Saturday, January 26, 2019

Napsie - Kas tõesti on hea?Ühel hetkel oli kogu meedia täis Napsie postitusi. Lugesin ja mõtlesin, et kus konks on.. Miks on nende tooted üsna odava hinnaga ja kõõõõõõõik kiidavad. Ei möödunud kaua, kui ka meile anti võimalus nende tooteid katsetada. Tänaseks oleme me proovida saanud madratsit ja tekke. Meil oli esialgu dilemma, et kuna meil on üsna pisike magamistuba ja üürikorteris oli juba madrats voodil olemas, siis mis me sellega peale hakkame. Kuhu me ühe nendest madratsitest paigutame? See olukord lahenes iseenesest, sest peale seda kui Krisi ööuned täiesti lappesse läksid, siis otustasime omale suure põrandavoodi teha. Esialgu ajutiselt, aga praegu on see meie jaoks üks täielik õnnistus. Une kvaliteet aina paranes ja viimane nädalake on olnud imeline. Kris on päriselt ka terve öö maganud. Ma ei tea, kas see on mingi kokksattumus või tõesti sobib meile see kaisus tudumine ikkagi väga hästi. Meil pole selle vastu midagi, sest meie voodi on nüüd ÜBERSUUR ja kõik mahuvad ära. Mina täiega naudin seda pisikest nohisevat poja oma kõrval ja noh.. Uni on ka magusam. Nüüd ongi  meil kahest suurest madratsist kokku pandud voodi magamistoas. See kõik on nagu üks suur magala.

Üks madratsitest on siis Napsie oma. Kui see madrats meile toodi, siis ma olin ausalt öeldes päris kohkunud. Ta tundus super jäik ja kõva meie oma kõrval. Ma olen tegelikult pigem harjunud magama üsna pehmetel madratsitel. Esimesed ööd olid tõesti harjumatud. Ma kuidagi ei osanud asendit leida ja siplesin palju. Aga kuskilt ei olnud hommikul kange, seega harjumine tuli üsna ruttu. Nüüd on nagu vastupidi natukene naljakas pehmema madratsi peal olla.. Mulle hullult meeldib, et sellel madratsil on selline pealmine kate, mis on pisut laineline. Vajub vastavalt meie oma kehale paika ja siledal madratsil pole üldse enam sama tunne. Näiteks tänase öö magasin ma Hiltonis ja kuigi hotellide voodid on ju ebarealistlikult imelised, siis jah.. Ma päriselt igatsesin oma voodit. Seal on ikka kõige mõnusam. 

Ma võin sada protsenti kinnitada, et madrats on Napsiel küll jumala hea. Sellega lihtsalt tuleb alguses veidi harjuda, aga pärast nagu ei mäletagi, et vanasti teisiti oli! PS! Napsie pakkus mu lugejatele sooduskoodi ka. Kood "COSTANY" annab 25% soodukat tekkidelt ja 160x200 madratsitelt! Muide, ainult viimased 160 madratsit on veel saadaval, veebruaris tuleb uus mudel ja kes hea hinnaga soovib, siis tuleks kiirustada!

Järgmiseks võibolla räägikski Napsie tekkidest.. No kõik ei saagi kõigile meeldida. Mulle Napsie tekid nii väga ei meeldi. Ärge saage valesti aru, nad on super mõnusad ja õhulised.. AGA! Nad krabisevad hirmsasti. See on selleprärast, et see on mingi super headest öko materjalidest tehtud, aga mind näiteks täiega härib see, et kui ma külge keeran, siis kõik krabiseb. Nats nagu selline tunne, et magaks kilekoti all. Nüüd kui me seda mõnda aega kasutanud oleme, on asi paremaks läinud, aga ma ausalt öeldes eelistan meie vana tekki rohkem.

Ma olen päris palju kiidusõnu kuulnud patjade kohta. On kellegil teie seast ka nendega kogemust? Kas tasub tellida?

5 comments:

 1. Mulle just vastupidi täiega meeldib see krabisev tekk, nii mõnus. :D
  Oma madratsi peaksin ka veebruari jooksul kätte saama, tellisin eelmise aasta lõpus..ei jõua ära oodata. :D

  ReplyDelete
 2. Ma olen vist kivi all elanud, sest pole midagi sellest firmast kuulnud. :D Meil oleks küll hädasti uut madratsit vaja, aga enne kui ma elukaaslase nõusse saan, on kõik madratsid otsas ilmselt. :D :D

  ReplyDelete
 3. Minule ka see krabisev tekk just väga meeldib ja kassid ka kiidavad, ainult selle peal meil magataksegi! 😀 Padi on ka Napsie oma ja pean taaskord väga kiitma. Üks pool on padjal pehme ja teine kõva, mis siis pea järgi n-ö kohandub. Kui muidu oli mul alati probleem peaasendi ja järgmisel päeval ka pea- ja kaelavaludega, siis nüüd magan kui ingel ja valud on unustatud. Seega kindlasti soovitan omast kogemusest ka padi ära proovida 🙂

  ReplyDelete
 4. Hei, lihtsalt tähelepanek - sinu blogi paremas servas asuv instagrami feed ei toimi. Seal on mingid valed pildid juba pikemat aega.

  ReplyDelete
 5. Mina lugesin ka sellest krabisemisest päris mitmelt poolt, aga ei saa üldse aru, et krabiseks. Mul on tekikott samas täpselt paras ka sellele ja puuvillasatiinist, äkki see ka mõjutab kuidagi, et kui nt liiga suur tekikott on, et siis seda krabisemist tunda rohkem? Aga jah, ise olen padja ja teki omanik ja väga rahul.

  ReplyDelete