Thursday, February 7, 2013

Product review : Vogue Glamour ihupiim hotspot & kehakoorija primetime.


Hei, hei mu armsad!

Silmasin umbes nädal aega tagasi Selveri lettidel selliseid uusi tooteid. Need lausa kutsusid ennast vaatama, sest pakend näeb jube imearmas välja? Ka hind oli armas.. 3,20€ pudel ( 250ml ). Tegelikult oli seal ka sinise sildikesega variant, aga otsustasin seekord kahte proovida. Kehakoorija otsinguil olin nagunii ja sädelev ihupiim käib ilusti pidulike üritustega käsikäes. 


Aga toodete juurde lähemalt. Esimesena räägiksin kehakoorijast. Kahjuks letil ühtegi testrit ei olnud kust saaks lõhnadega tutvuda ja ma olen täiesti aus.. See lõhnab täpselt nagu pahaks läinud odavad huulepulgad! Uuuuh, kui õudne! Ka toime poolest ei suutnud ta mind kuidagi meeldivalt üllatada. Kui mina kasutan kehakoorijaid siis ootan, et nad tõesti suudaksid surnud naha eemaldada kuid selle toote puhul oli nii, et ta küll koosnes väga, väga paljudest imepisikestest teradest kuid sellist mõnusat pehmet tunnet nahal peale protseduuri küll ei olnud ja lõhn oli ka nii ebameeldiv, et see konkreetne pudel jääb kindlasti kapile tolmu koguma või otse prügikasti.

Siin pildil on pisut näha seda koostist ja neid imepisikesi terakesi.

Kui nüüd rääkida Sädelevast ihupiimast siis selle puhul meeldis mulle lõhn rohkem. See on väga vänge ja meenutab mingit parfüümi mille nime ma meenutada ei suuda. Lõhn püsib kehal ka üsna kaua. Sädelus on muidugi imeilus ja mõnusalt kumav. Suveks sobiks säärtele kandmiseks väga hästi kuid ma usun, et käiksime kõik herilaste parved kannul ringi. Niisutust see küll ei paku ja ongi pigem rohkem selline "täna on kluppi minek" ja kannan seda veidi õlgadele ja dekolteele toode. Sellele ma ilmselt mingisugust kasutust leian.

Proovisin pildile püüda sädelust mis teatud valguses ilusti kumab.

Rohkem ma selle firma tooteid ilmselt kunagi ei proovi, ise ei kasuta ja teile ka ei soovita. Jumal tänatud nad nii odava hinnaga olid! 


18 comments:

 1. Väga hea, et postituse tegid. Ma oleks ise peaaegu ostnud ja just pakendi pärast.

  ReplyDelete
 2. Ise mõtlesin ka osta, aga kui ühte nuusutasin, siis lõhna poolest oli suhteliselt ebameeldiv ja rohkem teisi nö nuusutada ka ei viitsinud.
  Aga pakend kutsub ostma küll ja tegelikult kahju, et tegu on sõnaotseses mõttes ''mõttetute'' toodetega.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Just need sillerdavad kivikesed ja luksuslik must värv mõjuvad vist psüholoogiliselt igale naisele kutsuvana :D

   Delete
 3. Algul pilti vaadates mõtlesin, et nii suur ja ilus pudel ostaks kohe ära. Õnneks sa jõudsid ette ja nüüd tean, et neid ei tasu osta.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Täpselt sellepärast tõusis ka minu käsi nende järele.. Tore, et sain abiks olla!

   Delete
 4. tootearendusele oligi täpselt nii palju raha eraldatud, et nad pakendist kaugemale lihtsalt ei jõudnud :D

  ReplyDelete
 5. Pakendile on kõva rõhk pandud, sisu jaoks ei jagunud enam midagi :P

  ReplyDelete
 6. Väga hea, et selle arvustuse tegid sest pakend on tõesti kutsuv ja kui ma oleks poes sellise pakendi ja hinnaga koorijat või kreemi näinud, oleksin samuti kohe need ära ostnud. Nüüd on siis teada, et ilusa kesta sees pole sisu ollagi :)

  ReplyDelete
 7. Kui juba ostetud, siis viska "sisu" välja, pese pudelikesed puhtaks ja täida mõne oma lemmiku kehakreemi/koorijaga, millel on nt ilmetult igav pakend... Kui toode ise on rämps, siis vähemalt pudelid on ilusad :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Väga hea mõte! Huvitav kuidas ise selliste asjade peale kunagi ei tule? :)

   Delete
 8. Tahtsin just sama ideed pakkuda, mis Kiisupall tegi. Minu meelest ka ülimalt hea idee ja kuna maksid siiski raha selle eest, saad vähemalt pudeli alles hoida. :)
  Sillerdavat päikest päevadesse!

  ReplyDelete
  Replies
  1. :) Nii hea, et te mul ikka olemas olete! Ise ei tule vahest kõige lihtsamate asjade pealegi!

   Päikest ja naeru ka Sinu päevadesse!

   Delete
 9. Ära raiska raha poest ostetud kehakoorijate peale!! Sega kodus ise suhkrust ja meest üks kokku või kasuta ainult kohvipaksu. Need toimivad sada korda paremini kui poe lurr ja raha jääb ka alles.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Oehh.. Ma tean täpselt, et sul on igati õigus ning isetehtud koorijad toimivad kordades, kordades paremini aga ma suudan ennast kätte võtta ja teha neid vb 2-3 korda aastas, sest ülejäänud ajast olen nagu laiskloom Sid! :D

   Delete