Tuesday, March 6, 2018

Midagi pehmet, midagi praktilist ja midagi väga skandinaavialiku - Luin Living


Mõnda aega tagasi sain kokku ühe armsa perega ja nad rääkisid mulle oma loo. Nimelt on nad peale 10 aastat Soomes elamist tagasi kodumaale naasnud ja võtsid endaga kaasa sellise ägeda ja skandinaavialiku brändi nagu Luin Living. Tegelikult peavad nad e-poodi nimega HomeSpa ja on Luin Living toodetele maaletoojaks. Piiluda saab nende e-poodi siit: http://www.homespa.ee/et/home. Nende tootevalikus on päris palju selliseid lahedaid asju, mida igaltpoolt saada ei ole. No näiteks meeldis mulle hullult idee spetsiaalsest juuste kuivatamiseks mõeldud ja disainitud rätikust. Või spa-kleidist, mida ei pea koguaeg kohendama. Meestele on samamoodi tehtud "seelik", millega end saunas mugavalt tunda. Eriti kihvt on see, et sealt saab tervele perele ühesugused tooted. Nii näevad ka praktilised tarbeesemed kodus kenad välja. No et muidu imeilusas valges vannitoas, ei ripuks kolm erinevat värvi ja erineva mustriga hommikumantlit, if you know what I mean. Loomulikult on inimesi, kelle jaoks see on suva ja see on väga okei. Aga ma ise olen selline, et minu jaoks on tähtis, et ka ala voodipesud, pajalapid ning rätikud koduse interjööriga sobituks. Sellesmõttes on see bränd vägagi "minu nägu". Meie saime omale Kristoga ühesugused hommikumantlid ja Krisile sellise mega numpari kõrvadega rätiku. Minu meelest näiteks spasse minnes (seda nüüd juhul, kui spas ka ööbida) on lapsega ülitobe see, et peale sulistamist peab lapse uuesti riidesse pakkima, sest märja rätiku sees ju tuppa last ei vii ja ujumisest natukene väsinud laps ei viitsi ka eriti riietamisega nõustuda. Siis on hullult mõnus, kui selline suur ja soe kõrvadega rätik kaasas on. Mässida ära kuivatatud laps mähku väel sellesse mõnusasse rätikusse ja rahulikult oma tuppa tagasi tuterdada. 


Neil on tegelikult valikus veel lastele mõeldud hommikumantlid ja pontšod, mida ma endale ihkan. Hetkel on Kris Stefan lihtsalt natukene liiga väike nende jaoks. Aga tulevikus kindlasti. Lisaks on neil saadaval susse nii täiskasvanutele, kui ka lastele, et kõigil kogu komplekt mõnusaks spa tripiks olemas oleks. Mina oma nr 36 jalanumbriga võtsin muide lastele mõeldud sussid ja need on täpselt parajad. Mul on spas alati see probleem, et kõik hommikumantlid on mul siiani maani olnud ja sussid kaks meetrit jalast suuremad. Kristol on jälle vastupidi. Kand on üleääre ja hommikumantel "mini". 

Kui päris aus olla, siis peale nende toodete endale saamist käime me igapäev ringi nagu oleks spa päev. Kuna need hommikumantlid on sellisest mõnusast paksust frotee materjalist, siis ei aja nad higistama nagu fliisist hommikumantlid, aga samas ei ole sellised naha vastu karedad, nagu need tavalised rätiku materjalist hommikumantlid. Aga nüüüüd tahaks kohe eriti PÄRIS spasse puhkama minna. Mmmmmm, vedelemine ja massaažid!


Kristole viskasin küll nalja, et nüüd me oleme see nõme ja cheesy couple, kes ühtemoodi riides käivad ja alati värvide poolest matchivad 😄😄 

Aga mul on teile ka midagi varuks. Kuna HomeSpa on nüüd püsiva koostöö raames meie hea sõber, siis kehtib teile ALATI sooduskood "COSTANY", mis annab teile -10% soodustust kõikidele toodetele ja tagab ka tasuta transpordi. Ja see ei ole veel kõik (.. jah, ma olen liiga palju topshopi reklaame näinud ja neist ilmselgelt mõjutatud)! Kuna naistepäeval on nende e-poes kõik tooted -20%, siis koodiga "COSTANY" saab -10% soodustust veel lisaks.  

Lisaks sellele löön ma kohe facebookis käima naistepäeva puhul ka loosimise, kus saab võita selle mugava juuste-kuivatusrätiku. STAY TUNED!

3 comments:

  1. Ei leia kohta, kuhu sisestada sooduskood?!

    ReplyDelete
  2. Kodukal on neil väljas, et pärast pesu lähevad tooted veidi topiliseks. Kas võiksid millalgi siia pildid lisada, kui asjad 3-4 korda läbi pestud, et näha, milliseks nad siis lähevad. 100% puuvillast on raske tõesti uskuda, et nad pehmed ja kohevad püsivad. Ei julge enne tellida, kui tean, millised need mul hiljem kodus on. Uuena paistavad küll ilusad.

    ReplyDelete
  3. Huvitav, 100% puuvill ei tohiks ju topiliseks muutuda 🤔

    ReplyDelete