Wednesday, November 22, 2017

Ninaimurite "Apple" - beebi nohuga võitlemine läks 10 korda kergemaks! Saage tuttavaks - Nosiboo!

Nosiboo ninaaspiraator - https://www.kidsmed.ee

Ma olen blogis korduvalt maininud, et Krisil on igakord hamba tulekuga ka hambanohu platsis olnud, seega oleme me nohuga omajagu võidelnud. Kasutusele oleme võtnud absoluutselt kõik meetmed, et sümptomeid leevendada, sest nohu ravida ei olegi tegelikult võimalik. Teame ju kõik omast käest, kui vastik on magada kinnise ja tatise ninaga. Judinad tulevad peale lausa! Kahjuks on võimalused beebi aitamiseks piiratud ja seetõttu on hästi oluline, et need vähesed meetodid, mida me kasutada võime, ka tulemusi tooks. Kuna antud postitus räägib nohust, siis ma hoiatan, et see sisaldab ka selliseid fotosid, mida nõrganärvilistel võib olla paha vaadata on. Sellisel juhul soovitan selle postituse kohe kinni klõpsata. Ma lisan need siia sellepärast, et ma tahan teile näidata päris, päris tulemusi. Ilusat juttu võib igaüks kirjutada, aga pildid räägivad enda eest. 

Kui Krisil nohu on olnud, siis oleme alati mitu korda päevas kenasti inhalaatoriga auru teinud, hanerasva talla alla ja varvaste vahele määrinud, küüslauku voodi kõrvale lahti lõiganud, tube hoolikalt tuulutanud, soolalahust ninna tilgutanud ja siis rhinomeri voolikuga üritanud tatti välja imeda. See öösel lurisev nina on kõige hirmsam. Eriti, kui laps keset ööd veel rinnale küsib ja üritab oma luriseva ninaga süüa ja vahepeal rinnast lahti peab laskma, et normaalselt hingata või tatti kurgust välja köhida. Tati välja saamiseks olen kasutanud juba nii palju erinevaid võtteid, et.. Võin end väikest viisi eksperdiks pidada, hehe. Okei, nali naljaks, aga tegelikuses olen kasutanud rhinomeri manuaalset imemisvoolikut, kui ka näiteks omroni inhalaatori küljes olevat ninaimuri otsikut, mis on automaatne. Kui ma viimast eelmine kord kiitsin, siis.. Ma võtan oma sõnad tagasi. Või noh, mitte päris. Ta on küll imeline inhalaator ja ninaimur toimib ka enam-vähem, kui natuke pusida, aga noo.. Peale Nosiboo kasutamist kahvatub kõik. Mul on nii hea meel, et Kidsmed andis mulle võimaluse, seda toodet proovida. 


Nosiboo on üks imearmas pisike aparaat, mis on mängulise ja kena välimusega ja ebareaalselt tõhus!  Ilma naljata. Mul ausalt ka ei jätku kiidusõnu selle jaoks! See väikene aparaat on nagu ninaimurite "Apple". Kallis, aga hea! Kasutada saab seda vastusündinust peale ja kuni väikelapse eani välja. Imemise tugevust saab vastavalt nohu paksusele reguleerida ning selle mugav ja pehme kummist otsik on lapse nina jaoks täpselt õige suuruse ja pehmusega. Kui muidu Kris hullult siples taoliste protseduuride ajal, siis Nosibooga on hoopis teistmoodi. Peale umbes viiendat kasutuskorda harjus ta sellega nii ära, et isegi ei hakanud eriti vastugi enam. Ta sai aru, et see teeb olemise paremaks.. 

See ei ole lihtsalt reaalne, kui palju ja kui ruttu selle masinaga lapse ninast tati kätte saab. Kui lapsel on väga paks nohu, siis tasub enne muidugi soolalahust ninna tilgutada, et tatti vedeldada, aga.. Nagu ma ennist mainisin, siis ilmselt pildid räägivad rohkem, kui tuhat sõna. Sellise koguse tatti nagu antud pildil näha on, sain umbes täpselt 2-3 sekundiga lapse ninast kätte. Kui aparaat töötab, siis on ta nagu väike tolmuimeja ja surve on täpselt paras.. Mitte liiga tugev, ega liiga nõrk. Seda puhastada on ka imelihtne. See otsik käib kolmeks tükiks lahti ja saab lihtsalt kraani all kohe peale kasutamist ära pesta.

Väga räme, ma tean, aga vähemalt saate paremini aimu toote olemusest. Ja need, kelle beebi on nohus olnud, siis teavad täpselt, milline õnnetunne on siis, kui luriseva beebi ninast tati kätte saab.

Aparaat ise maksab 135 eurot. Päris kallis, mõtlesin ma esmapilgul. Kristo krimpsutas ka nina, et mismõttes? Ennist olime ju investeerinud vaid paar eurtsi rhinomeri imuri peale. Samas on sellel tootel ka üsna pikk kasutusaeg ja kui plaanis on saada rohkem lapsi, kui üks.. Siis igaljuhul tasub ära. Kindlasti on sellele ka järelturul turgu, sest ninaotsikuid saab eraldi juurde osta. Peale esimest lapse nohu ja selle aparaadi kasutamist saime me mõlemad Kristoga väga hästi aru ka sellest, miks selline hind. See on seda ausalt ka väärt! Miks me varem sellest midagi kuulnud ei olnud? 

Ma olin ausalt öeldes nii vaimustuses, et võtsin selle viimane kord sõbrannade juurde kaasa, kellel sama vanad lapsed on, et demo teha. Ja ei, ma ei saa selle eest raha, kui toodet ostetakse. Ma lihtsalt olin amazed 😄

Meil on kidsmed e-poega väikene kokkulepe ka.. Kõik meie pesa lugejad saavad koodiga "costany" selle vahva ninaimuri omale -10% soodsamalt. E-POOD: https://www.kidsmed.ee

Kuidas Teie oma lapse nohu ravite? Kas keegi on äkki Nosibood proovinud? Kui keegi teist ostu sooritab, siis oleks mul väga hea meel, kui te peale kasutamist mulle ka tagasisidet annaksite! See päriselt ka on nii mugav! ☺

7 comments:

 1. Nohu... Ma parem ei tahaks sellest rääkidagi. Mu põnn röökis nagu rattapeal kui rhinomeriga tõmbamiseks läks, siples ja karjus. Nii oli võimatu midagi kätte saada sealt ninast. Lõpuks kuidagi hoidis üks last kinni ja teine tõmbas. ÕUDNE! Aga no, ei tee ju pisile selgeks, et pärast on nii hea olla ja saab magada. Õnneks pole meil palju nohu olnud 1.5a jooksul. Nüüd on meil "kokkulepe", et tõmbame nina puhtaks ja siis tõmbame "mõmmidel ja jänkudel" ka 😀 See toimib praeguses vanuses. JUMAL TÄNATUD! aga kui nüüd oleks valida siis kasutaks igakell seda imevahendit!! Just beebiieas, kui see oli täielik õuduskuubis.
  Aga muidu hanerasv+ küüslaauk on ka parimad abimehed 🙂

  ReplyDelete
 2. Meid aitab see https://pood.minulaps.ee/et/a/babydoo-elektrooniline-ninapump-beebidele

  ReplyDelete
 3. Mina kiidan samuti seda aparaati. Beebi esimesel elukuul mulle vahel tundus, et nohiseb kuidagi kas tòesti juba nohu. Tellisin kohe igaksjuhuks àra. Tal vahel tuleb ninast ka rinnapiima vàlja kui ùle sööb ja siis on hea see àra tòmmata ninast. Nùùdseks juba laps 2 kuune ja ei karda ega puikle vastu ka sellele 🙂

  ReplyDelete
 4. Ma annan ühe hea soovituse veel. Mul ka lapsel sügistalvel koos hammastega nohu platsis ja esimene eluaasta peab ju iga kuu arstil mõõtmas käima ja nii sealt viiruse laps ka sai, millele eelnes paar ndl nohu ja see viirus oli nii korralik, et nohust sai kahepoolne kõrvapõletik ja astmaohuga köha. Haiglas olime 3 päeva ka ja seal seletas arst, et auru tuleb teha ikka min iga tunni v paari tagant. Ma tegin kohati siis isegi 2 x tunnis, kuna see auru tegemine inhalaatoriga on peamine, mis ravib. See tähendab jag, et miskit muuud väga teha ei saa, aga laps saab vähemalt terveks. Niisiis - hästi palju auru inhalaatoriga! Põsed lähevad siis küll punaseks, aga tsingikreemiga saab korda :)

  ReplyDelete
 5. Minu 8kuune ei lase lihtsalt oma nina kallale yhegi voolikuga :( ma ei usu, et ta seda ka lubaks :( lihtsalt täie toore jõuga võitleb vastu, et midagi ta ninna ei torgataks. Ma oleks valmis seda raha kulutama kui ma teaks et ta laseks sellega miskit teha omal...

  ReplyDelete
 6. Hambanohu...hammaste tulek iseenesest ei tekita nohu, vaid hammaste tulekuga nõrgeneb lapse immuunsus ja siis laps korjab viirused kergemini külge. Meil ka lapsel iga kord nohu, kui hambad tulemas. Teeme inhalaatoriga auru, loputame nina humberiga ja tati saab ninast vaid oma suuga imedes kätte, kuid mitte alati. Nüüd hiljuti ostsime klistiiripumba, sellest ka veidi abi. 135 eurot on suhteliselt kallis lõpu, ning pigem ootan aega mil laps ise nina kaudu puhumise ära õpib :)

  ReplyDelete
 7. Hei armas Triinu Liis :))

  Tundub, et ma jäin selle koodi kasutamisega mõni päev hiljaks :( kas ehk oleks võimalik väike uus aasta “ime” ja sa saaks uurida, ehk saab seda koodi pikendada mõne päeva võrra ? Tean, et nii mõnigi jäi hiljaks, kuid väga sooviks osta. Kallis asi ja igasugune soodustus oleks väga kasulik, jõulud ju kaa seljataga 😩

  ReplyDelete