Sunday, December 24, 2017

Häid jõule + Bredeni võitjad + 300 EURO eest veel Bredeni kinkekaarte!


Kõigepealt.. HÄID JÕULE! Ongi see kauaoodatud päev kätte jõudnud. Meie oma algas kohe eriti vara, sest Kris otsustas kell 05:14, et aitab küll magamisest.. Võiks juba kinke avama hakata ja kukkus kilkama ning jutustama. Egas midagi, ajasime riided selga, tegime hommikukohvi, tegime kaminasse hubasuse jaoks tule, panime Buble jõululaulud tööle ja hakkasime kinke avama. Krisi esimesed jõulud ongi kätte jõudnud, äge. Eks järgmine aasta on kindlasti vahvam juba, kui ta natukene sotti ka saab. Aga ega see ei seganud tänasest hommikust rõõmu tundmast. Kris sai oma kingipaki kohe lahti teha ja mängis oma uue mänguasjaga kuni järgmine uinak peale tuli. Tundub, et läks täppi. Tahtsime talle kinkida tegelt fishers price-i küpsisetünni, aga see oli igalpool läbi müüdud. Lõpuks ostsime hoopis jukust VTECH käimistoe (link: https://www.jukukeskus.ee/ee/shop/beebimanguasjad/arendavad-manguasjad/vtech-kaeimistugi). See on muidu hinnaga 69,90€, aga tol päeval sai 34€ eest. Päris hea diil. Sellel on see eelis, et esipaneel käib ära ja sellega saab niisama põrandal mängida. Seda seniks, kuni Kris kõndima õpib ja käimistuge enda ees lükata oskab. Seda liikumise kiirust sai minu meelest muuta ka. Kindel ei ole.. Ärge ajage sassi seda ainult käimistooliga. Seda eriti ei soovitata, sest pidavat pärssima loomuliku arengut. Aga eks sellegagi on nii, et kui laps seal tundide viisi ei istu, siis vast pole lugu. Ka meie saime üksteisele juba kingid üle anda.. Kärsitud nagu me oleme. Mina kinkisin Kristole sellel aastal uue pardli, sest tema eelmine oli täiesti läbi ja mina sain kingiks kaua oodatud Nickelbacki kontserdi piletid tulevaks kevadeks. Niiiii äge! Ma terve oma pubeka ea fännasin seda bändi ja nüüüüüüd lõpuks! Can't wait! Ma kohe sümboolselt panin ta playlisti mängima ja tundsin, et olen jälle 14. Peaks kontserdile minnes veel küüned mustaks värvima, juuksed kohevaks tupeerima ja katkised teksad jalga panema. Siis poleks nagu midagi aastatega muutunud. 


Aaa ja kella viieks hommikul oli lõpuks ära uploadinud ka minu eilne vlog, mille enne magama minemist laadima panin. Selle leiab siit: https://www.youtube.com/watch?v=PY3oGSBADi8. Uskumatu.. Saigi see VLOGMAS 2017 läbi. Tehtud! Küll väikeste viperustega, aga see käib asja juurde. Järgmine aasta jälle. Kuidas Teile selline igapäevane vlogimine meeldis? Yay or nay? Eks nats keeruline oli selle suure filmimise ja monteerimise kõrval aega leida, et siia blogisse jõuda ja midagi kirjutada ka veel. Aega nappis. Edaspidi, kui vloge ilmub näiteks kord, kaks nädalas, siis on natsa easym see värk. 

Lisaks tahtsin ära mainida, et ma küll suure suuga ütlesin, et meie sellel aastal kuskile jõulupildistamisele ei plaani minna, aga mulle meenus, et meil oli ju meie väikese beebigrupiga pildistamine kokku lepitud ja seal klõpsis meie armas Siiri Kumari kiiruga ka mõned perepildid. Vot siis. Sellise paari minutilise sessiooni kohta on pildid kohe eriti vahvad. Tore mälestus! Aitäh Siiri!


Ja nüüd Bredeni loosi võtjad. Eelmise loosimise kaheks võitjaks osutusid Andrea Vesmes (blogi kommentaariumist) ja Kristi Laur. Palju, palju õnne! Selleks, et oma 50€ suurune Breden Kidsi kinkekaart realiseerida, kirjutage Bredenile otse nende facebooki või instagrami ♡. Aga kuna jõulud on üks maagiline ja üllatusrohke aeg, siis on Breden Kids eriti helde ja lubab meil Malluga veeeeel 300 euro eest kinkekaarte välja loosida. Päris hea, kas pole? Seega, kellel pole õnnestunud eelmiste nimede sekka pääseda, siis saab oma õnne veel korra proovile panna. 

1. Selleks, et loosis osaleda tuleb lihtsalt olla Breden Kidsi instagrami sõber siin: https://www.instagram.com/breden_kids/ ja jätta endast siia, Facebooki või Instagrami väikene märge.

2.Teiseks: Mine minu Instasse (kasutaja https://www.instagram.com/triiinuliiis/) ja otsi sealt üles mu viimane pilt, mis peaks olema selline:

Krisil on jalas Breden Kidsi beebipüksid GUSTAF: https://www.bredenkids.ee/beebipuksid-gustaf-hall-hirv.html

Selle pildi alla ei pea sa kirjutama mitte midagi muud, kui ära tag’ima enda sõber, kes võidu puhul ühes sinuga 50€ kinkekaardi võrra rikkamaks saab. Niiet mõtle nüüd see hea sõber välja, kellele sa tahaksid koos sinuga võimaluse võiduks anda ja mine tag’i ta ära. See muidugi eeldab seda, et ka sõbral on Instagram olemas.

Täpselt samasuguse loosi leiad sa ka Mallu Instast (kasutaja https://www.instagram.com/mallukaz/) ja seal all võid sa täpselt samamoodi talitada. Mitte keegi ei keela sul osaleda mõlemas loosis ja samamoodi ei keela mitte keegi loosis osaleda ka sinu sõbral, keda sa ise tag’isid. Sest noh, tema saab ju kommentaariks sinu nime panna ja nõnda on teie võiduvõimalus kohe duubeldunud.

Kolmandaks: Nii mina kui Mallu riputame selle sama ülemise pildi ka oma FBi lehtedele. Ma loodan, et te teate ikka meie Facebooki lehti? Meie pesa oma leiate siit: https://www.facebook.com/CostanySparkles/ ja Mallu oma siit: https://www.facebook.com/Mallukas-364778193637646/?fref=ts. Kes tahab, võib seal ka seda pilti jagada, sest me mõlemad loosime ka oma FBi lehtedel selle pildi jagajate vahel välja 50€ kinkeka. 

PS! Lisaks loosile kehtib sellel perioodil ka sooduskood "MALTRI25", mis annab kõikidele täishinnaga toodetele nende e-poes -25% soodustust. Selleks, et soodustus rakenduks, peab olema sisse logitud!
Ühesõnaga.. KINGISADUUUUUUUU! Ja just selle loosiga tõmbame kampaaniale kriipsu peale, seega lõppeb ka meie suur 300€ väärtuses kinkekaid täis loos just selle aastaga – võitjad kuulutame välja 30. detsember. Head loosiõnne ja super mõnusaid jõule teile sõbrakesed!

28 comments:

 1. Deem no lootsin et loosiõnn naeratab aga ei :D
  Esimesed jõulud veedame meie täna palavikus ja magamata. Ms ei tea kas laps külmetus või tulevad hambad igastahes on enesetunne nii temal kui mul kohutav.

  ReplyDelete
 2. Tahtsime oma pisikesele ka küpsisetünni aga oli ju läbi müüdud ja siis tuli välja, et seda enam ei toodeta ka. Valisime uue asja ja täpselt sama käimistugi 😄

  ReplyDelete
 3. Imelisi jõule teie perele 🙂 Te olete niiiiii vahvad ja armsad! Tehke seda edasi, mida olete senimaani teinud 😍

  ReplyDelete
 4. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete
 5. Ilusaid pühi!

  Soovin loosis osaleda 😊

  ReplyDelete
 6. Osalen. Võiks ka kordki elus võita midagi 😀

  ReplyDelete
 7. Ojaa, osalen! Ilusaid pühi teile! :)

  ReplyDelete
 8. Ma nägin küpsisetünni Rimis (Mustamäe keskuses) üleeile. Aga tahtsin tänada Vlogmasis osalemise eest, sest nii vahva oli teid iga päev vaadata.
  Super ilusad perepildid ka. Kust see kleit pärit on?

  ReplyDelete
 9. Soovin osaleda. Imelisi jõule teie perele! 🙂

  ReplyDelete
 10. Ei kaota lootust ja osalen taas :D

  ReplyDelete
 11. Häid jõule kõigile! Mina kasutasin antud sooduskoodi ja poisil esimene Bredeni meriinobody olemas!

  ReplyDelete
 12. Lähen ka pilti otsima kohe. Niinii tahaksin lastele miskit soetada :)

  ReplyDelete
 13. Ehk naeratab loosiõnn mulle esimest korda. Tegin lausa ekstra instagrami konto ja olen nüüdsest
  kasutaja :)

  ReplyDelete
 14. Soovin osaleda. Ehk mu tütreke saab uusi riideid valida.

  ReplyDelete
 15. Soovin osaleda ja õe beebile üllatuse teha :D

  ReplyDelete
 16. Hääd pühade jätku! :)
  Väga armsad pere-jõulupildid! Ja plusspunktid kingade eest! Loe: olen näinud päris palju pidulikke ja sätitud pilte, kus kõik on n.ö. paljajalu. :P
  terv. Ruth Tartumaalt

  ReplyDelete
 17. Kahjuks mul see sooduskood ei tööta. Milles asi? Logisin sisse jne

  Tahaks sooja kombet õues jalutamiseks pisikesele :)

  ReplyDelete