Wednesday, May 10, 2017

38 Nädalat armastust - Minu kolmas kiri kõhtu

1.kiri kõhtu: 20 nädalat armastust, 2.kiri kõhtu: 30 nädalat armastust.

Hei, mu armas rosin! Või noh.. Mis rosin sa enam oled. Sa oled juba nii suureks kasvanud! Umbes nädalake tagasi olid sa lausa 3,1 kilone, tänaseks kindlasti natukene rohkem. Sa oled nii tugevaks muutunud.. Ma tunnen seda läbi iga su siputuse. Sa juba oled natukene minu moodi ka. Püsimatu. Me sinuga suhtleme ikka terve päeva vältel ja magada meeldib sulle enamasti ainult öösiti. Päeval ja õhtul tegeled sa suuremas osas luksumise, sirutamise ja tudisemisega. See on nii vahva tunne, kuidas sa mõlemad oma jalakesed mõõõnusalt sirgu lööd ja need mu kõhu vasakus servas läbi naha käega tuntavad on. Ma siis vaikselt silitan/kõdistan neid tallakesi ja sina surud neid veel rohkem mulle vastu.. Või vahel peidad kiiruga ära. Sõltub vist sellest, mis tuju sul on. Aga sa teed seda uuesti ja uuesti ja uuesti. Ma ei jõua ära oodata, et neid pisikesi armsaid jalakesi juba päriselt paitada saaks. 

Uskumatu on mõelda, aga vaid mõni nädal veel! Kui sedagi. Ma ei ole midagi, ega kedagi oma elus nii väga oodanud. Need on olnud maailma kõige pikemad 38 nädalat minu elust. See teeb 266 päeva. Me oleme juba nagu vanad tuttavad ju! Naljakas on see, et ma isegi ei mäleta enam aega, millal sa mu kõhus ei siputanud. Ma tegelikult mõtlesin Sulle viimase kirja kirjutada 40 nädala saabudes, aga ma ei tea millal sa täpsemalt tuled ja ma ei tahtnud riskida, et viimane kiri kirjutamata jääb. Mul on sulle nii palju öelda ja seniks, kuni sa minu südame all tudud, saan teha seda just kirja teel. Mõni ime, et ma sind nii palju armastan.. Sa oled mu südamele kõige lähemal! Ma tean, et sa tead seda, sest igal korral kui ma sinule mõtlen, hakkab mu süda natukene kiiremini tuksuma. 

Me su papsiga ikka õhtuti juba mõtleme, et.. Kuidas juba mõne aasta pärast sa väike suslik meie voodil hüppad ja meid nädalavahetusel varahommikul ülesse äratad. Kuidas sa juba varsti õue peal koos papsiga onne ehitad ja kuidas sa mulle esimest korda "emme" ütled. Täiesti müstiline!

Kohe, kohe on käes emadepäev. Nii umbes täpselt nelja päeva pärast.. Ei tea, kas tuled mulle kingituseks? Aga ära sa liialt kiirusta ka.. Tule täpselt siis, kui sa ise tunned, et õige oleks. Mina olen valmis, siis kui sina oled. Kohtume juba varsti! ♡

Kallid, paid!
Emme

16 comments:

 1. No nii armas postitus! Mul pole lihtsalt sõnu..

  Olen ka külalislahke: http://sekundiga.blogspot.com.ee/

  ReplyDelete
 2. Väga armas kiri.Olen sinu blogi pikaajaline lugeja.Oled nii tore ja siiras inimene,eriti elan sulle just nüüd kaasa kuna olen ise ka pisikese poisi põnni ootel.Minul on hetkel 23 nädalt.Igatahes soovin palju jõudu ja jaksu sünnituseks ja kõike kõige paremat teie armsale perele!:)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Oiii kui tore! Aitäh, et oled minuga! Ja palju õnnnne pisikese puhul! :) :)

   Delete
 3. Ülemõistuse armas kiri! Ma juba põlen ärevusest tunda ja kogeda sama mida Sina oma pisikest põnni oodates :) Maailma armsaim blogi :)

  ReplyDelete
 4. Ainuüksi sõna "emme" kirja lõpus toob pisarad silma. :) Te olete mulle tõsiselt eeskujud. Loodan, et mu tulevik on sama imeline.. :)

  ReplyDelete
 5. Nii armas kiri, et lausa pisar tuli silma :')

  ReplyDelete
 6. Minul tulevad Sinu kirjaga meelde tunded mis valdasid mind aasta tagasi kui sündis minu pojake ja ka peaaegu 6 aastat tagasi kui sündis minu tütreke. Homme saab minu armas pojake aastaseks ja ma meeletult igatsen rasedusest just seda ootusärevust, et millal millal beebike juba tulla kavatseb ja kelle moodi ta on jne... Sulle soovime kerget sünnitust ja imeilusat kohtumist oma armsa armsa silmaterakesega :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. ihhhhii, nii vahva :) Aitähhh Sulle Sigrid!

   Delete
 7. Kõige vahvam on see, et su pisikese syndi ei oota ainult sina ise, vaid ka kõik sinu blogi lugejad :P super armas kiri ja seda lugedes tekib endalgi ärevus sisse.

  ReplyDelete
 8. Oh, kuidas tuli pisar silma. Nii ilus, tuli kohe meelde see mõnus tunne, kui meie poja alles kõhus siputas!:) Minu pisike on 4.5 kuud vana ja see on lihtsalt niiiiiii imeline aeg! Kiiret ja kerget Sulle!:)

  ReplyDelete
 9. Minu tipsu sündis emadepäeval (1 kuu enne tähtaega). Eile tähistasime juba tema neljandat sünnipäeva.
  Ja täiesti müstiline kui kiiresti hakkab aeg jooksma peale lapse sündi. Küll te varsti seda isegi kogete ja peagi on võimatu nädalavahetuseti pikemalt vedeleda.

  ReplyDelete
 10. Sa näed nii hea välja. Kui küsida tohib siis palju sa rasedusega juurde oled hetkel võtnud? Piltide järgi tundub küll, et mitte eriti. 😊

  ReplyDelete