Tuesday, November 13, 2018

MyHits awards + meik, soeng ja riietus


Nonii.. MyHits Awardsi sumin on küll läbi, aga ma mõtlesin, et paneks ka paar sõna kirja. Esiteks olin ma super meelitatud, et ka meile ikkagi VIP kutsed saadeti. Minu jaoks oli see üllatus ja võibolla olid ka mu ootused seetõttu teised. Lugesin Marimellide postitust ja nemad eeldasid VIP-ist hoopis midagi muud. Ma ei tea, mulle sobis hästi see, et saime järjekorrata kõrvaluksest sisse ja ei pidanud suure rahvamassi keskel seisma. Saime olla eraldi alas koos kõikide Eesti suuremate ja väiksemate kuulsustega, nendega paar sõna juttu rääkida ja tänu sellele, et nominentide ala asus täpselt VIP-i ees, siis lasi Taavi Rõivas mind nende laua juurde seisma, et saaksin paremini näha. Juu ma olen nii jupats, et tal hakkas minust kahju kui ma isegi kontsadel seistes enamusele kaenlaauku vaatasin. Nii oli show minu jaoks nauditav ja ausalt öeldes ma küll ei tundnud millegist hullult puudust. Võibolla tõesti oleks võinud mingi tervitusjook olla (võibolla oligi, ma ei näinud), aga muidu suht suva. Enamuse osa üritusest rääkisime juttu erinevate inimestega, tegime mõned pildid ja nautisime showd. 

Kuna kutsel oli kirjas, et peo dresscode on "Bling", siis proovisin selle nimel ikka vaeva ka näha. Ma olin surmkindel, et kõik suured staarid tulevad oma maani glitter kleitides kohale ja kes vähem pidulikud tahavad olla, et siis nende jalast leiab läikivaid ketse, vingeid jakke/pintsakuid jne. Aga no reaalselt 1% inimestest panid üldse vist seda osa kutsel tähele. Ma tundsin ennast veits nagu helkur kogu selle ürituse keskel. Mõni üksik oli veel end niimoodi lille löönud, aga no see oli ka kõik. Ma Kristole meisterdasin ise spets glitter kikilipsu ka, sest poest lihtsalt ei leidnud midagi. Oleks võinud täitsa tegemata jätta selle, sest keegi poleks tähelegi pannud. 

Kuna me olime omale kahekesi selleks ürituseks vaba õhtu võtnud ja Kris oli Kristo vanematega, siis otsustasime, et astume ka aftekalt läbi. Sinna viisid inimesi neli suurt bussi. Meie buss sõitis muideks pooltühjana juba Saku Suurhalli juurest minema. Me olime reaalselt esimesed inimesed kes VABANK-i kohale jõudsid. Oma käepaelaga saime ka sealsesse vip alasse. Meile anti tervitusjoogid ja istusime diivanile. Kell oli mingi 23? Vaikselt hakkas inimesi tulema, osad läksid kohe tantsupõrandale ja meie vaatasime kaugemalt. Üsna ruttu tuli uni peale ja vehkat me tegimegi. Mingi tunnikese istusime. Ei saaks öelda, et sellel hetkel hullult rahvast oleks olnud, aga noh.. Kes ikka nii vara klubisse läheb ja veel vähem sealt lahkub? Eks värsked ja unised lapsevanemad muidugi! :D Me tegime tiiru McDonaldsisse, võtsime oma takeaway ja tulime koju nosima. Vaatasime ühe osa seriaali ja keerasime magama. Harjumusest olid mul kell 7 hommikul juba kõpsti silmad lahti ja siis kibelesime juba Krisile järele. 

Ma ei teagi.. Minule jäi kokkuvõttes kogu üritusest siiski hea mulje ja ma kindlasti lähen järgmisel aastal jälle. Mul on hea meel, et inimesi nende tehtud töö eest tunnustatakse ja ma ei arva, et kui seda mitmel erineval üritusel tehakse, et see siis kuidagi vähem tähtis nende inimeste jaoks oleks. Kõik tahavad ju, et nende tehtud tööd märgatakse/hinnatakse. Eriti hea meel oli Ariadne üle. Ta on mul ju lapsepõlvesõbranna.. Laulsime ja tantsisime koos. Esinesime pidevalt Viimsi Vallamaja laval ja käisime isegi Soomes koos esinemas. Nii vahva oli, et tema emps Ita-Riina seisis täpselt minu taga ja tema siirad kilked rõõmust võidu üle olid vägevad. Sain talle kohe ka enda õnnitlused üle anda ja see jättis kuidagi nii armsa tunde sisse. Täiega tubli oled Liina!


Aga ma räägiks natuke sellest ka, et kes mind ülesse vuntsis ürituse jaoks ja kust ma lõpuks kleidi sain. Kleidi osas on nii palju küsimusi tulnud ka. Ma ostsin tegelikult lausa kaks kleiti, sest ma ei suutnud otsustada kumb oleks ägedam. Mõtlesingi nii, et see mis valituks ei osutu, seda kannan jõuludel/aastavahetuse peol. Üks oli kuldne ja teine hõbe. Ma valisin viimase, sest mul oli täpselt selle kleidiga matchiv käekott olemas. 

Üritusele plaanisime jõuda kuskil 19 ajal.. Mina läksin kella kolmest juba meiki ja soengusse. Selle eest hoolitses armas Mariel Ustav - https://www.facebook.com/marielustavmakeup/. Ma andsin talle täiesti vabad käed. Eks tema teab kõige paremini mis sobiks. Me mõtlesime, et kui juba bling, siis teeme täiega blingi. Tihti ikka selliseid üritusi on, kus silmale nii palju sädelust panna saab ja soenguga natukene üle võlli panna on okei? 

Ma sain palju toredaid komplimente ja siiani uuritakse kleidi kohta, et kust see pärit (see on sealt Meloni kauplusest.. Seal paremat kätt on mingi väike butiik). Aga, et jõulud ja aastavahetus on tulemas, siis otsustasime Marieliga ühe loosi ka käima lükata. Selle leiab minu instagramist siit: https://www.instagram.com/p/BpylQMzHcEL/. Nimelt loosime ühele minu lugejatest ja tema sõbrannale aastavahetuseks soengu/meigi paketi, et saaksite uuele aastale säravalt vastu minna. Aa ja PS! Kes niisama mõnele üritusele meiki soovib, siis Marieli juures saab salasõnaga "costany" -10% soodukat! Mainige seda kindlasti aega broneerides. 


Millise mulje Teile see üritus jättis? Kas meeldis või pigem mitte? 

6 comments:

 1. Mina ei plaaninud esialgu sinna üritusele minna. VIP pilet tundus way too kallis ja teised piletid mind ei kutsunud, kuna minu tutvusringkond (vii suurel või vähesel määral, kui seda on) olid kõik siiski VIP-s (kutsega). Samal ajal olin mina aga sotsiaalmeedia turunduse agentuuris praktikal ja sain parterpileti nendelt.

  Glitter oli seljas ja meigi ning juuksed tegin ise. Kohale jõudes olin juba segaduses, kust sisse saab, sest sildid olid eksitavad. Kuna see oli mõeldud kogupere üritusena siis häiris mind seal juba garderoobi tax, mis oli 2 euri. Isegi ööklubides on 50 eurosenti kuni 1 eur. Ma nägin, et mõned pered olid oma mitme pudinaga seal ja kõikide üleriiete eest pidi eraldi tasuma. Kulukas. Kuna mul ei olnud väljaspool VIP ala tuttavaid siis hulkusin ma seal mõnda aega üksi ja alguses oli päris igav ja kohmetu ka. Hiljem tuli juba meeleolu, kuid tahtsin kangesti vaadata istekohalt toimuvat, aga ei saanud ju :) Ning tagatipuks jäi mulle silma, et üheltpoolt on tegi pereüritusega ja palju on noori, isegi päris noori ja teisalt olid kohal härrad ja daamid, kes ei hoidnud alkoholi tarbimisega tagasi ning alkoholi tarvitades muutub ka kõnepruuk ja siis ühel hetkel ma kuulasingi pisikeste 5 aastaste juttu ja ropendavaid täiskasvanuid. See ei läinud minu jaoks kokku. Kui ma oleksin VIP-is olnud siis ma ehk polekski seda niivõrd tähele pannud aga kuna ma olin seal üksinda siis oli mul maa ja ilm asju tähele panna :)

  ReplyDelete
 2. Mulle väga meeldis-vähemalt telekast! Riietuste üle viriseks, aga muidu tip-top. Järgmine aasta läheks isegi.

  ReplyDelete
 3. Sellel viimasel pildil vaataks vastu nagu Tanja Mihhailova :)

  ReplyDelete
 4. Olen alati vaadanud, et oled imeilus naine.
  See soeng ei tee küll absoluutselt head... See on täiesti õudne. Kahju kui nii tähtsa ürituse jaoks selline hirmus soeng tehtud sai. :O Natuke oleks võinud ikka piirata teda soengu tegemisel..
  Selle näite põhjal, küll ei lubaks ennast tema kätte soengut tegema.

  ReplyDelete
 5. Vau, mulle meeldis kogu komplekt - outfit, kingad, kott, meik, soeng ja isegi su käekell läks teemasse! Selline omapärane ja väljapaistev nagu sa isegi, mitte tavapärane igav beibe-tsikk:) bling on teema

  ReplyDelete
 6. Aga Kristost ei ühtki pilti?

  ReplyDelete