Tuesday, October 2, 2018

Ma lasen end Marisel iganädalaselt hüpnoosi viia? + GIVEAWAY!


Pole vist vaja alustada postitust sõnadega.. "Issand, ma pole nii ammu kirjutanud". See on juba iganenud ja ausalt öeldes täiesti ebavajalik. Blogi ongi minu jaoks alati olnud selline koht, kuhu ma põgenen täpselt siis, kui selleks tunne tekib. Ma olen kaotanud seetõttu mitmeid koostöösid, saanud palju, palju kirju, et kas minust enam ei kuulegi.. Aga it has never been about these things. Minu jaoks on see alati selline teistmoodi "päevik" olnud. Ma ei taha, et blogimine oleks minu kohustus või töö. Ma tahan, et see oleks eneseväljenduse koht. Tingimusteta. Eeldusteta ja kohustusteta.

Kui ma oma viimaseid blogipostitusi vaatan, siis näen, et see millest ma täna kirjutama hakkan, on kuidagi väga loomulik jätk. Ma olin sellisel "eneseleidmise" teekonnal. Meie elus juhtus palju asju. Me kolisime, müüsime oma maja, mina alustasin osaliselt tööl käimist ja kõik oli pidevas muutuses. Kõik need muutused on olnud üdini positiivsed, ent ometi hirmutavad. 

Kui me kolisime tagasi Tallinnasse, siis esialgu valdas meid hirm selle ees, kas leiame omale selle õige pesa. Kas see on õige otsus, kuhu taoline muutus meid viib. Siis tekkis hirm tööle minemise ees. Veel enam, et täiesti uude kohta. Raske oli mõelda sellele, et pean lapsest eemal olema. Ometi ma tean, et ta on oma isaga kodus ja minu töö on vägagi paindlik. Sellegipoolest valdas mind suur süütunne ja igatsus. Hirm. Et äkki ma ikka ei peaks. Aga ütlen kohe ausalt, meil ei oleks olnud muud võimalust tänasel päeval. Või noh, võimaluse leiab alati. Aga see oli parim lahendus meie jaoks. Tänaseks on asjad juba laabunud, meil on tekkinud mõnus tööjaotus ja tegelikult kõik toimib. 

Kui ma kogu selle tohuvapohu sees olin.. Või noh, meie olime. Siis ühel hetkel kirjutas mulle üks armas inimene ja täiesti teadmata meie praegust olukorda, pakkus mulle ühte kursust läbimiseks. Te kindlasti teate kõik hüpnoosi saate Marist, eks? Neil on selline tore pesa nagu: http://www.toelinemina.ee/home. Nad teevad selliseid ägedaid ja personaalseid laagreid ja nüüd on valmis saanud ka ühe online kursusega. See kõik tundus mulle hästi põnev ja võtsin koostöö vastu. Ma olen alati armastanud ennast arendada ja palju lugeda. Kursus tundus veel põnevam. Aga kuna ma olen alati pigem ennast ise motiveerinud. Ise proovinud oma tunnete ja emotsioonidega toime tulla, siis mulle tundus kuidagi raske seda esimest sammu teha, et pihta hakata. Et seda kõike teiega jagada. Uskuda, et sellest võib mulle kuidagi kasu või abi olla. Niimoodi see esimese raksuga soiku jäigi. Möödus nädal, möödus kaks. Kuni mõned päevad tagasi olin ma öösel täiesti unetu. Ma ei maganud mitte ühte tunnikest ka. Minus oli mingi ärevus. Inimestel ikka löövad lained ühel hetkel peapeal kokku ja minu jaoks oli see just see moment. 

Te teate küll seda tunnet, kui teie pähe ilmuvad erinevad pildid mingitest olukordadest, mingid mõtted, hirmud ja see kõik tekitab sellist ärevust, sees õõnes tunnet? Sellist tunnet, mis kogu energia ära võtab. Minul oli täpselt selline tunne. Kui ma olin juba mitmeid, mitmeid tunde voodis vähkrenud ja kella vaadanud, siis tõusin lõpuks püsti. Läksin lasin omale varahommikul vanni vett täis ja mõtlesin, et see aitab. Aitas, aga mitte piisavalt. Siis mulle meenus, et mul on ju Marise kursus. 

Selle kursuse mõte on see, et 30 nädalat järjest saadavad Maris ja Siim sulle konkreetse nädala teema kohta meditatsiooni/hüpnoosi heli salvestuse ja materjalid. Teemasid on väga erinevaid. Neid saab lugeda siit: http://www.toelinemina.ee/online-kursus. Esimese nädala teemaks oli mõistuse välja lülitamine. 

Olenemata sellest, et mu usk oli sellel hetkel üsna madal, sest mu enesetunne oli kehvake, siis võtsin ennast kokku ja mõtlesin, et ma proovin. Selle esimese sammu tegemine ongi kõige raskem. Ma panin selle faili telefonist mängima, panin klapid pähe ja lamasin diivanile. Jälgisin hüpnoosi juhiseid ja sulgusin endasse. Hüpnoos kestis 35 minutit. 

Alguses oli raske.. Ma tundsin ennast veidi ebamugavalt. Tegin vahepeal oma silmi lahti ja siis proovisin jälle keskenduda. Ma mäletan, kuidas mulle tuli meelde Mallu postitus sellel teemal, et miks noored inimesed nii "katki" on ja peavad aina abi otsima jne. Sellel hetkel ma nagu tundsin ennast korraks puudutatuna, et tõesti.. Miks ma pean. Mul pole ju midagi viga. Tundsin, et ma olen kuidagi "nõrk", et ma oma tunnete ja mõtetega ise toime ei tule? Ometi ei ole see ju teps mitte häbiasi. Mitte keegi ei peaks ennast sellel põhjusel halvasti tundma. Ja kui ma ühel hetkel ennast nagu vabaks lasin. Ma ei mõelnud, et "see, mida ma teen hetkel, on nii veider" ja päriselt usaldasin Marise häält ja lasin sellel ennast juhtida, siis toimus suur kannapööre. See meditatsioon liigutas mind südamepõhjani. Ma ausalt ka ei mäleta, millal ma viimati nii lõõgastunult end tundsin ja millal ma viimati oma pea kõikidest mõtetest nii puhtaks sain. Mul oli ausalt selline tunne, et mind ei vaeva mitte midagi. Kõik on kõige paremas korras. Praeguses hetkes olen ainult mina ja ma tunnen ennast suurepäraselt. Mul oli täpselt nii kerge olla, nagu ma oleks üks udusuleke. Seda kõike on väga raske kuidagi sõnadesse panna, aga ma ausalt ka proovin. 

Ma väga tahaksin teiega oma teekonda selle kursusega seoses jagada. Kas see võiks teile huvi pakkuda? Ilmselt oleks kõige vingem teha videopostitusi nendel teemadel? Kuna igal nädalal tuleb uus kursuse fail, siis oleks kihvt iga nädala teemat teiega arutada ja oma mõtteid jagada. 

Kuidas Teie suhtute meditatsiooni? Hüpnoosi? Enesega töötamisesse? Kas see teema ja valdkond oleks midagi, millest rohkem kuulda tahaksite? Järgmiste nädalate teemad loetlen ka ülesse. Anna kommentaarides märku, milline kõige põnevam tundub! :)

Nädal 1 - Mõistuse välja lülitamine / mõistuse errorisse ajamine / tühja ruumi tekitamine. Üle mõtlemise lõpetamiseks, elutempo rahunemiseks.

Nädal 2 - Maskide maha viskamine. Rollidest välja tulemine. Arusaamiseks, milline sa tõeliselt oled enda sees ning kuidas sa ise käitud ja kujundad end igal pool ja igas kohas.

Nädal 3 - Oma jõu leidmine ja endasse tagasi kutsumine. Tundmiseks, et sinu energia ja soov midagi korda saata tuleb tagasi sinu sisse, minevikust lahti laskmine.

Nädal 4 - Oma elu eest 100% vastutuse võtmine. Kui sa tunned, et lahendust ei leia – oled kõike proovinud, aga miski justkui ei aita, ei leia ülesse vastuseid või niidiotsi või tunned, et keegi kuskil on süüdi/teeb sulle halba.

Nädal 5 - Energiate kokku tõmbamine lühikesele perioodile. Jõuliseks ja intensiivseks tegutsemiseks – kui sa tunned, et sul on vaja rohkem energiat, et asju teha hea ja tugeva tempoga, et saada rohkem tehtud minimaalse ajaga.

Nädal 6 - Visualiseerimine. Universumi keel on pildi keel ja selleks, et sinu unistused, teod ja kogu see, mida sa soovid, aga mis sul ka praegu on, on hea õppida visualiseerima – kuidas kõike ette
kujutada pildina ja milleks see üldse hea on.

Nädal 7 - Hirmud, ärevus, depressioon. Hirmude, ärevuse ja depressiooni lahenduste leidmiseks on siin välja toodud nii antud teemade põhjused, kui ka lahendused ning soovitame selle teema
juures soetada endale ka nädala 4 – oma elu eest 100% vastutuse võtmine.

Nädal 8 - Enesekindlus / enesearmastus / olen väärt tunne. Väga paljude tunnete põhjuseks on see, et inimese sees ei ole enesekindlust, tunnet, et ma olen piisavalt hea või väärtuslik. Seda see nädal aitab rohkem sisse tuua.

Nädal 9 - Motivatsiooni leidmine. Kuidas enda seest ülesse leida seda jõudu ja soovi edasi minna? Üleüldse ja konkreetsete teemadega seoses. Mis on üldse kirg?

Nädal 10 - Tunnetuse suurendamine. Elu ja iseenda juhtimine sisetundega, kuulates vähem mõistust aga rohkem sisemist häält. Kuidas seda teha? Antud teema on tugevalt seotud nii nädalaga 1,2
kui 4 ja 6.

Nädal 11 - Toitumine ja söögipalve. Liha söömine vs taimetoit. Toidu energia tõstmine, toitumise ja keha seosed. Kas on seos vaimsusel ja lihal ja taimetoidul?

Nädal 12 - Meesenergia / Naisenergia. Mis on mees- ja naisenergiad, kuidas need inimese kehas on, mis nendega teha saab? Naiselik mees vs mehelik naine ja energiate tasakaal kehas.

Nädal 13 - Seksuaalenergia. Orgasmiga manifesteerimine. Vaimne ja füüsiline orgasm. Üks suurimatest energiatest, millele saab lihtsalt ligi, on seksuaalenergia. Kuidas seda kasutada, mis on tegelikult orgasm ja ka vaimne orgasm. Kuidas juhtida seksuaalenergiat? Selle nüansid.

Nädal 14 - Raha energiad / külluse energiad. Minevikust on paljud kaasa võtnud esivanemate pidurdavaid rahamustreid – mis need on, kuidas on raha tegelikult inimesega seotud ja mida saaks teha, et selle voogu suurendada.

Nädal 15 -Elementide energiad. Kuidas on inimene seotud erinevate elementidega ja kuidas need, kui ka loodusjõud meid tegelikult aitavad? Kuidas nad oma keha sees, aga ka ümberringi enda heaks
tööle panna.

Nädal 16 - Kaitseenergiad / ülitundlikkus. Maailmas on palju ülitundlikke inimesi, kes tajuvad palju – tihti tunnevad nad end kehvalt suurtes seltskondades, poodides, tajuvad teiste meeleolusid. Kuidas seda enda sees reguleerida ja luua endasse ka rohkem kindlust sellega seoses.

Nädal 17 - Sõltuvustest loobumine. Mis on tegelikult sõltuvuste taga ning mis tekitab sõltuvusi, kas sõprusest ja suhetest sõltuvusi ja kuidas neist loobuda, neid lahendada. Mis on harjumus ja kuidas
seda ümber kujundada. See nädal on seotud tugevalt nädalaga 4 – oma elu eest 100% vastutamine.

Nädal 18 - Mineviku muutmine ja puhastamine. Oma minevikumälestuste lahendamine ja elu uuesti üle vaatamine, sobib ka siis, kui tunned, et lähed pidevalt oma minevikku. Ka see nädal on seotud nädalaga 4 – oma elu eest 100% vastutamine.

Nädal 19 - Oma keha muutmine hüpnoosidega/Oma elu loomine, kuidas saada, mida tegelikult tahan. Mandala loomine. Kuidas luua oma elu nii, et saada selles kõik, mida tegelikult soovid. Isegi siis, kui sa ei tea, mida sa soovid. Mis on üldse oma elu plaan ja kuidas oma keha protsesse juhtida. Kuidas oma keha muuta hüpnoosi abiga.

Nädal 20 - Suhete maagia (suhted partneriga, vanematega, lastega, sõpradega). Mis on iga suhte taga ja põhjused. Kuidas suhted vormivad meid ja mida meie saame suhetest jälgida ja õppida?

Nädal 21 - Oma annete leidmine. Igalühel on olemas midagi, kus on nende kirg, mida nad naudivad teha. Kuidas üles leida oma kirge ja seda veel suurendada. Mis on tegelikult anne? Kuidas seda esile
tuua?

Nädal 22 – Ühisväli. Oled märganud, et poodi minnes tihti ununeb see, mida soovisid osta ja suundud kontrollima oma mõttes, et ehk on vaja piima ja leiba? Või mingites olukordades hakkad teistega sarnaselt käituma? Mis on tegelikult see energia meie ümber, see ühine väli, need mõtted ja tunded? Ja kuidas ja miks peaks end sealt välja tõstma.

Nädal 23 - Une nägemine ja une juhtimine. Mida ütleb meile une nägemine ja kuidas saab seda juhtida? Kuidas saab unest sõnumeid, justkui tulevikku näha ja miks peaks und ise juhtima?

Nädal 24 - Vaimud ja olendid teispoolsus. Erinevad reaalsused. Paljud inimesed tajuvad, et siin maailmas on justkui midagi veel, paljud tahavad ühendust teispoolsusega. Mis siis on tegelikult olemas?

Nädal 25 - Tasanditel liikumine üles ja alla. Mis on üldse erinevad tasandid? Oled tundnud, et vahepeal oled justkui hästi ülevas meeleolus, kõik laabub? Suudad end kuskilt välja lülitada. Miks ja
kuidas saaks seda koguaeg teha ja mis on tasandid selles?

Nädal 26 – Selgeltnägemine. Kuidas on võimalik selgelt näha ja kasutada seda enda hüvanguks. Kuidas see üldse välja näeb? Seda nädalat soovitame võtta neil, kes on sügavamalt enda sees
tegelenud juba vaimsete praktikatega või juba eelnevate programmi nädalatega.

Nädal 27 - Tunnetuse kasutamine igapäevaselt ja töös. Kuidas kasutada oma sisetunnet oma töös ja igapäevaelus veel rohkem, kuidas lasta end igal hetkel oma sisetundel juhtida – enda jaoks parimate võimaluste ja lahendusteni. Kuidas ollagi pidevas ühenduses oma sisetundega?

Nädal 28 - Vaimsete praktikate läbiviimine. Kuidas viia läbi endas vaimseid praktikaid, nende erinevad stiilid ja viisid ning kuidas aidata sellega ka oma lähedasi.

Nädal 29 - Laste kasvatamine ja tundliku lapse kasvatamine. Kes on tundlikud lapsed ning kuidas kasvatada lapsi nii, et tänapäeva inforohkes maailmas, nad ära ei kaoks ja kasvaksid enesekindlateks, julgeteks ja iseseisvateks, kes kõigi õppetundidega saavad väga hästi hakkama, kasvades pidevalt veel paremaks.

Nädal 30 - Kristallid ja eeterlikud õlid enesearengus ja energeetikas. Kuidas kasutada kristalle, eeterlikke õlisid oma elus, nii et nad sinu arengut täielikult toetavad. Kuidas tunnetust arendada nii, et iga osake ka loodusest sind toetaks.


PS! Koodiga "Costanysparkles" saab kursuse osta -35% soodsamalt ja tegelikult loosin ühe samasuguse kursuse välja ka ühele teie seast, et saaksite minuga ühineda. Muidu on sellise kursuse maksumuseks 750€. Seda on võimalik osta ka 4 teema kaupa, siis on hinnaks 150€. Ühe konkreetse nädala teema saab osta 50€ eest. Kõik hüpnoosi helifailid jäävad teile kasutamiseks igavesti. Seda võib teha täpselt nii palju ja siis, kui endal tunne peale tuleb :)

SELLEKS, ET LOOSIS OSALEDA, JÄTA SIIA VÕI FACEBOOKI ENDALE KÕIGE HUVITAVAMA NÄDALA KIRJELDUS VÕI NUMBER :) 

204 comments:

 1. Nädal 24 on alati olnud midagi mis mind vägaaa huvitab. Eriti veel nüüd kui vähem kui kuu aja jooksul kaotasin oma vanaisa ja ema..

  ReplyDelete
 2. Oeh. See postitus on minu jaoks praegu kuidagi väga õigel ajal. Tunnen, et kõik käib pea peal kokku ja no enam ei jaksa. Enim tunnen, et tahaks teha kaheksanda nädala hüpnoosi läbi, kuid kindlasti on igaühes midagi mis oleks kasulik. Tõesti panen pöidlad pihku ja loodan, et veab.

  ReplyDelete
 3. Nädal 8 ja 9 teema, on minu elust hetkel puudu või noh oleksid väga kasulikud minu eneseleidmises ja edasi jõudmiseks.

  ReplyDelete
 4. Must say, last week, Praha olid vahvad ;-) kyllap sa juba tead miks 🤣😂

  ReplyDelete
 5. Teema 29 on igati põnev ja samuti 18 ja 20

  ReplyDelete
 6. Nädal 19 on üks paljudest põnevatest.

  ReplyDelete
 7. Nädal 17 - Sõltuvustest loobumine. Mis on tegelikult sõltuvuste taga ning mis tekitab sõltuvusi, kas sõprusest ja suhetest sõltuvusi ja kuidas neist loobuda, neid lahendada. Mis on harjumus ja kuidas
  seda ümber kujundada. See nädal on seotud tugevalt nädalaga 4 – oma elu eest 100% vastutamine.

  ReplyDelete
 8. Teema number 8 on väga südamelähedane :)

  ReplyDelete
 9. Nädal 17! 😍
  Ma olen küllalt noor.. 28 alles.. ja põhimõtteliselt olen POOL oma elust suitsetanud.. Oiiii, kuidas ma tahaksin sellest öahti saada.. Olen proovinud seda ja teist ja ikka leian end suits käes.. Keegi võiks aidata anda tõuke selleks, et ma seda ei tahaks/teeks..
  Tean, et see on peas kinni.. Harjumus juba.. Aga no ei saa lahti sellest kuidagi :/
  Hoian pöidlaid kõvasti peos.. 👍

  ReplyDelete
 10. Kõige põnevam on praegu laste kasvatamise teema. Vaevalt, et ükski ema kunagi on mõelnud, et tahabki oma lapsest "sitapea" kasvatada, aga ometigi kahjuks selliseid inimesi on. Tahaks ju ikka, et oma laps kasvaks tubliks inimeseks, kes saaks iseendaga hakkama ja oleks teistele hea kaaslane.

  ReplyDelete
 11. Siin on nii palju häid teemasid! Aga kui ma peaks valima ühe, siis ma valiks teemade 20 ja 21 vahel. Need oleks mu elus kõige aktuaalsemad ja vajalikumad hetkel. Ja kui ma ikka ühe ainsa saaksin valida, siis oleks see 20. Aga ausalt, teised on ka VÄGA-VÄGA huvitavad!

  ReplyDelete
 12. Enamus teemad tunduvad nii huvitavad, aga algatuseks valiksin number 9 :)

  ReplyDelete
 13. Oeh, ma olen oma elus hetkel sellises etapis, et tahaks kogu kursuse läbi teha. Ma olen kogu virrvarris enda kaotanud ja elurõõm on ka kadunud. Töö, laps, trennid,eelkool, seda kõike on hetkel liiga palju ja tempo on meeletu. Seega jah, kõik nädalad oleks vajalikud.

  ReplyDelete
 14. Nädal 14, 17, 21 ja 29 on minu jaoks huvitavad :)

  ReplyDelete
 15. Kohe 1.nädal tundub hetkel vajalik - viimasel ajal nagu ainult mõtleks ja mõtleks ilma pausideta, väga väsitavaks muutub.

  ReplyDelete
 16. Nädal 26, sest olen tegelenud pikemalt juba vaimsete asjadega. Energiatega ning meditatsiooniga.
  Aga lugedes neid kõiki nädalaid olin hämmingus sellest kui hästi need kõik mind kõnetasid. Uskumatu!
  Tean, et kui see on midagi mida ma väga väga vajan siis universum toob selle minuni ❤️��

  ReplyDelete
 17. Ma arvan, et kõige rohkem ootaksin 19. nädalat.

  ReplyDelete
 18. Mind huvitaks väga nädal 7, kuna ka ise olen pikka aega depressiooniga kimpus.

  ReplyDelete
 19. Hüpnoos on asi, mida olen tahtnud kogu elu proovida ja neid nädalaid lugedes tunduvad väga väga paljud neist huvipakkuvad, aga nädal 7 on minujaoks sügavamõtteline ja asi mis võiks aidata.

  ReplyDelete
 20. Hetkel on aktuaalne nädal 29 teema-Laste kasvatamine ja tundliku lapse kasvatamine. Tahaksin teada kuidas oma tundlikku last enesekindlaks kasvatada.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Soovitan osta Elaine Aroni raamatu " Ülitundlik laps"

   Delete
 21. Praeguses eluetapis sobiks 1 ja 3, võibolla see aitab mind ja annab jõudu edasi minna.

  ReplyDelete
 22. Jummel juudas- mind kõnetavaid teemasid oli seal tunduvalt rohkem kui üks. Tooksin välja teemad 8,9,13 ja 20, kuid tegelikult on neid veel. Selline hüpnoosi ja hingelisuse asi on mind alati huvitanud ning usun selle toimimisse.

  ReplyDelete
 23. Nädal 4, 18 ja 20 pakuvad hetkel enim huvi, mis ju omakorda on ka üksteisega väga tugevalt seotud. Ma olen rohkem pigem skeptiline kõige selle maailma osas ja ise sellist asja ostma ei hakaks, aga kui võidaksin ei jätaks võimalust kasutamata.

  ReplyDelete
 24. Minu jaoks on põhimõtteliselt kõik väga huvitavad ning tahaks need läbi teha. Kui aga valida üks teema, siis valiks ehk 21. teema

  ReplyDelete
 25. Nädal 7. Kuna mul juba mitme arsti poolt välja diagnoositud depressioon, siis oleks mul sellest hüpnoosist väga abi. Ei taha kuidagi neid rohtusid võtta. Ei meeldinud endale, milline nendega olin.
  Üle aasta olen julgust kogunud, et lõpuks alternatiivmeditsiiniga algust teha aga jääb julgusest puudu, et see esimene samm teha. Hirm oma probleemidega silmitsi seista. Niiviisi ma siis olen juba mitu aastat, tunnen, et olukord läheb järjest hullemaks aga julgusest ja olgem ausad ka finantsist jääb puudu. Seega oleks sellest hüpnoosist väga palju abi mulle.

  ReplyDelete
 26. Nädalas 9 , 19 ja 29 on just need mulle :)

  ReplyDelete
 27. Nädal 29.
  Kuna olen ise ema, siis see teema pakub huvi ja jäi kõige rohkem silma. :)

  ReplyDelete
 28. Olen juba varem ka neid teemasid sealt lehelt piilunud :).Ma alustaks kohe algusest, pea klaariks ja siis aina edasi.

  ReplyDelete
 29. Paljud nädalad kõnetasid, aga kõige rohkem hetkel 22 ja 29.

  ReplyDelete
 30. Nädal 21... hetkel väga aktuaalne teema mu sees :)

  ReplyDelete
 31. Raske valida..valiks 7, 8 või 13. Need tunduvad praeguses eluetapis kõige vajalikumad millega tegeleda

  ReplyDelete
 32. Oi kuidas mul oleks vaja nädal 7
  Ei Tea kohe enam mida teha.
  Väga rasked ajad elus praegu , et polikliinikus lihtsalt sunniti mind rahusteid vötma et ma maha rahuneks😞

  ReplyDelete
 33. Nädal 18 oleks hea.

  ReplyDelete
 34. Tõepoolest niii põnev! Väga raske ühte nädalat valida.. aga valin hetkel nädal 18 ☺

  ReplyDelete
 35. Mind huvitavad täiega 17 ja 19. Kuna mul on suuured kaaluprobleemid ja ühestki dieedist/toitumisest ma kinni ei suuda pidada, siis oleks vaja mu enda mõtlemime korda saada, et ma endale rohkem liiga ei teeks :)

  ReplyDelete
 36. Mitme teema puhul on selline äratundmine, et seda oleks vaja arendada või et just seda teemat peaks enda sees lahkama. Aga kui pean valima midagi konkreetset välja, siis valiks teema: "Tunnetuse kasutamine igapäevaselt ja töös". Kuna minu sisetunne on pea alati mind õigele teele suunanud, tunnen kurbust, et ma teda alati kuulata ei taha. Olen korduvalt endale lubanud, et järgmine kord, kui minu sisemine mina, mulle midagi ütleb, siis ma teda ka kuulan. Kahjuks on praktika aga midagi muud. Tahaks õppida enda sisemist mina rohkem usaldama.

  ReplyDelete
 37. Nädal 20 huvitaks väga. Tegelt oli seal niimönigi huvitav veel..

  ReplyDelete
 38. Pean tõdema, et kõik teemad on väga huvitavad. Tegin samuti enda elus totaalse kannapöörde ja muutsin enda elu totaalselt ( töökoht, elukaaslane, vastutus jne). kui ma peaksin valima ühe nädala teema, siis valiksin 20. nädala. Tunnen, et olen leidnud enda kõrvale õige mehe, kuid tahaksin olla suhtes teadlik ning osata hoida seda, mis on. Samuti tunnen end praegu väga emotsionaalselt erinevates olukordades ja tahaksin õppida erinevaid emotsioone vaos hoidma, samuti minevikust lahti laskma ja keskenduma ainult olevikule.

  ReplyDelete
 39. Kõik oleks tegelikult vaja läbi teha, kuid kui tõesti peab valima midagi, siis esmapilgul kohe jäid meelde nädal 13 ja 14.

  ReplyDelete
 40. 17. Sôltuvusest loobumine.
  Tegelikult oli neid punkte palju, kuid pidin ju valima :) tahaks tàitsa sinu asemel seda kôike làbi teha. Kôik on tegelt meie enda môtteid ja peas kinni :) vàhem môelda, rohkem tegutseda.

  ReplyDelete
 41. Nädalad 21 ja 23 tunduvad põnevad.

  ReplyDelete
 42. Ma ei oskagi ühtegi kindlat nàdalat valida vôi esile tôsta. Tunnen, et vajan samuti terve kursuse làbimist. Iga nàdala teemas on mingi kild minu elust. Kild, mida oleks vaja kas lappida vôi unustada. Tunnen juba ammu, et olen kadunud kuskile, ja ei ela tegelikult seda rolli, mis mulle elus ette nàhtud. Ja kôik teised tulevad alati enne mind miskipàrast. Endale môtlen alati viimasena. Ja teiste mured vôtan endale südamesse, mida tegelikult teha eitohiks, aga teen. Seega tahaks kogu kursuse làbi teha, et avastada ennast ja oma elu eest vötta 100% vastutus, mitte loota, et keegi teine mu elu paremaks teeks!

  Sulle, Triinu-Liis aga edu ja jaksu ja ilusat enda taasavastamist! 😍🙏🏻

  ReplyDelete
 43. Nädal 18 puudutab mind kõige rohkem. Esiteks on 18 minu õnnenumber ja kõik justkui tiirleb selle ümber. Teiseks on minu jaoks raske oma keerulise lapsepõlvega hakkama saada. Kardan, et kogu see jama segab minu praegust elu ja ühist tulevikku elukaaslasega. Eks näis, vaataksin ja kuulaksin hea meelega, mida Maris välja pakub.

  ReplyDelete
 44. Nii keeruline valida seda üht ja ainust... Suutsin välja valida 5 nädalat, mis mind kõnetavad- 7, 13, 20, 21, 26

  ReplyDelete
 45. helikapilt@hotmail.comOctober 2, 2018 at 10:07 PM

  Nädal 7
  Olen juba varem sellele kursusele silma peale pannud ja kui "tõeline mina" lehel meililistiga liituda, saab ühe hüpnoosi tasuta proovimiseks.
  Tegin selle läbi ja see kõik sobib praegu minu ellu ideaalselt. Küll ei ole ma aga võimeline sellist summat välja käima. Võimaliku võidu korral tean, et oleksin valmis 100% pühenduma ja selle suure väljakutse vastu võtma.

  ReplyDelete
 46. 21 ja 29 tunduvad kõige asjakohasemad minu jaoks hetkel :)

  ReplyDelete
 47. Muidugi on siin palju nädala teemasid, mis kõnetavad, kuid kõige enam hetkel vajaksin nädal 5. Hetkel, kus mitumitu asja vajavad tegemist ja lähedases abistamist siis sellest ajast ja energiast jääb väheks.

  ReplyDelete
 48. Nädal 3 on teemal, millele kaua olen mõelnud ja lahendust otsinud..

  ReplyDelete
 49. Ma ei lugenud kull koike labi, aga koige enam tundsin 18 nadala juures “aratundmisroomu” kui nii oelda. Oleks niiii suur abi, kui saaksin pea tuhjaks 🤕

  ReplyDelete
 50. Nädal 18 - Mineviku muutmine ja puhastamine. Oma minevikumälestuste lahendamine ja elu uuesti üle vaatamine, sobib ka siis, kui tunned, et lähed pidevalt oma minevikku. Ka see nädal on seotud nädalaga 4 – oma elu eest 100% vastutamine.

  ReplyDelete
 51. Alates 23+nädalast on kõik nii huvitav, et ei suuda valida.. :) väga vinge, et seda teed, edu sulle su teekonnal.
  Hea meelega prooviks ise ka, tundub väga huvitav teema.

  ReplyDelete
 52. 18 mineviku muutmine
  Tundub et see oleks praegu hädavajalik, et taas õnnelik olla

  ReplyDelete
 53. Päris mitmeid huvitavaid nädalaid oli, aga välja tooksin kindlasti nädala 19 :)

  ReplyDelete
 54. Tere.
  Kõigepealt ma tahaksin siiralt rõõmustada, sest ma olen niiii kaua sinu postitusi oodanud :) Üldiselt olen vaid lugeja, kuid Sinu tänane postitus on mulle täpselt nagu märk kõrgemalt, ma tundsin kohe, et nüüd pean kirjutama.

  Sa kirjutasid, et : Te teate küll seda tunnet, kui teie pähe ilmuvad erinevad pildid mingitest olukordadest, mingid mõtted, hirmud ja see kõik tekitab sellist ärevust, sees õõnes tunnet? Sellist tunnet, mis kogu energia ära võtab.
  Ausalt, kui ma selle lause ära lugesin, tuli mul kananahk ihule. Nii täpselt see mul ongi.
  Ka mina proovin ikka ja jälle oma tunnete ja emotsioonidega ise hakkama saada. Sees on pidev ärevus ja mõtlen tihti, et miks pagan ma ei suuda lõpetada mõtlemist ja ennast vabaks lasta.
  Väga raske on leida vaid üht nädala teemat mis mind ja mu muresi kõnetaks. Vaatasin just kõik teemad üle ja peaaegu igas nädalas on miski mis mulle sobiks.
  Ma olen mõelnud pöörduda ka psühholoogi vastuvõtu peale ja olen isegi korduvalt omale aja kinni pannud, kuid siiski viimasel hetkel selle tühistanud. Mul pole sellist isikut kellele ma saaks ja julgeks oma muredest vabalt rääkida. Ma olen üsna arg ja kinnine inimene. Kardan sisimas ka teiste inimeste halvakspanu. Ka siin kirjutan anonüümselt, sest ma lihtsalt ei julge... Ma isegi ei tea mida ma kardan. Kuid siiski ma proovin seekord õnne, soovin loosis osaleda ja väga loodan, et äkki seekord...

  ReplyDelete
 55. Oehh..palju köitvaid teemasid. Kõige huvitavam tundus nädal 19, sest kõik algab ju meist endast. Väga kuulaks neid teemasid vankerdades ja kuidas neid samme tuleks :)

  ReplyDelete
 56. Tsau! :D

  Ma olen nii palju kordi Marise lehel käinud lugenud ja uurinud ja siis ikkagist lehe sulgenud. Ei tea miks..
  ..need teraapiad on tal üsna kallid -eks see ole üks põhjustest.

  Siiski on mind kogu see hüpnoositeraapia alati väga huvitanud ja kunagi (loodan!), saan selle ära katsetada. :)

  Nende teemadega on ka Nii, et tahaks KÕIKE! :D

  Praeguses eluetapis oleks kõige rohkem abi teemast 27 - Tunnetuse kasutamine igapäevaselt ja töös. Kuidas kasutada oma sisetunnet oma töös ja igapäevaelus veel rohkem, kuidas lasta end igal hetkel oma sisetundel juhtida – enda jaoks parimate võimaluste ja lahendusteni. Kuidas ollagi pidevas ühenduses oma sisetundega?

  Mul on meeletult pingelised ajad ja tihti lasen teistel enda sisetundest "üle sõita". Kindlasti on selleks põhjuseks suur ebakindlus ja...

  ..Ma ei oskagi põhjendada, aga ma arvan, et ma peaksin õppima oma sisetunnet usaldama.

  Ma nii loodan võidule, et juba praegu on pisar silmas!!! :D huhh!

  Õudne.

  Igatahes. Äge asi :)

  ReplyDelete
 57. Nädal 13. Lihtsalt hetkel sobib hästi!

  ReplyDelete
 58. Nädal 8, kuna probleemid enesekindlusega tekitavad probleeme juba aastaid :(

  ReplyDelete
 59. Nr. 2 - põnev, põnev! ☺️

  ReplyDelete
 60. Nädal 18 - Mineviku muutmine ja puhastamine.

  Alatihti leian ennast mõtetega minevikust. Minu jaoks ei ole neil teemdale raske rääkida, kuid ometi on mul vaja valjult välja öelda,et olen rahu teinud neil teemadel. Kuid valjult välja ütlemine vist pigem tõestab lihtsalt vajadust kinnitada iseendale ja teistele,et olen üle sellest kõigest.

  Olen kahe käega hüpnoosi ja meditatsiooni poolt. Inimene EI PEA alati üksi kõigega hakkama saama ning kõigele ise vastust leidma- vahel pole see isegi võimalik.
  Paljudel inimestel oleks vast kergem, kui nad usaldaks hüpnoosi ja meditatsiooni. See ei ole ju kärbeste pähe ajamine vaid minu arvates tegelikult aidatakse sul mõtteid suunata või vajadusel koondada tähelepanu vajavasse punkti.

  Ma loen meeletult erinevaid vaimsust arendavaid raamatuid ja huviga loen. Väga palju on erinevaid äratundmis hetki ning uusi mõttenurki.
  Eneseanalüüs on minu arvates "kasvamise" alus. Ma usun, et inimesel on elus teatud eesmärk milles ta peab arenema, et leida rahu( kui nii on õige öelda). Selle eeldus on igapäevane tööiseendaga ning eneseanalüüs. Kõik algab ju meist endist.

  Kindlasti oleks huvitav lugeda Sinu tagasisidet ning üleüldisi emotsioone antud koolituse/teema osas. Kindlasti on seda raske kirjas edastada ja ega kõike ei tahagi.

  Kõike kõige paremat!

  ReplyDelete
 61. Nr 2, maskide maha viskamine ja rollidest välja tulemine. See teema tundub väga huvitav, sest tihti tunnen et olen mingis rollis.

  ReplyDelete
 62. Nädal 1 - Mõistuse välja lülitamine / mõistuse errorisse ajamine / tühja ruumi tekitamine. Üle mõtlemise lõpetamiseks, elutempo rahunemiseks.

  ReplyDelete
 63. Huvitavaid teemasid on palju, aga nr 9 on hetkel kõige aktuaasem.

  ReplyDelete
 64. Nädal 9 oleks tõeliselt vajalik

  ReplyDelete
 65. Väga puudutas see postitus.. :) Minu jaoks huvitav näiteks Nädal 19, kuigi kõik on nii kutsuvad.

  ReplyDelete
 66. Enamus neist on väga huvitavad teemad, aga kui midagi välja tuua, siis 17 ja 20.

  ReplyDelete
 67. 29! Kaks väga tundlikku last kodus kasvamas..��

  ReplyDelete
 68. Nädal 19 on naelapea pihta

  ReplyDelete
 69. Mitmed teemad kõnetavad, aga peale pikalt lapsega kodus olemist valiks ehk teema nr 3

  ReplyDelete
 70. ooh, I need it .. Praegusel hetkel huvitab kõige enam nädal 8, sellest saab kõik alguse. :)

  ReplyDelete
 71. Kõik teemad on on hetkel minu elus päevakorras. Kui midagi eraldi välja tuua, siis nr 21 on juba sellest ajast saati mind piinanud kui ilmselt keskkooli lõpetasin. Praegune elu on hirmus segapundar- ühe pisikese otsuse pärast ei ole mul hetkel ei eesmärki, ega aimugi, mida oma eluga pihta hakata. Nii et see kursus kuluks just praegu ära....

  ReplyDelete
 72. Nädal 27
  Ma olen selles osas üsna skeptiline, samas tundub huvitav.

  ReplyDelete
 73. 1,2,4,6,7,8 jne... tundub väga põnev ja vajalik mulle. Aga see hind käib küll korralikult üle jõu,seega jään lootma loosiõnnele.

  ReplyDelete
 74. Mind huvitaks väga nädal 3 ja 9. Ei tea, kas on asi sügise saabumises ja juba pimedates õhtutes/hommikutes aga ei leia endas kuidagi seda motivatsiooni ning rahu. Suvel olin nagu orav rattas ja ei olnud aega ajul mõelda üleliigseid mõtteid, nüüd aga on töö juures rahulikum aeg ja hinge kisub rahutus- ma ei ole seal, kus ma tahan olla aga ei oska ka edasi liikuda...

  ReplyDelete
 75. Kõik nädalad tunduvad vàga huvitavad, ära ei ütleks ühestki!! Aga kuna lapsed on meie tulevik siis kõige rohkem pakub huvi 29. nädal

  ReplyDelete
 76. Mõistuse välja lülitamine / mõistuse errorisse ajamine / tühja ruumi tekitamine. Üle mõtlemise lõpetamiseks, elutempo rahunemiseks.

  ReplyDelete
 77. Hmm..keeruline on ühte lemmikut leida, kuna mind puudutavaid teemasid on kursuste seas nii palju. Kuid enim puudutasid 7 ja 8 kursus :)

  ReplyDelete
 78. Ma olen kindel, et igas nädalas on sees mingisugune õpetus, tarkus, mis on kasulik. Väga pooldan enesearengut ja see tundub katvat kõikvõimalikke teemasid, et saada eneseteadlikumaks. Olen igat teemat vähemalt korra oma peas tõstatanud, ja usun et kõik vastused on meie endi sees ka olemas, aga kogu infomüra ja -küllus on meist teinud sellised pealiskaudsed inimesed, kes ei saa oma sisemise minaga ühendust- tekivadki igasugused probleemid/küsitavused. Vähemalt nii tunnen mina, seega see kursus aitaks saada ühendust endaga ja noh, kõik algabki ju iseendast ning kiirgub kõrvalolijatesse. Seda enam, et ligi hiilivad teemad nagu elukoht, karjäär (seotud ka küsitava andega), oma pere jne ehk sisuliselt kogu tulevik, mis saaks ja võiks põhineda eneseteadlikel mõtetel/otsustel.
  Ja alati polegi kõige olulisemad vastused vaid küsimused, suunavad küsimused/mõtted, mis arendavad meeli niivõrd, et ühel heal päeval võib ka iseenda jaoks vastus saabuda. Kui korra kõrvalt vaadata, siis tegelikult on inimene olla äärmisel põnev. Astuda oma kingadesse tagasi, siis muidugi nii põnev pole alati, see on elu oma võlu ja valuga. :)

  ReplyDelete
 79. Kõik teemad on väga huvitavad, kuid need teemad kõnetasid mind enam:

  Nädal 1 - Mõistuse välja lülitamine.

  Nädal 2 - Maskide maha viskamine.

  Nädal 9 - Motivatsiooni leidmine.

  Nädal 10 - Tunnetuse suurendamine.

  Nädal 11 - Toitumine ja söögipalve.

  Nädal 14 - Raha energiad

  Nädal 20 - Suhete maagia (suhted partneriga, vanematega, lastega, sõpradega).

  Nädal 21 - Oma annete leidmine.

  Nädal 27 - Tunnetuse kasutamine igapäevaselt ja töös.
  ReplyDelete
 80. Nädal 3,21, kuid kõik nii põnevad

  ReplyDelete
 81. Nädal 21 on minu jaoks hetkel kõige põnevam, sest ma olen 10a ühes valdkonnas töötanud ja viimasel ajal kuidagi eriti hakanud kahtlema, et kas see on see, mida ma tahan teha elu lõpuni. Võib-olla aitaks tolle nädala teema mind ka kuidagi õigele reele juhatada või kinnitada, et teen õiget asja :)

  ReplyDelete
 82. Nädal 18. Kuna siianiei saa hästi aru miks ja kuidas juhtus eelmise aasta ränk õnnetus ja sellest on raske üle saada siis äkki lõpuks saak selle teemaga rahu. Tahaks unustada seda. Või siis olla et 'ah juhtus. Elu läheb edasi ja rohkem sellele ei mõtle nii sügavuti'. Aga eks seal on palju huvitavaid nädalaid :)

  ReplyDelete
 83. Ohh, see teema on ka täiesti minu jaoks! Hetkel kasutan ise headspace appi, et enda mõtetest veidigi eemale saada. Nädalad 1-8 oleksid just midagi minu jaoks!

  ReplyDelete
 84. Praegusel hetkel tundub nr 1 kõige vajalikum. Et oskaksin endale nö restarti teha ja takistada ülemõtlemist.

  ReplyDelete
 85. Nädal 29
  Mul on tõenäoliselt see "tundlik" laps ja olen nii mures, et kuidas teda toetada, innustada. Kahjuks minul kasvades vanemate poolt vaimset tuge ja toetust nende enda murede/teadmatuse tõttu ei olnud ja tunnen et ei ole kindel mis ja kuidas lapse kasvatamises õige on...

  ReplyDelete
 86. Mul on hea meel, et oled leidnud omale sobiliku tee eneserahu ja tasakaaluni.
  Sellegipoolest soovitaksin kõigil kes inglise keelest aru saavad kasutada siiski HeadSpace rakendust. Selle aasta tasu on 95$ või 13$ kuus. Kõik samad teemad on käsitletud ning seda on imelihtne kaasa teha.
  Hetkel jääb selline mulje, et Maris on leidnud imelihtsa raha tegemise võimaluse ning tõlkis antud teemad lihtsalt eesti keelde ümber, aga tasu on kogu asjal 7 korda kallim.
  Kahju on vaadata kuidas inimesed spirituaalsusest on teinud rahamasina Eestis.
  Muidugi Sind Triinuke see isiklikult ei puuduta. Lihtsalt minu arvamus kogu sellest teemast.

  ReplyDelete
 87. Nädal 19 on väga huvitav, kuid samuti kõik teised teemad

  ReplyDelete
 88. 20 ja 24 pakuvad ERITI huvi :)

  ReplyDelete
 89. Nädal nr 2 🖤 . Iseenda leidmine ja iseenda mõistmine on juba lahendus nii paljudele küsimustele. Usun , et maailm oleks parem koht kui me kõik oskaks langetada oma maskid ja olla meie ise ja sellega rahul. Mina olen tihti segaduses ja kuidagi eksinud selle koha pealt.. vajaksin seda väga.

  ReplyDelete
 90. Peale kahekordset lapse kaotust ja väga keerulist ja valusat juhtumit eraelus on siin tohutult punkte, mis mind huvitaks. Mediteerin igapäevaselt ja harrastan joogat, aga kohati oleks ikka vaja abi emotsioonide aksepteerimisega, sest ärevus on suur. Kuidas aksepteerida hirmu, et mis siis kui minust ei saagi kunagi ema, kuigi see on kôik, mida ma südamest soovin...

  ReplyDelete
 91. Nädal 21 - Oma annete leidmine. Igalühel on olemas midagi, kus on nende kirg, mida nad naudivad teha. Kuidas üles leida oma kirge ja seda veel suurendada. Mis on tegelikult anne? Kuidas seda esile
  tuua?
  Kõige kauem vaevanud teema kahjuks.

  ReplyDelete
 92. Nädal 21 - Oma annete leidmine. Igalühel on olemas midagi, kus on nende kirg, mida nad naudivad teha. Kuidas üles leida oma kirge ja seda veel suurendada. Mis on tegelikult anne? Kuidas seda esile
  tuua?

  Olen enesearenguga juba pikalt tegelenud kuid ikka ja jälle takerdun just ülaltoodud teema külge. Kuidas edasi minna ja teha just seda, mida armastan? Mida ma armastan?

  Aitäh, aitäh, aitäh!

  ReplyDelete
 93. Nädal 2 - Maskide maha viskamine. Rollidest välja tulemine. Arusaamiseks, milline sa tõeliselt oled enda sees ning kuidas sa ise käitud ja kujundad end igal pool ja igas kohas.

  ReplyDelete
 94. Mineviku muutmine ja puhastamine.
  Kuna läksin lahku oma kauaaegsest elukaaslasest ja lapse isast siis selline kursus oleks praegu suureks abiks ma arvan :)

  ReplyDelete
 95. Mind huvitaks Nädal 7. Olles alles 29 aastane olen maadlendud depresiooniga alates 12 eluaastast. See on lõhkunud korduvalt nii minu kui ka laste elu ja suhted on saanud kannatada ning tunnen üha enam et keerasin oma suurema lapse tuksi sellega psüholoogiliselt. Mind aga pole siiamaani aitand ei ravimid, psühiaatrid ega sundravi. Äkki Marise hüpnoos teeb natuke kergemaks ? Ei ootagi et depresioon kaoks imeväel, aga paremaks võiks minna,

  ReplyDelete
 96. Nädal 20,24,25..tegelt tahaks kõik siin ära märkida. Olen mediteerimisega mõnda aega tegelenud ja see on tõesti abistav. Kuid tahaks minna rohkem süvitsi :)

  ReplyDelete
 97. 21. ja 24. nädal tunduvad kõige huvitavamad hetkel ��

  ReplyDelete
 98. Mul on süstalde foobia ja see segab mu elu! Ma olen 31 ja ei ole võimeline pere looma täiesti absurdse asja pärast. Ma ei või neid näha, nende läheduses olla, vaadata kuidas verd võetakse või ükskõik mida torgatakse, rääkima vere andmisest. Arvan, et sobiv võiks olla hirmudest vabanemise nädal, kuid veidi kahtlen, kas kõik hirmud on võimalik seljatada analoogse materjaliga, sest mõned võivad olla ikka parajad pähklid.

  ReplyDelete
 99. Nädal 7

  Oleksin väga väga väga õnnelik võimalusest proovida hüpnoosi. Olen pikemat aega kimpus ärevusega ja sellest tuleneva tasakaalutuse tundega.

  ReplyDelete
 100. Olen täiesti nõus eelpool ühe kommenteerijaga, kes ütles, et raske on ühte teemat valida. Nii paljud kõnetavad lihtsalt! Olen märganud omal ka kohati ülitundlikkust. Lihtsalt on, et mõne inimese juurest tahaks lihtsalt kaugele eemale, sest tunnen, kuidas isegi samas ruumis viibimine röövib energiat ja ärritab kuidagi. Samuti oli seal motivatsiooni teema. Sellega on mul raskusi teinekord. Või mõistuse välja lülitamine - niii raske teinekord!

  ReplyDelete
 101. Ausalt öeldes pakuvad kõik teemad huvi, ei saa valida ainult ühte, kõik on väga isiklikud ning enese arenduse jaoks vajalikud teemad. Väga hoian pöialt, kuna hetkel väga rasked ajad mul elus ning väga oleks vaja abi nii väljast kui ka enda seest üles leida. Super postitus ;) :)

  ReplyDelete
 102. Enamus teemasid tunduvad huvitavadaga alustaks number 3st.

  ReplyDelete
 103. Väga palju kõnetab nädal 24

  ReplyDelete
 104. Huvitavad teemad on need kõik, aga mind kõnetas kõige rohkem oma ande leidmine ja oma jõu leidmine ning tagasi kutsumine. Ilmselt kõnetas see mind minu praeguse eluperioodi tõttu, sest juba pikka aega tunnen, et kõik on justkui hästi, aga ma ei tunne en hästi.

  ReplyDelete
 105. Mind kõnetab kõige enam nädal 14, kuna see on olnud minu elu väljakutse kogu elu.
  Ja lisaks väga huvitab ka nädal 29 ,sest kasvatan hetkel kodus pooleaastast poissi :)

  ReplyDelete
 106. Tundub väga hea asi, mida proovida. Viimasel ajal palju mõelnud hüpnoosi peale. Kõik nädalad tunduvad nii huvitavad olevat, kui midagi välja valida, siis number 4 :)

  ReplyDelete
 107. 18 ja 19 kõige enam...olen proovinud erinevaid teraapiaid, käinud psühholoogi, psühhiaatri ja proovinud kõike, kuid miski ei ole mind viinud täielikult selle rahuloluni.

  See oleks ilmselt mu viimane lootus. :)

  ReplyDelete
 108. Nädal 7. Ei tahagi pikemalt rääkida..

  ReplyDelete
 109. Nädal 3. :) Just eile öösel tundsin mingit seletamatut tunnet ja näe..tänaseks on vastus Sinu blogis olemas, millega edasi peaksin tegelema ja mida uurima. Aitäh, et oled!

  ReplyDelete
 110. Nädal 7 on minu jaoks kõige tähtsam

  ReplyDelete
 111. Nädal 14, 16, 26, 27 huvitavad kõige rohkem. Tegelikult on kõik teemad suurepärased.

  ReplyDelete
 112. Hetkel tundus kõige mulle sobivad 21 nädala teema. Sest hetkel olen kuidagi oma elus selliese kohas kus oleks aeg kas teha kanapööre või minna tuimalt edasi. Aga täpselt hetkel kuhu see pööre teha ei tea. :)

  ReplyDelete
 113. Kõige rohkem meeldivad nädal 14,16,26 ja 27. Tegelikult on kõik nädalad suurepärased.

  ReplyDelete
 114. Tunnen, et vajan korralikku nö puhastuskuuri. Elu on kord selline, et tahes tahtmata tekib keerukaid situatsioone ja muresid, kuid kahjuks puudub mul praegu võime selle kõige keskel säilitada selget mõistust, hoida end pingevabalt ja olla iseendaga kontaktis. Muredest tuleneva stressi tagajärg on aga see, et ma pole 2,5 aasta jooksul suutnud rasestuda olenemata sellest, et füüsiline tervis on näitajate põhjal 100% korras. Niisiis kõnetavad mind nii mitme nädala teemad, et raske on lausa ühte valida.
  Kiitus teile sellest koostööst sündinud võimaluse eest, mida ka teistele abivajatele pakute.
  Edu Sulle ka oma uuel teekonnal!

  ReplyDelete
 115. Nädal 20, 23 ja 29 oleks kõige huvitavamad, aga samas ka kõik teised. Praegu just elus selline pahupidi,segadus ja teadmatuse aeg :(

  ReplyDelete
 116. Väga põnev oleks jälgida sinu arengut enesega töötamises. Kuidas iga nädal sulle mõjub ja mis tundeid tekitab, sest kõik teemad on tegelikult nii köitvad.

  Minu jaoks kõige huvitavamad või isegi kõige vajalikumad nädalad oleksid-
  Nädal 1 – nädal 10

  Kuna võitlen depressiooniga juba 5 aastat (hetkel olen 22), siis tunnen et kõik, mis on mainitud punktides 1-10 on nii palju seotud minuga. Olen proovinud kõike: psühholoogi,psühhiaatrit, online nõustamist. Kõike. See oleks tõesti minu viimane lootus.

  Depressioonis olen olnud u 16 eluaastast saati, kui kaotasin väga lähedase pereliikme. Sealt hakkas kõik alla mäge minema - keskkool jäi pooleli, söömishäired tekkisid, enesehaletsus jne. Kaotasin kalli inimese oma elus ja koos sellega ka osa endast.

  Nüüdseks olen leidnud oma ellu armastava kaaslase, kes toetab mind ja ütleb mulle iga päev, et olen ilus ja tubli ja tark ja andekas.. aga mina ei usu endasse. Mina näen inimest, kes on eksinud ja raiskab oma elupäevi kuidagi hakkama saades. Aga ma ei jaksa enam. On päevi kui tahan magada magusat und ja enam mitte silmi lahti teha, sest usk endasse on kadunud. Ma ei tea kes ma olen, mis mulle teha meeldib või kust alustada, et sellest august välja ronida.. Nüüdseks olen kuidagi suutnud keskhariduse kätte saada täiskasvanute gümnaasiumis. Ja nüüd, 2 suve järjest olen mõelnud, et tahaks kuhugi edasi õppima minna, aga ei suuda otsustada, sest peas on pidev segadus ja hirm- „ Aga äkki see mullegi siiski ei meeldi ja see pole päris see õige ala. Aga äkki see.. ja aga, aga, aga...“ Kuna mul on peas pidev segadus ja hirm, siis olen lihtsalt täiskohaga tööl käinud. Aga hetkel üritan leida jälle uut tööd. Ja nii ma siis istun siin arvuti ees, ekraani vahtides, ja cvkeskuse avalehte uuendades, et äkki kõnetab mind miski. „Oo see tundub huvitav või see oleks midagi uut, aga ilmselt on leitud keegi parem ja miks nad peaks mind tahtma.“ Peas on pidev segadus, hirm ja ärevus. Ma olen nii väsinud...

  Tahan elada ja oma unistusi täide viia. Oma pere ja oma kodu luua on kaks minu suurimat unistust. Aga selleks, et neid unistusi täita, pean ise kõigepealt tervemaks saama. Ma ei taha enam aega raisata. Ma ei taha raisata aega. Ma ei taha raisata aega, mida on meile tegelikult nii vähe antud.

  Seega mõtlesin, et aitab sellest, võtan julguse kokku ja kirjutan siia oma loo. Äkki see aitab kedagi kuidagi mingit moodi :)

  ReplyDelete
 117. Oh, see nädal 21 oleks niiiiii vajalik praegu - ma juba mõnda aega tegelen enda sees selle teemaga, aga ei ole kuskile jõudnud. See oleks super võit :)

  ReplyDelete
 118. Oh, see nädal 21 oleks niiiiii vajalik praegu - ma juba mõnda aega tegelen enda sees selle teemaga, aga ei ole kuskile jõudnud. See oleks super võit :)

  ReplyDelete
 119. Oh, see nädal 21 oleks niiiiii vajalik praegu - ma juba mõnda aega tegelen enda sees selle teemaga, aga ei ole kuskile jõudnud. See oleks super võit :)

  ReplyDelete
 120. 14, 18 ja siis kõik ülejäänud ka :)

  ReplyDelete
 121. Mind huvitaks väga Nädal 21 - Oma annete leidmine.

  ReplyDelete
 122. Mind kõnetab kõige rohkem teema number 7. Esiteks on see minu õnnenumber ja teiseks olen juba pikalt olnud sõber enda ärevusega. Olen teinud palju tööd ja saame temaga hästi läbi, aga vahel harva tuleb ta mind ikka kiusama. Seega oleks see imeline võimalus teha lõplik rahu enda ärevusega, et saaksin jälle rahulikult minna lendama :) Nii otseses kui kaudses mõttes.

  ReplyDelete
 123. Teema 13, kuidas peale pikka ravi taas oma seksuaalsuses kevad leida...

  ReplyDelete
 124. Kõik tunduvad väga huvitavad, aga enim vist 18. ja 19. :)

  ReplyDelete
 125. Ma tunnen juba mitmeid nädalaid õhtuti sarnast tunnet sinu kirjeldatule. Mingit ebamäärast hirmu asjade ja minevikus juhtunud asjad üle, mis ei lase mind lihtsalt enam ilma kõrvalise abita edasi liikuda. Kuigi ma tunnen, et mind kõnetas rohkem, kui ühe nädala teema, siis kõige enam tunnen vajadust nädala 18 järgi. Ma tõesti sooviksin tunda ülimat selgust ja probleemidest/mõtetest vabanemist. Ma Väga loodan, et pakud mulle võimalust sinu teekonnaga ühinema !

  ReplyDelete
 126. Põnevusega loeksin. Meditatsiooniga puutun kokku aeg-ajalt joogas. Samuti mediteerin kodus omaette. Müstilisi asju hakkab kehaga toimuma.
  Huvipakkuvaid teemasid on rohkem kui üks, aga näiteks siis nädal number 8 või 21.

  ReplyDelete
 127. Mind kõnetab väga number 9. Hetkel on kõik peakohal kokku löönud niiöelda. Ja vajaksin tõesti motivatsiooni uuesti üles leidmist.
  Magan väga kehvasti ja näen jubedaid unenägusi, tööl on veidi tagakiusamist ning see kõik on nii rusuv.

  ReplyDelete
 128. Nädal 7 on minu jaoks kõnetav..tegelikult kõik teemad, aga selline tunne, et see 7. teema on see, millest ka muud alguse saavad sageli minu puhul.

  ReplyDelete
 129. Kõik teemad tunduvad väga huvitavad; väga põnev valdkond. Nädal 7 vajaks minu puhul kindlasti tegelemist

  ReplyDelete
 130. Mind kõnetasid 12, 18, 19 ja 20 .... olen viimasel ajal otsinud youtubest meditatsioone aga eesti keeles on vähe ja kuidagi kehvasti tehtud. Paljud peaksid oma häälega ja diktsiooniga jne tööd tegema ning lisaks häirib vale sõnakasutus (iseenesest on reeglid kirjakeele jaoks aga ikkagi, kui ma suure vaevaga üritan süveneda ja siis tuleb enne asemel ennem vms, siis mul läheb kohe mõte sassi). Inglise k läheb aga palju kaotsi, sest ei tunneta nüansse.
  Mul endal oli just nädala eest ahhaa moment, kus lugesin Louise Hay raamatut ja tegin siis seal juhitud kitsaskohtade osas meditatsioone ja tõeliselt mõjus!

  ReplyDelete
 131. Käik teemad, rohkemal ja vähesemal määral kõnetavad mind. Olen prof. ülemõtleja ja sama pole mul stressitaluvust rasketele hetkedel. Sooviks väga kursusest osa saada. Ka sinu blogipostitusest tundsin ennast ära. Nagu eelnevalt mainisin siis enamus teemad on mulle hingelähedased. Aga kui siia välja valida siis:
  Nädal 7 või Nädal 1

  ReplyDelete
 132. Ooo, kui palju huvitavaid teemasid! Jään kindlasti su järgmisi postitusi ootama nendega seoses :) Ennast kõnetasid kõige rohkem praegu nädal 24 ja 26 :)))

  ReplyDelete
 133. Nädal 1 - Mõistuse välja lülitamine / mõistuse errorisse ajamine / tühja ruumi tekitamine. Üle mõtlemise lõpetamiseks, elutempo rahunemiseks.
  Elutempo on alati kiire ning seejuures ülemõtlemine ei tule üldse kasuks, seetõttu tundubki Nädal üks kõige huvitavam :)

  ReplyDelete
 134. Nädal 2 ja nädal 8.

  ReplyDelete
 135. Nädal 7 ja 8. Teemad, mis on minu jaoks tugevalt seotud.

  ReplyDelete
 136. Kõik on huvitavad, aga 7 ja 8 teema tooks vast enda jaoks ekstra välja

  ReplyDelete
 137. Kindlasti nädal 20! Mulle pakuvad tohutult huvi sellised teemad.

  ReplyDelete
 138. Siin on mitu teemat, mis väga kõnetavad, aga kui üks valida, siis äkki 18. nädal.

  ReplyDelete

 139. Nädal 1. Olen suur ülemõtleja ja kiire elutempoga. Leian, et on aeg mõistus mõneks ajaks väljalülitada ja endale restart teha.

  ReplyDelete
 140. Nädal 23 on põnev. Viimasel ajal on unenäod nii tegevusrohked, et see lausa väsitab

  ReplyDelete
 141. Kuigi huvipakkuvaid teemasid on nii palju, tunnen, et mind kõnetab kõige rohkem nädal 29. Emaks saamine ei ole olnud minu jaoks lihtne teekond. Vahest kardan, kas minus on ikkagi seda emaarmastust piisavalt, kas ma olen hea ema, kas ma oskan kasvatada oma tütrest enesekindla ja hooliva inimese. On palju küsimusi ja mõtteid, mis ootavad “vastuseid”. See on ehk minu võimalus enda sees selgus leida.

  ReplyDelete
 142. Nädal 13 on minu jaoks hetkel aktuaalne teema

  ReplyDelete
 143. 21 teema. Olen väga pikalt lastega kodus olnud ja olen ennast siia virr-varri kaotanud.

  ReplyDelete
 144. Mind huvitavad Paljud teemad Aga praegu tunnen puudust kõige rohkem nr.20. Peale lapse sündi olen kuidagi kergem uni haavatav ja suhted nii elukaaslase kui ka teistega vajaks korrastamist. Yldse olen alati tahtnud õppida mediteerimise ja enesesse vaatamise viise.

  ReplyDelete
 145. Panen siia kirja oma arvamuse ja seisukoha. Mulle väga meeldib Su blogi lugeda ja videoid vaadata, kuid see mida Sa kirjutad ja see mida teed on vastuolus. Kirjutad, et ei hooli koostööst, aga milleks siis neid üldse vastu võtta ning teha ainus postitus üle pika aja ka vaid koostöö raames. Ma tõsiselt naudin Su kirjutamist, kui see pole seotud koostööga, kuid tundub siiski, et see on Su prioriteediks vaadates viimaseid postitusi. Paratamatult avalikult kirjutades tekitab blogi teistes huvi ning arvestada tuleb ka teistega. Kui ainult enda tarbeks kirjutada, siis võib teksti kirjutada kas Wordi või Google Drive dokumenti. Kuid kui teistega elu jagada, siis võiks mõistmisest lugejate vastu ka tihedamalt postitada ja siis ka tõeliselt elust rääkida, kuidas läheb jne.
  See kogu tekst võib tunduda isekas, et ma tahan lugeda, miks Sa ei kirjuta. Aga kui huvi on tekitatud, siis tundub see kuidagi, ebaviisakas? ära võtta inimeselt see kontakt ning tunne. Peaaegu nagu kaotaks sõbra, kes enam rääkida ei viitsi. Kui viitsib siis on ka napisõnaline ning teeb seda kohustusest.

  ReplyDelete
 146. Nädalad 16, 18 ja 23

  ReplyDelete
 147. Nädal 7, 8 ja 9 on kõik minu jaoks võrdsel pjedestaalil ning oleksid enda hinge ja meele avardamiseks väga vajalikud.

  ReplyDelete
 148. 20, 23, 25 oleks nii vajalikud!

  ReplyDelete
 149. Mul on praegu selline periood, kus oleks ennast just kui kaotanud ning sellisest kursusest võiks olla palju kasu, enam huvi pakuvad 8 ning 9 nädal.

  ReplyDelete
 150. Oeh, välja paljud teemad aitaksid mind. Peale rasket sünnitust ei oska toime tulla enda tunnetega ja sellest on möödunud juba aasta. Tunnen end nurka surutud ja ei leia väljapääsu... ei suuda kirjutada, sest pisarad voolavad lihtsalt.

  ReplyDelete
 151. Kindlasti oleks põnev lugeda sinu kogemust.
  Ise tunneksin suurt huvi teema nr 8 kohta. Tunnen,et olen ennast kaotamas.. Kõik armastus läheb väiksele beebile (mis on normaalne) aga enan ei ole mind kui naine..

  ReplyDelete
 152. Kõik nädala teemad on väga huvitavad aga enam pakub huvi nädal 18.

  ReplyDelete
 153. 18 ja 29 on kindlasti selline teema millega mina tegeleks ja süveneks teemasse rohkem. Mingi klikk käis peast läbi, kui 35 rasedus nädalal olin haiglas ja oksendasin 5 päeva järjest. Vōtsin kōvasti alla ja paar nädalat pärast seda tehti plaaniline keiser mis minu jaoks oli paras läbielamine, sest esimene laps sündis ise ja see oli imeline kogemus. Nüüd on vanem laps kuidagi tunnetega sōlmes ja minul erinevad hirmud kasvavad ja kasvavad. Küll haiguste hirmud ja vanema lapsega seoses käitumis hirmud. Vōtan ammu hoogu, et midagi taolist proovida.

  ReplyDelete
 154. Nädal 18. Paljud muud murekohad minu elus ongi tingitud minevikus kinni olemisest.

  ReplyDelete
 155. Mind kõnetavad eelkõige 7 ja 9. Viimasel ajal on mul tunne, nagu oleksin kuskile tupikusse sattunud ja mitte mingi väega väljapääsu ei leia.

  ReplyDelete