Sunday, May 21, 2017

Käisime Rummu karjääri tippu vallutamas!

Parima kvaliteediga vaatamiseks vali 1080p!

Sellistest ilmadest tuleb alati maksimum võtta ja nii me eile sammud kodust välja seadsimegi. Esialgu tahtsime sõita Türi lillelaadale ja Viljandisse, aga otsustasime ikkagi ringi. Natukene liiga pikk sõit oleks see olnud. Otsustasime selle asemel natukene lähedamal ringi kooserdada. Käisime vaatasime oma silmaga üle kõigepealt Saku laada. Jõudsime sinna muidugi suhteliselt hilja, siis kui enamik oma kodinaid juba kokku pakkis ja bänd laval oma viimaseid lugusid mängis. Aga ei ole hullu.. Ega meist just erilisi shoppajaid nagunii poleks olnud. Me pigem käisime niisama uudistamas. Päris vahva oli seal Saku mõisa lähedal tiirutada, sest alles eelmise aasta augustis me seal samas ju abiellusime. Sõita mööda sellest samast karjäärist ja männimetsast, kus meie ilupildid tehti. Hehehe, good old times! Puht juhuslikult sattusime laadal kokku ka Kardoga, kes parasjagu Mariga rattaga sõitis ja omale aeda kurgitaimi ostis. Küll see Eesti on meil väikene. Kuna ilm oli endiselt ilus, siis mõtlesime, et läheme kuskile veeel! Ma ei olnud varem kunagi Rummu karjääri juures käinud, ometi tean ma, et see on üks päris ilus koht. Ega pikemalt mõtlema ei pidanudki. Lõime aga selle GPS-i sisse ja panime Rummu suunas punuma. 


Seni kuni mina põõsa taga salaja pissil käisin (proovi sa veel rasedaga kuskil pikemal jalutuskäigul käia, eksole), korjas Kristo mulle peotäie nurmenukke, mille me hiljem uhkelt coca-cola pudelisse vaasi asetasime. Nautisime seal siis seda mõnusat olemist, kuni ühel hetkel otsustasime vaadet ka vähe kõrgemalt nautida. Sündis idee ronida Rummu karjääri tippu. Eino jah.. Mida sa ikka oma neljakümnendal rasedusnädalal veel hing teha tahaksid? Mõeldud, tehtud. Ega eriti hull ei olnudki ja no vaade, mis seal avanes oli muidugi imeline. Täiesti oma haipi väärt koht. Millalgil võiks sinna täitsa tagasi minna ja mäetipus väikest viisi pikniku pidada. Ma kujutan ette, et päikeseloojanguga on seal veel eriti fantastiline vaade. Kindlasti viime selle plaani kunagi ellu ka. Teised kõbusamad võiksid seda kindlasti juba lähiajal teha! Eriti vahva oli sellises kummalises kohas sattuda kokku oma blogilugejaga. Nagu.. Kõikidest võimalikest kohtadest!? Hehe. See oli nii kihvt. 

Aga eks vlog annab mu mäest ülesse kakerdamise kohta kõige parema ülevaate. Täitsa teostatav ütleme nii! Tänane ilm koputab mulle ka muidugi pidevalt õlale ja eks ma peale antud postituse ülesse laadimist ilmselt ennast pessu veangi ja siis lähme käime Tibul suvilas külas. Patt on kohe kuidagi toas istuda. Mis Teil täna plaaaanis?

9 comments:

 1. kiisud tegid pättusi :P:D vahvad sellid :P
  ma ka täna öösel avastasin, et kass magab keset patja ma ära vajunud kuhugi ja mehe küünarnukk on näo lähedal laiutamas, siis kõik ajasin tõukasin eemale ja sain rahus edasi magada. pärast koeravõttu on kass koguaeg padja juures kaisus. kuid veidi kohati on see tagasi läinud. see helluse nõudmine ja kadedus teise vastu tal.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Teeevad jah :D Eks nad kõik vist sellised pätud!

   Delete
 2. kindlasti oled kuskil juba maininud, mis selle kebabi koha nimi on, mis teie lemmik on, aga ma küsin uuesti üle, punastan.. ja mis prae nimi, see sibul seal otsas näeb niii isuäratav välja..
  ja muidugi ei saa mainimata jätta, et olete koos ikka üks power couple :) mega armas pere tuleb teist koos teie loomakestega!
  heeli

  ReplyDelete
  Replies
  1. See on Nõmme kebab! Seal pritsumaja vastas asub.. Keskuse juures kohe :) ihi

   Aitähhhh Sulle Heeli!

   Delete
 3. Peale su postituse lugemist eile, tormasime ka mehega Rummule. Mõnus koht, aitäh oma elamuste jagamise eest :)

  ReplyDelete
 4. Nii tubli, et sinna tippu ronisid! Ma vist oleks sinna mäe otsa sünnitanud sellise tripi peale :D:D

  ReplyDelete
 5. No ja vot sulle enneaegsuse oht :D ikka ühes tükis)))
  aga noh..soovin sulle peatset ja kerget sünnitust.

  ReplyDelete