Wednesday, June 28, 2017

Kiri Krisile: Kõige esimene sünnipäev - 1 kuu armastust!


Hei nööp! Täitsa uskumatu, aga ongi kuuke sinu sünnist juba mööda veerenud. Praeguseks hetkeks olime su papsiga juba haiglas ja umbes täpselt 11 tunni pärast olidki sa meie kätel. Huh. Mul ausalt öeldes on kõik veel nii selgelt meeles, et judinad jooksevad üle selja seda kirjutades. Mitte need hirmsad judinad, aga just need positiivsed judinad. Tänaseks ei mäleta me enam elu ilma sinuta. Vaikselt oleme üksteisega harjunud ja mulle tundub, et me kulgeme juba päris mõnusalt. Nii vahva on näha Sind igal hommikul meie kõrval mõõõõnusalt ringutamas, kui sa sügavast unest ärkad. See on mu lemmik osa päevast. Sa oled vist täitsa hommiku inimene, sest siis oled sa kõige paremas tujus. Uudistad ringi oma suurte silmadega, naeratad ja siputad oma pisikeste käte-jalgadega. Hommikuti on sind kõige toredam ka kõhuli panna. See sulle meeldib. Oma pead tõstad sa ka 1 kuuse kohta niii tublisti.. Täitsa suur poiss oled juba.
Veel pean ütlema, et sa oled üks ütlemata hea laps. Kui gaasid sind parasjagu ei kimbuta, siis oled sa selline eriti rõõmus, asjalik ja vaikne kutt. Sa ei kipu üldse kriiskama või kõvasti nutma. Pigem teed sa sellist õnnetut ja tagasihoidliku ägisemise häält, kui midagi sulle ei meeldi. Enamasti juhtub see siis, kui keegi sulle tähelepanu ei pööra. Sulle hirmsasti meeldib seltskonnas olla ja üksinda sa tšillida ei viitsi. Ikka oluliselt põnevam on, kui keegi sinuga räägib, su põske kõdistab või su käsi kokku lööb. Su nägu läheb siis kohe naerule. Süles/kaisus meeldib muidugi ka olla ja ringi uudistada. 

Vaikus sulle ei meeldi.. Veel vähem vaikuses magada. Ainult ööuni on erandiks. Mida rohkem müra ja juttu ümber on, seda kauem ja sügavamalt sa tudud. Näiteks üksinda sind vankrisse jätta pole mõtet, sa ärkad kohe ülesse. Kui tuua vanker seltskonna keskele, siis võid sa seal oma 3 tundi jutti magada. Mulle tundub, et selle omaduse oled sa minult pärinud ☺


Täna korraldame sulle väikest viisi sünna. Ma tegin eile sulle koogi ka. Sellise hapukoorese. Mmmm! Mul on endal tükk tegemist, et seda mitte pintslisse pista enne õhtut. Külla ootame pere ja sõpru, kes ise tulla tahavad. Teeme oma kortermaja aias väikese pikniku.. Grillime, räägime juttu ja nosime kooki. Ikkagi kõige esimene sünnipäev ju. 

Me veel perearstile pole jõudnud, et sind üle mõõta. Sinna läheme alles viiendal juulil. Küll, aga saime sind eile kaaluda. Kolm nädalat tagasi olid sa 4,2 kilo. Tänaseks on kaalunumber juba 5,4kg. Juhuu! Kosu ikka sama tublisti nüüd edasi ja tea, et sa oled algusest peale olnud imetabane ♡

Armastusega,
Emme

14 comments:

 1. 5.4kg 😲, mul beebi 3 kuune ja kaalus alles 5.6kg 😂. Vähemalt hea kerge kätel kanda. Teile palju õnne ja jõudu.

  ReplyDelete
 2. Armas :)
  Aga miks te panite teda istuma? 😦 Ühekuune ei tohi istuma panna

  ReplyDelete
  Replies
  1. See on ainult hetkeks ja pildi jaoks. Karu toetab selga ja ta päris ei istu vaid on ikkagi pooleldi lamavas asendis. Me ju ise juures ja see oli kõigest mingi 1-2 min :)

   Delete
  2. Mul tekkis täpselt sama mõte. Isegi kui see on ainlt hetkeks, siis miks panna laps nii selga koormavasse asendisse. E

   Palju õnne Krisile. Ta on imearmas 😍.

   Delete
 3. Palju õnne Kris Stefan!!!
  Kas tegu on küpsisekoogiga? Kui jah, siis retsepti ei hakka küsima... :D

  ReplyDelete
 4. Kyll ta on teil vahva kutt! Nii tublisti hoiab pead ja jalgu vaadates tundub nagu tahaks roomama hakata juba :) Palju 6nne v2ike prints!

  ReplyDelete
 5. Imetabane=imelik

  https://www.eki.ee/dict/ekss/index.cgi?Q=imetabane&F=M

  ReplyDelete
  Replies
  1. Mkmm. Sa vist ei märganud, et imetabase esimese tähendusena on seal kirjas imepärane ehk imeline, imestamisväärne...

   Delete
 6. Imetabane on ikka imeline, imepärane jne. Sinu antud lingis ju ka öeldud, et imelik poeetilises ja/või arhaiseeritud keelepruugis, mida ilmselgelt Triinu oma blogis ei kasuta.

  ReplyDelete
  Replies
  1. OK, jah, arvasin ise ka seda. Aga minu jaoks sõnast imetabane jääb kuidagi selle ilmaime iseloomustamisel väheseks. Aga saan aru, iga inimese kõne ja harjumispärane keelekasutus ongi erinevad. Päikest!

   Delete
 7. Mega mega tubli oled😊 nii ootan uusi postitus.. Palju palju õnne😊😊

  ReplyDelete
 8. Sellest kutist saab küll üks südametemurdja! :)

  ReplyDelete