Tuesday, July 11, 2017

Tahaks spaasse, vanni, massaaži ja head sööki! Tahaks kolmekesi puhkama!

Pildid tegi armas Fotoraat (mina croppisin, et laiupidi jääks, sortsuuu Kerli): https://www.facebook.com/fotoraat/

Mul on tegelikult üks väikest viisi unistus. See oli mul juba raseduse ajal pidevalt mõtteis.. Ma nii, nii väga tahaks sellist kahe ööga minipuhkust mõnes ilusas Eesti paigas. Meie kolmekesi.. Esimest korda. Kuna kutt on hetkel nii pisike ja magab enamuse ajast, siis see teeks sellise ettevõtmise oluliselt lihtsamaks. Krisi 6 kilo on teinud mu turja/kaela ja kätega oma töö.. Ta on meil pigem selline sülekas ja magama jääb enamasti ainult kiigutades/kussutades või vahel ka rinnal (liikuv vanker on erandiks).   Üks korralik massaaž oleks täielik õnnistus. Veel unistan ma vanni minekust.. Ma nii  väga tahaks vanniga tuba. Mul pole endal kunagi kodus vanni olnud (va lapsepõlves) ja ma tegelikult tohutult naudin seda.  Me saaks korda-mööda sinna mõne hea raamatuga pooleks tunniks pageda. Niii mõnus! Me saaks kolmekesi nende mõnusate puhaste linade vahel tududa ja hommikul juba meie eest valmis tehtud toitu süüa. 

Kahjuks on meie eelarve hetkel kolimisega seoses täits lukus. Nii tuligi idee korraldada selline pisike getaway meie pulma-aastapäeva puhul hoopis. See on ju ka tegelikult juba nurgataga - 19. august. Nüüd mõlgutangi mõtteid, et kuhu me minna võiks? 

Kus olete Teie pisikese lapsega käinud ja kuidas rahule jäite? Kus oli Teie viimane positiivne spa kogemus? Oluline on see, et hind ei oleks üüratu ja kohake oleks armas.

33 comments:

 1. Väga ilus juuksevärv!
  Aga..kui ma õigesti mäletan, siis Kristo vanemad kinkisid ju Teile Spa-puhkuse koos lapsehoidmisteenusega? :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Meh, lapsehoidmisteenuseks on ikka kaugelt liiga vara hetkel.

   Delete
 2. Rakvere Aqva spa massaažidele ei paku Eestis vist keegi võrdväärset.

  ReplyDelete
 3. Grand rose on minule selline südamelähedane ka hubane koht, alati tahan sinna tagasi minna ja Kubija on ka selline pisikene ja hubane spa :)

  ReplyDelete
 4. Noorus Spa,väga mõnusa asukohaga. Rõdult ideaalne vaade merele, massaaž väga mõnus ;)

  ReplyDelete
 5. Mina sooviatn pärunu Viiking spad, hea rahulik koht, kuna pole torusid ja asju siis lapsi ja kisa vähem. Samuti on hea rahulik ja ilusas kojas Kubija spa. Väga väga lapsesõbralik, väike ja rahulik.

  ReplyDelete
 6. Mustad juuksed? :)

  ReplyDelete
 7. Toila Sanatoorium on üks mõnus kohake Ida-Virumaal. Ise käinud seal korduvalt ja alati rahule jäänud. Hinnad ei ole ka kõrged :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Jaa, iga kord kui tunnen männilõhna, tulevad nende vanniprotseduurid meelde.. Nii mõnus!

   Delete
 8. Grand Rose Spas saime just mõnusa toa, beebivoodi eest eraldi tasu ei küsitud
  Vanniga tuba, nii et kui laps ööunes, oli võimalik ka koos vannimõnusid nautida. Ja saunad ning mullivann on niiii mõnusad, lisaks on lastele eraldi sooja veega madal bassein. Ja hommikusöök rikkalik, praegu ka väga mõnus väliterass, kus süüa saab väga maitsvaid eineid ;).

  ReplyDelete
 9. Minule meeldib perepuhkuseks GO Spa Saaremaal.

  ReplyDelete
 10. Rakvere Aqva on üle kõige muidugi :)
  Aga imelilus on ka Kubija Spas Võrus :)

  ReplyDelete
 11. Rakvere Aqua spa, Haapsalu Fra Mare, Saaremaa Georg Otsa spaa...mõnusad! :)

  ReplyDelete
 12. Piimaste tissidega massaaži? Kõhuli kannatab olla? :D unistasin ka imetades massaažist, aga minu riiul oli nii suur ja alati täis ja tilkumas, et kuidagi moodi poleks saanud paljaste tissidega kõhuli seal olla...

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ma olen käinud regulaarselt massaažis alustades 4 nädalat pärast sünnitust. Rindade alla annab terapeut mulle kokku rullitud rätiku, mis toetab rindasid ja nibude alla panen ise rinnapadjad, et piima kinni püüda. Pole probleemi olnud. Kui massaažis ei käiks iga 3 nädala tagant oleks selg ja õlad vist omadega täiesti pekkis.

   Delete
 13. Mul pikemat aega sama unistus. Aga olen murelik, kas ja kuidas me oma 7 kuusega puhatud saame või mismoodi ta käituks. Vesi talle meeldib, aga võõras kohas uinumine on alati suur probleem olnud. Ise tahaksin Kubija spa ära proovida, aga kas beebiga seal mugav oleks, seda ei tea. Hehee ma ka paras pabistaja :D

  ReplyDelete
 14. Kubija Spa-hotell on ka väga mõnus koht �� Väga looduslähedane ja samas ka mõnusalt hubane. :) (ei ole küll lapsevanem, kuna ma alaealine, aga tean et Kubijal hubane ja odav ��)

  ReplyDelete
 15. mulle meeldis VÄGA Haapsalus, Fra Mares. Käisin küll sõbrannaga, aga niii hea ja mõnus. Mere ääres ja lisaks ka Haapsalu on ülinunnu linnake oma mõnusa kulgemisega 😊

  ReplyDelete
 16. Tulge jah Saaremaale :) GO spa, Grand Rose spa ning Arensburg Hotel&Spa väga head kohad :)

  ReplyDelete
 17. Mina jällegi ei soovitaks teile Kubija spad. See on väga pisike - mõned väga väikesed basseinid ja mõned saunad. Ilus on ümbrus tõesti, aga mitmeks päevaks küll sinna ei läheks. Olen käinud mõned korrad ja mõnest tunnist täitsa piisab seal.

  Soovitan ise Nooruse spad, Aqva spad ja Grand Rose spad. Minu vaieldamatult lemmikud! Tartus on ka uus V-Spa avatud, aga sinna veel ise pole jõudnud kuid olen kuulnud, et kõik kiidavad. :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Selles mõttes ei nõustu, et kui just vanemate eesmärk pole Pärnu Terviseparadiisilik puhkus joostes ringi mööda eri atraktsioone ja torusid, ei näe küll, mille poolest seal vajaka jääb. Puhkus ongi minu arust see, kui lebotad selles vannis, saunas, mis olemas on- seal olemas ka välisaunad, mitte ei jookse ühest saunast teise. Pärnus näinud hulganisti neid mitmekülgsuseihalejaid, kes tulevad istuvad minutiks aurusauna, ja siis otsustavad, et aeg edasi liikuda ning viivad kogunenud kuumuse endaga. Ja nii siis tehakse kogu spaale 15 minutiga ring peale ja siis ma ei imesta selliste kommentaaride üle, et "kohti vähe" või "väike spa". Pealegi, kui võtta ka hoolitsusi - nt massaaž, siis meil ei jäänud isegi sellist aega, et oleks igav jõudnud hakata. Pole suur, aga ei ütleks ka, et mitu päeva seal midagi teha ei ole. Ikkagi soovitaks Kubijat väga! Mõnus ja rahulik ja idekas väikese lapsega külastuseks.

   Delete
 18. Kindlasti soovitaks Noorus Spad Ida-Virumaal. Kirss tordil on merevaade ja see mõnus õhkkond!

  ReplyDelete
 19. Nii pisikesega mina Grand Rose ei soovitaks. Viimati kui käisin, siis see oli totaalselt üle rahvastatud ja lõõgastumisest ei tulnud midagi välja. Kubija Spa oleks üks selline rahulik ja mõnus koht. See on selline tõeline lõõgastumise koht, kus saab ennast männimetsa sisse ära peita ja keegi ei sega. Plussiks on ka taskukohane hinnaklass.

  ReplyDelete
 20. Meie hotelli juurde kuulub männimetsa rahustav vaikus ning vahetus läheduses asub terviserada koos välijõusaaliga 😊SPA osa on mõnus, hubane. Võru on ülse puhkamiseks üks hea kohake. Tamula järve kaldal on ilus promenaad ja Katariina kohvik pakub maailma parimat kooki. Inimesed samuti sõbralikud ja toredad.

  ReplyDelete
 21. Meresuu SPA & Hotel on siiani lemmik. Teisena läheksin AQVAsse.

  ReplyDelete
 22. https://www.hotelliveeb.ee/et/fra-mare-thalasso-spa/spaa-ja-loogastuspaketid-2/pakett
  Kuni 3a laps beebivoodil või kaisus - tasuta

  ReplyDelete
 23. Käisin beebi ja mehega V Spas kevadel - kahjuks ei olnud päris see. Andis tunda, et äsja avatud ja ligadi-logadi. Samas sellise hinnataseme juures ei tohiks seda lubada. Üks Eesti kalleimaid hindu. Check-in oli hilja - 16.00. tahad varem - maksa! Teenindus oli algeline. Toad ilusad ja vaiksed, kuid kahjuks oli reede õhtul kella üheni öösel disko veekeskuses, mis kostis läbi ventilatsiooni tuppa. Toast vaadet ei olnud (majasein). Veekeskus oli mõnus, kuid põrandad üli libedad. Samuti kogenud SPAde külastajana oli hommikusöögilaud pettumus. Olen harjunud parema valikuga. Lugesin Internetist teiste arvamusi, siis nägin, et (kahjuks) paljud jagasid mu mõtteid. Aqva Spa on jätnud väga hea mulje iga kord, samuti Noorus. Grand Rose on ka mõnus, aga sõit sinna pikem.

  ReplyDelete
 24. Väga mõnus on Saaremaal GO Spas ja eriti just siis kui seal on samal ajal beebiklubi päevad. Käisime kui meie kutt on kuu ajane ja tõeliselt mõnus. Lisaks enda puhkusele sai spa mõnusid nautida ta laps. Kohal olid beebide terapeutid, ujumis treener ja massöör :)

  ReplyDelete
 25. Kubija oleks tõesti parim valik. Kohe sisseastudes tunned meeldivat looduselõhna ja kõik see tuleb sellest, et seal on siseviimistluses kasutatud ainult looduslikke materjale. Kuna on tõmbekeskustest eemal, mõnusa männituka sees, on seal rahulik, teenindus oli tasemel ja puhkus oli super! Massaažid ja hoolitsused olid heal tasemel. Söökide osas soovitaks ise osta, mitte hotellipoolset, hotellipoolne on natuke lihtne, vähemalt siis oli, kui me seal käisime.

  ReplyDelete
 26. Aqua Spa Rakveres on muidu küll mõnus, aga näiteks eile (keset nädalat) oli see küll täiesti puupüsti rahvast täis.

  ReplyDelete
 27. Keegi eelnevalt ütles, et Kubija pisike. Minu meelest just ideaalne kui tahad rahu ja tuled nii tillukese beebiga nagu Triinul. Suuremad keskused on lapsi, kisa ja möllu täis. Kuidas kellelegi sobib muidugi. ☺

  ReplyDelete
 28. Soovitan nii Kubija spaad kui ka Mäetaguse mõisa ja spaad. Mõlemad väiksed ja armsad. Mäetaguse mōisa park ideaalne koht kärutamiseks :) Mulle näiteks ei meeldi beebiga nendes suurtes hotelides ja spaades, nii kärarohke on. Mäetaguse ja Kubija aga on hästi rahulikud :)

  ReplyDelete
 29. Soovitan Georg Otsa Spad Saaremaal :)Tôsiselt mónus ja ideaalne koht puhkamiseks.Veel enam peresóbralik hotell.Mis oleks veel parem kui puhata mereääres ning toast avaneb vaade maagilisele merele?Ps Saarlased on vãga gi külalislahked inimesed :)


  ReplyDelete