Saturday, February 24, 2018

Tagasi vlogimise lainele!


Parima kvaliteediga vaatamiseks vali 1080p

Issand, me pole ikka väga ammu kaamerat kätte haaranud. See on nukralt meie kummuti sahtlis kükitanud ja vaaaaaikselt mu nime hüüdnud, et ma ometi end kokku võtaks. Ma ise olen ilmselt enda vlogide kõige suurem fänn. Seda lihtsalt sellepärast, et täiega lahe on vanu aegu meenutada ja video kõnetab kuidagi oluliselt rohkem. Videod tõstan peale töötlemist alati ka kõvakettale, et need kaduma ei läheks ja ka tulevikus lahe vaadata oleks. Never know, mis selle youtube-iga kunagi juhtub eksole. 

Seekord läks lausa nii, et mul on mitme, mitme päeva jagu materjali, mis vajab kõik kokku monteerimist. Täna sain esimesega ühele poole ja homme päeval võtan järgmise ette. Me oleme vaikselt nüüd selle kolmekesi eluga harjunud, aega on rohkem tekkinud ja noh.. Kris on hakanud ööläbi magama. See on teinud väga drastilise muudatuse meie elus. Positiivsuse poole muidugi. Lõpuks ometi on selline hetk, kui tal ei ole gaasidest tingitud ebamugavusi, tal ei ole parasjagu ühtegi hammast lõikumas ja öösel enam rinda ka ei taha. Ta vahel 1-2 korda ärkab ikka, aga kui ma ta sülle võtan, siis paneb ta pea mu rinnale ja rahuneb kohe. Ma siis korra hoian teda niimoodi, teen musi ja asetan tagasi voodisse. Enamasti uinub ta suht ruttu. Vahel hakkab veidi siplema ja siis tuleb antud stsenaariumit korrata. Aga see on täiesti normaalne, et isegi 1-2 aastased lapsed öösiti ärkavad. Ma ei saakski praegu sellise muutuse üle õnnelikum olla. Magama läheb Kris nüüd kuskil 19:30-20:00 ajal ja ärkab hommikul vahemikus 6:30-08:00. 

Aga mitte sellest ma ei tahtnud rääkida.. Vaid just video formaadis blogimisest. Ei ole mingi riigisaladus, et ma ei ole kõige vingem sõnasepp. Ma tunnen end kaamera ees oluliselt "endana". See on minu jaoks kuidagi vahetum ja ma saan kõiki oma emotsioone ka edasi anda. Ma tean, et on nii palju inimesi, kes never ei viitsi videosid vaadata, seega ma jätkan ikkagi sellel lainel, et teen mõlemat ja võimalusel ka dubleerin. No nagu ma varasemaltki teinud olen. Samas on nii palju inimesi, kes meie detsembrikuus ilmunud vlogmasile näiteks elavalt kaasa elasid ja see oli nii lahe! 

Seega.. Võite oodata suuremat sorti video sadu, sest me oleme omale päris kõrged eesmärgid seadnud ja kui päris aus olla, siis blogimise osas uue hingamise saanud jälle. Eks see käibki nii. Motivatsioon ma mõtlen.. Vahel kaob ja siis tuleb jälle täie tuhinaga tagasi. On hea tõdeda, et hetkel on see "tuhinaga tagasi" faas ☺

12 comments:

 1. Väga tore, et oled/olete otsustanud vlogimist jätkata, kuna tundsin suurt puudust nendest, sest isegi läbi kaamera/Interneti õhkub seda positiivsust ja armastust, mis teie peres on :)

  ReplyDelete
 2. Jee,nii super!💖

  ReplyDelete
 3. Nii armsad olete!
  Mul on värske kassiomanikuna ja beebi emana paar küsimust ka. Kuidas õpetada kassi mitte laual ja lapse voodis käima ja lapse asju mitte puutuma? Hetkel käib ta igal pool ja võimatu keelata, möödaminnes võtab suvalise asja hambusse või lükkab lapse luti kummutilt maha jms. Samuti hommikuti tuleb ukse taha nutma ja kraapima, kui vahetult olen lapse jälle magama saanud. Kogu aeg tal söök ees ei ole, sööks end lolliks muidu vist. Olen natuke hädas, sest tahaks hoida toiduasju ka laual, aga need ta lihtsalt sööb kõik ära, ka leivad-saiad. Näljas me teda ei hoia ja mees käseb isegi tema kaalunormist rohkem süüa anda.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ma vist peaks sellel teemal eraldi blogima, sest sa ei ole oma murega üksi ja ma olen saanud ikka üksjagu kirju. Hmmm. Võtan lähiajal ette! :)

   Delete
  2. Ohh, ma oleks ka väga huvitatud sellest teemast! Meil pisike tulemas ja ei kujuta ette, mis kass sellest arvab. Kindlasti jään postitust ootama! ☺️

   Delete
 4. Jehuu te olete tagasi! Kuidagi teistmoodi tundus see video. Ma ei tes miks, vb sest Kristo käes olid enamus ajast ohjad 😂 kui palju ja mida Kristi päevas sööb et ta rinnast loobus ja öösel magab? 😊 minul laps kohe 8-kuune ja ka lisatoit on väga teemas. Seega oleks huvitav lugeda 😊

  ReplyDelete
 5. Jeiii, väga lahe, et hakkate uuesti vloge tegema ☺

  Videos nägin, et ostsite Krisile turvatooli. Oleks huvitav lugeda, millise kasuks ja miks otsustasite? Varsti tuleb enda lapsele ka soetada turvatool 😊

  ReplyDelete
 6. Ma küsin hoopis teist laadi asja: mis programmiga sa oma videod kokku monteerid? Mul on varsti 2 kuu jagu seiklusi gopro peal ja mõtlen kuidas need esinduslikuks saada...pole väga ammu seda laadi asjaga tegelenud ja ei teagi, mis tarkvaraga asjale läheneda... Sul on alati vahvad videod seega tundub, et sul kenasti asi käpas ja oskad ehk suuna kätte näidata:)

  ReplyDelete
 7. Jälgin samuti parema meelega vloge, kuid käin ka siin blogis lugemas :) Mul endal on kodus kasvamas 3a poeg ning 7k tütar, seega kõik beebijutud ning vahvad perkeondlikud tegemised pakuvad äratundmisrõõmu ja on huvitavad jälgida. Olete tore perekond ja elan teile väga kaasa!

  ReplyDelete
 8. Lihtsalt mõte: sinu blogis üleval paremal, kus on instagrami, FB jm lingid, võiks olla ka Youtube'i link sinu kanalile (või kuskil küljemenüül). Olgugi, et oled mul subscribe'itud, on tore vahepeal siitkaudu sinna klõpsida :)

  ReplyDelete