Sunday, March 4, 2018

KIDDSTY.COM - GIVEAWAY + sooduskood (+meie turvatooli ost)


Mul on hullult hea meel tutvustada teile sellist e-poodi nagu KIDDSTY: https://www.kiddsty.com/. Pole mingi saladus, et igasuguseid e-poode on tekkinud nagu seeni pärast vihma, kuid see siin on kohe päris asjalik. Toodete valik on nii lai ja neil on päris ägedaid ja ILUSAID tooteid. Pood ongi keskendunud lastekaupadele ja kõik, mida teie kõige pisemad endale ihkavad/vajavad on seal olemas. Mulle väga meeldib nende tootevalik just oma välimuse poolest. On palju selliseid minimalistlike ja skandinaavialike tooteid, kui ka selliseid päris praktilisi asju. No näiteks vankrid ja turvahällid. Rääkides turvahällidest ja toolidest, siis meie ostsimegi hiljaaegu antud e-poest Krisile turvatooli.

Kuigi Kris saab veel mõnda aega oma hällis hakkama, siis ostsime turvatooli talle juba ära. Ei ole see aeg enam kaugel, kui ta hällist välja kasvab. Meie valisime omale Maxi-Cosi 2waypearl turvatooli https://www.kiddsty.com/toode/maxi-cosi-2waypearl-turvatool/. Selle hind on 275€ ja sellele tuleb lisaks osta ka isofix alus (hind 225€, aga praegu neil soodukas 175€) https://www.kiddsty.com/toode/maxi-cosi-2wayfix-turvahalli-alus/.  Selle tooli eelis on tegelikult see, et antud isofix alusega saab kasutada nii MC Pebble Plus turvahälli, kui ka hiljem turvatooli. Seega, kui kellegil pisiperet oodata on, siis antud lahendus on päris hea variant. Ka turvatestides on toolil väga head tulemused. See turvatool vastab kõige uuemale turvastandardile i-Size (R129). See on kasutatav nii SSS, kui ka NSS variandis. Meie plaanime seda kasutada SSS variandina nii kaua, kui võimalik.


Mul on hea meel teatada, et Kiddsty pere oli nõus meie pesa lugejatele välja loosima 30€ suuruse kinkekaardi. Ülemisel avapildil on kõik tooted alla 30€, seega ükskõik milline neist, võib olla sinu! See siin on muidugi väga väike valik, kuid need on need tooted, mis mulle esimese asjana silma jäid.

Minu meelest need mänguasjade korvikesed on üle mõistuse armsad. Või siis kõik need puidust rongid, ksülofonid ja klotsid.. 

Võitmiseks ei tule teha muud, kui hakata nende Facebooki sõbraks siin https://www.facebook.com/Kiddstyforkids/ ja jätta endast jälg antud postituse (või Facebooki postituse) alla, et saaksime võitjaga ühendust võtta. Aa ja PS! Märtsi lõpuni annab sooduskood "COSTANY" kõikidele täishinnaga toodetele -7% soodustust! 

13 comments:

 1. Sama raha eest saaks osta cybexi või kiddy turvatooli, mis on kuni 36kg (ehk põhimõtteliselt rohkem turvatoole polekski vaja) ja põhinevad auto enda turvavööl - see on õnnetuse puhul palju turvalisem kui maxicosi peenikesed rihmad ( eriti veel kui lapsel paksud riided all). Samuti on maxicosil nii vähe kaitset pea piirkonnale :(

  ReplyDelete
  Replies
  1. Paksude riietega ei tohigi last üldse turvahälli panna :) Kui kasutada SSS, siis on ju ikkagi ka pea kenasti kaitstud

   Delete
  2. Nägu sõidusuunas on alla 3-4 aastasele surmalõks, juhul kui toimub lauskokkupõrge! Lapse pea on suur ja kael nõrk- ei kaitse siin tugev rihm ega kasvõi kiiver, eelkôige ikka sss.

   Delete
 2. Mina ka osalen heameelega :)

  ReplyDelete
 3. Osalen, meie Tirtsu toas just mõned mänguasjakorvid puudu :)

  ReplyDelete
 4. Kas teil on hälliks cybex cloud Q? Kui kaua beebisisu kasutasite/kasutate?

  ReplyDelete