Saturday, July 21, 2012

New in : 21.07.12Pildil siis välja toodud tänase päeva ostud .. Pole jõudnud veel ühtegi neist proovida/kanda .. Review'd teen hiljem. Enamus asju on suhteliselt spontaanselt ostetud.. Mulle meeldib osta asju siis kui selleks konkreetselt veel vajadust ei ole, sest just siis on pärast hea tunne sees, nagu oleks ennast premeerinud! Tavaliselt ma mõttetuid asju ei osta .. ikka mõtlen läbi. 
Samas ei lase kunagi asjal sinnamaani jõuda, et nüüd on täiesti räbal, kanda enam ei saa ja uut vaja .. 

Aga asjadest siis lähemalt : 


Selle kardigani ostsin seppäläst. Mulle nii meeldisid need suvised pastellsed toonid.. Muidu maksis see 16€ aga sain selle 50%'se soodukaga ehk siis 8€ eest! 
Kokku sobitan selle tõenäoliselt kas valgete pükste või retuusidega, eks paistab!


Koti sain tegelikult tasuta .. Vanaema mul tellib oriflamest omale tooteid ja sai sealt selle mingi tellimusega kingituseks kaasa. Tema siis otsustas, et kingib selle mulle edasi. 
Kott on iseenesest ilus ja väga mahukas. Seest on ta kullakarvaline. Hea on see, et koti sees on piisavalt palju eraldi taskuid kuhu võtmed/telefon vms ära mahutada. 
Ainuke mille pärast muretsen on sangad .. loodan, et need natukene aega ikka vastu peavad.

( Siinkohal mainin, et üldiselt oriflame tooted mulle ei meeldi .. Minu meelest on neil selline odava kosmeetika lõhn ja minule pole nad kordagi veel sobinud. Võibolla pole ma heade toodete otsa sattunud, aga hetkel ma küll midagi sealt ise vabatahtlikult ei ostaks ).
Kuidas on Teie kogemus oriflame toodetega?

Aga kott on iseenesest kena!Kuigi mul on Garnieri BB kreem olemas otsustasin ka maybelline oma osta.. Sellel on parem katvus ja juhul kui on peole minek siis sellega saavutab sutsu parema tulemuse. Igapäevaselt kasutan siiski Garnieri oma edasi. See maksis Rosalindis 9.20€, aga tänu kliendikaardile sain selle 8,79€ eest.

Teine toode mida tahtsin väga proovida on RICH pure luxury moisture leave-in conditioner. 
Kuna tean, et RICH'i sarja tooted on üleüldse head siis mõtlesin, et ka see toode tõenäoliselt vastab nende standardile.. Kuna mul on väga kuivad juuksed siis minu jaoks on niisutavad palsamid MUST HAVE. Maksis see Rosalindis 10.90€ aga sain selle 10.36€ eest. Lõhn on sellel igatahes väga hea!
Selle toote kohta teen kindlasti eraldi review.Minu hullustust Joiki küünalde vastu te juba teate .. tegelikult üleüldse kõige vastu mis lõhnab hästi!
Seekord ostsin Värske meloni lõhnalise küünla. Minu meelest lõhnab see rohkem nagu Hubba-Bubba kui keegi mäletab neid nätse. Aga ma jumaldan magusaid lõhnasid, seega mulle see väga meeldis.
Ma loodan, et ei pea selles küünlas pettuma nagu oli eelmise joiki küünlaga .. rabarberi/maasika lõhnalisega. Kes ei tea siis see küünal tuppa eriti lõhna edasi küll ei andnud. Teiste küünaldega seda muret pole olnud. Loodan, et sellega ka ei ole!
Maksis see 6.65€


Küünelakkidele pole mina kunagi raatsinud raha raisata .. need nagunii kuivavad ära juba enne kui ma pool pudelit olen ära kasutanud. Kui pealislakiga üle teha püsib enam-vähem sama kaua kui kallim küünelakk.
Need on siis ka Rosalindist ja maksid 1.90€
Vasakpoolne on toon 09 ja parempoolne M117

Vasak on kindlasti päevitunud nahaga super ilus! 


Kõrvarõngad sain Expressionsist ainult 1,5€ eest .. sobivad need ideaalselt jällegi mitme pluusiga mis mul on ja päikese käes need sillerdavad väga ilusti.
Mulle ei meeldi eriti suuri ja raskeid kõrvarõngaid kanda .. eelistan kas sulgi või selliseid pisemaid.


No comments:

Post a Comment