Friday, March 31, 2017

.. We are almost there buddy! - Laura Strandberg PhotographyMa ju mainisin, et meie juures käis Laura, et mõned pildid jäädvustada See sama Laura, kes meie pulmapildid tegi! Antud fotodel olen ma umbes täpselt 28 nädalat rase ja mul on siiralt hea meel, et seda tegime. Tänaseks oleme kolmekesi seda teed käinud juba 32 nädalat. Ainult natukene, natukene veel ja juba me kohtumegi! Seniks on aga super armas enda jaoks seda põnevat ja ootusärevust täis aega jäädvustada. Ikkagi meie esimene poja! 💙

Pildid on tehtud meie kodus ja täiesti vabatahtlikult sättisid ennast pidevalt pildile meie kaks edevat kassi. Neil, kui vennal ja õel, on alati kombeks igalpool koos figureerida. Kui üks tuleb, siis peab ikka teine ka platsis olema. Eks selline see meie väike perekond on. Ainult tuhkur põõnas samal ajal oma kiiges sügavat und ja magas kogu aktsiooni maha. 


Ja selline ta saigi. Siin on muidugi ainult pisikene valik sajast fotost. Laura käekiri on endiselt ikka täiesti minu cup of tea ja mul on hea meel, et ta on saanud juba nii palju meie pere jaoks olulisi momente jäädvustada. Aitäh Sulle! Sa oled oma kaamera silmaga püüdnud meie jaoks nii ilusaid hetki! 

47 comments:

 1. Ei taha kuidagi kurvastada sind, aga no pole head pildid. Pulmapildid on palju ilusamad. See pilt kus kassid voodis, mehel oleks nagu silmad värvitud, no ei meeldi pildid, srry.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Eks see on maitse asi :) Mis sa selle silmad värvitud all silmas pead? Ma ei oska seda nagu kuskilt näha.

   Delete
  2. Ma arvan sama. Sorry.
   Aga muidu oled küll väga ilus :)

   Delete
  3. .. Nagu ma juba enne ütlesin. Eks maitsed ongi hästi erinevad. Minu jaoks on siin piltidel ilmselt hoopis miski muu, kui võõrale silmale paistab :) :)

   Aga aitäh! :)

   Delete
  4. Minu arust väga ilusad pildid :) Midagi halba öelda pole :)

   Delete
  5. Minu arust väga ilusad pildid :) Midagi halba öelda pole :) Hästi ilus oled Triinu :)

   Delete
 2. Minule küll väga meeldivad pildid, nii puhtad, lihtsad ja ilusad!
  Ilusat ootusaega!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Meile endale ka meeldivad! Eks see ongi ju oluline :)
   See on meie jaoks nagunii nii ilus jäädvustus, et isegi kui ma oleks piltidel megatopelt lõuaga, siis vaataksin neid ilmselt teistmoodi kui võõras inimene :)

   Aitähh Sulle ilusate soovide eest!

   Delete
 3. Te olete imearmas paar! :) ning fotograaf on teinud suurepärast tööd! :)
  Mulle väga meeldib!

  ReplyDelete
 4. kahel pildil oleks võinud fotograaf ikka märgata ja öelda, et paneksid jalad rohkem kokku!! kui pilte suurena vaatan siis pm näen su jalgevahele.. jah saan aru, et sul lühikesed püksid(?) jalas, mitte alukad, aga no siiski..
  Aga mulel väga meeldib Laura üld "käekiri"

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ma vaatasin ise ka, et nats nagu liiga harkis, aga noh.. Pole midagi teha. Need lühikesed püksid jaa ja aluspüksid ka ilusti all :D

   Delete
 5. No ma ei või!!! Armu või ära :D ei taha kuidagi imelikult kõlada, aga no Sa oled ikka niiiii-niii super ilus inimene! Ja sa lausa särad oma oleku ja siirusega!! Nii ilus vaadata! Olen küll võõras Sinu jaoks, aga Sa tundud sellegipoolest niii siiras ja hea ja ilus inimene, et kahju kohe, et sõbrannad pole :)
  Igatahes on pildid mega ilusad ja teie olete super armas paar! Ja kiisud ja nunnnud!! Ühesõnaga kõik väga hea! ������

  ReplyDelete
  Replies
  1. Kui armsad sõnad! Aitäääh, aitäh, aitäh Kerli! :) :)

   Delete
 6. Minu vahvad, armsad imelised inimesed :)
  Laura käekiri on ka väga super!
  KallidPaid teile!

  Olen ka külalislahke: http://sekundiga.blogspot.com.ee/

  ReplyDelete
 7. Kas teil on plaan kutsuda Laurat siis ka pildistama kui kutt on sündinud? :D Muidu super nummi paar olete, teist kohe kiirgab seda õnne ja armastust :)

  ReplyDelete
 8. Sa tundud mulle Sinu blogi lugedes niivõrd armasa inimesena (kindlasti oledki) ja minu meelest on piltidelt näha kui tore Teil on koos olla! See rõõm ja sära silmas on ideaalne! Ja oma kodus tehtud pildid on alati hea idee, juba ainuüksi kassikeste pärast!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitääääääh! Kodus oli endal ka nagu vabam/lihtsam oma siiraid emotsioone näidata :)

   Delete
 9. Te olete ilus paar ja ilus rase oled ka. Nagu ütlesidki, põhiline, et Teile fotod meeldivad. Osadel piltidel pole nagu kõhtu üldse rõhutatud, et kui ei teaks, et sa rase siis arvaks, et halvasti õnnestunud pilt ja noh, nagu ka öeldud, et kehaosad kohati imelikult. Ehk siis pole selline klassikaline ootuse pildistamine :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. See oligi taotuslik. Me ei teinud neid traditsioonilisi "kõhupilte" nagu näiteks Teesi teeb. Me tegime pilte ootuseajast üldiselt. Püüdsime emotsioone, mitte ainult kõhtu :)

   Aitäh!

   Delete
 10. Miks sa jalgu kokku ei pannud, ma näen nende vahelt.. lühikesi pükse??? :D Nojah, on ikka mured inimestel :D Väga ilusad ja siirad pildid!

  ReplyDelete
 11. Ma mõtlesin täpselt sama, et on ikka huvitavad asjad mida inimesed piltidel vaatavad- kas ikka jalgevahel on midagi näha :D :D
  Igatahes super ilusat ootusaega Teile :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Isssanddd see ei olnud ju "ops zoomin talle jalgevahele", vaid see jäigi kohe silma. Ju siis asi selles, kes asja natukene jagab, see oskab kohe sellise "fotograafi" pilguga vaadata.
   Ulme

   Delete
 12. Väga armsad pildid.

  ReplyDelete
 13. Hahahaa! Ma ei tuleks selle pealegi, et zoomida pilte vaadates kellegi jalgevahele :D
  Mulle hakkasid alguses silma need sokid, aga samas sul ju see varba teema. Väga ilusad pildid. Ja see emotsiooni püüdmine on hästi õnnestunud.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Need sokid on muide Kristo kingitud.. Ta mängis mulle detsembris päkapikku (kui juba rase olin) ja need on sümboolselt jalga pandud :) :) ihi

   Delete
 14. Hahahaa! Ma ei tuleks selle pealegi, et zoomida pilte vaadates kellegi jalgevahele :D
  Mulle hakkasid alguses silma need sokid, aga samas sul ju see varba teema. Väga ilusad pildid. Ja see emotsiooni püüdmine on hästi õnnestunud.

  ReplyDelete
 15. Imelised pildid,ilusad mälestused,super töö ;)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Laura on vaieldamatult mu lemmikfotograaf ja tema tööd on alati väga head. Siia ükes pandud tööde seas ka mōned ülimalt kenad pildid. Aga minu arvates lühkkesed püksid üldse ei sobi siia sessiooni. Väga riivab silma. Ûleûldine riietus.. saan aru, et kodus tehtud aga poisi hallid dressid jäid väga silma riivima. Aga mälestus talletatud ja muu ei loe! Peamine et teile endale meeldib:)

   Delete
  2. Kristol on jalas valged linased püksid :)

   Delete
  3. Saan aru, et linasest püksid,aga sinu uhke pitspluusiga koos eriti näeb välja nagu Kristo oleks lihtsalt esimesed ettejuhtuvad t-särgi ja dressid selga visanud. Selline stiil oligi kindlasti teie eesmärk, aga avalikult pilte siia üles pannes tuleb paratamatult ka kriitikat. Ei mõtle üldse halvasti kuidagi, aga riivas ka silma.

   Delete
 16. Väga ilusa emotsiooniga pildid minu meelest :)

  ReplyDelete
 17. Ilusad pildid. Ja jätkuvalt on Su abikaasa mu lemmik laulja koopia. Oeh😎, milline mees: https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTNBNR-zdpT5GX0K4Iv5aKpZkRf7x-0SrhNkt7GO49PspKZwV8uNg
  Su abikaasa ka, kuna meenutab antud lauljat 😃

  ReplyDelete
 18. Nii vahvad pildid, järgmise beebiga tekitad isu samuti omas kodus pildistada. Esimese Poja ootuse jäädvustasime sügisestes värvides õues:)

  ReplyDelete
 19. Enam polegi kaua oodata. :)

  ReplyDelete
 20. Imeilus! Olen juba pikalt-pikalt Sinu blogi jälginud ning ikka ja jälle imestan selle tohutu siiruse ja õnnelikkuse üle, mis siin kõik peegeldub ... ja loomulikult teeb see ka endal meele rõõmsaks kui midagi nii ilusat näha. Jätka samas vaimus! :)

  ReplyDelete
 21. Ma ka kuidagi ootasin neid pilte, sest oled neid varasemalt mitu korda maininud, aga pean ka nõustuma, et ei vasta ootustele need pildid. Pulmapildid meeldisid väga, aga need siin näevad välja nagu suvaliselt tehtud klõpsud, ei matchi miski nagu omavahel.

  ReplyDelete
 22. Ma küll ei mõista, miks need pildid osadele inimestele ootustele ei vasta. Eks siis kindlasti maitse asi, mulle just meeldivad. :) Palju õnne teile!
  Muidu, kui palju läheks umbes maksma selline fotosessioon Lauraga?

  ReplyDelete
 23. Väga mõnusad pildid. Kui palju pilte saite? Kui palju läks maksma, tean et oleneb paljudeat asjadest aga sooviks teada palju maksab selline?��

  ReplyDelete
 24. Tahtsin ka kiita, et väga, väga ilusad pildid! :) Tundute ääretult armsad ja soojad inimesed! Palju, palju edu kõiges! :)

  ReplyDelete
 25. kiisud kaks taga-ees plaanis väga armas :). kõhufoobia, kuid need pildid tundusid kaunid ja leebed :))

  ReplyDelete
 26. Uskumatu kui kriitilised võivad inimesed olla...kurb täitsa, sest üldjuhul sellised leiavad igas asjas negatiivset ning ei oska tunda rõõmu positiivsest.
  Minu arvates on pildid armsad, südamlikud ja siirad. Mulle just meeldib, et on kodus tehtud ja võibolla nii mõnigi detail ei ole sobiv ideaalse 'kaanepildi' jaoks, aga see annabki sellise koduse nüansi asjale - pildid ei tundu liiga kunstlikud.
  Muidugi ühel pildil jäi silma, et fotograaf on natuke kehva nurga tabanud, pepu külg (?) on jäänud selline lopergune (?), see ei ole kriitika, vaid jäi lihtsalt silma, aga samas meeldib mulle see jällegi - näitab, et ka sina oled tavaline inimene, kes on küll pilt-ilus, aga kellel võib ka pildil pepu kuidagi kehvemasse asendisse jääda ja see kõik on täiesti loomulik 😊

  ReplyDelete
 27. Väga ilusad pildid :) Teie siirus ja omavaheline õnnetunne on minu arvates fotograafil nii hästi tabatud.

  ReplyDelete
 28. Nii ilus vaadata. Olen teid päriselus ka näinud ja te olete nii ilus paar ikka. Nii perfektsed olete koos ja nagu üleval öeldi, kahju et sõbrannad pole. Kõike paremat teile ��

  ReplyDelete