Tuesday, December 19, 2017

Breden Kids - Suur jõululoos VOL2 + GIVEAWAY võitjad!


Paar päeva tagasi lõime käima suure, suure loosi koostöös Bredeniga. Mul on hea meel öelda, et olen välja valinud kaks võitjat ja nende nimeks on Maarja-Liisa Pilli ja Instagrami konto nimega keishymargus Aga kuna meil oli Malluga kahepeale võimalik valida lausa kaheksa võitjat, siis nüüd on aeg järgmiste võitjate selgitamiseks. Kõik, kes eelmise postituse all sõna võtsid, on oodatud ka nüüd osalema! Kunagi ei tea, millal õnn naeratab onju ☺ Selleks, et loosis osaleda tuleb lihtsalt olla Breden Kidsi instagrami sõber siin: https://www.instagram.com/breden_kids/ ja jätta endast siia, Facebooki või Instagrami väikene märge.  Lisaks loosile kehtib sellel perioodil ka sooduskood "MALTRI25", mis annab kõikidele täishinnaga toodetele nende e-poes -25% soodustust. Selleks, et soodustus rakenduks, peab olema sisse logitud!

Aga nagu ma lubasin, siis saime me ka Kristoga seekord Bredeni riideid proovida. Või noh.. Mütse, kui täpsem olla. Mina sain omale meriinomütsi MARI 22,90€ (link) ja Kristo sai omale müts-salli BRUNO 39,90€ (link). Enda oma valisin selle järgi, et siis saan Krisiga matchida. Enamasti on see matchimise teema ikka rohkem tütarde puhul aktuaalne, aga mu meelest on see päris lahe, et meil Krisiga ka ühtekad mütsid nüüd on. Eriti vahva on niimoodi ringi käia kõhukotiga, hehe. 


Müts on mõnusalt veniv, tagant natukene kottis, nagu mulle meeldib ja mis peamine SOE! Ma olen päris kehva mütsi kandja terve elu olnud, aga viimasel paaril aastal on see komme oluliselt paranenud. Mul hakkavad lausa kõrvad valutama, kui külma tuult puhub ja seetõttu on hea müts must have. Kristo sai omale sellise nö tuukrika. Sellega on talvel pakasega nii hea minna õue lund rookima näiteks nii, et külm ei näpistaks või hoopis mäele lauda/suuska sõitma. Ehtne meestekas. Minu meelest täiega hea kingiidee ka sõbrale/isale/mehele, kes vähegi mäele satub. Näeb stiilne välja ka pealekauba. Lisaks praegusele valikule tahaks kunagi ära proovida ka nende sooja pesu, kui näiteks järgmine aasta Krisiga juba kelgutama saab minna. Temal on meriinokombe olemas, aga endale tahaks ka proovida. Äge, et ka täiskasvanutele neid tehakse. Breden võiks beebitudukatele sarnaseid lukuga jumpsuite täiskasvanutele ka teha. Need nii mõnusad! 

Krisile otsustasime  sellel korral tellida need super nupsud hirvekestega püksid, body ja meriinovoodriga salli. Need sobivad hästi praeguse jõulumeeleoluga kokku ja välimus/värv on täiesti minu teetass. Lihtsuses peitub võlu ja hall on üks mu lemmikuid värve. Ka jõulupildistamisele panime Krisile selga just need püksid. Üleüldse on Bredeni püksid meie peres täiega lemmikud.. Mallu kirjutas oma postituses ka sellest, aga leian, et peaksin seda rõhutama. Bredeni beebipükstel on see eelis, et nad ei sooni absoluutselt. Kris on ka ikkagi päris suure ja ümmarguse piimakõhukesega ja täiega paljud püksid on ebamugavalt ümber olnud nii, et randid on järel. Ometi on suurus õige. Bredeni püksid on ainukesed, millega meil seda muret pole kunagi olnud. Lisaks on hea see, et neid saab alt lühemaks keerata, kui sääred pikaks jäävad ja pükste välimus seetõttu ei kannata/ei muutu. Sama on ka body varrukate puhul. Bodyl on ka kaks rida trukke, et pikemalt kanda saaks. 


Aga ma enam pikemalt ei jutusta. Meie väikene mees on jälle "hambanohus", sest tulemas on tema esimesed purihambad ja ige on täiega punnis. Oeh, vaeseke. Ma lähen poen talle kaissu ja räägime juba homme. Seniks, aga head loosiõnne!

93 comments:

 1. Vloge ei ole enam üldse tulemas?....:(((

  ReplyDelete
 2. Osaleksin rõõmuga loosis, põnnile kuluks soe riietus ära küll :)

  ReplyDelete
 3. Kõige ilusamad "tuukrikad" on vaieldamatult just Bredenil, meriino varianti minu bossul veel pole, loodan loosiõnnele 😇.

  ReplyDelete
 4. Ma olen aastatega aina suuremaks külmavareseks muutunud. Müts on peas, sall kaelas, kindad käes. Nii mõnus on olla kui on soe! Paraku on mütsiost üks keerulisemaid asju üldse :D

  ReplyDelete
 5. osalen ka loosis, tahaks meriino müts-salli :)

  ReplyDelete
 6. Tahaksin ka oma kahele poisile Meriinovilla mütse, on teised nii soojad ja nahasõbralikud.

  ReplyDelete
 7. Osalen. Just üks meriino müts on enda kapist puuudu 🙂

  ReplyDelete
 8. Osalen ka loosis, lapsele kuluvad ikka breden'i tooted ära, meile ka väga meeldivad :)

  ReplyDelete
 9. Kui ma peaksin võitma, siis kingiksin selle võidu edasi inimesel, kellel peres kasvab kaks pisikest last, sest kinkimise rõõm on see kõige parem rõõm🙂

  ReplyDelete
 10. Väga soovin osaleda loosimises, seekord valiksin mütsi tütrele, poistel juba on Bredeni mütsikesed👌

  ReplyDelete
 11. Õepoistele ikka vajalikud!

  ReplyDelete
 12. Õepoistele ikka vajalikud!

  merlemusting@hot.ee

  ReplyDelete
 13. Osalen :) tahaks nii väga ära proovida palju kiidetud meriinosisuga tuukrimütsi oma pojale, tal pidevalt kõrvad paljad teistes tuukrites

  ReplyDelete
 14. Osalen hea meelega Bredeni loosis ;) Seal on nii palju mõnusaid tooteid, mida vaja oleks!

  ReplyDelete
 15. osaleksin loosis 🙂

  ReplyDelete
 16. Oleks tore oma kahele lapsele ûks korralik komplekt Breden Kidsi kvaliteetseid tooted soetada :) räägitakse, et need pidavat head olema ;)

  ReplyDelete
 17. Bredeni mütsid ja sallid meie pere lemmikud ka, kõigil neid mitu tk, aga värvivalik ei teeks paha :)

  ReplyDelete
 18. Osaleks ka, sest pole veel ühtegi Bredeni asja siiani raatsinud soetada :) Oleks hea võimalus teada saada kui head nad siis ka on ;)

  ReplyDelete
 19. Osaleks ka, sest pole veel ühtegi Bredeni asja siiani raatsinud soetada :) Oleks hea võimalus teada saada kui head nad siis ka on ;)

  ReplyDelete
 20. Osaleks ka, sest pole veel ühtegi Bredeni asja siiani raatsinud soetada 🙂 Oleks hea võimalus teada saada kui head nad siis ka on 😉

  ReplyDelete
 21. Osalen. Sooviks lastele uusi ilusaid mütse :)

  ReplyDelete
 22. Osalen ka loosis! ☺️

  ReplyDelete
 23. Soovin osaleda loosimises, sest minu preilidel on puudu just varakevadeks mütsid! 🙂🙏🎁

  ReplyDelete
 24. Tahan osaleda loosimises! Loodan õnnele! Suurepärane kingitus Jõuludeks!

  ReplyDelete
 25. Osalen. Sulle sobib see müts nii hästi, et tahaks kohe endale ka sellist. Varem pole nende täiskasvanute mütsid mulle väga silma jäänud.

  ReplyDelete
 26. Niii niii soovin võita, tükkaega juba nillin meriinokombet! :)

  ReplyDelete
 27. Mina kasutasin sooduskoodi ja poeg on esimese Bredeni toote omanik!

  ReplyDelete
 28. Minu 3 poissi kannaks uhkusega Bredeni mütse, see oleks ülilahe ju! Igaljuhul osalen loosis, Breden on ju väga kiidetud brändi nimi.

  ReplyDelete
 29. Osalen! Meie tirtsul hetkel kasutusel Bredeni müts-sall, aga tahaks meriinokombet ja teisi riideid ka proovida kindlasti 😊

  ReplyDelete
 30. Palun palun palun olen olnud see aasta hea laps :3

  ReplyDelete
 31. OSALEN💖💖💖!!! Väga tahan võita, sest Bredeni asjad nii kallid ja pole raatsinud osta sealt veel. Pojal kõrvad haiged,ehk oleks nende mütsidest abi,et kõrvad soojas hoida.

  ReplyDelete
 32. Osalen taas ja loodan õnnele :P

  ReplyDelete
 33. Me ostsime issile ja pojale ühesugused meriino mütsid-sallid, superhead.

  ReplyDelete
 34. Ma ei tea, mitmes Bredeni loosis ma viimase aasta jooksul osalenud olen, aga siiani loodan, et ehk õnn naeratab ükskord ka minule :)

  ReplyDelete
 35. Väga armas väikemees. :) mu 10-kuusel pojal on neli hammast välja tulnud ja tundub, et ta rohkem ei taha neid kasvatada ��

  ReplyDelete
 36. Soovin osaleda! Ehk isegi lubaksin endale ühe mõnusa mütsi :)

  ReplyDelete
 37. Osalen :). Oleme Bredeni fännid. Tähendab, mina olen ja ülejäänud perel lihtsalt pole valikuid :D.

  ReplyDelete
 38. Osalen! teiereilika@hotmail.com

  ReplyDelete
 39. Ikka hoian pöidlaid pihus! Meriinovoodriga müts-sall on aeg välja vahetada fliisvoodriga müts-salli vastu :)

  ReplyDelete
 40. Osalen. :) kildukarik@gmail.com

  ReplyDelete
 41. Oi, endale oleks merinovillaseid karupükse küll tarvis!

  Pipike007@gmail.com

  ReplyDelete
 42. Soovin loosis osaleda ja müts-salli võidu korral soetada :)

  ReplyDelete
 43. Osalen. Uues suuruses meriinokombe hüüab meie nime!

  ReplyDelete
 44. Oi kui vahva väikemees ja kui ilusad su juuksed on! Palun jätagi sellist värvi.
  Ilusaid pühi!

  (Loosis ei osale)

  ReplyDelete