Thursday, May 25, 2017

40 nädalat armastust - Minu viimane kiri kõhtu

1.kiri kõhtu: 20 nädalat armastust, 2.kiri kõhtu: 30 nädalat armastust, 3. kiri kõhtu: 38 nädalat armastust.

Hei, mu väike prints! We made it! Täna oled sa täpselt 40+0 nädalat vana (hehe, väga veider on kasutada sõna "vana", kui sa veel sündinudki pole). Väikest viisi juubel või nii? Mul on sulle üks pisikene saladus ka. HILJEMALT viie päeva pärast me juba kohtume. Suudad sa seda uskuda? Maksimaalselt viie päeva pärast saame me sinu pisikest peakest nuusutada, su mõnusaid põsekesi musitada ja sind tundide viisi imetleda. Maksimaalselt viie päeva pärast muutub meie elu täielikult. Seda muidugi kõige positiivsemas võimalikus võtmes. Eile just arutasime su papsiga enne magama minekut, et.. Huvitav, milline sa meil olema hakkad. Milline inimene sinust tuleb? Kas Sinust saab edev inimene? Natukene häbelikum? Matemaatik või jalgpallur? Äkki üldse moelooja või kunstnik? Niii põnev! Oluline on see, et sa alati teaksid.. Ükskõik, milline see vastus ka ei oleks, siis me armastame Sind igaljuhul jäägitult. Seda juba tänasel päeval. 

Enne rasedust oli mul väga raske ette kujutada, et milline see armastus lapse vastu on üldse.. Nüüd ma ei kujuta ette, kuidas üldse on võimalik oma kõhubeebit mitte armastada. Sa oled kõige vahvam asi, mis meiega juhtunud on! Täna päeval otsustas paps, et plaanib Sinuga kolmandal juunil esimese jalgpalli õhtu teha. Ta tellib sulle spetsiaalse "fänni" body. Vot täpselt nii elevil ta ongi! See on nii armas ja täidab mu südame meeeeletu armastusega. Seda on nii ilus kõrvalt vaadata. See ootus ja armastus on ka tema poolt nii siiras ja armas. Meil on teineteisega tohutult vedanud. Meil kõigil kolmel ♡ Ma olen tohutult tänulik selle pisikese segasummasuvila perekonna eest, mis meil on. Mina, Paps, sina, meie kaks ebanormaalselt armast kassikest ja suslikust tuhkur. Meie päris oma perekond. 

Naljakas on mõelda, et see on nüüd viimane kiri, mille sulle sinna kõhtu kirjutan. Aga samas on mul selle üle tohutult hea meel. Sa oled kohe meiega! Ühtpidi on need 9 kuud läinud nii kiiresti mööda.. Meil ju alles olid pulmad ja me alles saime sinu olemasolust teadlikuks. Teisest küljest on need olnud meie elu kõige pikemad 9 kuud. Midagi nii pikisilmi oodates, venib aeg tohutult aeglaselt. Oeh. LÕPUKS! Musid sulle sinna kõhtu armas rosinake. Varsti näeme! 

Armastusega
Emme

16 comments:

 1. Nii armas! Hoian sulle pöialt, Triinu Liis!

  ReplyDelete
 2. Sinu kirjad kõhtu on olnud kõik nii liigutavad! Oskad nii hästi (mitte ainult nendes kirjades, vaid kogu blogis) sõnu seada! Palju edu, jõudu, jaksu ja kordaminekuid Teie perele! :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitäh, aitäh, aitäh heade soovide eest! :)

   Delete
 3. Räägin oma kogemusest... Sain ka saatekirja 41+3ks umbes ja veetsin 2 päeva haiglas ilma, et midagi oleks toimunud. Siis 3. päeval lõpuks tehti veed lahti. Nii-nii ootasin, nädalaid enne tähtaega juba. Ja haiglas oli kurb ja igav oodata, iga väike valuke oli nii oodatud, kuna lotosin, et nüüd läheb lahti ja kohtun peagi lapsega. Järgmine kord ilmselt laseks lapsel kasvada nii kaua kui võimalik ja tervise poolest ok, sest esilekutsumine ei ole ikkagi loomulik ja pole mingi rõõm :) See on kindlasti väga erinev inimestel, aga nagu ka ise oled kirjutanud, las laps kasvab. UH mõõtmiste järgi oli minu laps suurem, kui ta tegelikult sündides oli (mäletamist mööda võis see vahe olla vähemalt 400-500 g). Arvestades, et 2 nädalat läks üle, oli laps siiski pisema poolne (3,3 kg) ja oleks võinud vabalt veel mõned päevad üsas veeta :) Kannatust Sulle ja ilusat sünnituselamust! Loodan, et peagi kohtute juba! :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ma selle viie päeva sisse olen arvestanud ka ühe lisapäeva. Õnneks on see, et kuna mul oli viimane kord (esmaspäeval) juba 2 sõrme avatust, siis saab esmaspäeval kohe veed avada :)

   Ma kahjuks ei saa ise valida, et ta seal kauem oleks, sest see otsus on tehtud tita/minu tervise huvides :)

   Delete
  2. .. arstide poolt* jäi lõppu lisamata :) oih

   Delete
 4. Tõesti ilus lugemine :)
  Mul endal on oodata veel-veel natukene, olen ka taolisi kirjapanekuid teinud.
  Jõudu ja jaksu sulle sünnituseks :)
  Teil on tõesti armas pere :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Oii, palju õnne sullegi Kristiin!! :) ja aitäh heade soovide eest!

   Delete
 5. Issand, tõesti alles lugesin, et abielluste ja nüüd peaks tita juba varsti tulema. See on nii kiiresti läinud. Selline tunne on hetkel, et olen ise rase ja ootan last :) Edu teile!!

  ReplyDelete
 6. Ohh kui armas 😍
  Minu sünnitusjärgsed hormoonid on ikka nii sassis. Kõik ajab nutma :)
  Uskumatu kui kiiresti ikka kõik läheb.
  Loodetavasti tita ootab teie arsti ära siis. Ole tubli, puhka ja naudi veel nii palju kui võimalik. :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. ..Tundub, et ta on sõnakuulelik. Kui ma enne südaööd ei sünnita, siis oleme "safe" :D

   Delete
 7. Võttis ikka pisara silma, nii siiras ja armas :)

  ReplyDelete
 8. Võttis härdaks :) Vahvat lõppu ja kergemat sünnitust teile !
  PAI

  ReplyDelete
 9. Tõesti, Triinu. Oled üks südamlikumaid (ehh,ikka kõige-kõige südamlikum) blogijaid, keda mina lugenud olen. Olete tõesti imearmas paar ja kindlasti megaägedad lapsevanemad väiksele poisule. Kerget kohtumist!

  ReplyDelete