Tuesday, February 19, 2013

GIVEAWAY 19.02.13 - 26.02.13


Hommik armsad!

Meie armas väike pesa sai omale uue sõbra - Make up Store'i! Selle tähistamiseks teeme koos ühele lugejatest (Loosimine on ainult minu blogi lugejatele) vahva kingituse. Võitja loosime välja juba järgmisel teisipäeval ning osalemiseks ei tule teha palju. Täpsemalt tuleks järgida neid tingimusi siin : 

Pead olema Make up Store'i facebooki sõber - ( Seda saad teha siin : LINK )
Olema minu blogi avalik follower

Jätma siia postituse alla oma Nimi/Perekonnanimi ning e-posti aadress

Aga nüüd siis auhindadest lähemalt..


Esimeseks auhinnaks on Make up Store'i uus, värviline ja üdini naiselik ajakiri.


Veel saab võitja omale MUS'i kõige uuemast kollektsioonist kaks toodet.. Küünelakk "RENEE " - Punane küünelakk on nagu "väike must kleit" - see ei lähe kunagi moest, ilmub aga alati väikese värskendusega. Huuleläige "LOVE" - Punane on kirglikkuse värv - Reegleid pole ja kõik on lubatud!


Ja viimaseks auhinnaks on minu enda tehtud Heade mõtete purk :)


Head loosiõnne!

204 comments:

  1. Kätlin Vahemets k2tlin1993@hot.ee . :)

    ReplyDelete
  2. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  3. Liina Kuntus liina.kuntus@gmail.com

    ReplyDelete
  4. Kerstin Krebs

    KerstinKrebs98@gmail.com

    ReplyDelete
  5. Mai-Liis Hansson
    mailiishansson@hotmail.com

    ReplyDelete
  6. Mery-Kristi Mõttus
    merykristi.mottus@gmail.com

    ReplyDelete
  7. Kristina Darolitš,kris342@gmail.com

    ReplyDelete
  8. Katrin Lugina katrin.lugina@gmail.com

    ReplyDelete
  9. Eleri Näpping
    elerinapping@gmail.com

    ReplyDelete
  10. Marelle Nurmsalu
    marellenurmsalu@gmail.com

    ReplyDelete
  11. Andra Rahe
    andra-rahe@hotmail.com

    ReplyDelete
  12. Marilin Karu
    marilinkaru@gmail.com

    ReplyDelete
  13. Carolina Daineka, carolina.daineka@gmail.com

    ReplyDelete
  14. Merli Kulemin

    merli.rank@gmail.com

    ReplyDelete
  15. Kersti Jõesaar
    kersti.joesaar@gmail.com

    ReplyDelete
  16. Mari Raudvee
    mammmu72@gmail.com

    ReplyDelete
  17. Laura Lõugas

    lauralougas@gmail.com

    ReplyDelete
  18. Silvia Lain
    silvia.lain@mail.ee

    ReplyDelete
  19. Johanna Järve
    johanna.jarve.001@mail.ee

    ReplyDelete
  20. Lisanna Sinisalu (bloglovini jälgija ;) )

    lisannasinisalu@gmail.com

    ReplyDelete
    Replies
    1. Sina oled mul täitsa meeles! :) Kusjuures sain just ka bloglovin'i nupukese oma blogisse ülesse seatud!

      Delete
    2. Hehe väga armas :). Super, bloglovin'i kaudu on väga mugav kõikidel blogidel silma peal hoida! ;)

      Jätan sulle enda blogi ka, kui kokandus sulle huvi pakub :). http://lisannathecookaholic.wordpress.com/

      Delete
    3. Oooo.. kokata mulle meeldib! :) Kiikan kohe järele.

      Delete
  21. Adeliina Pahapill
    gypsyyheart@gmail.com

    ReplyDelete
  22. Helen Saviauk
    kollanekirss@gmail.com

    ReplyDelete
  23. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  24. Kairit Rüütsalu
    kairit456@gmail.com

    ReplyDelete
  25. Laura Lobjakas
    lobjakaslaura@gmail.com

    ReplyDelete
  26. Liina Teder
    liinateder93@gmail.com

    ReplyDelete
  27. Ebbe-Diisa Põld
    ebbediisa.pold@gmail.com

    ReplyDelete
  28. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  29. Svea Roosilill
    svearoosilill@hotmail.com

    :)

    ReplyDelete
  30. Häly Kont
    haly.kont.001@mail.ee

    ReplyDelete
  31. Laura Ojamaa
    lalalaura1505@gmail.com

    ReplyDelete
  32. Kristiina Juurikas
    kristiina.juurikas@gmail.com

    ReplyDelete
  33. Raili Salvet
    raili.salvet@gmail.com

    ReplyDelete
  34. Oi kui ilusad värvid... ja see Heade mõtete purk on niiiii nunnnnnu :)

    Greete P
    Greete_@hotmail.com

    ReplyDelete
  35. Birgit Ritsbek

    birgit_340@hotmail.com

    ReplyDelete
  36. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  37. Tuuli Tamme
    tuulitammeemail@gmail.com

    ReplyDelete
  38. Marie Kogerma
    mannu868@hotmail.com
    :)

    ReplyDelete
  39. Stella Mõttus

    stella.mottus@hotmail.com

    ReplyDelete
  40. Oi! Kui vinge giveaway!

    Sandra Põld
    sandrapold@gmail.com

    ReplyDelete
  41. Elvi Sobolev
    elvi.sobolev@gmail.com

    ReplyDelete
  42. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  43. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  44. Punane on mu lemmik!

    Kristina Raadik (kristina.raadik@gmail.com)

    ReplyDelete
  45. Vabandan, eelmise kirjutasin kogemata vale kasutaja alt:)
    Kersti Savi
    kerstisavi@gmail.com

    ReplyDelete
  46. Merit Pindis
    merit.pindis@gmail.com

    Auhind on tõesti väga hea, see huuleläige tundub eriti mõnusat värvi :)

    ReplyDelete
    Replies
    1. Mhmh.. Tulemuseks mõnusalt punakas musisuu :)

      Delete
  47. Jane P
    jane36@hot.ee

    ReplyDelete
  48. Ma juba ammu seda purki tahtnud noooo:) Nüüd lihtsalt peab loosiõnn mulle ka naeratama :)

    Lilli-Jana Haljasmets
    lilli92@hot.ee

    ReplyDelete
  49. Mulle ka see punane meeldib :)

    Kätrin Tarjus
    katrin.tarjus@mail.ee

    ReplyDelete
  50. Elis Laasberg
    laasbergelis3@gmail.com

    ReplyDelete
  51. Margit Koppel
    margitk0@tlu.ee :)

    ReplyDelete
  52. Sandra Reile
    sandrareile@gmail.com

    ReplyDelete
  53. Auhind on tõesti super! Hoian oma pöidlad ja varbad krussis, et loosiõnn naerataks:D

    Elis Mändoja
    liisu9091@hot.ee

    ReplyDelete
  54. Väga põnev :)

    Anastassia Romanova
    anastassia13579@hot.ee

    ReplyDelete
  55. Laura Laas
    lauralaas6@gmail.com :)

    ReplyDelete
  56. Maris Mustimets
    marismustimets@gmail.com

    ReplyDelete
  57. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  58. Marian Tarrend
    mariantarrend@hotmail.com

    ReplyDelete
  59. Agnes Merila
    agnesmerila1@gmail.com

    ReplyDelete
  60. Maria Õunamägi
    marya500@tlu.ee

    Head loosiõnne kõigile :)

    ReplyDelete
  61. Ingel J.
    ingeljulge@gmail.com

    ReplyDelete
  62. Triinu P
    triinutriibu@hotmail.com

    ReplyDelete
  63. Annabel Voomets
    annabelvoomets@hotmail.com

    ReplyDelete
  64. Kersti
    kersti.vainonen@gmail.com

    ReplyDelete
  65. Ingrid Tärk
    ingridtark@gmail.com

    ReplyDelete
  66. Ann
    ann.elismae@hotmail.com

    Palju õnne uue sõbra(partneri) puhul!

    ReplyDelete
  67. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  68. Ingrid Tärk
    ingridtark@gmail.com

    ReplyDelete
  69. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  70. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  71. Kirsika Ani
    aniplika@hotmail.com

    ReplyDelete
  72. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  73. Kairin Luhtjärv
    kairin1999@gmail.com

    ReplyDelete
  74. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  75. Kelly Reinmaa
    kellyreinmaa@gmail.com

    ReplyDelete
  76. Merilin Roosmaa
    normalnjuss(ätt)gmail.com

    ReplyDelete
  77. Merilin Vallimäe

    merrrka123@gmail.com

    ReplyDelete
  78. Kairit Kasuk
    kairitolen@gmail.com

    ReplyDelete
  79. Elisa Näpping
    elisanapping@gmail.com

    ReplyDelete
  80. Laura-Liis Mik
    lauraliismik@gmail.com

    ReplyDelete
  81. Kelly Ivask

    kellyivask@hotmail.com

    ReplyDelete
  82. Triin Hanikat
    triinhanikat@hotmail.com

    ReplyDelete
  83. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  84. Birgit Ratassepp
    birgit.ratassepp@hotmail.com

    ReplyDelete
  85. Maarja-Liis maarjaliis.pleesi@mail.ee

    ReplyDelete
  86. Carol Liis Metsla
    Carol.metsla@gmail.com

    ReplyDelete
  87. Margit Mölder

    margit.molder@gmail.com

    ReplyDelete
  88. Ingrid Hõbelaid
    inxuh6@gmail.com

    ReplyDelete
  89. Ave-Maarja Tõll

    maarja94@gmail.com

    ReplyDelete
  90. Marjaliisa Mikiver
    marjaliisa.mikiver@gmail.com

    ReplyDelete
  91. Liana Ojamaa
    liana.ojamaa.002@mail.ee

    ReplyDelete
  92. Maria Kesvatera

    kesvatera.maria@gmail.com

    ReplyDelete
  93. Bertha Tulviste
    bertha.tulviste@gmail.com

    ReplyDelete
  94. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  95. Liis Meitus

    klaabins@gmail.com

    :)

    ReplyDelete
  96. Veronika Balanova
    verksss@gmail.com

    Nii meeldib selle huuleläike ja küünelaki värv :)

    ReplyDelete
  97. Erika Kool
    erikakool93@gmail.com

    ReplyDelete
  98. Anett Männiste
    anett.manniste@gmail.com

    ReplyDelete
  99. Sirle Vares
    vampiiritar91@hot.ee

    ReplyDelete
  100. Kerli M.
    kerligetter.magi@gmail.com

    ReplyDelete
    Replies
    1. Palun kommenteeri oma kasutaja alt, mitte anonüümselt! :)

      Delete
  101. Merilin Särg
    merilin.saerg@gmail.com

    ReplyDelete
  102. Mariell Rosenstok
    mariellrosenstok@hotmail.com :)

    ReplyDelete
  103. Lenne Varma

    lennevarma@hotmail.com

    ReplyDelete
  104. Kristiina Miller

    kristiinamiller@hotmail.com

    ReplyDelete
  105. Kätlin Akerman

    katlin95@gmail.com

    ReplyDelete
  106. Meryt Malleus

    mmmeryt@gmail.com

    ReplyDelete
  107. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  108. Helen Vares, helen125@gmail.com

    Oo, punane, alati mõtlen, et võiks katsetada, aga kuna poes ei taha neid testreid kastetada, millest kõik on üle käinud, siis jääbki alati asi katki.

    Palun üle kontrollida, kas ma olen see nn avalik jälgija, sest ma ei tea, kas selleks on kusagil mingid nupp või mis? Ma olen regulaarne jälgija aga kas ka avalik, selles on küsimus.:)

    ReplyDelete
    Replies
    1. Sain üle vaadatud, et jah jälgin :)

      Delete
  109. Enelis Põder
    enelis.poder@gmail.com

    ReplyDelete
  110. Liisi Munski
    munskiliisi@gmail.com

    ReplyDelete
  111. Siret Viks
    siret.viks@gmail.com

    ReplyDelete
  112. Laura Randver
    laurarandver@gmail.com

    ReplyDelete
  113. Laura Grant
    laura0grant@gmail.com

    ReplyDelete
  114. Loviise Jürgens
    Lovvi_kiisu@hotmail.com :)

    ReplyDelete
  115. Käroli T
    karolitiirik@gmail.com

    ReplyDelete
  116. Sandra Bachmann
    sandrabach@hot.ee

    ReplyDelete
  117. Sigrid Hunt
    sigrid2604@gmail.com

    ReplyDelete
  118. Jana Gertseva
    jgertseva@gmail.com

    ReplyDelete
  119. Kelis Arro
    kelisarro@gmail.com

    ReplyDelete
  120. Mari-Liis Rohusaar
    mariliisrohusaar@gmail.com

    ReplyDelete
  121. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  122. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  123. Anneli Kükker Kannuke6@hotmail.com

    ReplyDelete
  124. Diana Algus diana_algus@hotmail.com

    ReplyDelete
  125. Mariliis Sagar
    mariliissagar@gmail.com

    ReplyDelete
  126. Emeri Jahhu
    nohonnii@gmail.com

    ReplyDelete
  127. Heidi Veinberg
    heidi.veinberg@gmail.com

    ReplyDelete
  128. Liis Reismann, liisreismann@gmail.com

    ReplyDelete
  129. Kaidi Korge
    kaidi.korge@gmail.com

    ReplyDelete
  130. Raidi Aleksandrov raidii@hotmail.com

    ReplyDelete
  131. Estelle Silm
    estelle.silm@gmail.com
    :)

    ReplyDelete