Thursday, August 24, 2017

Meie uus "laulev" pesumasin + RDE.EE loosimine!


Maale kolides oli meil nii mõnedki suuremad ostud vaja teha.. Üks neist oli pesumasin. Siiani oli nii, et musta pesu võtsime linna kaasa ja seal pesime puhtaks. Üürikorterites on meil alati pesumasin olemas olnud ja siiani ei olnud meil kunagi seda päris enda oma vaja olnud. Selge oli see, et ilma me ju ei saa ja esimene koht, mis mul pähe tuli, oli http://www.rde.ee. Te teate küll seda e-poodi. See on see, mis mingil hetkel endale hästi palju raadio reklaami tegi. See toimis neil päris hästi.. Miks? Sest esimestel kordadel ei osanud ma lapsele ühtegi unelaulu hoobilt laulda ja ainus, mis peas kumises oli "RDE.. punkt EE". Ma isegi leidsin just youtube-ist selle klipi. Lisasin selle siia postitusse ka. No pole midagi teha, jääb ju kummitama. Andke mulle nüüd andeks, kui see teil terve öö peas repeati peal on. Hea turundus!

Aga pesumasinast.. Kuna me ei olnud kumbki varem pesumasinat ostnud, siis ei teadnud me esialgu üldse, et mida üldse nagu vaatama peaks ja mis on hea, mis mitte. Selge oli ka see, et miljoneid meil pole ja eelarve oli päris väike. Ideaalis oleks muidugi tahtnud pesumasin + kuivati lahendust, aga sellele saame mõelda kunagi kaugemas tulevikus. Praegu on meil "õhukuivati" hoovi näol nautimiseks. Ainus, mis oli kindel, oli see, et pesumasin peab mahutama palju. Meil oli eelmises üürikas selline 5kg riideid mahutav variant ja no see oli nii tüütu. Ühe pesukorvi tühjendamiseks pidime mingi 4 korda masina tööle panema. Ega meil rohkem ei olnudki nagu mingeid "tingimusi", sest me ei osanud neid lihtsalt isegi nimetada mitte. 


Nende kodulehel on õnneks selline mugav "võrdlemise" funktsioon ja meie panime lihtsalt kõik pesumasinad (http://www.rde.ee/categories/pesumasinad), mis vähegi meie eelarvesse mahtusid, kõrvuti. Nii ütles nende koduleht meile täpselt ära, et milline meie hinnaklassis kõige parem on. Minusugusele võhikule oli see parim lahendus. Valituks osutus üks Samsungi mudel. No oli kõikide näitude poolest omas hinnaklassis lihtsalt parim. Kui me esimest korda pesumasina aga seina ühendasime, siis ootas meid suur üllatus. Ta kukkus laulma! Päris, päriselt.. Seal oli see, et enne esimest kasutuskorda tuleb pesumasin kalibreerida ja terve selle aja vältel mängis ta meile uhkelt Schubert "Forell"-i ("Die forelle") lugu. See ajas meid nii naerma, sest tuli nii ootamatult. See meenutas veidi nokia polüfoonilisi helinaid lapsepõlvest, hehe. Ka hiljem üllatas pesumasin meid mõne viisi jupiga, kui pesu pestud sai või kui ta välja lülitasime. Vahva lauluhunt! Õnneks on võimalik seda "tilulilu" ka välja lülitada, kui peaks segama hakkama. Aga minu meelest on päris vahva. Lisaks kõigele, näeb ta hea välja ka ja mahutab palju. 7 kilo riideid, kui täpne olla. Kui ma meie pesumasina laulmisest instagrami story-sse video panin, siis tuli palju vastukaja ja kiidusõnu selle masina kohta. Tundub, et tegime tõesti hea valiku, sest siiani oleme me väga rahul.


Aga mul on üks hea uudis Teile ka.. Ma natukene rääkisin RDE.EE perega ja nad olid nõus panema meie blogilugejate jaoks välja 50 eurot krediiti. Seega, selleks, et loosis osa võtta, anna endast märku siin postituse all või facebookis loosimise pildi all. Eriti tore oleks, kui ütleksid meile, mida sooviksid nende e-poest osta ja milleks krediiti kasutaksid. Nädala pärast mängin veidi päkapikku, pean kommentaaride vahel luuret ja valin välja võitja. Head ostlemist! E-POOD : WWW.RDE.EE

Mida sina viimati e-poest ostsid? Kas oled oma ostudega enamasti pigem rahule jäänud või oled pidanud pettuma? 

150 comments:

 1. Mina soetaksin endale mõne suuremahulise mälupulga, kuhu kõik oma imelise printsessi pildid tagavaraks varundada :) Pilte on kogunenud meeletult ning tahaksin kindel olla, et need meil kenasti alles püsivad ka aasatate pärast.

  ReplyDelete
 2. Õhukuivati ostaks, lapsel on astma ning talvisel ajal on see vajalik tema toa kliima parandamiseks:)Olen eeltööd teinud ja Rde poes head hinnad.

  ReplyDelete
 3. E-poest ostsin viimati lapse kandmiskoti. RDE krediiti kasutaksin uue tolmuimeja ostmiseks, kuna vana otsustas pensile minna ja koera ning väikse lapsega on tolmuimejata võimatu hakkama saada :)

  ReplyDelete
 4. Kuna tõenäoliselt tuleb varsti kolimine oma pessa (pöidlad pihus!), siis olekski vaja ka pesumasinat! Meile küll nii suurt vaja pole, aga kindlasti leiaksime nende e-poest vajaliku. :)

  Ise pole muidu väga suur e-poest tellija. Viimati sai siiski tellitud Apollost ja saata see siis ühte nende kauplusse. Ei meeldi nende süsteem. Nägime küll, et kohapeal oli ka seda mängu, aga kätte sain ma selle umbes 4 päeva pärast. Miks? Sest neil selline süsteem, et kui e-poe kaudu tellin, siis saadetakse see kuskilt laost... Miks ei oleks võinud selle mängu siis poest anda ja neile uus asemele saata? Ei tea. Igatahes pole kindel, et sealt tellin. :)

  ReplyDelete
 5. Kuna köögiremont käsil ja kõik kodutehnika tuleb välja vahetada siis see kuluks kindlasti ära. Krediit läheks ilmselt külmkapile või pliidile, mis meil peaaegu et olematu on hetkel :)

  ReplyDelete
 6. Osalen loosis. Krediiti kasutaksin oma tütrele täitsa oma teleka ostmiseks ! ��

  ReplyDelete
 7. Viimati ostsin mehele 1A.ee-st ps4 mängu. Mina jäin rahule ostuga!

  ReplyDelete
 8. Kõleda sügise saabudes oleks vaja osta soojapuhur :)

  ReplyDelete
 9. Käsitolmuimeja võtaks küll, sest kes viitsib iga pisema sodi puhul suure tolmuka välja lohistada :D

  ReplyDelete
 10. Alustuseks pean ma ütlema, et sa näed alles sünnitanud naise kohta nii kadestusväärselt kaunis välja! :)

  Mina kasutan e-poode üsna tihti. Kahe väikse lapsega kodus olles väga poodidesse kolama ei kipugi. Ka toidukraam tuleb kõik e-poest ja seda juba viimased seitse kuud. Viimati sai soetatud vankrile uus vihmakile ja jäin väga rahule :)

  Muideks, mis puudutab RDE'd, siis laulsin minagi pikalt seda kaasa ja tegelikult on minu pikaaegne unistus polaroidkaamera endale soetada. Kusjuures esimese otsingu tegingi kunagi RDE's ja hinna poolest on see võrreldes teiste poodidega kordi soodsam. Paraku on ikka nii, et alati leiad mõne muu koha, kuhu kodus raha kulutada - tänavakivi paigaldus, terrassi ehitus etc. Aga salamisi unistan ikka ühest väikesest polaroidkaamerast, mis mulle otse albumisse pilte prindiks :) Mul on kodus mitmeid pildi - ja kirjaalbumeid. Suurim soov on võimalikult palju talletada nii kirjas, videos kui pildis, et oleks kunagi vahva meenutada.

  Niisiis RDE'st valiksin ma välja ühe tüdrukute perele kohase roosa polaroidkaamera: http://www.rde.ee/products/ee/795/21302/sort/1/filter/0_0_0_0/Instax-Mini-8-vaarikapunane-10-filmi.html


  PS! Edu teile Kõrgemäel! Elan teile kaasa! :)

  ReplyDelete
 11. Ostaks juukselõikuasaparaadi, sest praegune on 10eurine nuustik,mis teeb nii koledat häält, et lastega peab ikka korralikult võitlema, et saaks korralikud soengud pähe :) Juuksurisse minek ei tuleks vast kõneallagi.

  ReplyDelete
 12. Haha, nii kui selle pealkirja lugesin,teadsin, et see on meie pesumasin :D ma üldse ei salli seda helinat ������������ ta laulab niiii kaua ja kui laps rinnal oli, siis ma ei saanud seda kinni panna ja nii ta mulle vastumeelseks saigi ��
  Tore, et kellegile see meeldib!

  Ps, lylitasin kaa selle helina valja aga siis jai tihti pesu masinasse, sest unustasime selle kuivama panna ja mees pani tagasi selle helina ������

  ReplyDelete
 13. Osalen loosis ja ostaksin sealt beebimonitori mida oleks meil vaja kuna varsti varsti peaks teine beebi sündima loetud päevad jäänud :)
  Siis hea tegutseda õues kui ei pea jooksma iga minut magamistoa vahelt kas ikka magavad lapsed

  ReplyDelete
 14. E-poest ostsin viimati lastele talvekombed. Suurustega panin vist mööda aga kuna oli hea soodukas siis saan ehk kahjumita maha müüa :).
  Rde'st ostaks emmele nõudepesumasina. Tal vana läks katki, aga kuna töötab pikad päevad siis see nõude pesemine võtab seda vähest vaba aega liiga palju ära.

  ReplyDelete
 15. Meie neljases peres oleks vaja ka pesumasin oma päris koju soetada. Lastel tekib iga lasteaia päevaga hunnik pesu mis tahab pesemist 😅😅 ega miskit pisemad asjad saab käsitsi ja suurem kogus käib hetkel vanaema juures masinas 🖒😅

  ReplyDelete
 16. Ostaks uue tolmuimeja, mis päriselt ka imeks mitte ei imiteeriks tolmu imemist :)

  ReplyDelete
 17. Ma arvan,et ma valiks pesumasina kuna ämm juba mitu kuud viriseb, et me peaks omale uue pesumasina ostma. Enda oma on eelmistest omanikest korteris (algselt öeldi et tõötab) aga mis ei funka see ei funka.. Jumal tänatud et ämm samas majas elab.. Saab pesuga tema juurde joosta ja ära pesta.. Aga kaua sa siis käid nii eks. Enda oma oleks ikka parem ja ämm oleks ka rahul :D selline kinkekas oleks suureks abiks :)

  ReplyDelete
 18. Osalen loosis ja võitu puhul ostaksin beebimonitori kuna see kuluks ära meile sest varsti varsti sünnib teine beebi siis saab õues rahulikult tegutseda kui lapsed magavad et ei pea käima iga minut piilumas kas magavad :)

  ReplyDelete
 19. Tarvis oleks uude koju väga mitmeid asju aga vist, et kõige olulisemad oleksid külmkapp ja pliit. Väga kuluks see krediit mulle ära :)

  ReplyDelete
 20. Ühest õhuniisutist küll ära ei ütleks! Talvel, kütteprioodil on meil korteri õhk nii jubedalt kuiv.

  ReplyDelete
 21. Mina kasutaks seda krediiti kohvimasina ostuks. Viimaselajal tunnen puudust heast kohvist ja miks mitte siis kasutada seda krediiti ja osta omale korralik kohvimasin. :) Näiteks see siin http://www.rde.ee/products/ee/244/4919/sort/1/filter/0_0_0_0/ECAM-22.110B-kohvimasin-espressomasin.html

  ReplyDelete
 22. Ostaks robottolmuimeja, kahe kassiga tekib karvu päris palju ja see oleks hea abiline :)

  ReplyDelete
 23. Ostan pigem erinevatest ostu-müügi gruppidest asju, aga ka e-poodidest häid šampoone ja kreeme.

  Meie pesa esimene korrus hakkab varsti valmis saama, jäänud on natukene kööki teha ja elektrit ka veel pole. Kööki olengi juba vaikselt minitehnikat varunud, et kui ükskord valmis saab oleks kõik juba olemas. Selle krediidi eest saaksime täpselt paraja kohvimasina soetada :)

  ReplyDelete
 24. Ostaks kööki uue kubu, kuna tita on tulemas siis oleks vähem toidu lõhna tubades :)

  ReplyDelete
 25. Ma loosis osaleda ei soovi, aga ütlen ainult, et tänu nende tüütutele reklaamidele mina sealt kindlasti midagi ei osta :D Isegi kui mujal on asjad pisut kallimad, siis absoluutselt see firma ei sümpatiseeri. Vahepeal tuli pidevalt raadiost nende reklaame ja alati vahetasime kanalit. Hirmus. Minu ja paljude tuttavate jaoks töötas antireklaamina :)

  ReplyDelete
 26. Ma loosis osaleda ei soovi, aga ütlen ainult, et tänu nende tüütutele reklaamidele mina sealt kindlasti midagi ei osta :D Isegi kui mujal on asjad pisut kallimad, siis absoluutselt see firma ei sümpatiseeri. Vahepeal tuli pidevalt raadiost nende reklaame ja alati vahetasime kanalit. Hirmus. Minu ja paljude tuttavate jaoks töötas antireklaamina :)

  ReplyDelete
 27. Soetaksin omale sellise: http://www.rde.ee/products/ee/668/50482/sort/1/filter/0_0_0_0/ZeFit-3-HR-Pink.html
  Olen juba ammu omale miskit spordi/nutikella tahtnud, aga kuna hetkel kulub nii palju finantsi kolimise ja lapse peale, siis olen oma soovid tahaplaanile jätnud.
  Ja lisaks on täna mu 25 sünnipäev, nii et see oleks üks väga tänuväärt kingitus mulle 😊

  ReplyDelete
 28. Olen tellinud ja alati rahule jäänud:) Hetkel oleks vaja muretseda lastele tuppa õliradiaator. Hetkel seal selline vana ja väeti, mida öösiti ei julge tööle jätta ja elektrit võtab ka mõnuga:)

  ReplyDelete
 29. Ostaksin uue tolmuimeja, millega saab teha nii märg- kui ka kuivpuhastust.

  ReplyDelete
 30. Hei, me oleme pesumasinaühtekad siis nüüd - ka meil see sama laulumasin kodus. Olen ostuga väga rahul ja teeb oma tööd hästi, lisaks sellele on see säästliku energiakuluga �� aga mida ma teeksin 50€ -se krediidiga - siis ostaksin suurema televiisori ja 50€ lisaraha on hea panus selleks. Kuna elasime enne väikeses üürikas ja nüüd kolisime suurde korterisse suure elutoaga, siis see pisike ekraan ei paista teisest toa otsast enam hästi kätte. Seega see pisike panus oleks väga asja ette :)

  ReplyDelete
 31. Sa näed nii armas ja särav välja! Kust su outfit pärineb?

  ReplyDelete
 32. Mina ostaks endale uue arvuti, et saaks lihtsamalt ja kiiremalt oma kooli asju teha :)

  ReplyDelete
 33. Oleks väga tore rde krediiti kasutada :)

  ReplyDelete
 34. Kasutaksin seda krediiti samuti pesumasina ostmisel - võimalik, et täitsa sama mudeli :)

  ReplyDelete
 35. Epoest ostsin viimati lapsele raamatuid. Aga olen ka palju muud tellind. Pettuma pole vist kordagi pidanud. Ma väga huupi tellida niikuinii ei julge ning selleks puhuks on mul alati korralik eeltöö tehtud.

  Epoest telliks endale lokitangid ja telefoni úmbrise. Kaks asja mida ma niisama endale osta niikuinii ei raatsi ! :D

  Masinat kiidan ka väga !

  ReplyDelete
 36. Kasutaksin krediiti samuti oma pesumasina ostuks. Kolisin korterisse, kus pole pesu pesemise võimalust ja nädalavahetuseti vanemate juures maal oma pesu pesta on ka nadi, sest ka minu õde teeb seda. Nii me siis istumegi öösel üleval ja muudkui täidame-tühjendame seda masinat. Väga tüütu on see tegelikult! Oma pesumasinaga saaksin ka õel lasta pesu pesta ja poleks seda meeletut tassimist ja pesude kuhjumist pesukorvidesse.

  ReplyDelete
 37. http://www.rde.ee/products/ee/244/4919/sort/1/filter/0_0_0_0/ECAM-22.110B-kohvimasin-espressomasin.html
  Kuna meil on kodus selline filrikohvi masin aga ja mina pätikat juua ei saa siis otsin meile uut kohvi/espressomasinat. Krediiti kasutaks selleks siis :)

  ReplyDelete
 38. Kangesti tahaks lokitange :) Vanad ei tööta enam hästi ja oleks ju tore :)

  ReplyDelete
 39. Soovin loosis osaleda 😊
  Olen viimastel päevadel päris palju rde.ee lehel tuulanud. Iseendale ma tahaksin nutikella, mul kodus 1,3 aastane poeg, kes väga magada ei lase, ja kuu aja pärast on tulemas veel üks pojake. Väga tahaksin oma und ja mingi hetk peale pojakese sündi aktiivsust jälgida. Usun, et konreetsete numbrite nägemine motiveerib tublim olema.
  Peale pojukes(t)e on mul ka üks väike koolitüdruk, kellel mitte küll nii pea, aga varsti läheks koolitükkide tegemiseks tarvis arvutit. Samuti olen silma peale visanud ka välistele kõvaketastele, sest kui kodu on nii palju toredaid lapsekesi, siis on ka väga palju ilusaid pilte ja videosid, mis kõik ühte vanasse läpakasse ära ei mahu. Lisaks on vana läpakas tõesti nii vana, et kardan piltidest üldse ilma jääda(tasapisi on osad pildi ka juba internetti hoiule pandud, kuid siiski).
  Igaljuhul leiaks 50€ krediiti kasutust 😊

  ReplyDelete
 40. Kuna me ka äsja oleme kolinud ja mõni suurem ost näiteks suur külmkapp kuluks meile ära 50€ aitaks kindlasti meil seda osta. Beebi ka tulekul ja suurt sügavkülma vajaks me hädasti. 😊

  ReplyDelete
 41. Mina ostaksin emspile uue pliidi :)

  ReplyDelete
 42. Ma olen räigelt kaua ihaldanud endale blenderit, et smuutisid teha, aga ma ei raatsi teps mitte osta, sest ma kardan, et see jääb seisma ja ma ei viitsi teha neid reaalses elus. :D Ma alati kalkuleerin oma ostud sedasi läbi ja seega ma ei jõua poolte asjade ostmiseni, sest ma ei taha midagi endale jalgu seisma osta.
  Kui niisama kätte saaks, siis oleks ülitimm - äkki hoopis kasutaks just hästi palju, kes teab. :D

  ReplyDelete
 43. Mina pole varem sellisest e-post kuulnudki. Mina kui igapäevane smuutijooja soetaksin endale uue blenderi, sest hetkel kasutan ema oma. Siis saaks ema ka uuesti smuutirõõme nautida. Seal on ka väga laias valikus espressomasinad, mis on meil mehega ammune unistus. Nüüd siis tean, kust saab väga hea hinnaga selle soetada. Aitäh väga hea e-poe soovituse eest!
  Mina tellisin viimati endale javersid nende e-poest ja olen vägaväga rahul.

  ReplyDelete
 44. Soovin loosis osaleda ja võidu puhul telliks kindlasti emale uue pesumasina.. Kui ma ei eksi, siis praegune on juba üle 10 aasta vana. :) Suured tänud!

  ReplyDelete
 45. Oeh, kirjutasin pika kommentaari, aga see otsustas ära kaduda.
  Igatahes, epoest ostan päris palju (2 väikese lapse emana ja maal elades nii lihtsalt palju mugavam).
  Viimati ostsin mehele mürasummutavad kõrvaklapid töö tegemiseks.
  Krediit läheks kasutusele varstolmuimeja ostmiseks, ammu juba plaanis ja võidu korral poleks enam põhjust ostu edasi lükata 🙂.

  ReplyDelete
 46. Lapsel läks hiljuti puldiga auto katki. Vaatasin, et antud lehel on valikut küll, seega valiksin mõne uue :)

  ReplyDelete
 47. Kuna varsti on samuti plaan päris-päris oma kodu soetada, siis krediit läheks ilmselt mistahes kodumasina jaoks :)

  ReplyDelete
 48. Mina ostaksin uue suurema ja võimsama blenderi, et saaks ikka rohkem smuutisid teha. :)

  ReplyDelete
 49. Meil on kodus sama pesumasin. Koristasin korterit ja ükshetk kuulen midagi laulab hakkasin siis otsima telefoni, sest midagi ju ometi laulis ��. See oli üks esimesi kordi masinat kasutades. Täitsa imelik oli aga väga hea tegelikult laulab, ei saa pesu masinasse unustada enam.
  Meie ostaks perre krediidi eest kohvimasina

  ReplyDelete
 50. Sooviks valida uue kontaktgrilli!

  ReplyDelete
 51. Kuna oleme end oma elukaaslasega sättinud sisse linnakorterisse, siis esialgu läks hiigelsumma voodile ja veel läheb mingi summa riidekapile. Väga oleks vaja ka tolmuimejat (kuna kogu aeg harjaga on tüütu pühkida ning see keerutab rohkem tolmu üles kui pühib puhtaks🙄) Ehk siis meie kasutaksime selle krediidi uue tolmuimeja ostmiseks, et oleks lihtsam kogu aeg kodu korras hoida 😊

  ReplyDelete
 52. Mina ostaks endale uue külmkapi :-)

  ReplyDelete
 53. Meie kodust on puudu üks telekas, samuti pean oma koolitükke hiidvana ja aeglase läpakaga tegema, niiet kummalegi neist kahest see krediit ka kuluks ;)

  ReplyDelete
 54. Osalen ka. Kooli aasta saab peagi uue hoo sisse ja noorem vend alustab õpinguid kodust eemal. Hea meelega teeksin vennale rõõmu ja ostaksin talle elektriahju ( sellise, millel pliidi plaadid ka peal)korterisse, kuna pliiti seal pole. Või siis poja sünnipäeva kingi ostaks sealt ( midagi harivat). Sünnipäev pojal küll kaugel veel, aga koos sünnipäeva kingiga vaja ka jõulukinki ja kuna meil 2 last siis keeruline värk. Poja sünnipäev on 24. Dets.

  ReplyDelete
 55. Mina pole enne sealt tellimust teinud. Aga olen hakanud raha koguma kaameraga beebimonitori jaoks. Enam ei saa selle tavalise raadiosaatjaga, sest me pooleaastane nii ronib ja turnib vaikselt oma voodis ning siis saaksin teda jälgida rahuliku südamega..mitte iga minut teda käima piilumas ja tihti äratan ise ukse lahti tegemisega ta üles. No igatahes oleks 50 eurot nii suureks abiks ja saaksin lõpuks kiiremini, mu jaoks väga hädavajaliku vahendi, ära osta! :) Aga Teie pisi armsale vahvat kasvamist!! :)

  ReplyDelete
 56. Viimati epoest... hmm eesti omadest vist kaup24 tellisin Kallose shampoone hea hinnaga :D ja ei pidanud pettuma. Kahju, et rde.ee turvatoole ei müü :/ hädasti vaja plikale turvatooli, aga kõik vähegi tuntumad firmad on mõnikümmend eurot liiga kallid :D

  ReplyDelete
 57. Vahva oleks üks korralik tolmuimeja osta :)

  ReplyDelete
 58. Me õega tellime asju välismaalt ja siia maani oleme asjadega rahule jäänud . Ma siure hea meelega sooviksin osaleda ka loosis ,eriti selle parast ,et meil 10aastat truult teeninud pesumasin otsustas anda otsas .. ja oii kuidas vedas ,et me naabreid üle ei ujutanud ... oma katkise pesumasina .. ma ei saanudki aru mis juhtus aga mees utles ,et peaumasinal on kriips peal ja kuidas nuud siis edasi ... 6 liikmeline perekond pesumasinata ... ränk ..praegu saame mehe vanemate juures pesta aga noh nad pesevad pesu nagu vanad inimesed ikka mingi rohelise seebiga .. kui oma vahendit annad siis jahm .. ei kasutata.. ei saa nagu oelda ka midagi ... sest allergiat ja tulevad vastu ka .. eks peame lepima kuni saame vabad vahendit,et osta enda oma pesumasin .Kindlasti peab olema siis maain pealt laetav siis mahub ilusti meile vannitupa ara.. hoian pöidlad pihus ��☉

  ReplyDelete
 59. Me õega tellime asju välismaalt ja siia maani oleme asjadega rahule jäänud . Ma siure hea meelega sooviksin osaleda ka loosis ,eriti selle parast ,et meil 10aastat truult teeninud pesumasin otsustas anda otsas .. ja oii kuidas vedas ,et me naabreid üle ei ujutanud ... oma katkise pesumasina .. ma ei saanudki aru mis juhtus aga mees utles ,et peaumasinal on kriips peal ja kuidas nuud siis edasi ... 6 liikmeline perekond pesumasinata ... ränk ..praegu saame mehe vanemate juures pesta aga noh nad pesevad pesu nagu vanad inimesed ikka mingi rohelise seebiga .. kui oma vahendit annad siis jahm .. ei kasutata.. ei saa nagu oelda ka midagi ... sest allergiat ja tulevad vastu ka .. eks peame lepima kuni saame vabad vahendit,et osta enda oma pesumasin .Kindlasti peab olema siis maain pealt laetav siis mahub ilusti meile vannitupa ara.. hoian pöidlad pihus 🌻☉

  ReplyDelete
 60. Oleme juba tükk aega nõudepesumasina ostu edasi lükanud, kui võidaks krediiti, siis kindlasti ostaks ära ka :)

  ReplyDelete
 61. Olen ammu unistanud ühest korralikust sirgendajast ja uuest blenderist, sest vana ei taha enam oma tööd nii hästi teha :)

  ReplyDelete
 62. Olen ammu unistanud ühest korralikust sirgendajast ja üks uus blender kuluks ka ära, sest vana ei taha enam koos tööd teha :)

  ReplyDelete
 63. Uut elektripliiti oleks vaja,kuna vana enam ahjus hästi ei küpseta.

  ReplyDelete
 64. Oleks samuti pesumasinat vaja :)

  ReplyDelete
 65. Täpsemalt pole midagi valmis vaadanud aga ostaks oma kallile mehele midagi vajalikku garaaži :)

  ReplyDelete
 66. Ka meie kolisime just üürikorterist välja ja tänu sellele vaja uut tehnikat koju �� Pesumasina me juba soetasime, aga vaja oleks veel külmkappi ja elektripliiti ehk siis valikski sealt kummagi neist ��

  ReplyDelete
 67. Mina olen üldiselt jäänud rahule oma interneti ostudega, viimati tellisin boost yourself segu ja see oli üks eriti hea ost! :)

  RDE lehelt ostaksin omale sirgendaja ja autolaadija telefonile :)

  ReplyDelete
 68. Meie perel oleks samuti vaja maakodusse pesumasinat, kõige tavalisemat,ilma kuivatita. Kuid selle ostuks puuduvad hetkel vahendid täielikult, sest ees on vannitoa ja kogu maja remont. Seega kuluks see vägagi ära ja oleks kõvasti abiks masina soetamisel.

  ReplyDelete
 69. RDE.EE krediiti kasutaksin mobiiltelefoni mälukaardi, akupanga ning spordikella soetamiseks. Need on kõik asjad, mida olen pikemat aega mõelnud endale soetada, kuid olen koguaeg nende ostmist edasi lükanud. Nii saab mul näiteks alati reiside ajal telefonis mälu täis ja enne kui saan ilusaid pilte teha, pean hakkama eelmiseid kustutama, sest ma unustasin seda enne reisi teha (või vahel jäävad reisil siis olulised pildid tegemata, sest aega vähe ja pole aega hakata välja valima, millised kustutada ja millised alles jätta). Spordikella sooviks enda aktiivsuse jälgimiseks, olen selleks kasutanud muidu mobiilirakendust, kuid see alati ei lähe tööle ja üldse ebamugav kaasas kanda.

  ReplyDelete
 70. Ammu tahaks endale lokitange, et teha pidupäevaks ilusaid lokke, aga siiani pole millegipärast ostnud. :)

  Mul on ka kodus laulev pesumasin ja just meeldib, et laulab, sest kui pesu lõpetab, siis kohe kuulda ja saab pesu kuivama ära panna. :D

  ReplyDelete
 71. Mina soetaksin samuti pesumasina. Ka minu praegune pesumasin laulab, kui pesu pestud saab ja mind see samuti ei häiri :) Kui kunagi masin soetatud sai, siis jõudis see esimese kahe aasta jooksul mitmeid kordi garantiis käia. Nimelt tegi ta pesu tsentrifuugimise ajal jubedat müra. Lõpuks vastati mulle parandusest, et ju peabki nii tegema ja nii see kaks aastat möödus. Nüüd on korra veel paranduses käinud, kuid tantsib endiselt vannitoas ringi, kui pesu masinas on. Tsentrifuugimisest ei maksa rääkidagi ja pesumasinat tuleb jalaga kinni hoida, et teise vannitoa otsa ei hüppaks :) Seega oleks hädasti lõpuks uut masinat vaja.

  ReplyDelete
 72. Kas nüüd pliidi jaoks või külmkapi :)

  ReplyDelete
 73. Kasutaksin seda krediiti uue peegelkaamera ostu jaoks. Vana kaamera peaks juba pensionile jääma. Vanur nagu ta on :D Ja miks ma varem antud internetipoodi külastanud pole. Seal on see kaamera, mida osta tahan, odavam kui mujal.

  ReplyDelete
 74. Kolin kohe kohe uude korterisse, kus pole üldse kodutehnikat ja mul omal ka tagavaraks pole. Mõtlesin, et investeeriks selle uude triikrauda või tolmuimejasse.:)

  ReplyDelete
 75. Kolisime ka äsja oma esimesse ühisesse koju. Kahjuks aga kõike uut korraga endale lubada ei saa ning minul ja abikaasal on soov, et kui midagi soetame, siis soetame ühe korraliku ning kvaliteetse asja! Niiviisi juhtuski, et kasutame praegu 25-aastast mikrolaineahju, mis on sama vana kui mina :D . Ahi on meid väga väga truult teeninud, kuid viimasel ajal on hakanud natuke protesteerima. Sellest on isegi natuke kahju, kuna masin on lausa nostalgiline (siiski 25-aastane isend!). Oleksime väga rõõmsad 50-eurose krediidi üle ning soetaksimegi endale hea õnne korral sellise uue, vinge mikrolaineahju (paneksime enda poolt natuke raha juurde) :
  http://www.rde.ee/products/ee/241/54902/sort/4/filter/0_0_0_0/HMT75M421-mikrolaineahi.html . Loodetavasti teeniks see meid järgmised 25 aastat :) ! Päikest ja edu kodu tuunimisel!

  ReplyDelete
 76. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete
 77. Olen päris tihti e-poodidest tellinud.

  Viimati tellisin kaup24-st ema kassile krõbinaid - Brit Care hüpoallergeenilist toitu - seal ikka vähemalt 12€ soodsam kui mujal, mõne e-poega võrreldes lausa 20€ soodsam.

  Üldiselt olen toodetega alati rahule jäänud, aga olen ka nö ikka väga halba kvaliteeti saanud. Samas, pean tunnistama, et kui toode on nii uskumatult odav olnud, siis vist ei olekski olnud mõistlik kvaliteeti taga ajada. Eks kogemused õpetavadki.

  Igaljuhul on e-poodidest tellimine minu jaoks hästi mugav, ma ei viitsigi alati mööda poode tuulata ja otsida ja võrrelda. Netis aga vaatan ja võrdlen ja valin kiirelt selle, mis meeldib ja sobib.

  Loosis sooviksin ka osaleda. RDE.ee'st olen varemgi tellinud erinevat tehnikat. Ja olen väga rahule jäänud. Seekord valiksin siis mõne Polaroid kaamera, millega oleks vahva juba septembris lapse sünnipäeval lasta tal sõpradega lahedaid pilte jäädvustada.

  ReplyDelete
 78. oeh, parem küsimus oleks , mida ei oleks vaja või mida ei ostaks:D kõike vaja. Hetkel ehitame lastetuba täiesti algusest,kõik seinad,põrand,lagi jne. Ilmselt kuluks meile just see krediit just lastetoa jaoks, nt. teleka ostuks ;)

  ReplyDelete
 79. nõudepesumasina ostaks, et mu vaene meespool ei peaks enam kodus nõudepesuga tegelema :D

  ReplyDelete
 80. Mul ei olnud küll sama mudel, aga ka Samsungi oma ja see tegi ka pisikese meloodia kuiadin töö lõpetas. Tol ajal pidasin seda jube tüütuks, aga kui praeguse masina sain ja see enam ei laula, siis tunnen nii puudust sellest pininast, sest pidevalt unustan pesu kuivama viia.. enne andis masin ise märku, et on aeg

  ReplyDelete
 81. Tere. Me elame korteris ja pesu kuivatamis võimalus on suht väike (pesu lihtsalt ei kuiva ära) ja musta pesu hunnik on päris suur selleks ajaks kui lõpuks rest tühjaks saab. Soovime oma perele osta kuivatiga pesumasinat. :) seda oleks hädasti vaja,varsti kodus ühele pisikesele printsessile pisike venna kah siis musta pesu veel rohkem.:)

  ReplyDelete
 82. Mina ostaksin uue kohvimasina :) Praegune on juba ligi 10a vana ning hakkab vaikselt saba andma. Juba kuukene olen mõelnud, et peaks uue soetama...muidu üks hommik ärkan ja kohvi juua ei saagi :D

  ReplyDelete
 83. Viimati tellisime e-poest pesumasina ja pliidi. Kolisime samuti üürikast ära ja oli vaja suuremad ostud teha. Minu meelest uus pesumasin peseb 100x paremini ja puhtamaks kui need, mis meil üürikates olnud on :D


  RDEst tahaks õmblusmasinat. Ma tahaks "paari" asja õmmelda. Nt toolidele pehmendusi. Kuna pole poest leidnud sellises toonis/mustriga nagu tahaks :D ja diivanikatet. No ja kindlalt tuuniks riideid ka ümber nagu kombeks on, hetkel lihtsalt kasutan käsi, mis pole nii kiired kui masin :D

  ReplyDelete
 84. Mul oleks hädasti tolmuimejat vaja, võidu puhul soetaksingi endale RDE poest just selle :)

  ReplyDelete
 85. kuivati ost plaanis nii, et siis kulutaks selle 50 eur selleks et saaks veidi odavamalt :)

  ReplyDelete
 86. Mina ostaksin selle eest oma armsale emale, kelle suureks hobiks on kookide/tortide valmistamine, korraliku köögikombaini, sest suure koormuse all on hakanud vana käsimikser väsima ning minu ema suureks unistuseks on endale päris oma köögikombain saada, mis lihtsustaks tema tööd ning lühendaks koogi valmistamise aega. See on tegelikult uskumatu, kui palju ja kaua on vaja ühe tordi valmistamiseks miksril lasta vurada. :)

  ReplyDelete
 87. Uue tolmuimeja! Elan üürikorteris ja emps andis oma vana tolmuimeja mulle kasutada. Aga see reaalselt ei ime midagi, nii et ma pean 10 korda tube tõmmates selle pikema toru ära võtma, et ta mingid tükid jms sisse imeks. Nagu näiteks kassiliiva. Kass ju käib liivakastis nii, et terve liivakasti ümbrus ujub sellest liivast :D No ta teeb seda nii igaksjuhuks, äkki mul muidu liiga vähe koristada :D Ja ega see tolmuimeja neid tükke naljalt juba sisse ei ime :D Niiet ega uuest tolmuimejast ära ei ütleks küll, see oleks ju lausa luksus :D

  ReplyDelete
 88. Meil ka pesumasin hiljuti rde.eest ostetud :D Toimib toimib see raadioreklaam! :D Oleme rahul teenusega, eriti meeldib, et kiire tarne on ja uksel tasumise võimalus ja tuppa toomis võimalus. 50 euro eest telliks arvatavasti korraliku triikraua ja fööni ning sirgendajat läheks ka vaja :)

  ReplyDelete
 89. https://www.hansapost.ee/et/kodu-ja-kook/kodumasinad/pesumasinad-ja-kuivatid/kuivatiga-pesumasinad/pesumasin-kuivati-whirlpool-1200-pm-wwde8612_8e9712f3/ sellise pesumasina.
  juhul kui keegi peaks veel otsima soodsalt pesumasinat koos kuivatiga siis väga kiidan :) super ost .

  ReplyDelete
 90. Olen minagi üks nende seast, kes sama pesumasinat kasutab. Päris täpselt sama mudel ei ole, meil on uks musta värvi. Aasta aega kasutanud ja endiselt rahul.
  E-poodidest tellin üsna tihti, sest elan maal ja nii on mugavam. Viimati tellisin mööblit.
  Krediidi eest ostaksin pojale sünnipäevakingituse. Kuna ta on tahtnud oma taskuraha eest osta arvutihiirt, siis kingiksin ise talle mõne edevama eksemplari.

  ReplyDelete
 91. Uut pliiti oleks vaja. Vana on u 14a vana juba ja nüüsseks meid korralikult teeninud ja vajaks vãljavahetust.��

  ReplyDelete
 92. Ka meie pere kolib varsti Tallinnnast Viljandi lähedale, ja selle blogi avastasingi tänu sellele et ka teie pere tegi samasuguse muutuse.
  Kolimisega seoses on ka meil vaja osta omale isiklik pesumasin sest üürikorteris on olemas aga päris oma on juba päevi näinud ja ei tee enam koostööd meiega ��

  ReplyDelete
 93. Vajaksin oma päris esimesse oma koju kohvimasinat :))

  ReplyDelete
 94. 50 eurot investeeriksin uude pesumasinasse. Kuna hiljuti kolisime elukaaslasega uude kohta ning pesumasin teeb pestes väga jubedat häält, siis oleks hädasti uut vaja ning just 50 eurot oleks selleks hea kapital. :) Viimati ostsin epoest elukaaslasele kontserdipiletid. Ilusat saabuvat nädalavahetust!

  ReplyDelete
 95. Külmkappi oleks vaja, nii et see võiks olla väike nö sissemakse ;).

  ReplyDelete
 96. Mina soetaksin ka pesumasina! Maandusime ka lõpuks oma pessa ja igale poole läheb raha, see oleks super võit :)

  ReplyDelete
 97. Mina soetaksin ka pesumasina! Lõpuks maandusime ka oma pessa ja palju asju tarvis - see oleks super võit! :)

  ReplyDelete
 98. Meil on samasugune pesumasin ja kiidan väga Teie valikut(ja muidugi masinat ennast ka)! :)
  RDE krediidi eest ostaksin mehele võikugrilli hommikuteks ja endale ülikooli jaoks juhtmevaba arvutihiire. Rde.ee lehte sirvides tundus, et selliste soovide puhul jääks krediiti ligi 20€ ülegi. Selle loovutaks mõnele teisele soovijale, kellel samasugused pisikesed soovid. :)

  ReplyDelete
 99. Mina ostlen enamasti FB müügigruppides, lastele riideid ning jalanõusid, taaskasutus. RDE post valiks konvektori või radiaatori, sest meie vana andis otsad. Aga sügis ja talv on tulekul ning lastel on magamistoas natuke abisoojust vaja.

  ReplyDelete
 100. Viimati ostsin uude koju tolmuimeja aga see oli ka pika kaallutlemise ja "ma saan ju harjaga ka tehtud " taga kinni. Hetkel vaatan nukralt laes kükitavaid lampe- nõukaaegsed lummutised aga kuidagi ei raatsi kulutada raha uue lambi peale, kui võiks midagi "kasulikumat" osta. 50 euro eest saaksin kõik kolm lampi vahetatud või ühe väga ukhe isendi elutuppa. :)

  ReplyDelete
 101. Sooviksin väga uut tolmuimejat. Vana on juba väsinud ja kipub igast otsast lagunema. Tolmuimeja on aga meie peres hädavajalik, sest mees on astmaatik. Kuna mõlemad oleme sellest aastast ka üliõpilased, siis 50 eurot krediiti oleks meile kindlasti tolmuimeja soetamisel abiks :)

  ReplyDelete
 102. Hei, Triinu Liis! Muide, meie ka kolisime just Tallinnast maale (Lääne-Virumaale). Ostsime täitsa kapitaalset remonti vajava maja ja oleme seda südamega teinud täpselt meie maitse järgi. Nüüd ongi asi nii kaugel, et meie armas köögike hakkab valmima ja sinna oleks nii vaja ühte korralikku veekeetjat! :)

  ReplyDelete
 103. Ma ostaksin endale uue tolmuimeja. Ostsime abikaasaga omale kodu, mis vajas natuke kõpitsemist - ilmselt teile tuttav teema :) Paraku hävitas pahtlitolm meie vana tolmuimeja täiesti ära ning nüüd võtan koristamine tunduvamalt kauem aega, sest tolmuimejat tuleb ühe tõmbe asemel 5-7 korda edasi-tagasi liigutada, et see ühest kohast tolmu enam-vähem ära võtaks. Algselt oli tolmuimeja ostmine selle kuu plaan, aga siis otsustas meie neljajalgne laps endale kõrvapõletiku saada... Ning seda, kui kallid on loomakliinikute pidevad visiidid ja rohud, teavad vist kõik :)

  ReplyDelete
 104. Minu suureks, suureks unistuseks on käsitolmuimeja.. no teate küll neid olukordi, kus oleks vaja natuke tolmu tõmmata, aga samas suurt ei viitsi (ole vaja) välja võtta.. nii mugav oleks väike kohe haarata ja asi korras.. elu kassiga oleks kohe niipalju mõnusam :))))

  ReplyDelete
 105. Mina ostaksin endale käsitolmuimeja :)

  ReplyDelete
 106. Ma soetaks midagi GoProle. Täpselt veel ei teagi mida, aga asju, mida kaamerale lisaks tahaksin on mitmeid: hand + wrist strap, dual battery charger, 3 way grip, pult. Ju saaks midagi nendest ostetud, sest GoPro asjad on pagana kallid :D

  Ma ostan päris palju asju veebipoodidest ja usun, et 95% kordadest olen ka rahule jäänud. Viimane ost oli Boosti supertoidud Energy ja Yerba Mate tee :)

  ReplyDelete
 107. Minul oleks megalt vaja külmikut. See mis hetkel kodus on vist 15 aastat vana?. Vähemalt on olnud kogu lapsepõlve ema korteris, nii kaua kuni mäletan ja see võtab ikka kohutavalt elektrit. Ehk siis jah oma võiduga panustaks ma uude külmikusse.

  ReplyDelete
 108. Minul oleks vaja uut kümikut. Vana on vist juba 15 aastat seal korteris olnud ja vajab tihti sulatamist. Mis oleks parem lüke uue ostmiseks kui võit ja abi. Ja sellest abist oleks ikka väga palju rõõmu. Ja mis oleks parim kui koolist tulles võtta üks jäätis või joogi sisse jääd ilma et seda enne noaga lahti peaks peksma :D

  ReplyDelete
 109. Minul oleks vaja õhukuivatit.
  gsie@hot.ee

  ReplyDelete
 110. Mina soetaks selle eest kas omale objektiivi või emale uue tolmuimeja. 😊

  ReplyDelete
 111. Meie perele kuluks ära üks tore tolmuimeja! :)

  ReplyDelete
 112. Kuna kolisime eelmine aasta majja, siis oma raha läheb kõik suurte asjade peale, nö tähtsad asjad, välisvooder ja soojustamine jne. Väikesteks asjadeks, nagu parem tolmuimeja, ei jagu raha, et prioriteet olla. Seega mina võtaks http://www.rde.ee/products/ee/242/55608/sort/1/filter/0_0_0_0/BBHMOVE4N-k%C3%A4sitolmuimeja.html käsitolmuimeja, et koera ja meie endi järelt lihtsamalt ja kergemalt koristada saaks, kui selle suure kobaka tolmuimejaga.

  ReplyDelete
 113. E-poest ostsin viimati Molami lõikelaua vanaemale kingiks. RDE krediidi eest ostaksin vastvalminud koju uue kohvimasina: http://www.rde.ee/products/ee/296/5703/sort/1/filter/0_0_0_0/HD-7762-00-kohviapraraat-filterkohvimasin.html

  Kildu
  (kildukarik@gmail.com)

  ReplyDelete
 114. Mina ostaks endale mikseri taigna segamiseks ning munade vahustamiseks. Arvestades seda kui tihti ma kooke küpsetan, on lausa kummastav miks ma siiamaani seda ostnud pole ning endiselt käsitsi vispeldan. Kasvatab küll käelihast, aga tulemus võtab NII-NII kaua aega ning rohkem vaeva kui peaks.

  ReplyDelete
 115. Minu väikseks sooviks on olnud viimasel ajal käsitolmuimeja, sest tüütuks muutub võtta ülepäeviti välja tolmuimeja. Käistolmuimeja muudaks mu koristamise palju mugavamaks! :)

  ReplyDelete
 116. Uut külmkappi läheks vaja! Praegusel on uksetihendid nii läbi, et ega ta korralikult külma ei hoia ja jäässe läheb ka kiiresti.

  ReplyDelete
 117. Ausalt öeldes ei mäletanud, et neil e-pood on. Olen seda laulu varemgi laulnud, samamoodi nagu koduakende laulugi :D.

  Ada rde.ee e-poest ostaksin ilmselt vormi saamiseks treeningvahendeid, kuna spordiklubis on liiga kallis käia. Ostaksin massaažirõnga, raskusi tõstmiseks ja hüppenööri. Lisaks ostaksin uued uisud kuna vanad, mis isa kunagi lapsena ostis läksid katki, kuid armastan väga uisutamist.

  ReplyDelete
 118. Kolisime noormehega suve alguses omaette elama ja oleks vaja veel kodutehnikat (näiteks mikser, võileivagrill, röster) või läheks see raha noormehe jaoks sülearvuti ostmiseks.

  ReplyDelete
 119. Pojal tuleb tähtis sünnipäev ja see kinkekaart aitaks mul otsustada,mida talle kinkida.

  ReplyDelete
 120. Kasutaksin seda uue tolmuimeja ostmiseks. Vana on juba omadega päris läbi, kuidagimoodi ajab veel asja ära.

  ReplyDelete
 121. Ausalt öeldes olen ma elujooksul omanudki ainult pesumasinaid mis pärast pesukorda ümisevad.Enamused mängivad heli ju:D:D

  ReplyDelete
 122. Tundus huvitav loosimine. Pole ühestki nii eriti osa võtnud, eks siis proovime.

  Mina kasutaksin krediidi ära sülearvuti ostul. Minu enda arvuti on juba nii-nii vana, et kohe-kohe annab ta otsad. Esimesed märgid juba vaikselt ilmnevad. Kuna on vaja aga ülikool lõpetada tuleval kevadel, siis ei taha riskida, et arvuti mingi hetk enam ei tööta. See on ju kõige tähtsam vahend üldse õppimisel.

  Kuna hea ja kvaliteetne arvuti ei ole odav väljaminek, siis see kerdiit kuluks suurepräraselt ära.

  ReplyDelete
 123. Köögiremondi saabudes sooviksime soetada integreeritava nõudepesumasina. Kuluks marjaks ära, sest nõusi koguneb tohutult kraanikaussi ja nõudepesumasin teeks elukese veidi lihtsamaks! :)

  ReplyDelete
 124. Köögiremondi saabudes sooviksime soetada integreeritava nõudepesumasina. Kuluks marjaks ära, kuna nõusid tekib kraanikaussi tohutult ja nõudepesumasin kergendaks oluliselt minu tööd kahe väiksema lapse kõrvalt. :)

  ReplyDelete
 125. oi kui hädasti oleks kinkekaarti vaja, neil on täpselt see tolmuimeja müügil, mida ma tahan...vana läks katki :(

  ReplyDelete
 126. olen e-poest kosmeetikat ja riideid tellinud ning rahule jäänud.

  ReplyDelete
 127. kuivati või mikroahju... ma ei tea kumba varem, teoreetiliselt oleks nõudepesumasinat ka vaja.

  ReplyDelete
 128. Mina ostaks uue tahvelarvuti. Vana on omadega õhtul ja uus kuluks ära.

  ReplyDelete
 129. Ostaksin endale sünnipäevaks masina, mis minu kokkamistoiminguid veidi lihtsamaks teeks, millega oleks mugav oma kolmele pojale smuutisid valmistada ja perele tervislikke salateid riivida ehk siis Russell Hobbsi köögikombaini, see näeb nii stiilne välja ja oleks minu suur abimees köögis.
  http://www.rde.ee/products/ee/248/5006/sort/1/filter/0_0_0_0/20240-56-k%C3%B6%C3%B6gikombain.html
  Mis puutub minu e-poodidest ostudesse, siis olen enamasti rahule jäänud, meenub akutolmuimeja ost, mis ebaõnnestus, kuna selle imemisvõimsus jäi auto koristamiseks kesiseks ja nüüd ta meil kahjuks kapis niisama seisabki.

  ReplyDelete
 130. Olen suur pildistamise-sõber ja alatihti saab telefoni mälukaart täis ning nii jätan sageli vahvatest hetkedest pildid-videod pigem tegemata, teades et ruum saab kohe otsa. Uus mahukas mälukaart lahendaks selle "probleemi" nagu naksti ja vaatan, et RDE müüb väga asjalikku valikut selles vallas :)

  ReplyDelete
 131. Mina kasutaksin krediiti ära peegelkaamera ostmisel :) Olen juba ammu-ammu unistanud päris oma peegelkaamerast, et teha lähemalt tutvust selle põneva fotomaailmaga ja olla ise vahelduseks kaamera taga(tavaliselt olen kaamera ees).Teadagi on head peegelkaamerad aga üsnagi kallid :/ Seega oleks 50 eurosest krediidist väga abi 😇😇

  ReplyDelete
 132. Mina kasutaksin 50 eurost krediiti ära peegelkaamera ostul. Peegelkaamera on olnud minu ammune unistus, kuid teadagi on need väga kallid ja nii on see ost juba aastaid edasi lükkunud. Oleks väga tore avastada maailma läbi kaamerasilma, olles ise kaamera taga(tavaliselt olen pigem kaamera ees poosetaja). Seega oleks täitsa tore selline vahva kingitus võita!

  ReplyDelete
 133. See Teie pesumasin on üks tõeliselt vahva pesumasin, kui endale ei oleks äsja uut ostnud, siis mõtleks samasuguse peale :)
  Aga RDE.ee e-poega olen varem kokku puutunud, kolimise käigus oli vaja pliiti ja just sealt see soetatud saigi. Igati rahul.
  Nüüd oleks aga väga vaja ahju..kusjuures rde.ee-st see juba tükimat aega ka välja valitud :) (http://www.rde.ee/products/ee/235/28118/sort/1/filter/0_0_0_0/BIM25301X-ahi.html)
  PS. Minu viis ka sellesse e-poodi just nende kõlama jääv laul.. tõesti hea turundus! :P

  ReplyDelete
 134. Meil on ka sarnane samsungi pesumasin, algul olime nii vaimustuses sellest laulmisest, viimased poolteist aastat on ta aga vait pandud, no üldse ei kannata seda laulmist enam :'D

  ReplyDelete
 135. Minu koju jõuaks lõpuks uus tolmuimeja. Mul on maailma kõige karvaajavam koer - kuidas selline üsna siledakarvaline seda suudab, ei tea - nii et koerakese karvamere ja 1a3k poisikluti puruhunnikute taltsutamiseks passiks üks noorem ja vaiksem imeja IMEhästi :)

  ReplyDelete
 136. Mina kolin oma peikaga uude korterisse aga sinna oleks mööblit vaja. Kapid, voodi, madrats oleks esmavajalikud :)

  ReplyDelete
 137. Ma olen oma uude koju enamus tehnikat Rdest tellinud. Nüüd sooviks uut blendrit😊

  ReplyDelete
 138. Meie ostaksime uude korterisse kas pliidi või siis külmiku :)

  ReplyDelete
 139. Ostaksime uude korterisse kas pliidi või külmiku ;)

  ReplyDelete
 140. Kasutaksin uue aktiivsusmonitori ostuks. Eelmise ostsin ka rde.ee-st, paraku läks see juba paari nädalaga katki. Nüüd oleks hea võimalus neilt nö uus asemele saada.

  ReplyDelete
 141. Kasutaksin õhukuivati peale vòi pesukuivati peale, kuna ilmad juba niisked ja pesu vaja toas kuivatada on meil jube niiskus elamises nii et osad nurgad lausa hallitavad.Aga peres kasvamas 3last.Kõige pisem 3kuune (muide oleme ühises mai beebide grupis 😊) et need kuluks meile ära küll.

  ReplyDelete
 142. Ostaksin põrandalambi. Järjest varem saaduv pimedus tuletab seda vajadust jälle meelde!😊

  ReplyDelete
 143. Ostaksin tolmuimeja, sest vana lihtsalt ei lähe enam tööle (salaja loodan, et kui ma nüüd varsti proovima lähen, siis ta on kuidagi maagiliselt jälle töökorras :D)
  Minu vanematel on ka mingisugune laulev pesumasin ja üldse ei pea muretsema, et läheb meelest pesu kuivama panna :)

  ReplyDelete
 144. Ostaks lambi, nt sellise http://www.rde.ee/products/ee/602/14755/sort/2/filter/0_0_0_0/ZHONGSHAN-6x40W-E14-lamp.html .

  ReplyDelete
 145. Mõne nädala pärast sünnib meie väike poiss ning kodu vajab veel viimaseid põhjalikke koristustiire..st. pesapunumine on 100% hoos! Kahjuks vana tolmuimeja otsustas just nüüd pensionile minna. Seega meie kasutaks krediiti uue tolmuimeja ostuks, sellest oleks suur abi! :)

  ReplyDelete
 146. ostaks uue kõlarisüsteemi, millega vahest ühikanaabreid kiusata :)

  ReplyDelete
 147. Kas loosimine on toimunud?
  Üldse mitte paha pärast... aga mulle tundus ammu korraldatud purgi loosis ei loositud ka võitjat välja. Vähemalt infot küll kuskil ei olnud...

  ReplyDelete