Friday, February 15, 2013

Product review : Loreal Caresse huulepulgad.


Hei, hei armsad!

Soetasin hiljuti omale Loreali uuest huulepulga sarjast "Caresse" kaks tooni milleks on ( pildil vasakult paremale ) 07- Cheeky Magneta ja 203- Rock'n Mauve. Ostsin nad mõlemad Selverist kus ühe hinnaks oli 7,50€ soodustusega. Kui neid kaubamajas kiikamas käisin siis seal müüakse neid minu arvates 11€ ringis. Olen neid nüüd mõned korrad kasutanud ja nüüd oleks õige aeg neist ka teile rääkida.

Koostiselt on nad sellised parajalt rasvased ja seega on neid kerge ühtlaselt peale kanda. Koostis on minu arvates üsna sarnane nivea huulepalsamitele! Päris, päriselt kohe.. Küll, aga ei piisa kõigest ühest pealekandmise korrast selleks, et saavutada selline pigment nagu on huulepulga õige toon. Tuleb ikka hoolikalt edasi-tagasi nühkida :) 

Vasakul toon "Cheeky magneta" ja paremal "Rock'n Mauve"

Ülemine rida on ühe tõmbega saavutatud ja alumisel siis umbes 3-4 tõmbega saadud tulemus.

Ausalt öeldes arvasin ma, et need on pigem sellised huuleläiked mis õrnalt toonivad kuid minu suureks üllatuseks annavad need ikkagi huulepulga mõõdu välja. See on nagu kaks ühes toode! Püsivuse kohalt pean samuti kiidusõnu jagama, sest alles üleeile rokkisin ma terve päeva seda fuksia roosat huulepulka ja pidin seda kõigest paaril korral värskendama. Pigment püsib ka süües ja juues, lihtsalt läige kaob klaasi äärele. Tegelikult, aga toode võitis mu südame hoopis sellega, et kuna ta on ise juba piisavalt läikiv ( täpselt nagu oleks juba huuleläiget peale kandnud ) siis ei jää ta läike kombel kleepuma vaid ongi selline õrn, veidi õline ja niisutav nagu huulepalsam.

"07-Cheeky Magneta"

"203- Rock'n Mauve"

Kindlasti on need kaks minu selle kuu täielikud favoriidid ja soovitan neid julgelt kõigile! Kibelen endale ka neutraalset koralli tooni huulepulka ostma, sest need huulepulgad on minu meelest täpselt sellised "tõmbavad pilku aga ei ole liiga ülepakutud" ning neid saab ka igapäevaselt kanda.

OT :

Ps! Kuidas eilne valentinipäev/sõbrapäev möödus? Mida põnevat tegite? :)

Meie käisime Spas saunatamas ja hiljem sushit söömas. Koju jõudes vaatasime filmi ja kobisime üsna varakult magama. Ja yayyy ma panin lõhnaõliga täppi mis ma Jürile kinkisin! 

16 comments:

 1. Muidu tunduvad täitsa erinevad toonid, aga huultel on üllatuseks üsna sarnased, aga ilusad :).
  Viimsis käisid saunatamas? Mulle meeldib sealt kõige rohkem aurusaun soolaga, mõnna.
  Aga eilne möödus minul täiesi tavaliselt, ei tähista sõbrapäeva eriti.

  Üks idee või mõte ka sulle. Ma olen arusaanud, et vaatate palju filme, võiksid vahel mainida, mida vaatasite ja kuidas meeldis (ei mõtle pikki ja sisukaid arvustusi), lihtsalt niisama. Saaks endale mõne hea filmi mõtte, mida ka vaadata võiks :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. On jah üsna sarnased.. Ootasin veidi veel lillakamat tooni kuid tegelikult on see vist isegi armsam :)
   Viimsi spas jah ja ka minu lemmik on aurusaun soolaga. Nii mõnus pehme on pärast nahk.. Eriti lahe on kui saunameistrid ehk minu endised klassivennad seal protseduure teevad ja pakuvad soola juurde veel mett või mõnda muud hea toimega koorijat!

   Hmm.. Väga hea mõte! Teen seda edaspidi kindlasti :) Aitäh sulle Liisu.

   Delete
  2. Mul hiljuti oligi kusjuures juhus, et seal soola aurukas pakuti maasikaõliga soola, mõnna :)

   Delete
  3. Mhmh, ükskord pakuti meile mee ja soola segu ja teinekord vaniljeõliga soola :) See on lahe, et nad erinevaid koostisosi kasutavad ja vaheldust pakuvad!

   Delete
 2. See oli nii positiivne review, et lähen vist peale tööd ka neid huulepulki piiluma. Mul ongi just suur tühjus huulepulkade seas :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Neid julgen kindlasti soovitada kui soovid sellist läikivat, pilku tõmbavat kuid samas mitte liiga "in your face" tulemust :)

   Delete
  2. Paistab, et saan üha enam kinnitust, et ühe ma endale poest koju kaasa viin :) Vaatasin juba netist värvivalikut ja kõik on omamoodi ilusad, valikuga läheb vist küll raskeks.

   Delete
  3. Hihi, tore, et sain su rahakotile kahjulik olla! :D

   Delete
 3. Ilusad erksad värvid! Kui poes peale satun siis Cheeky Magneta viin küll endaga kaasa :) Kahju, et teine tumedam ei ole.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ostsin ta ka tegelikult just selle mõttega, et oleks veidi tumedam ja süngem kui tavaline roosa huulepulk. Seda tulemust see kahjuks ei andnud, aga pole hullu, see meeldib mulle nii ka :)

   Delete
 4. Oh kui ilusad, kindlasti lähen ja vaatan need üle! Ja koralli toon kõlab veel eriti hästi(:

  ReplyDelete
  Replies
  1. Eksole.. Ise kibelen ka seda koralli tooni aina enam ja enam ostma! :)

   Delete
 5. Peaks ka soetama omale selle huulepulga :)

  ReplyDelete