Tuesday, April 18, 2017

Pildistamine Fotoraadiga - 02.04.17 - 32+3 nädalat rasedustMäletate, et käisin vahetult peale mulle korraldatud babyshowerit Fororaadi tiimiga pildistamas? See oli nii vinge üllatus ja noh, mis seal salata.. Olen tänaseni vägagi kannatamatult pilte oodanud (vaene Kerli, kes seda händelima pidi ja aitäh armsad sõbrad selle kingi eest)! Aga noh, andkem mulle andeks.. Kogu mu elu tundub praegu üks suur ootamine, hehe. Piltidel olen ma 32 nädalat rase. Tänaseks olen juba kolm nädalat ümmargusem. Aga mida ma enam laterdan.. Las pildid räägivad enda eest. Siin ainult mõningad neist muidugi. Aitäh, aitäh, aitähhhh! Oli väga äge kogemus! Kleit on kleidibutiigilt ja lilledest pärg kuulub tegelikult Malluri uute pildistamise propside hulka. 

14 comments:

 1. KuuLUS, sest ma ei saand seda enam kunagi tagasi :D Kerli väitis, et tõi siia, aga noh, ei ole siin :D Seega jeeeaaa

  ReplyDelete
  Replies
  1. Hoiab salaja enda käes raudselt :D :D Onju Kerli?

   Delete
  2. ma ütlen veelkord, et see ilmub välja! :D va juhul, kui Vidrik sellega midagi tegi..

   Delete
 2. Nii nii ilus oled ja nii armas kõht/kõhukuju, nagu filmides :D
  Ja päris Korralik on, mehiselt suur poiss tuleb sealt, ississe:)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Oi, atiäh!! :)

   Eks jah.. Ma väga väikest poissi ei loodagi. Ta ilmselt 8 aastaselt juba minust peajagu pikem :D Neil mehed peres miinimum 190cm. Kristo ise on 193cm :D

   Delete
 3. Kõht ongi anatoomilisel põhjusel lühikese naise kehal suurem kui keskmisel 170-175cm naisel. Mina oleksin ammu juba ära tüdinenud nendest suure kõhu kommentaaridest, ja ilmselt tüdinen ka, sest ma olen ka lühikest kasvu ja lapseootus seisab tulevikus alles ees. Mis värk selle kõhu suuruse ja selle võrdlemisega on, aru ma ei saa.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Mul kõht jah suurema poolsem (ümbermõõt on 101cm). EPK üks nädal alati ees olnud :) Ise olen tõesti pisike.. 153cm. Ehk peab paika, ei teagi. Tegelikult ei olegi ju vahet :)

   Delete
  2. 101 on suuremapoolsem :D? Haha, mul PRAEGU kõht mingi 100 ja ma pole rasegi :D lõpurasedana olin 130

   Delete
  3. No aga proportsioonidelt on minu 101 mu 153cm pikkuse peal ju pmst sama? ei? :D

   Delete
 4. Pikematel naistel on vaagna ja roiete vahel rohkem ruumi ja seetõttu on emakal ruumi kasvada üles.Lühematel naistel on seda ruumi vähem ja emakas kasvab ette poole. :) Niiet tõesti mängib siin suurt rolli anatoomia mitte niivõrd lapse suurus :)
  PS! Imeilus rase imeilusate piltidel

  ReplyDelete
 5. Põhimõtteliselt nagu Beyonce kaksikuid oodates. :D väga ilus!

  ReplyDelete
 6. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete