Saturday, April 7, 2018

Spa-puhkus beebiga Grand Rose Spas, Saaremaal


Ma olin juba nii kaua mõelnud, et ohhhhhhh, kuidas tahaks puhkama minna ja peale viimasel ajal toimunud sündmusi, tundus see nagu eriti magus variant mõtete eemale peletamiseks. Võtsime oma sõbrad punti ja seadsime sammud Saaremaale. Minu meelest on Saaremaal puhkamine kuidagi hoopis teistmoodi, kui mandril. Kris sai ka oma esimese praamisõidu kogemuse ja.. Lihtsalt see kaugemale ära minek on kuidagi nii kosutav. Meie lastel on umbes täpselt 1,5 kuud vanusevahet ja kuna me oleme päris tihti koos midagi teinud, siis on kutid teineteisega kenasti leppinud ja seetõttu taoline koos reisimine palju lihtsam. Kuigi Braiden on Krisist vanem, siis tegelikult on nad päris sama mõõtu. Neil sattusid täiesti juhuslikult ka ühtemoodi riided selga, seega oleks patt olnud neid mitte pildistada. Pildil on nad nagu must ja valge koer. Üks on selline tõmmu ja pruunide silmadega ning teine blond ja sinisilmne. Kunagi on neil kindlasti äge koos pättusi teha (kui nad muidugi ka tulevikus matchivad)

Täiesti uskumatu, aga poisid on meil peaaegu identses päevases režiimis ka, seega uneajad kattusid ja saimegi koguaeg koos plaane teha. Poisid ärkasid hommikul samas rütmis, seega saime kõik koos hommikusöögile minna ja kutid siis istusid kõrvuti oma toolides ja pistsid hommikusööki pintslisse. Ka ööunne läksid nad umbes poole tunnise vahega ja meie saime peale seda natukene hotellitoa põrandal istuda ja juttu rääkida. Kuna meie olime kolmanda korruse deluxe toas, siis see oli tiba suurem ja istusimegi õhtuti seal ja jutustasime. Braiden tudus rahulikult oma toas ja monitor levis kenasti ka meie tuppa. Eriti mõnus oli see, et deluxe toas on oma terrass ja sinna sai lapse mugavalt vankrisse lõunaunne panna.

No täiega full Breden. What are the odds!? PS! Koodiga "costany" saab endiselt nende e-poest alet. Selleks, aga peab kindlasti sisse logitud olema :) See meriinovillane kombe on vist minu kõige lemmikum ost lasteriiete osas. Eriti nüüd, kevade saabudes. Autosõitudeks täiega mugav!

Spa ja saunade osa on Grand Roses ikka väga mõnus. Mandril on Viimsi spa meie suureks lemmikuks ja kuna Grand Rose on sellele väga sarnane, siis ei saakski see vähem meeldida. Nii mugav on see, et lastele on selline eriti madala veega ümmargune bassein, kus lastel jalad maha ulatuvad ja nad saavad mõnusalt oma kopsikutega mängida või mööduvatele inimestele nägusid teha. Kuna me ei ole Krisiga varem eriti ujumas käinud, ega spaas aega veetnud, siis oli eriti suur lust näha, kui väga ta vett naudib. Ta nii hea meelega suples ja siputas basseinis jalgu ning pritsis vett kahte lehte. Nüüd lausa tekkis suurem motivatsioon tihedamini sellist reisi ette võtta. Veel enam, et tegemist oli nii lapsesõbraliku kohaga. Poisid täiega nautisid seda mängutoas möllamist, ujumist ja isegi saunatamist. Me käisime viie minuti kaupa peale pikemat suplust selles madala temperatuuriga kadakasaunas ja poisid olid väga rahul. Suurema kambaga minnes oli eelis see, et vahepeal said mehed lastega tšillida, kuni meie soolasaunas nahka koorimas käisime ja hiljem siis meie, kui mehed vähe kangemat leili käisid võtmas.


Ma sain Krisile Takkost viimane kord jumala vahvad ujumispüksid ka. Maksid need kõigest viis eurot ja tegelikult olid oma suuruselt mõeldud 2 aastastele lastele, aga täiesti parajad on. Suvi on ka nagunii tulekul, seega igati praktiline ost. Mul endal on muidugi see probleem, et peale imetamise lõpetamist, on mu partii umbes 3 korda väiksem, kui varem.. Seega pean ma kiiremas korras omale uued bikiinid vaatama, kui ma tervele maailmale flashida ei taha. Tõmbasin praegused bikiiinid nii pingule, kui kannatas ja õnneks vist ajas asja ära, aga veidi ebamugav oli küll. Peaks vist lasteosakonda kiikama, sest ega mul seal eriti midagi alles küll ei ole. Saaks kaks korda odavamad ujukad. Ma muide olen sarnast taktikat kasutanud suusavarustuse ostmiseks, hehe. 

Aga korraks põigates tagasi hotelli hommikusöögi juurde, siis ma väga tahaks kiita seda, et neil on päris suur valik puuvilju, mida saime lastele pakkuda. Õunad, pirnid, apelsinid, melonid, ananass.. Meil mõlemad poisid väga hea isuga ka ja nende puuviljade näksimine peale hommikupudru söömist hoidis neid mõlemaid õnnelikuna ja tegevuses, et meie saaksime oma hommikusöögiga ühele poole. 

Mul on nii hea meel, et võtsime spa puhkuse kaheks päevaks, sest see oligi täpselt paras minipuhkus. Võibolla oleks võinud üks päev veel olla, sest ega hästi ei raatsinud ära tulla küll. Veel enam, et me kahjuks viimasel hommikul spasse ei jõudnud, sest Kris lasi mingit elu pikimat esimest uinakut. Isegi mitte enda pärast, vaid see rõõm, mis lapse silmades oli seal basseinides sulistades, on hindamatu väärtusega. Krisile meeldis lastebasseinis teisi lapsi ka jälgida, teistele vanematele keelt näidata ja salakavalalt muiata. Nii sai ta üsna palju tähelepanu ja noh.. Tähelepanu sellele lapsele meeldib. 

Igatahes.. Väga mõnus oli ja täiega soovitan beebiga selline puhkus ette võtta. See on nii hea vaheldus igapäevasele rutiinile! Kuidas teie lastele spas meeldib? Tihti käite? Milline spa on lemmik?

5 comments:

 1. Nii nunnud! Meil ka see bredeni meriinokombekas lemmik. 😃

  Meil lavis ei olegi kahjuks selliseid spaasid nagu Eestis ja kodus meil ka seal basseini pole. 😣 Aga muidu käis beebi korra nädalas ujumas ja ka täielik veeloom. Nüüd oleme Eestis ja tuli nohu ja vahe sisse selle ujumisega. Peakski nüüd korra nädalas hakkama käima Tartus Aura ujulas, et edasi neid harjuusi teha. 😃
  Aga esimene nn 2 päevane spa käik lavi moodi beebiga oli veebruaris, 7kuuselt siis. Seal olid need kuumavee allikad ja mõnulesime nendes, õnneks väljas oli soe ka siis ei olnud ohtu haigeks jäämisel.
  Esmaspäeval plaanime Vspasse minna, cant wait. 😀

  ReplyDelete
 2. Ma ka just Grand Rose Spas puhkamas. Kahjuks aga mina selle asutuse ja teenindusega rahul ei ole. Broneerisin toa, makstes aga selgus, et pean sada euro rohkem välja käima. Kuidas nii saab?!

  Rätikud ja hommikumantlid karedad ja hargnevad, minikülmkapp täiesti soe, sisustus kitš ja hommikusöök mannetu.

  ReplyDelete
 3. See postitusega ei liitu aga käisid kunagi Keity Charlotte Nails. Kas käid ikka veel seal ja kas soovitad kohta?

  ReplyDelete
 4. Väga armsad! Kui vanad te Kristoga ja kui vanad teie sõbrad? Ootan veel su postitusi, parim blogi. 😃

  ReplyDelete
 5. All major manufacturers agree that completely filling the spa cabinet with polyurethane foam insulation significantly reduces heat loss, thus reducing heating costs.intex hot tubs reviews

  ReplyDelete