Monday, May 1, 2017

MUL ON TÄNA SÜNNIPÄEV - 24 + Algas EBA 2017 hääletus

Täna 24 aastat vana ja 36+4 nädalat rase, hehe!

Ja ongi kätte jõudnud esimene mai! Sellel aastal tähistame/tähistasime minu sünnipäeva tagasihoidlikult ja vaikselt. Ma olen alati mõelnud, et mul on oma sünnipäeva päevaga hirmsasti vedanud.. See on alati kõigi jaoks vaba päev ja mina saan hommikul pikalt magada. Kui on soov suuremat pidu korraldada, siis saab alati tähistada päev varem (kuna 30.04 on juhtimisi ka volbriöö, siis on terve linn igasuguseid vahvaid üritusi täis) ja sünnipäeva hommikul ennast ikkagi mõnusalt välja puhata ning perekonnaga aega veeta. Ideaalne mu meelest. Tänks emps! Väidetavalt pidin ma sündima hoopis 09.05, aga mul oli natukene kiire siia ilma tulemisega. Hästi valisin!

Eile käisime Mallu ja Kardoga Kadrioru Restoranis õhtusöögil ja täna läheme tibu suvilasse grillima. Külalisi meil eriti ei tulegi.. Esialgu pidime minema üldse Kristo onu juurde, aga plaanid muutusid natukene ja lähemegi hoopis viiekesi Tibu suvilasse grillima - mina, Kristo, Tibu, Marju ja Taavi. Nii täitsa spontaanselt. 

Aga räägiks natukene Kadrioru Restoranist ka, kes meid sünnipäeva puhul kostitas. Kõigepealt pean tõdema, et interjöör on seal tõesti äge. Mulle meeldis, et seal on nii palju aknaid ja valgust. Toidud olid maitsvad ja portsud ikka päris suured.. Lõpuks oli küll selline tunne, et veeeeereme sealt restoranist välja (mitte, et ma juba niisama ei veereks ringi). Neil on uus menüü ja meil oli vaja ikkagi võimalikult palju erinevaid toite järele proovida. Mulle meeldisid kõige rohkem värskelt pressitud mahlasegud, isetehtud jäätee ja eelroogadest avokaado/lõhe leivad. Mmmmmmmm. Eks rohkem näeb nädalavahetuse vlogist. Ma hoian teid ikka truult enda käekotis pidevalt kaasas, hehe. 

Mallu kinkis mulle nii vahva sisustuselemendi - sinise liblika.. See on tõõõõesti imeilus! Aitäh, aitäh, aitäh!

Parima kvaliteediga vaatamiseks vali 1080p!

Lõpetuseks peakski vist kokku võtma oma 23-nda eluaasta. Ilmselt oleks kõige õigemaks märksõnaks sündmusterohke. Ma jõudsin sellel eluaastal kihluda, abielluda, pulmareisil käia, töökohta vahetada ja rasedaks jääda. Päris tegus või mis? Igal muul juhul oleks seda aastat raske trumbata, aga ma usun, et kõhuelanik suudab seda kohe kindlasti. Mind ootab ees veel põnevam eluaasta.. Ma saan olla abikaasa ja ema. Ma tunnen, et olen õnnega koos ja ma olen tohutult tänulik kõige ja kõigi eest, mis mind ümbritseb. Uhh.. Kas te teate seda tunnet, kui ei oska end sõnadega hästi väljendada? Mul on praegu täpselt selline tunne. Sellepärast ma panengi siia lõppu hoopis pildi Raffaellost. See pidi ütlema rohkem, kui tuhat sõna.


Aa, ja täna algas ka EBA 2017 (Eesti Blogiauhinnad) hääletus. Meie pesa poolt saab hääletada Elulised blogid kategoorias ja ikka "Costany Sparkles : www.costany.ee" nime alt. Ma oleksin Teile toetuse eest super tänulik! Musid, kallid, paid! ♥ Eelmine aasta sain tänu Teie toetusele lausa teise koha. Niii vinge, aitäh selle eest! Nagu väikest viisi sünnipäeva kingitus võinii ☺Oma hääle lemmikule saab anda siin: http://eba.marimell.eu.

22 comments:

 1. Palju õnne sünnipäevaks armas Triinu!😊

  ReplyDelete
 2. Palju õnne armas Triinu Liis!:)

  ReplyDelete
 3. Kuidas sa alati nii jumekas oled, mida sa kasutad ? :) Ja palju, palju Õnne !

  ReplyDelete
 4. Kuidas Sa alati nii ilus jumekas oled? Mida sa kasutad??? :)
  Ja muidugi Palju, palju õnne Sulle :)

  ReplyDelete
 5. Palju õnne ja rõõmu! Minu poeg pidi ka sündima 9.mai, aga sündis 1.mai ja see on tōesti ideaalne päev sünnipäevaks!

  ReplyDelete
 6. Kõige ilusamat sünnipäeva armas Triinu !! 😊😊😊😊

  ReplyDelete
 7. Palju õnne sünnipäevaks Triinu Liis!!! ☺☺

  ReplyDelete
 8. Palju õnne sünnipäevaks Triinu Liis!! ☺☺

  ReplyDelete
 9. Palju õnneeee armas Triinu!!! Et sul alati kõik kõige paremini läheks! Kallipai

  ReplyDelete
 10. Super ilus kleit! Kui saladus ei ole kust see pärit on? Mul oleks vaja ka natuke oma garderoobi täiendada riietega, kuhu punu ära mahuks :)

  ReplyDelete
 11. Suurimad õnnesoovid sünnipäevaks sulle, imeline naine!
  Minul oli sarnane superaasta 2015-abiellusin, lõpetasin ülikooli ja sain emaks :)

  ReplyDelete
 12. Nonii, kas mallukas nats spoilis liblika üleandmisel, et selle panete oma uude korterisse?? :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Mida ma spoilin? See, et Triinu kolida tahab, on siit sada korda ju läbi käind :D

   Delete
 13. Palju õnne sünnipäevaks! :) Ja andsin ka hääle, justkui ka sünnipäeva kingi eest.

  ReplyDelete
 14. Palju Palju õnne Sulle, armas Triinu!! :)

  ReplyDelete
 15. Mis tööd Su kaasa teeb, video põhjal sain aru, et ta on Nordeas?

  ReplyDelete
 16. imelist sünnipäeva Triinu Liis :)

  ReplyDelete
 17. Palju õnne ! 🤗😇

  ReplyDelete
 18. Palju palju õnne, armastust, ilusaid hetki ja kõike muud head, mu armas lemmikblogija! :) :*

  ReplyDelete
 19. Õnnesoovid minu poolt ka! :)

  ReplyDelete
 20. Palju palju õnne!Ka mina olen täna sünnipäevalaps ja tõesti valisin sündimiseks hea kuupäeva (mina pidin sündima 7.mail) :)

  ReplyDelete
 21. teist need pildi oleks võind veidi heledamad olla siis ilusaid armsaid inimesi oleks rohkem näha :P:) a õnne palju ning väga kaunis kleit :)

  ReplyDelete