Sunday, July 1, 2012

Skin : Päikesekaitse/keha niisutamine/jume säilitamine

Eesti suvi nagu ikka ei jõua ega jõua kohale kuid mõningad head päevitamise ilmad on juba olnud. Mõtlesin arutleda teemal kuidas oma nahka suvel ilusana hoida. Hetkel kasutan päikese kaitseks Garnieri ambre solaire pihustatavat õli. Mulle see väga meeldib. Lõhn on hea ja ta ei ole üldse nii õline nagu paljud teised tooted .. ehk kui käed õrnalt rätikusse pühin saan ka telefonist kella vaadata vajadusel :)
Peale päevitamist kasutan hetkel Laura Vandini ihupiima mis tegelikult ei ole üldse selleks mõeldud .. aga kuna ma pole veel midagi sümpaatset endale leidnud olen selle juurde jäänud. Mida kasutad sina peale päevitamist oma naha niisutamiseks? Oskad äkki midagi soovitada? Sellel kreemil peatuksin ma natukene pikemalt, sest tegelikult on tegemist üle väga hea leiuga. See on üsna odav .. ca 4 eurot ja seda saab ka täiesti tavalisest poest nagu Selver, aga kui sellega oma jalad kokku kreemitada ja lühikesed püksid jalga panna siis tänu sellele õrnale sädelusele mis see nahale jätab püüavad su jalad kindlasti pilke.

Siit veel üks mure .. tahaksin leida hea toote mis aitaks jumet säilitada. Ma arvan, et kõik teist on kursis sellega, et mingi hetk läheb jume järjest heledamaks ja heledamaks kuni lõpuks peaaegu kaob. Selleks, et jume pikendada peaks leiduma ju mõni hea toode .. aga milline? Olen silmad selle koha pealt lahti hoidnud ja püüdnud ka teisi blogisid jälgida, et sealt midagi leida kuid pole nagu peale sattunud. Ehk oskab keegi midagi head soovitada?

2 comments:

  1. Garnieril on hästi gea after sun aaloega ja õrnalt tooniv - aitab väga hästi põletustele + annab väga ilusa jume pärast päevitamist. Ning jume hoidmiseks on hästi head dove õrnalt isepruunistavad ihupiimad - jätavad ilusa pruuni jume ja ei jää rante ega midagi.
    Küll aga sain nüüd idee, et ostan endalegi sätendava ihupiima, kunagi küll olnud, aga polnud meeleski - saab tõesti palju ilusama jume kui suvel lühkarite ja kleitidega ringi käia :)

    ReplyDelete
  2. just suundun linna poole ja tõenäoliselt lisan oma ostukorvi ka selle toote, loodan, et see tõesti toimib! Aitäh soovituse eest ;)

    ReplyDelete