Tuesday, May 2, 2017

Veel sünnipäevast - Mis me päris päeval tegime, mis ma kingiks sain ja väikene nostalgia


Parima kvaliteediga vaatamiseks vali 1080p!

Uuuuuh. Läbi see sünnipäev saigi.. Kui ma päris esialgu arvasin, et me oleme sünnipäeval Kristoga kahekesi kodus, tellime hästi palju süüa ja vaatame filme, siis reaalsus oli ikkagi hoopis midagi muud. Nii palju armsaid inimesi tuli mind õnnitlema ja ma olin ikka päris siiralt üllatunud. Üleüldse käisin ja heldisin kõige/kõigi peale. Korra puhkesin Malluka postituse peale keset Selverit pisardama ka. Minu kõige suuremaks kingiks sellel aastal oli muidugi see, et ma sünnitama ei hakanud. Ma päev enne veel rääkisin pojaga läbi, et ta mind ikka hoolega kuulaks.. Hoidsin jalad kramplikult ristis. Ükski laps ei taha elulõpuni oma emaga ühel päeval sünnipäeva pidada või tunda kohustust oma mampsi juurde minna, kui võiks hoopis sõpradega kuskil pika nädalavahetuse grillida. Eeskujulik laps, kuulas sõna. Paid talle sinna kõhtu. Ülehomme on 37+0 ja siis on roheline tuli. Tule millal soovid armas pojake, me ootame juba avasüli! Täna kell 16:00 on viimane ultraheli, et saada teada ligikaudne suurus/kaal. Imelik on muidugi see, et ämmaka aeg on mul alles 16.05. Eelmine oli 10.04? Kas see liiga pikk vahe ei ole siin lõpusirgel? Või on sellel ultraheli arstil ka õigus mingeid otsuseid langetada? Sest viimane kord oli mul 33+4 nädal käsil ja uus ämmaka aeg on 39+5 nädalal? Tundub nagu imelik ju? Aga mitte sellest ei tahtnud ma üldse tegelt rääkida. Ma ei tea, kuidas ma oma sünnipäeva teemadelt jälle kuskile ultraheli teemadele jõudsin. 


Plaanis oli siis Tibu suvilas, Viimsis grillida.. Võtsime kaasa terve posu igast häid alkoholivabasid jooke, liha ja loomulikult tellisime eriti vinge ilma. Mul on kusjuures igal aastal sama lugu olnud, et minu sünnipäeval päike ikka totaalselt lõõmab. Eelmine aasta istusime Kõrgemäel lühikeste varukatega terrassi ääres ja nautisime päikest. Meil on ilmataadiga oma diil võinii.

Eriti vahva oli see, et mul oli sünnipäeva kooke lausa 3! Ühe tegin ise.. Sest ma ei teadnud, et keegi peale minu veel kooki teeb. Selle eriti tibukollase, mida päises oleva video esipildil näha saab, tegin ise. Siis mind üllatasid Kristo vanemad ahjusooja kohupiimakoogiga ja Tibu oli ka veel ühe valmis küpsetanud. Ma olen varsti ise näost üks suur keeks!  Kõige naljakam oli selle juures see, et meid ju reaalselt oli ainult 5! Jagasime need kolm kooki sõbralikult siis ära, hehe. Aga kingitustest ka.. Kui Kristoga mõni aeg tagasi arutasime sellel teemal, siis teadsin päris kindlasti, et soovin omale aktiivsusmonitori. No sellist, mis mu samme loeks ja mind peale tita sündi liikuma motiveeriks. Oluline oli GPS-i olemasolu, et ta ka vankriga sõites vahemaad mõõdaks. Kristo pani mu seljataga pead kokku minu töökaaslastega ja nii nad mulle mu ihaldatud Polar M400 käekella kinkisid. AGHHH! Ma olen nii sillas! Ma magasin öösel ka see suur kell käepeal, et ikka oma unetsükleid mõõta ja kella testida (iga kord kui pissile läksin (loe: umbes kordi sada), siis oli põnev piiluda). Nii awesome! Ma olen super, super tänulik. Aitäh mu armas EPICENTER kinnisvara tiim ja Kristo. Te olete parimad! ♡ See oli täpselt see, mida soovisin. Aitäh, aitäh, aitäh! No vaadake, milline iludus: 


Kristo pere kinkis meile kahele ühe spa paketi koos ööbimise ja lapsehoidmisteenusega. Kehtib see õnneks päris kaua ja ma usun, et küll me sellele ühel päeval hea kasutuse leiame! Ja noh.. Ma vist ei pea ju üle kordama, kui väga ma olen juba kurtnud, et ma tahan vanni minna? Kui varem ei saa, siis seal ikka saab!! Mmmmmmmmm, vann! Ma kõlan juba nagu katkine grammofon..

Ja kõige lõppu lisan siia hoopis ühe vahva kollektsiooni fotodest, mis eilsel päeval õnnesoovidega mu facebooki seinale prantsatas. Einojah.  Pole midagi öelda. Ma olen oma elus ikka väga moekas preili olnud. All paremal ja üleval vasakul on kaks rate.ee ajast pärit ilusat "erilist" pilti. Mu konto nimi oli tol ajal "rotipreili". See räägib juba enda eest.. 

Paremal üleval oleme Liina Ariadnega vist mingi 6 aastased äkki? Okei, Liina on mingi neljane hoopis? Ma ei tea, kust kohast Liina emps Ita-Riina selle pildi välja võlus. Sellel ajal oli kõige vingemaks lavaks Viimsi Vallamaja oma ja seal me siis kordamööda koguaeg esinesime. Küll tantsu, küll lauluga. Mida iganes parasjagu vaja oli. 


Ja kõige lõppu tahaksin ma öelda veel suured tänusõnad Teile! Mulle tuli eile niiii armsaid ja soojasid kirju/soove ja mu järgmine aasta peaks olema küll meeletut õnne täis. Aitähh Selle eest! Ja aitäh kõigile, kes EBA hääletuses (http://eba.marimell.eu) meie pesa poolt oma hääle andnud on. See on tohutult motiveeriv! Kniksti!

22 comments:

 1. Uh ja aeg nii suure vahega on lihtsalt sellep et sul on kôik ok ja sind ei ole vaja nii palju jälgida :) ära unusta, et uh ei tehta niisama ja see pole lapsele hea, tehakse ikka vajaduspôhiselt. Lapsehoidmisteenus on hea idee aga ära unusta fakti, et su laps ei pruugi lutipudelit tunnistada ja siis kahjuks ei ole talle vaja muud kui ainult sinu rindu :D ma ka olen 5 kuud ema olnud ja tegin raseduse ajal kôvad plaanid, kuidas lähen sinna ja tänna aga reaalsuses laps ei tunnista lutti ega pudelit ja nii ongi need käigud ja plaanid unustatud ja jäävad tulevikku, kui laps enam minust nii sôltuv ei ole :) Lihtsalt mainin, et ka sellised variandid on vòimalikud ja elu hakkabki ainult ümber lapse keerlema.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ega ma ei mõtlegi, et ultraheli uuesti tehtaks.. Ma mõtlen ämmaka visiiti ju :) seda tavalist

   Ja lapsega seoses kirjutangi, et sellel kinkekal õnneks pikk kehtivuse aeg :) kahe aasta jooksul äkki ikkagi õnnestub ja kui ei õnnestu, siis tuleb laps meiega koos spasse :) see pole üldse küsimus. Ega tema ongi kõige olulisem ja täpselt tema järgi kõik sätitud saabki.

   Delete
  2. Lugesin oma kommentaari läbi ja see tundub kuidagi nii ründav, anna andeks, ei olnud üldse nii môeldud :D Toredat päikselist päeva 🌞

   Delete
 2. Hilinenud õnnesoovid ��

  ReplyDelete
 3. Samas lapsehoidja teenus juba selles suhtes hea , et söödad tita ära ja siis ongi kuskil kolmeks tunniks rahu ja saate sööma minna nt. Kristoga ja samal ajal lapsehoidja valvab titat. Minu arust väga pro variant.

  ReplyDelete
 4. kas sa Kristo vanematele siis kooki ja kohvi ei pakkunudki.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Oleksin pakkunud hea meelega, aga nad kimasid ise Kristo onu juurde minema :)

   Delete
 5. Suured-suured liilialõhnalised õnnitlused Sulle! :)

  Ja teretulemast Polari (fänn)klubisse. Ma ise "polariusku" juba päris mitu head aastat, mille sisse mahub mitu truud Polari-tõugu sõpra. Nii hea, nii äge, nii-nii-niii... vaimustustuses olen nende vidinatest ikka veel :).

  Lisaks sinu nostalgiakolletsioonist alumisest reast parempoolne pilt: hahahaa.. mul endast sarnane "päikese" foto olemas. Ausalt, päris jube :D Miks ometi selliseid teha oli vaja :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitähhh!!

   See oli vägaaaa popp teema :D:D:D

   Delete
 6. Kui sina said 24-aastaseks ja Liina Ariadne lõpetab praegu keskkooli, siis ei saa te küll kuidagi sellel pildil ühevanused olla, ega isegi mitte kahe aastase vahega :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Nooo nats läks mööda.. ma ei kujuta ete, et kui vanad me oleme seal pildil siis 😄😄

   Või ma ei taha tunnistada omale, et juba 24 kukkus? Hehe 😄

   Delete
 7. Palju-palju õnne tagantjärgi!
  Pole ammu sinu blogi sattunud lugema, kas oled kirjutanud veel oma kodusaagast? Kuidas teil sellega läheb, kas olete maamaja saanud maha müüa?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitähh! Ma ei ole sellel teemal veel kirjutanud. Jõuan sinna peagi ;)

   Delete
 8. Jäin küll päeva võrra hiljaks. Aga parem hilja, kui mitte kunagi eks? Palju, palju õnne sulle! :)

  ReplyDelete
 9. Haha, mul oli väiksena täpselt samasugune särk nagu sul seal all paremal pildil :D Oehh mälestused :D Sai kunagi veel selle särgi varrukatest enda nukkudele kleite õmmeldud. Aga hilinenud õnnesoovid sulle! :)

  ReplyDelete
 10. Hei. Tahan vaid öelda, et Sinu blogi meeldib mulle väga! Olen nii elevil Sinu kohe kohe algavast uuest kogemusest- Sa saad emaks! Kindlasti jälgin Teie tegemisi ka edaspidi! Palju armastust kauge ookeani tagant ja loodan, et sünnitusel kõik sujub kenasti! Samuti palju õnne tagant järele!
  Armastusega,
  Mare

  ReplyDelete
 11. Kuidas sul ultrahelis läks? Palju beebi juba kaalub? :) endal ka varsti viimane ultraheli.

  ReplyDelete
 12. Palju õnne tagantjärele! Väga hea blogi, jätka samas vaimus! NB! Minu laps sündis just äsja 37+0. Nii hea, ei lasknud end kaua oodata :)

  ReplyDelete
 13. Olen ka täielik polari-entusiast. Endal samuti m400 ja superrahul. Anna esmamuljest ka märku, mis meeldib/ei meeldi :) eks hiljem kui saad juba aktiivsemalt liikuda ja kella kasutada, saad küll rohkem aimdust :D
  Küsiks ka seda, et miks kinkijad otsustasid just M400 mitte nt M200 kasuks?
  V

  ReplyDelete