Saturday, December 2, 2017

Juuksevärvihulluses - Lehmakommike


Kes pikemalt minu blogi jälginud on, see teab täpselt, kui püsimatu ma oma soengute ja juuksevärvidega olen. Kõige pikemalt olingi viimati oma loomuliku tooniga. Selle samaga, mis mul pulmas oli. Siis ei värvinud ma juukseid peaaegu 3 aastat. Aga muidu olen ma ikkagi kord blond, siis brünett, siis siniste juustega, siis punapea.. Ma teaaaaan, et see ei ole hea, aga ma olen nii püsimatu ja tüdinen üsna kiiresti.  Õnneks olen ma oma juuksehooldusega hoolas ja sellel ajal, kui ma neid parasjagu ei riku, siis teen korralikult maske, ei kuumtöötle neid pidevalt, kasutan kvaliteetseid juuksehooldustooteid ja magan ainult juuksed kinni. Tänu sellele ilmselt peavad mu juuksed ka päris hästi igasugustele lollustele vaatamata vastu. 

Viimati värvisin ma ennast raseduse viimasel kuul punapeaks. Täiesti ohmu.. Hormoonid I guess? Loomulikult oli värv juba kuukese pärast kulunud, välja kasvanud ja nägi kergelt öeldes kohutav välja. Siis tundus kõige kiirema lahendusena see, et võõpan nad üle pruuniks. Ma olen oma elus väga pikalt brünett olnud ja tegelikult see toon täitsa meeldib mulle. Kes minu blogi juba aegade algusest jälginud on, siis see mind esialgu ainult brünetina teabki. Küll aga on tumeda peaga see mure, et iga 4-5 nädala tagant tuleb juuri värvida. See on aga pisikese beebi kõrvalt üsna tüütu ja aeganõudev. Kuna meie veel siin maal metsade vahel pesitseme, siis tundus kõige lihtsam seda ise kodus teha.. Kolm korda tegin ja mõistsin, et ei. Minus ei ole mingit juuksurisoont ja ma lihtsalt ei viiiiitsi enam. Kuna mul on loomulikult täitsa heledad/blondid juuksed, siis tekitab väljakasv sellise mulje, nagu ma kiilaneksin. Ühel õhtul sündis suurest tüdimusest otsus. Ma tahan tagasi heledaks! Iga juuksuri õudusunenägu! Aga mitte Sarita.. Tänu temale ja tema poolt tehtud olaplex hooldusele sain nelja tunniga oma juuksed täiesti blondiks. Selle mööndusega, et mõned salgud (tuka all ja taga kuklas) ei tahtnud hästi alluda ja otsustasid ikkagi hirmsat oranži värvi jääda. Kuigi kõik ülejäänu oli täiesti blondiks tõmbunud. Mõtlesime siis natukene ja otsustasime juuksed üle toonida sellise lehmakommi värviga. Tulemus sai nii kihvt! Kuigi Sarita ütles, et ma tuleks mõne aja pärast tagasi, et siis saaksime näiteks blondid triibud sisse teha või veel korra üle värvida, et saada veel heledam tulemus.. Siis ma ei tea, kas ma üldse tahangi. Eks siis paistab. Praegu on niimoodi päris äge ja see meeldib mulle oodatust rohkem.


Ja siia täitsa lõppu lisan vlogi, mille sellel samal päeval Tallinnas filmisime. Meil on niii tegus päev, et seda ei saanud jäädvustamata jätta. Käisime MyHits raadios külas ja kolmekesi neljaks tunniks juuksuris. Eilsest algas ka vlogmas, mis tähendab seda, et püüan 24 päeva järjest vloge filmida ja youtube-i ülesse laadida. Meie youtube pesa leiad siit: https://www.youtube.com/channel/UCGrK9jpgjSN1dytjnu34zLA. Ilusat laupäeva!

Parima kvaliteediga vaatamiseks vali 1080p!

24 comments:

 1. Appi! Mina samuti, ei tea kunagi, mis värvi täpselt olla tahan ja su postitus andis nii palju hoogu, et kirjutasin kohe juuksuritele, et kes mind tumedast heledaks aidata saaks enne jõule!! Aga uus värv on super ilus :) aga oskad sa mulle öelda, miks on hea magada juuksed kinni?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Kunagi mulle juuksur soovitas, kui pikendusi kandsin ja siiani on see nagu sisse jäänud. Tol ajal oli see selleks, et juuksed pusasse ei läheks öösel :)

   Kõvasti ei tohi panna juukseid kinni, sest siis tekib vastupidine efekt ja juuksed murduvad. Ma panen hästi õrna hobusesabasse või punupatsi. Siis ei ärka hommikul nagu hull sasipea ja juuksed ei lähe pusasse ka

   Delete
  2. Jah, kui kinni siis väga lõtva punupatsi, sest hobusesaba puhul hakkab ikkagi seal patsika koha pealt juukseid katki hõõruma. Isegi parem on lahti kui hobuses. Tuulutamise mõttes ja kui väga öösel ei sahmi või väga kergesti pusasseminevad juuksed pole, siis on lahtine ka juustele ja eriti peanahale siiski kasulik, eriti kui päeval hoitakse rohkem patsis.

   Delete
  3. huvitav, mina olen just kuulnud, et mitte magada patsiga vaid juuksed lahti, just seetõttu, et see patsisolek juukseid väsitab ja ei mõju hästi. oh well :D

   Delete
 2. Palun palun palun jätagi sellist värvi oma juuksed, näed nii armas välja :)

  ReplyDelete
 3. See värv on ilus, enam heledamaks ära teegi :)

  ReplyDelete
 4. See helepruun on küll täiesti sinu värv. :) seni kõige paremini sobinud

  ReplyDelete
 5. Võiks olla eraldipostitus täpselt kuidas millega juukseid hooldad. Ma ka püsimatu suutain aasta hele olla siis võõpasin punaseks see nüüd juba kulub kuigi ma ri kuumtöötle juukseid üldse on nad läbi omadega

  ReplyDelete
  Replies
  1. Punane on üldse selline paras nuhtlus, et ta on ilus ainult värskena ja seda on niiiiiiiiii tüütu värskena hoida :D

   Delete
  2. +1 eraldi juuksehoolduse postitusele... ja näohoolduse ja mis kehahooldusvahendid käigus on, kui sage pediküürija oled n.ö varbahoolduse rutiin (mäletan su keissi varvastesse :D kas pediküüri teed hoolimata sellest ise jne jne) + kuidas kõik see muutunud on emakssaamisega, kas suudad samapalju tähelepanu enda poputamisele pöörata või oled mõned uued nipid avastanud kuidas ruttu ennast korras hoida.
   Isegi vlogi teemana on see veel ägedam, kui näitad oma "poputamisvarustust" ja räägid kuidas-mis on sul teemas "aeg iseendale" :)

   Delete
 6. Oi nii ilus värv. Sa oled ikka uskumatu naine, kes kannab kõik juuksevärvid välja. Tekitasid minus soovi ka juuksed helepruuniks värvida :)

  ReplyDelete
 7. Nii ilus värv. Täpselt selline nagu olekski Sinu loomulik toon :).

  ReplyDelete
 8. Väga ilus värv ja ilusad juuksed! :) Tekkis üks küsimus ka.. et miks kinniste juustega soovitatakse magada või miks see parem on kui lahtiste juustega?

  ReplyDelete
 9. Soovitan triibud ka hiljem sisse teha, nagu Sul varem oli. See oli üliilus

  ReplyDelete
 10. Huvi pärast küsin, et kas tõesti maksid selle tumedast heledaks teenuse eest 300 eurot? Vaatasin Sarita hinnakirja ja kukkusin pikali :D

  ReplyDelete
 11. Tõesti väga ilus - täpselt seda tooni ihkan mina juba mingi... 5 aastat;) Ainult et eelmisest korrast mingi 15 a tagasi, kui seda juuksuris üritasin (samuti tumedast juuksest), sain 8 tunniga mingi laigulise rebasekarva moodustise, seepärast kohe pelgan jälle ette võtta.

  ReplyDelete
 12. Sulle nii sobib hele värv. Muidugi oled kaunis igasuguse juuksevärviga, aga see hele on minu meelest ikka kõige ilusam.

  ReplyDelete
 13. Nii hästi sobib värv, imeilus.

  ReplyDelete
 14. Mis tähendab lause: “Veel elame maal metsade vahel?” Kas teil on plaan kuskile kolida või siiski jääte Kõrgemäele?:)

  ReplyDelete