Wednesday, February 13, 2013

Järg valentinipäeva dekoratsiooni ideele. DONE!


Nagu ma juba mainisin, siis proovisin eelmises postituses mainitud 3D südamed järele ja selline on siis minu tulemus! Nii tore oli vahelduseks jälle midagi nikerdada ja kui esimesed tehtud said tuli vilumus ning ülejäänud tulid juba lihtsalt. Mina tegin siis südamekesed magamistoa kaunistuseks ja olen tulemusega üsna rahul :) 

Mainin veel, et antud pildil olev peegel ongi minu varajane valentinipäeva kingitus mille eile Jürilt sain. Olin seda niiiii ammu endale soovinud ning hinna tõttu ( 63€ ) ei raatsinud seda kuidagi endale osta. Olin väga õnnelik kui Jüri poes selle uhkelt meile ostukorvi tõstis ja mulle naeratas! Suuruselt on see kõige suurem variant mis babylissil valikus on ning sellel on kolm erinevat valgust mida kasutada - Soe, külm ning päevavalgus. Lisaks sellele on selle teisel küljel 8x suurendav peegel mille ees on lausa lust kulme kitkuda. Aitäh sulle musirull nii armsa kingi eest!


Tulbi kimbud on pärit Tiimarist kus sõbrapäeva puhul on kampaania "kõik kunstlilled sõbrapäeva puhul 1=2" ning need konkreetsed kimbud on nende uuest kevadisest toodete valikust ning maksid kumbki 12,45€. Olin kohe kindel, et need omale koju toon, sest olin juba mõnda aega piilumas käinud kaubamaja kodumaailmas olevaid tulpe ning seal maksis üks kunstlill 3,50€! Mina sain 12,45€ eest rohkem kui tosina.

Loodan, et teil tuleb homme tore sõbra/valentinipäev ning ärge unustage endale armsaid inimesi meeles pidada.

PS! Ka kook jahtub hetkel vaikselt ahjus mille retsepti ma teiega juba lähipäevil jagan. Enne peame ise järele maitsma, sest see tuli täielik improviseering! 

Kallid, paid teie suunas.


28 comments:

 1. Nii ilusad südamed. :) Mul on endal samasugune peegel, väga kiidan, aga patareid saavad väga kiirelt tühjaks. Anna siis teada, kuidas sul see töötab.

  www.llauraas.blogspot.com

  ReplyDelete
  Replies
  1. Natuke ovaalsed südamete kohta, aga käivad vast küll! :D Aitäh sulle Laura!
   Millised patareid sinna üldse lähevad? Ja kui kiiresti on kiiresti? Kas peaksin omale tagavara varuma, sest ma plaanin selle peegli ees nüüd elama hakata! :D

   Delete
  2. Minu omasse lähevad 3 AA või AAA patareid (täpselt ei mäleta), igatahes sellised suuremad... No ma jõuludeks sain peegli ja selle aja jooksul on patareid 2x tühjaks saanud juba. Esimesel korral võib-olla jätsin vahepeal ka selle lambi põlema, aga teisel korral jälgisin üsna hoolega, et kustu paneksin ja see ei töötanud igatahes. Ma olin ka jube vaimustuses sellest, sest see on ju niii vinge, aga üsna kiirelt läks valgus nn tuhmimaks (sest, jällegi, patareid said tühjaks). Igatahes ma plaanin selle kuidagi niiviisi ümber muuta lasta, et saaks seinakontakti panna, siis on mul kogu aeg ere valgus olemas ja saan ka selle ees elada. :D

   Delete
  3. Ototototot.. A minu oma ongi pistikuga! Wohoooo :D

   Delete
 2. Ohoh, vägagi meelepärane peegel mulle :) Mis poest selle ära napsasite? :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Iga naise unistus, eksole? :) Selle ostsime Pirita Selverist!

   Delete
 3. Replies
  1. Aitäh sulle Liina! :) Ise tehtud, hästi tehtud.

   Delete
 4. Väga lahe näeb välja :)
  Kõrval olev pilt on ilmselt Sinust ja Jürist? Igaljuhul väga ilus pilt.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Oo, aitäh sulle Liisu! :) Meie jah.. Käisime eelmine aasta aastapäeva puhul fotograafi juures.

   Delete
 5. http://www.dlb.ee/product/peegel-Babyliss-8430-baby/lang/et/

  Siin on sarnane peegel tunduvalt - tunduvalt odavamalt müüa.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aga see on tunduvalt pisem ka kui minu oma :) Kingitud hobuse suhu ei vaadata aga pean tunnistama, et sellepärast, et hind nii krõbe oli ei raatsinud ma seda endale ise osta.

   Delete
 6. Appi see foto teist on fantastiline lausa. Ma pean enda elukaaslaselt ka kratist kinni haarama ja selle pildi järgi ahvima :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ise ka imestasime, et nii loomulik välja kukkus! Aga seda kõike tänu super fotograafile kes oskas imehästi juhendada ja meeleolu luua :)
   http://www.fotopisik.ee <- kui lähete siis soovitan seda kohta SOOJALT!

   Aitäh sulle Kiku! :)

   Delete
  2. Ma kiidaks ka seda fotot. Super!

   Delete
  3. Kui küsida tohib siis palju pildistamine maksma läks? :)

   Delete
  4. Meie pildistamine oli vist veidi rohkem kui tund.. Tegime sadu erinevaid pilte millest ligi 80 ta välja valis ja meile plaadile pani ( kolmes erinevas suuruses ). Maksis see meile 89€ :)

   Delete
  5. Ohoh :) mida pildistama minnes peaks arvestama? Jaga nõuandeid, võõras on see asi :D. Plaanis oleks lähiajal minna :)

   Delete
  6. Erinevaid riideid kaasa võtta + hea tuju ja vaba meel :) Fotograafi tasub usaldada ja lasta tal ennast juhendada! Noormehega proovige ennast võimalikult vabalt tunda ja asja nautida, siis on tulemus ka vinge ja loomulik.

   Delete
 7. Hästi, hästi lahedad südamed :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. :) Vahvad jah.. Just see 3D efekt teeb nad kuidagi silmatorkavaks.

   Delete