Saturday, February 16, 2013

NOTD : Rocking the Mint!


Õhtust armsad!

Nagu te ilmselt teate on minust saamas aina suurem pastelsete toonide austaja! Kuna mul oli seekord maniküüri tegemisega üsna kiire siis kasutasin seda nippi, et kandsin küünele ainult ühe kihi soovitud värvi ning võõpasin sellele lihtsalt sädelevat lakki peale. Nii ei jää ebaühtlane tulemus näha + sädelev küünelakk kuivab üsna kiiresti ( kui ta muidugi veel värske on ). See bellaoggi imearmas sillerdav küünelakk on minu üks lemmikuid. Loodan, et kui mul see potsik ära kuivab või otsa saab siis leian selle veel kuskilt Prisma lettide pealt mind ootamas.

Mida ma kasutasin :

China glaze aluslakk/pealislakk - Ostetud Kaubamaja ilumaailmast 7,45€, Bellaoggi lo smalto küünelakk toonis 20 - Saadud kingituseks, Flormar nail enamel küünelakk - Ostetud Cosmetics kauplusest 1,53€


Nüüd aga sätime sammud Selveri poole, et õhtuks üht-teist head näksimist osta ning hiljem siis Eesti laulu esimest poolfinaali vaadata! Meie pere hoiab kõige rohkem pöialt Rosanna Lintsile või teisel juhul Rasmus Rändveele. Kelle poolt olete teie? :)


8 comments:

 1. Winny Puhh on kõige ägedam!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Rajud tegelased jah :D Mõni epilepsiat põdev inimene oleks kindlasti pikali kukkunud seda kaameratööd nähes!

   Delete
 2. Mina hoidsin oma pöidlaid Kõrsikutele(Bonzo on sugulane). Ma tean, et see lugu pole eurovisioonilik aga mulle nii meeldis see, kuidas Bonzo kaamerasse vaatas ja naeratas. Lugu ise oli ka armas ja südamlik...

  ReplyDelete
  Replies
  1. Muhedad tüübid jah.. Ta on meie firma turundusjuhi hea sõber ja esines ka meie jõulupeol. Väga meeleolukas oli! Küll, aga arvan ka mina, et see ei ole eurovisiooni lugu :)

   Delete
 3. Kus see Cosmeticsi kauplus asub või, kust veel võiks flormar küünelakke leida?

  ReplyDelete
 4. Minul tekkis aga selline küsimus, et missugust nippi kasutad sina küünelaki eemaldamiseks küünenahkadelt? Super ilus maniküür ning eriti perfektselt välja kukkunud! :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Kusjuures tavaliselt olen just selle osaga vägagi jännis.. Hetkel olen proovinud värvida veidi küünenahast eemalt ja kui lakk veel märg on siis tõmban hambaorgiga üle ääre läinud osa ära :)

   Delete