Thursday, July 5, 2012

Skin : Naha niisutamine (ihupiimad/kehakreemid)

Selle suve üks kindel favoriit naha niisutamiseks on Dove'i Silky nourishment body lotion mis minu üllatuseks ka sädeleb IMELISELT! Kreem ise on suhteliselt lõhnatu .. vähemalt minu jaoks. Aga nagu ma ka varasemalt siin blogis juba maininud olen siis õrna sädelust andev kreem suvel paljastele jalgadele lühikesi pükse/seelikut kandes on minu jaoks MUST HAVE. Kui nüüd võrrelda seda minu eelmise kehakreemiga Laura Vandini'lt siis Dove'i variant on palju vedelam ja kui mõelda praeguste palavate ilmade peale siis eriti midagi väga paksu koostisega oma nahale panna ei taha. Imendub see palju kiiremini ja tegelikult ainukene miinus mis ma välja tooksin ongi see väga õrn kreemi lõhn. Minu kiiks lõhnade vastu mängib siin muidugi väga olulist rolli.
Aga üldjuhul annan ma sellele küll 10 punkti 10'nest.
Poes maksab see vist ca 5-6 eurot.

Minu käekotist ei puudu kunagi kätekreem ja niisked salvrätikud. Praegu kui selveris on laadapäevad siis leidsin sealt ühe pisikese pakendi kus sees on 10 salvrätikut ja maksis see 0,25€. Kahjuks ma googeldades seda ei leidnud, sest tegemist on tõenäoliselt üsna tundmatu tootega, aga kui käed mustaks saavad siis ajavad oma asja ära ilusti. Pakend on vägagi kompaktne. Selle kuu üks parimaid ja säästlikumaid leide! Pakendi peal on nimeks kirjas "Carino care" wet wipes juhul kui keegi seda selverisse otsima asub :)

Nüüd kätekreemist .. hetkel on mul kasutuses Palmer'si kätekreem millest kõik kindlasti juba palju kuulnud on. Külmemal ajal on see mu vaieldamatu favoriit, sest see meenutab mulle suve lõhna millegipärast ja ta on sellise üsna paksu koostisega ja rasvane. Suvel palava ilmaga ma seda eriti ei kasuta.
Otsin endale natukene vedelamat ja kergemat nüüd suve perioodiks .. kas keegi teab kedagi kes teab mõnda head kätekreemi?
Aga siinkohal mainin, et tegemist on siiski oma raha väärt tootega .. külmemal ajal on mu käed tihti väga kuivad ja see on mind siiani alati hädast välja aidanud.

8 comments:

 1. mu vaieldamatu lemmik kätekreem on neutrogena tumesinise ja valgega tuub, fast absorbing hand cream

  ReplyDelete
 2. Kas see ei jäta suvel käsi kuidagi liiga rasvaseks? Suveks tahaks midagi hingavat ..

  ReplyDelete
 3. Neid on erinevaid ja olen erinevaid proovinud, siis panen pildi, sest väga rahul olin ainult sellega. Too tõesti imendub kohe, mulle ei meeldi, kui käed on rasvesed :) http://www.dlogle.co.uk/products/bath-body/hand-creams/neutrogena-norwegian-formula/neutrogena-fast-absorbing-hand-cream-75ml/

  ReplyDelete
 4. Siis peab järele proovima .. hüppan homme poest läbi! Aga kuidas selle lõhn on?

  ReplyDelete
 5. Üldiselt mulle ei meeldi erinevad kreemi lõnad, tal mingi lõhn on, aga see pole üldse vänge ja läheb ruttu ära. Ja ei ole ebameeldiv ka, puhas ja värske lõhn. See oli minu meelest nii hea, et ostsin isegi lõpuks analoogse kehakreemi, kuigi selle valimisel olen tavaliselt veel valivam :)

  ReplyDelete
 6. No kui nii palju kiidusõnu tuleb siis proovin kindlasti ära! Aitäh ;)

  ReplyDelete
 7. loodan, et jääd rahule :)

  ReplyDelete
 8. Eks ma teen sellest kindlasti review ka kui ära ostan ja kasutanud olen natukene aega :) Ma loodan sama.

  ReplyDelete