Saturday, March 25, 2017

Vlog + chitchat


Parima kvaliteediga vaatamiseks vali 1080p!


Kuidagi juhtus nii, et terve see vlog keerleb söömise ümber.. Oh well! Ma ei tea, mis meiega toimunud on, sest me oleme nagu kaks väikest vanainimest. Vahet ei ole, mis kell me magama lähme, on tegemist tööpäeva või nädalavahetusega, siis me ärkame ülesse kuskil 7:50- 08:00 hommikul. See tähendab seda, et telekast ei tule veel midagi.. Kui teised alles ärkavad, läheme meie juba lõunat sööma ja kui õhtul kell 18:00 on vaja sünnipäevale minna (nagu tänagi), siis oleme selleks hetkeks juba täitsa vässud. No praegugi oleme tegelikult juba 8 tundi üleval olnud. Nagu täis tööpäev! Aga nagu ma enne juba mainisin, siis kella kuuest seame sammud juba Viimsi suunas, et minna kuulsaali sõbranna sünnipäeva tähistama ja homme loodan ma siiralt korteris jälle suurema koristuse ette võtta. Ei tea, kas mingi pesastumine toimub mul peas, aga tahaks koguaeg kõike pesta ja et kõik asjad korras ja organiseeritud oleksid. Siis, kui Mallu rase oli, siis mingi hetk oli tal hull vajadus kõike klooriga pesta.. Mis te arvate, et mina selle mõtte nüüd omal peast olen saanud või? MKM! Mulle tuli see meelde ja tekkis ilgem vajadus samamoodi leida puhastusvahend, mis kloori järgi lõhnaks ja millega vannituba küürida. Peale suuremat koristust lõhnab meil vannitoas nagu ujulas. Heh, naljakas asi see rasedus.. 

Aga ega mul midagi väga pikemalt öelda ei olnudki. Ilusat laupäeva! Ma püüan end nüüd pessu vedada, et vaikselt sättima hakata. Kingituse peame ka veel ilusti ära pakkima. Tsauki, tsauu!

24 comments:

 1. omggg, nii mõnus kui sa nii palju blogid!!!!!!!!!

  ReplyDelete
 2. Kuidas teie majakese müük edeneb?Sa pole päris pikalt sellest juttu teinud.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Seni kuni asjad ei ole kindlad ei räägi ma blogis sellel teemal.. Ega ma ju lõpmatuseni ei vaiki. Küll ma räägin, kui kõik täpsem/selgem on :)

   Delete
 3. Hakkas isutama kohe :P Kust seda kebabi täpsemalt saab? On see see: http://www.nommekebab.ee/asukoht1.htm

  ReplyDelete
 4. chitchat on nii veider sõna. a eks see n.ö päevad valgemad mõjutab ka organismi pluss rasedus. ning homsest ongi kell tund edasi ja siis pole päevad veidralt pikad, et varakult kaob uni ära :P:)

  ReplyDelete
 5. Kust poes need jäätised ostetud olid 😂😃

  ReplyDelete
  Replies
  1. Hea küsimus.. Ma Kristolt pärast uurin 😄😄

   Delete
 6. Nii mõnus, kui sa niiinii palju blogid ja sa oled niii vapustavalt ilus naine isegi kui rase oled:)
  Millega sa üldse filmid?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitähhhhh!! 😊😊😊 nii armas!

   Mul on canon legria mini x

   Delete
 7. Kust poest jäätised ostetud on? 😂😃

  ReplyDelete
 8. Naudi koristamist kuniks saad :D eile koristasin mehe sünnipäeva jaoks kogu korteri ära ja vaaristasin paar tundi ning nüüd istume haiglas ootame titat :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Oiii.. Palju ônnne! Palju nädalaid on? 😍

   Delete
 9. Kuidas sa muidu enne rasedust vormis hoidsid ennast? Ja kas oli kaaluga probleeme?
  Muidu oled küll nii ilus tulevane emme! :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Kui natukene mu blogi tagasi lugeda, siis seal palju infot selle kohta. Käisin vàga palju trennis ja olen alati oma toitumist jälginud :) pane näiteks otsingusse "trenn ja toitumine"

   Delete
 10. Tundub, et tulevastel issidel ongi rahustav mõju kõhubeebidele. Meie neiu lõpetab ka koheselt rahmeldamise, kui issi käe kõhule paneb. Vahest on nii kahju, et mees ei saa alati tunda pisukese liigutusi, vahest surub jälle tita teiselt poolt samasse kohta vastu, nagu tahaks issil käest kinni võtta:) Eriti armas on siis, kui mees seda tunneb :)

  ReplyDelete
 11. Kuidas Sa nii pruun/tõmmu oled? Kas Sa oledki loomulikult või kasutad mõnd isepruunistavat?
  Küss ka küünte kohta, kas see lipsuke küünel ei sega? näiteks juukseid pestes vms?Näed alati super hea välja.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ma olengi selline tumedam.. ei kasuta ühtegi isepruunistavat :) mul vanaisa oli aserbaidžaanlne. Sealt ka tumedam nahk 😊

   Delete
  2. Aa ja lipsukesed ei sega üldse. Ma harjunud 😊 Aitàhhhh!!

   Delete
 12. See on toonik, mitte limonaad tegelt :D Ja see on hullult hea, kui teed koksi, kus on basiilik ja kurk ja see limonaad. Ja no muidugi gin, aga seda pregod ei joo :D

  ReplyDelete
 13. Kusjuures, kirjutad, et sul koristamistuhin peal, siis soovitan vaadata YouTube'ist "Speed Cleaning my house" ja "Power Hour" teemalisi videosid, sest need motiveerivad veel eriti koristama :-)
  Ma ise suur korraarmastaja ja sellised videod eriti lemmikud mul ja tundub, et ma pole ainus, sest seda tüüpi videod on YouTube'is väga populaarsed :-)
  Kanalitest soovitan LoveMeg, How Jen Does It, Myka Stauffer jne....

  ReplyDelete
 14. Kui sulle Nõmme sibul meeldib, siis kindlalt meeldib Lido salativaliku marineeritud sibul�� Seal see on minu "must have"����

  ReplyDelete