Tuesday, May 9, 2017

Uus rubriik - Lugeja uurib #1


Täna hommikune lugejakiri andis mulle tohutult motivatsiooni. On nii palju erinevaid teemasid, mille osas inimesed abi/nõu sooviksid, aga ei tea, kust küsida/uurida. Või kasvõi, kui kellelgi on mingeid toredaid postituste ideid minule.. Mingeid mõtteid, et milles kirjutada võiksin, siis saab ka need siia rubriiki kajastada. Postitus ilmuks korra/kaks kuus ja saaksin siia postituse alla alati ideid ammutama tulla. Siin on see eelis, et oma küsimusi/ideid/mõtteid/muresid saab ka anonüümselt kirja panna.. Ei pea isegi mulle oma nime alt kirjutama, kui ei julge. 

Kuidas selline mõte tundub? Äkki kellelgi torgatas kohe pähe mõni mõte, millest rohkem lugeda sooviks? Kas minu sule alt või kommentaarides teiste kogemustest lugeda? Näiteks hommikuse facebooki üleskutse peale, on mulle kirjutanud juba kümneid inimesi, kellel samasugune mure. Lisaks, on kirjutanud mulle ka kümneid inimesi, kes oskaksid lahendusi pakkuda. Selleks, et kogu seda infot ka internetis jagada saaksin, oleks hea teha nendel teemadel postitusi.. Nii saate omavahel ka anonüümselt neid lugusid jagada. Igasugune tagasiside/vastukaja antud ideele oleks teretulnud! Millest tahaksid Sina lugeda?

10 comments:

 1. Ooo.. see nii hea mõte :) tahaks teada kuidas tulla toime rutiini... kuigi väikesed lapsed vajavad rutiini aga ma ei kannata seda kahjuks

  ReplyDelete
 2. Toitumishäiretest.Mida sina arvad,kas oled ise /tuttavad põdenud jms?
  Lihtsalt see teema pidevalt aktuaalne viimasel ajal:).

  ReplyDelete
 3. Olen seda juba korra siin küsinud, kuid sooviks kuulda teie koduloo kohta :) Kas olete endale uue kodu juba leidnud, vana maha müünud?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ta on miljon korda kirjutanud, et räägib sellest siis, kui on õige aeg. Nii kopp ees nendest pealetükkivatest kommentaatoritest, sry :/ :)

   Delete
  2. Selge, suuvooder.

   Delete
  3. Mind huvitaks ka just kodulugu. Ei näe et see oleks mingi eriline pealetükkimine kui on küsitud et millest võiks kirjutada.
   Samuti võiksid kirjutada oma nö karjäärist ehk oma tööst (kinnisvara). Milline maakleri tööpäev välja näeb ja mis selle töö juures meeldib ja mis ei meeldi jms

   Delete
  4. Ega mul pole selle vastu midagi, lihtsalt ma ei saa koduloost midagi enne kirjutada, kui see pole lõplikult lahenenud ja ühtegi kindlat plaani veel ei ole :) nii lihtne ongi. Kodu ostmine/müümine/vahetamine ei ole ühe/kahe kuu teema. See on pikem protsess

   Tööst olen kirjutanud päris palju varasemalt. Siin küljeribal on "otsi blogist" koht, kust saab märksõnade järgi postitusi leida :)

   Delete
 4. Mina hakkasin sinu blogi lugema peale teie pulmi ja jälgisin neid pulmareisi vloge. Varasemalt olin sind näinud mingis Malluka videos. Mallukat lugesin kuu kaks varem. Aga huvitaks, et kuidas tutvusite? Mis blogijatega veel läbi käid? Kes see Ivar on? :)
  Kui hakkad alles blogisid lugema ega tea taustasi, siis on nii segane, kõik te omavahel nagu tunnete ja kõigil on mingid vanad sidemed ja uue lugejana ei tea nendest midagi. Oleks põnev kuulda.
  Selline segane seletus, ehk said ideest aru :D

  ReplyDelete
 5. Kuna laste mitte vaktsineerimine on hetkel väga populaarne teema, siis võiksid kirjutada, mida arvad laste vaktsineerinisest. Kuidas Sinu tutvusringkonnas sellesse suhtutakse ja kas vaktsineerid oma poja?

  ReplyDelete
 6. Kuidas Kristoga probleeme lahendate? Olete väga heaks eeskujuks tervisliku suhte osas. Kindlasti on teil samuti arusaamatusi olnud. Kas olete mõlemad empaatilised? Kokkuvõtvalt, kuidas olla tervislikus suhtes ja kuidas ise peab panustama, et suhe oleks jäädavalt ilus?

  Palju edu sulle, toetan iga hinnaga sinu tegemisi, oled tõsiselt armas inimene :)

  ReplyDelete