õdus küünlavalgus ja mõnus aroom aga kunagi pole meeles põlema panna neid. Õnneks hoolitseb meespool selle asja eest! Šokolaadilõhnaline küünal tundub ülim! Maailm võiks olla tehtud šokolaadist ma ütlen!!

  ReplyDelete
 68. Warm and Cozy Créme brulée :)
  Nüüd tekkis brüleekreemi isu, tean mida õhtul magustoiduks valmistada :)

  ReplyDelete
 69. Varajaseks hommikuks sweet and sour lime, uniseks lõunaks lovely chocolate, õhtuhämaruses flirty strawberry ja enne ööd warm and cozy creme brülee....milline päev! :)

  ReplyDelete
 70. Warm and Cozy Créme brulée :)

  ReplyDelete
 71. Mina valiksin endale Warm and Cozy Créme brulée. :)

  ReplyDelete
 72. Valikuist esimene maasika ja vahukoore küünal kõlab kõige paremini, mida tahaks järgi katsetada. Olen suur küünaldepõletaja ja oleksin megaõnnelik kui saaks võimaluse selle ära proovimiseks :)

  ReplyDelete
 73. Mina sooviksin väga proovida Sinu lemmikut küünalt. Kahjuks jäävad need küünlad mulle niisama ostmiseks liialt kalliks, küünalde kirjeldus on ju iseenesest super :) .

  ReplyDelete
 74. Flirty strawberry ja Sweet and sour lime tõmbavad kôige rohkem..need usun et oleksid kaks minu lemmikut

  ReplyDelete
 75. Flirty strawberry ja Sweet and sour lime oleksid kaks minu lemmikut kindlasti..

  ReplyDelete
 76. Jõulude ajal oleks eriti mõnus Lovley Chocolate :)

  ReplyDelete
 77. Sweet and sour lime:)

  ReplyDelete
 78. Warm and Cozy Créme brulée :) Küsiks veel et mitu tundi põlemisaeg ? :)

  ReplyDelete
 79. Kiidan ettevõtlikkust ja ideed, samuti disaini, väga ilus ja maitsekas! Sellel samal põhjusel, mis Sa Joiki kohta välja tõid, on ka minul nende küünlad ostmata jäänud. Küll aga on suureks miinuseks kahjuks toote nimi. Costany kõlab kuidagi nii..pubekalikult? Ma eiteagi, mis mind selle juures häirib, aga kõlab kuidagi halvasti ning keeruliselt, saan aru, et alustasid selleg blogimist, tegid endale nime jne, aga mina oma emale nt Costany nimelist küünalt ei kingiks. On ju nii palju lihtsalt ja armsaid emakeeles kõlavaid ettevõtte nimesid, kasvõi nt Elli küünlad. Miiu suutis ka oma ülikeerulisest blogi nimest lihtsa, eestikeelse ning meeldejääva nime tuletada. Mitte üldse halvaga, vaid lihtsalt minu mõtted :)

  ReplyDelete
 80. Warm and Cozy Créme brulée !
  Ootan juba seda lõhna oma ninna.. Mandariinid ja Glögi veel kõrvale.. mm jõuluhõnguline. Kindlasti soovin osaleda. Meeldib küünlaid põletada aga no ei lõhna nad nii nagu ma sooviks. Ikka tahaks nt õuest tuppa tulles tunda seda imelist Créme brulée lõhna.

  ReplyDelete
 81. Flirty Strawberry... mmm :)

  ReplyDelete
 82. Sweet and sour lime 🤩 midagi täpselt mulle!!!

  ReplyDelete
 83. Vot mina pole küll veel sellist küünalt leidnud mis tõesti täidaks toa lõhnaga.Maasika vahukoore tundub vägagi hea lõhna combona.

  ReplyDelete
 84. Warm and Cozy Créme brulée sooviks jõuluajaks proovida :)

  ReplyDelete
 85. Maasikaga kõlab megahästi!

  ReplyDelete
 86. Warm and Cozy Creme brulee,tundub olevat midagi minu maitsele ��

  ReplyDelete
 87. Laimiga täpselt meie kodust puudu :)

  ReplyDelete
 88. Nad kõik tunduvad nii mõnusad, aga Sweet and Sour kõlab nii vastpandamatult värskelt!

  ReplyDelete
 89. Flirty strawberry

  ReplyDelete
 90. Oh sellega tulebki meelde, et pean endalegi koju küünlaid ostma. Mulle väga meeldivad just lõhnaküünla ja dtdäna hingedepäeval tahtsin süüdata selle sügise esimese küünla aga mida polnud seda polnud. Polnud segi tavalisi küünlaid mida kombeks hingedepäeval süüdata.

  ReplyDelete
 91. Armastan küll väga lõhnaküünlaid, kuid tahaksin proovida just Sweet and Sour lime-i, just selle värskuse pärast ��

  ReplyDelete
 92. Sooviks proovida Sweet & Sour lime küünalt.

  ReplyDelete
 93. Kõik tunduvad niiii mõnusad, aga valiksin kõigepealt prooviks Flirty Strawberry :)

  Edu Teie tegemistes!! :)

  ReplyDelete
 94. Kõik tunduvad super head, nii vinge ettevõtmine. Hetkel valiksin flirty strawberry😍😍

  ReplyDelete
 95. WARM & COZY CRÈME BRÛLÉE tundub mõnus valik pimedateks sügisõhtuteks :)

  ReplyDelete
 96. Mmmmaasikad ja vahukoor paluks mulle 😊

  ReplyDelete
 97. Maasika ja vahukoore oma sooviks väga!

  ReplyDelete
 98. Sweet and sour lime tundub huvitav 😊😊

  ReplyDelete
 99. Küünlad on minu "must have" seega prooviks alustuseks Flirty Strawberry.

  ReplyDelete
 100. Flirty Strawberry

  ReplyDelete
 101. Ma ei ole eriline lõhnaküünalde fänn ega üldse küünalde põletaja, aga Sweet and Sour Lime tundub nii huvitav ja teistsugune, et ma tahaksin sellele võimaluse anda! ��

  ReplyDelete
 102. Sweet & Sour lime küünal tundub täiesti imeline ja sooviksin nii väga seda proovida. Olen meeletu lõhnaküünalde fänn! Talveajal pole midagi paremat kui mõnus hubane kodu ja lõhnaküünal! Kuna sünnipäev tulemas varsti, siis olengi ehtne talvelaps ja jumaldan seda aega.

  ReplyDelete
 103. Ma nuusutaks nii seda maasika ja vahukoore magusust

  ReplyDelete
 104. Ma olen eriti suur küünlafänn. Tavaliselt olen maasikalõhnaliste küünalde suhtes skeptiline, aga seda Flirty Strawberry oma tahaks küll endale. ��

  ReplyDelete