Friday, January 26, 2018

Niisama juttuuu


Eelmise postituse jätkuks.. Seisame Kristoga täna vannitoas, Kristo jälgib Krisi ja mina nühin hambaharjaga meie abielusõrmuseid. Arutleme siis omavahel, et sõrmused on ilusad ja läikivad küll, aga täkkeid/kriime täis. Kristo räägib siis, et mõni ime ka.. Need ju igapäev sõrmes ja alles hiljaaegu kaevas ta maja ümber labidaga suurt kraavi ja tassis kruusa päevad läbi. Mina siis vastu "Eks me kõik vahel..". Ma rohkem ei lisa midagi :D Pean tunnistama, et ma ei tunne kedagi teist, kes siin majas peale Kristo kraavi kaevanud oleks, kuid ometi on ka minu sõrmus täkkeid täis. Meil on valgest kullast sõrmused ja tegelikult on ostust möödas ju mingi poolteistaastat alles? Tundub, et mingi aja pärast tulevikus peaksime need välja vahetama, kui need päris jubedaks muutuvad. Kui lähedalt ei vaata, siis ei paista täkked õnneks välja. Teil ka nii või sattusime meie mingite eriti kehvade peale?

Aga täitsa teistel teemadel. Meil on veebruari kuu nii täis bookitud.. Tegelikult juba selle kuu lõpp on päris tiheda graafikuga ja tundub, et tegevustel ei näi lõppu paistvat. Neid tekib ainult juurde. Aga selline sebimine on õnneks täitsa minu teetass ja mul on nii palju, mida teile juba näidata ning millest rääkida soovin. Aga alustame kõige esimeses järjekorras olevatest plaanidest. Ostsime omale eile kinopiletid, et minna vaatama Labürindijooksjat. Kes seda filmide seeriat näinud ei ole, siis soovitan soojalt! Väga lahe film on. Selle filmi olemus ja stiil langeb sinna Hunger Games-iga ühte patta. Igatahes eile tuli välja selle filmi uus osa ja kuigi me koos kinno minna ei saa, sest lapsele hoidjat meil siin Viljandis võtta ei ole, siis saame seda eraldi teha. Kristo läheb homme kinno ja mina ülehomme. Ma ei olegi varem kunagi üksinda kinos käinud ja ausalt öeldes ootan seda põnevusega. Ma plaanin võtta kõige suurema coca-cola, mega koguse juustukastmega natchod ja lihtsalt segamatult 2h pimedas ruumis filmi vaadata. Mmmmmmmmmmmmm, natchod ja coca. Ja film ka muidugi!

Uuel kuul tuleb meil oma 4-5 korda Tallinnasse sõita, sest asjaajamisi jagub palju. Nimelt peavad Kristo mõlemad õed sünnipäeva, Krisil on perearsti juures igakuine kontroll, me läheme beebide ja väikelaste esmaabi kursusele, ajame mõningaid tööasju, valentinipäev on tulemas ja kuu lõpus, päev enne iseseisvumispäeva on meie aastapäev. Meil saab neli aastat juba! Päris uskumatu, kuidas aeg ikka lennanud on. Teisest küljest on ulme mõelda, et mis kõik on meie elus selle ajaga muutunud. Pulmad, laps.. Einoh. Elu oleks nagu "forward" kerimise nupu peal. Aeg lendab! Seoses selle tähtsa päevaga ongi selline lugu, et me läheme Kristoga kahekesi esimest korda peale lapse sündi deidile. Kris jääb Kristo vanematega ja meie plaanime minna paariks tunniks Viimsi 18+ spasse ning hiljem sööma. Läheme päev varem juba ööseks sinna, et Kris saaks värskelt keskkonna ja inimestega kohaneda. Me ju ei näe nii tihti ja siis on kindlam tunne. Õnneks oleme lähedal ja usun, et Kris ei saakski turvalisemates kätes olla. Põnev igatahes. Kuidas teil on sellised käigud pisikeste laste kõrvalt möödunud? No just sellised, kus mehega koos lapsest eemal olete? Kris saab ülehomme juba 8 kuuseks ja eks tasapisi ikka tuleb edaspidi selliseid käike ja olukordi ette. Suureks on kasvanud see meie poja juba, ei ole enam nii beebi. 


Aa ja mis veel põnevat.. Lähen esimest korda uue juuksuri juurde ka Viljandis. Valisingi ta välja puhtalt teie soovituste põhjalt ja saingi järgmiseks nädalaks aja. Hoidke pöidlaid siis, et kõik hästi läheb! Minu meelest on juuksuri valimine umbes sama keeruline, nagu hambaarsti.. Peab ikka selline usaldusväärne inimene olema. Õnneks esimeste kirjade põhjal tundus selline armas ja soe inimene olevat ning ma usun, et ta teab, mis ta teeb. Eks ma näitan teile kindlasti tulemust ka ja ei, ma ei tee midagi kreisit, nagu mul tavaliselt kombeks on. Midagi tuleb lihtsalt minu jubeda väljakasvuga ette võtta ja otsad vajavad natukene lõikust. 

Aga me sätime end nüüd seda iiiiiiiiiiidamast, aaaaadamast vana MKR uut (vana tegelikult) osa vaatama, mis tv3-est tuleb. Me pole seda juhtumisi kumbki näinud, seega NO SPOILERS palun! Ja veelkord.. Suur, suur aitäh Teile soovituste eest facebookis. Leidsin nii juuksuri, kui ka uued juuksehooldustooted ♡

26 comments:

 1. Sul on niiii ilus juuksevärv. Täna läksin juuksurisse näitasin sinu juuksevärvi pilti... soovisin sama- nimetusega karamell;lehmakomm jne.. oeh sama tulemust paraku ei saanud. Jah saan aru et päris sama nkn ei saa. Ega sa juhuslikult ei oska öelda värvikoodi vms? :) Oleksin supertänulik 😊

  Terv M.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Oiii! Aitähhh 😍

   kahjuks ma tõesti tooni nime ei tea 🙄

   Delete
 2. Hei!
  Me oleme ka abikaasaga juba 2 aastat abielus ja sõrmused samamoodi mega kriimulised. Muidugi kaugelt ei saa midagi aru, ainult siis kui lähedalt uurima hakata. Ilmselt see ongi nii. Ajapikku ikka asjad kuluvad. :)

  ReplyDelete
 3. Valgest kullast sõrmuseid tuleks korra aastas rodeerida( kaetakse roodiumiga) ja siis nagu uued jälle

  ReplyDelete
  Replies
  1. Tulin siia just seda ütlema. Me laseme enda omi ka iga aasta enne aastapäeva uuesti katta ka on nagu uued!

   Delete
 4. Tubli, et tegus oled, mulle ka meeldib nii, kuigi tuleb ette perioode kus motivatsiooni pole ja tegemisi teen nii vähe kui võimalik. Tahtsin küsida, esmaabi koolituse kohta, kust selle leida võiks? Kindlasti google aitab, aga kui juba lugesin, küsin sinult.
  Ilusat nädalavahetust! :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Me läheme Mômmilasse, Tallinnas 😊 Sullegi!

   Delete
 5. Kui ma kunagi kommenteerisin, et me mõlemad augustis abiellusime oma kaasadega ja ka lapsed umbestäpselt ühel ajal saime (aastase vahega), siis nüüd selgus, et ka tähtpäev kaasadega samal ajal :D meil küll saab 26.02 7 aastat :) ega me koos tihti välja ei saagi. Vanaemad elavad lähedal, kuid endal palju tegemist ja nii me kodused olemegi enamasti.

  ReplyDelete
 6. Meil traditsioonilised sõrmused- abikaasa vanavanemate abielusõrmused (meie järgi parajaks tehtud)😊 Olid ka ikka kriimud peal, aastakümneid ju kantud ikkagi, aga lihviti ära ja 3 aastaga ei ole nagu kriimulisemaks läinud..tunduvad tugevad.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ooo, nii lahe, kui ajalugu taga :)

   Delete
  2. Jaa, uhke tunne on neid kanda 😊 Aga traditsioonilised ongi vast kõige vastupidavamad 🙄

   Delete
 7. Parandan igaks juhuks, et veebruari lõpus on siiski vabariigi aastapäev, taasiseseisvuspäev on augustis :)
  Meil saab samuti veebruaris 9 aastat esmakohtumisest, kevadel tuleb aga 7. pulma-aastapäev. Suhe, kokku kolimine jm tuli meil ka ruttu. Lastega meil minu kooli tõttu nii fast-forward polnud, vanem on 3-aastane ja noorem kohe 5-kuune.
  Abielusõrmused on meil ka parajalt lömmis ja kannatada saanud. Minu oma sai eriti räsida 10-sentimeetriste täispuidust põrandalaudade tassimise tõttu :P Nüüd olen targem ja võtan enne selliseid töid ja ka jõutreeningut sõrmuse ära.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Oi, kui piinlik. Ma automaatselt kirjutasin. Meil pulma-aastapàev pàev enne taasiseseisvumist. Tutvumine enne iseseisvumist. Aitäh paranduse eest! 😊

   Delete
 8. Taasiseseisvumispäev on 20. august, 24.02 ikka iseseisvuspäev

  ReplyDelete
  Replies
  1. just vastasin eelmisele kommentaarile ka:


   Oi, kui piinlik. Ma automaatselt kirjutasin. Meil pulma-aastapàev pàev enne taasiseseisvumist. Tutvumine enne iseseisvumist. Aitäh paranduse eest! 😊

   Delete

   Delete
 9. Seda iseseisvumispäeva märkust ei pea avaldama, lihtsalt infoks

  ReplyDelete
 10. oooo ma tahaks ka Labürindijooksjat vaatama minna, see on üks mu lemmikuid! :D

  ReplyDelete
 11. Oleme abikaasaga 5kuud sõrmuseid kandnud, on kullast ja paksemad, kuid samuti esineb väikseid kriipse-kraapse, kui lähedalt vaadata 😊

  ReplyDelete
 12. tsa, pole nendel sõrmustel häda midagi,kui tahate et oleks uued ja läikivad, siis peate karbis hoidma, aga seda te ju ei taha. Nii et kandke edasi ja pole vaja mõelda välja vahetamisele, ei juhtu nendega midagi. Musid teile

  ReplyDelete
 13. See laburündijooksja on lihtsalt mega hea film, käisin elukaaslasega esilinastust vaatama. Kaks päeva hiljem ikka ahhetame, et no on ikka hea film. Soovitan kindlalt!

  ReplyDelete
 14. Kas Krisil eemaloleku ärevust pole tekkinud? Meie tütar Krisist täpselt nädal noorem ja just õhtuti ei saa mina hetkel küll kuskil käia. Isegi 15 min koeraga jalutamas.
  Kui ta päeval jääb hea meelega isaga koju ja ma võin ära käia, siis pimeduse saabudes pean ma silmapiiril olema. Käisin nädala eest kodu lähedal tund aega massaažis. Telefon oli hääletu, sest ei tahtnud, et miski mind segaks. Lapsel oli kõht täis ja uneajani oli veel aega. 15 min pärast mu lahkumist hakkas laps lohutamatult nutma ja tegi seda 40 min järjest kuni jäi pimedas toas nuuksudes osa süles väsimusest lihtsalt magama. Alles siis kui ma koju jõudsin ja ta kaissu tõmbasin lõppes nuuksumine ja ta jäi rahulikult magama. Järgmisel õhtul ei tohtinud ma õhtul teise tuppa ka minna, kohe oli nutt lahti :(
  Ootame kuni see nüüd üle läheb, sest tuli ta ju üleöö..

  ReplyDelete
 15. Käisime mehega juba siis teises linnas üritusel, kui laps oli kuu aega vana. Eks neid käimisi on ikka ette tulnud. Minu arust just vanemana on raskem lapse juurest ära käia, nüüd saab ju laps juba aru ka midagi(1a). Ja kui beebina ei saanud ta aru midagi, et meid ei ole või teises kohas magab(vanaema juures), siis nüüd on juba on raskem, eriti kui vanaema teeb teisiti kui lapse rutiin/harjumus ette näeb. Eks ta ole nüüd juba väike "puuk" ka mul, isegi issi ei kõlba enamasti :D

  ReplyDelete
 16. Tere! Kas tohib ehk uurida, kust sõrmused ostetud on? Olen ise ka valgest kullast sõrmuste otsingul ja soovitused kuluks ära :).

  ReplyDelete