Sunday, February 17, 2013

What a wonderful life it is : Snapshots


Hei, hei!

Möödunud nädalates on jälle rohkelt toredaid mälestusi ja hetki mida teiega jagada tahaksin. Kuid enne kui nendest rääkima hakkan siis peale pikka pusimist suutsin siia postituse juurde lisada ka lihtsalt ühe loo millest olen täiesti sõltuvuses.. Tehke ka teie oma kõrvadele pai sellega :) Pole ammu Rihannalt midagi nii head kuulnud.

Üks tore õhtu oli kui meie firma käis vastlapäeva puhul kelgutamas ning hiljem Hiiu pubis hernesuppi, kukleid ning vahvaid vastlapäeva mänge mängimas. Mina pidin kinnisilmi näiteks põssale saba taha kleepima. Maandus see küll rohkem tema sääre peale, aga pole hullu, jäin täpsuselt teisele kohale! Veel pidid mõningad kollegid näiteks purgitäie herneid hiina toidu pulkadega välja noppima. Kus see alles nõudis kannatust! 

Hiljem nautisin ühe armsa kolleegi Helinaga külma siidrit. Olen Helinale mentoriks ja usun siiralt, et temast saab ühel päeval väga hea müügipartner!


Sõbrapäeval ning päev enne seda veetsime Jüriga mõnusalt kvaliteetaega. Tegime koduseid spa protseduure, vaatasime edasi oma James Bondi filme ( hetkel oleme oma järjega "The man with a golden gun"'i juures ), kokkasime ja käisime ka meie lemmik hiina toidu restoranis söömas. See asub Viimsis ja selle pisikese koha nimi on China red. Seal on sõltuvust tekitavalt hea toit! Hiina uue aasta puhul kostitati meid ka õnneküpsistega. Pildil siis näha mis sõnumid meile sattusid. 

Ja kui rääkida väheke veidramatest sündmustest, siis meie maja ümbrust varitseb täielik loomaaed. Need samad pardid kes mulle juba kord koduteel vastu jalutasid on hakanud meie rõdu all käima ja peaaegu igapäevaselt. Ehk keegi toidab neid meil siin :) Lisaks nendele äratasid meid sõbrapäeva hommikul ligi 8 varest kes otsustasid koosolekut pidada ning valjuhäälselt üksteisega vaidlesid. Veel on  meil sagedaseks külaliseks kaks pisikest rähnu kes väga sihikindlalt maja juures olevaid puid toksimas käivad..

PS! Rääkisin Jüri juba pehmeks ja õige varsti peaks tulema juba uus "My boyfriend does my makeup tag" mida te kaua oodanud olete. :)

Seniks päikest ja naeru teie päevadesse!

14 comments:

 1. Rihanna laul on küll väga hea ja. :) Ootan väga suure huviga "My boyfriend does my makeup tag"'i. :)

  ReplyDelete
 2. Kas Jüri teeb neid ninaplaastreid vabatahtlikult või pidid sa sundima?
  Mul võttis 2 kuud aega, et saada nõusse oma elukaaslane sellega, et ta teeks neid ninaplaastreid...kaks kuud :D.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ma rääkisin ta jaoks selle põnevaks.. "Et siis sa näed seal plaastri peal neid ussikeste moodi mustusi mis su nina peale mustad täpid teevad, et see on täiega vinge!" ja siis ta oli kohe nõus :D Enne ta ei olnud üldse sellest mõttest vaimustunud!

   Delete
 3. Kust neid ninaplaastreid osta saaks?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Otsin need Selverist, sealt kus on nöohooldus tooted. Neid on 6 tükki pakis ja hind oli kuskil 4€ kandis ;)

   Delete
 4. Avastasin su blogi mõni päev tagasi ning see meeldib mulle väga, vaatasin päris palju postitusi läbi. Meik mind otseselt ei huvita, kuid õnneks ei ole su blogipostitused vaid sellest, niisiis võib siit igaüks endale siiski midagi huvitavat leida. Lugu sellest kuidas praeguse töökohani jõudsid ja oma tööd naudid oli mulle väga inspireeriv. Oled soe ja töökas inimene, kelle tegemistel on rõõm silma peal hoida :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Hei Eliise! Tere tulemast minu pisikesse pessa :) Rõõm kuulda, et sulle huvi pakub ja taolised komplimendid on minu jaoks ääretult motiveerivad! Aitäh Sulle.

   Delete
 5. Kas need ninaplaastrid töötavad ka? Olen alati tahtnud neid proovida :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Jaa! Töötavad väga hästi :) Kõiki poore esimese korraga puhtaks ei saa kuid suure osa küll. Kui pärast nina pealt plaastri ära võtad ja seda uurid lähemalt siis on vaatepilt päris rõve. Kõik see mustus on nagu väikesed ussikesed plaastri küljes kinni :D

   Delete
 6. kas sa kasutad neid nivea omi?

  ReplyDelete
 7. Mis Rihanna laul see on, sest mul seda küll ei näita?:)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Veider.. Ei ilmu seda väikest playerit kus saaksid play panna? :)

   See on Rihanna-What now

   Delete