Monday, January 15, 2018

Näonahale pai - MUKK puhastuspiim


Ma kahjuks ei leidnud antud toodet 100ml potsikuna Pure Cosmetics kodulehelt (https://purecosmetics.ee/).. Oli vaid 200ml suurune, aga seda parem, sest toode on imeline ja seda kulub ikkagi palju, kui igapäevaselt meiki kanda. Enne, kui ma tootest lähemalt räägin, siis natukene pean rääkima ka ühe tiba piinlikuma loo. Ma nimelt olen alati arvanud, et puhastuspiima tuleb vatitupsu peale panna ja sellega siis nägu puhastada. See tundus mulle alati nii tülikas ja ma never ei viitsinud. Sellepärast olin laisk ja eelistasin nägu lihtsalt suvalise seebiga kiiresti õhtul puhtaks pesta. Olgugi, et see kuivatas mu niigi kuiva nahka, siis lihtsam tundus hiljem ohtralt kreemi peale panna. Mu elu muutus, kui üks kommentaator pööras tähelepanu sellele, et puhastuspiima tuleks tegelikult lihtsalt kätele pumbata, laiali hõõruda ja pesta oma nägu samamoodi nagu tavalise seebiga. Eeeeeee.. Okei, kus ma varem elanud olen? Miks ma seda ei teadnud? Nüüd tagantjärele tundub mega loogiline ja mul pole õrna aimugi, et miks mul selline eelarvamus oli? Ehk leidub mu lugejate seas veel mõni selline blond nagu mina.. Tegelt on just täiega mugav kasutada puhastuspiima, sest tegelikult ei vaja kuiv nahk isegi kreemitamist peale taolise toote kasutamist. Vähemalt nii on konkreetselt selle MUKK puhastuspiimaga. See jätab naha vastupidi selliseks pehmeks, niisutatuks ja selline tunne on, et nagu mingi rasvane kiht jääks nahale? 

Mina sain antud toote tegelikult Pure Cosmetics ilukarbist mõni aeg tagasi. Kui sa tahad ilukarbist lähemalt lugeda, siis postitus asub siin: http://www.costany.ee/2017/11/pure-cosmetics-tegi-joulude-puhul.html. Neil nüüd sõbrapäeva puhul uus karp ja täiega hea kingiidee parimale sõbrannale või kui mõni mees mu blogisse satub, siis oma naisele. Esialgu ei osanud ma sellest tootest midagi arvata, aga vot, vot.. Nüüd on see hoopis uueks lemmikuks saanud. Peangi omale nüüd selle suurema potsiku muretsema ruttu, sest eelmine on täiesti otsa saanud. Veelkord, kus ma enne elanud olen? Kõik need korrad, kui suvalise seebiga oma näonahka kuivatasin.. Oh well.

Kleit on pärit: https://www.vestido.ee/lehelt

Kuna raseduse ajal ja lapse esimese 6 elukuu jooksul oli mul TOHUTU magusaisu koguaeg, siis ilmselgelt mõjutas see ka mu näonahka. Esiteks hormoonid ja siis see suhkur.. Kõik see suhkur. Jube. Õnneks olen vaikselt sellest suhkrusõltuvusest taas lahti saamas. Nii imelik on mõelda, et enne rasedust ei söönud ma oma 5-6 aastat praktiliselt üldse suhkurt. Isegi meie pulmas võtsin vaid ühe ampsu meie tordist, aga rasedana kõik muutus ja peale sünnitust jätkus kõik üsna samas rütmis. Kuna kaal ikkagi langes edasi, siis ei takistanud mind nagu miski neid komme/kooke söömast. Õnneks koputas lõpuks mõistus ja võtsin end nüüd uuel aastal kätte. See nali tuleb lõpetada, sest kui ma imetamise kunagi lõpetan, siis ei kao need kommid enam niisamuti ära, vaid jätavad ka oma jälje. Hetkel lihtsalt imetamine on mind nii palju aidanud. Aga okei.. See selleks. Tänu pidevale suhkru tarbimisele tekkis mu näole palju, palju vistrike. Igapäev tuli mõni uus. Hakkasin siis suurest ahastusest oma näonaha eest paremat hoolt kandma ja esimesena jäigi näppu just see puhastuspiim. Olen seda juba umbes poolteist kuud kasutanud ja väga, väga rahul. Mu nahk on ka rahul ja oluliselt paremas olukorras. Eks nüüd aitab ka tervislik toitumine kaasa, aga muutusi nägin juba enne seda. Soovitan! Eriti hästi sobib see kuivale nahale. Ära sina ka kuivata nahka suvalise seebiga.. Anna puhastuspiimale võimalus. See pole üldse nii tülikas, kui esmapilgul tundub :)

EDIT: Leidsin ka õige toote kodulehelt.. See siin on 100ml potsik. Hind on sellel 15,30€ : https://purecosmetics.ee/tootekategooria/naohooldus/naopuhastus/page/2/.

Millised on sinu lemmikud näohoolduseks mõeldud tooted? Oled sa kunagi MUKK tooteid proovinud? 

11 comments:

 1. Omg, ma olen ka arvanud, et puhastuspiima pannakse vatiga näkku :D:D

  ReplyDelete
 2. Mina olen üks neist kes arvas (kuni selle blogipostituseni), et vatitupsuga tuleb seda näole kanda ja pärast jäi nägu nii rasvaseks, sellepärast ma seda ei kasutanudki :D

  ReplyDelete
 3. Oleneb puhastuspiimast ka - minu oma peal on kirjas et kanda vatitupsuga näkku. Ma just eile proovisin niisama sellega nägu pesta ja nii pekki läks :D

  ReplyDelete
 4. Millised tooted olid Pure Cosmetics ilukarbis sinu lemmikuteks?

  ReplyDelete
 5. Ma olen ka arvanud sedasama vatitupsu teemat ja 30 aasta jooksul omanud vast 3 puhastuspiima, mis kõik selle tottu oma kurva lõpu kasutusea lõpu tõttu, aga just on olnud 98% kasutamata...

  ReplyDelete
 6. Minu lemmikud on LUMI tooted. Kasutan puhastuspiima, meigieemaldajat ja näokreeme. Olen väga rahul.

  ReplyDelete
 7. Minu kosmeetik ütleb, et puhastuspiim polegi kodutoode. St puhastuspiimaga ongi keeruline nägu puhtaks saada, seda peab õigesti emulgeerima ja seejärel korralikult ka näolt eemaldama. Seda oskavad aga teha kosmeetikud ja neil on selleks puhtad ühekordsed rätikud jne. Kodukasutuseks soovitab ta ainult geele või vahtusid, mida veega lihtne eemaldada. Nahk saab siis ka kodus hästi puhtaks.

  MUKK tooteid proovinud ei ole. Mul on väga probleemne näonahk ja kontrolli all hoian seda aastaid juba Guinot salongitoodetega. Ühtki poetoodet kasutada ei saa, näen juba nende koostisnimekirjast, et mulle ei sobi.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Olen ka õppinud kosmeetik, kes siin juhtiski tähelepanu sellele, et puhastuspiima tuleb käega laiali kanda :)
   Emulgeerimine tähendab seda, et puhastuspiim kantakse näonahale ja sõrmeotstega masseeritakse piima ringjalt nahal mõned minutid, kuni puhastuspiim on lahustanud mustuse näol. Peale seda võib puhastuspiima tõesti eemaldada vatitupsudega, mida kosmeetikud teevad sooja veega niiskeks (mitte tilkuvalt märjaks märjaks), st pigistavad üleliigse vee välja vati seest.
   Võib ka pesta, aga kuna kosmeetik ei saa saata klienti kraani juurde nägu pesema, siis kasutavad nad vatipadjakesi.

   Delete
  2. Ja kui on tunne, et ainult pesemise tulemusena ei tule puhastuspiim nii kergesti maha, siis võib selleks alati ka ise kasutada niiskeid vatipadjakesi. Endal nägu puhastades eelistan aga isegi siis, kui eemaldan vatipadjakestega puhastuspiima, seejärel ka nägu pesta, sest mulle meeldib selline väga puhta naha tulemus, et puhastuspiima jääke poleks üldse nahal tunda. Aga nagu ma ütlesin, siis peale puhastuspiima võib ka lihtsalt pesta.

   Delete
 8. Minul on MUKK tootesarjast ka see näopiim, siis näosprei ja vistriku õli. Mul on väga probleemne näonahk ning see on ka kuiv seega kui nii võtta, siis on need tooted on täpselt mulle loodud, kuid miskipärast pole nendega sōbraks saanud. Kui aus olla, siis mul on hunnik näohooldustooteid, aga mul lihtsalt ei ole järjepidevust, et neid kasutada ning ma ei tea lihtsalt mis on mulle hea... kui tihti ise kasutad näopiima? :)

  ReplyDelete
 9. Mina kasutan MUKK puhastuspiima igapäevaselt ning olen väga rahul. Alguses eemaldasin puhastuspiima lihtsalt veega loputades, aga siis ostsin musliinriide, mis eemaldab kogu meigi 100%. Nahk on pärast puhastamist siidine ja lõhnab ka imeliselt. Parim meigieemaldaja, mis enda jaoks üldse avastanud olen.

  ReplyDelete