Monday, July 30, 2012

Manicure idea : Splatter Nails


Sellist isikupärast ja igakord erinevat maniküüri on lihtne teha. Hoiatan ainult võimaliku segaduse pärast mis seda tehes tekib. Idee leidsin jällegi internetisügavustest.

Vaja läheb : Aluslakki, meelepäraseid ning kokku sobivaid kaunistamiseks mõeldud lakke, joogikõrsi ja pealislakki.

Samm nr 1 : Värvi oma küüned meelepärase aluslakiga ( selle maniküüri puhul piisab 1'st kihist, sest aluslakki jääb üsna vähe paistma ).


Samm nr 2 : Tilguta paberile mitut erinevat küünelakki ning aseta joogikõrs ühte neist. ( Soovitan tilgutada küünelakki natukene suuremas koguses, selleks, et kui kõrs sisse kasta siis sinna sisse ka värvi jääks ).


Samm nr 3 : Aseta joogikõrs küüne kohale ja PUHU! Seejärel korda protsessi ka teiste värvidega 
( soovitan kasutada iga värvi jaoks eraldi joogikõrt )


Samm nr 4 : Nüüd peaks su töölaual olema juba paras kaos ning küüned nägema välja midagi sellist nagu järgmisel pildil. Nüüd tuleks atsetooni ja vatiga küünenahalt eemaldada üleliigne lakk. Peale kuivamist tuleks peale kanda veel pealislakk ja valmis!4 comments:

  1. Selleks, et see lakk ei jääks nii küünenahkadele jms võib panna sinna enne pläkerdamist kihi vaseliini(jätta peale, mitte sisse hõõruda) ja hiljem, kui pläkerdamine tehtud, siis tõmbad paberiga vaseliiini ja selle jama ära ja mässamist palju vähem :)

    ReplyDelete