Friday, March 24, 2017

Mis toimps? Tähistasime tibu sünnipäeva, käisin jalutamas, Kristo meisterdas kooki ja mina lunin fotograafilt pilte välja


Parima kvaliteediga vaatamiseks vali 1080p!


Kuna eelmisel nädalal oli tibu sünnipäev, siis kinkisime talle meie poolt piletid ooperifantoomile. Me tegelikult tahtsime seda juba eelmisel aastal teha, aga me jäime kahjuks piletidest ilma. Kõik oli välja müüdud. Tibu on sinna nii väga minna tahtnud ja ükski muu kingitus ei tulnud kõne allagi. Mõeldud tehtud. Ajasime seelikud/kleidid selga, värvisime musid ära ja sättisimegi end Nordea kontserdimajja. Filmisin ülesse ka imepisikese vlogi. Noh, mälestuseks või nii. Näidendiga jäime super rahule. Lavaline kujundus oli suurepärane ja näitlejad Koit ning Hanna-Liina samuti. Tibu ütles, et temal tuli tunnusmuusikat kuulates alguses lausa kananahk ihule. Vägev! Mina pidin terve teise vaatuse muidugi nihelema ja asendit otsima, sest üks kutt mu kõhus otsustas täiega tantsu lüüa ja ilmselt plaksutada?! Ma päris täpselt ei tea kas peaks järeldama sellest, et talle ooper hirmsasti meeldis või pigem andis ta märku, et.. "See küll minu teetass ei ole"!


Viimastel päevadel on nii ilusad ilmad olnud ja reaalsus hakkab vaikselt õlale koputama.. Ongi ju kevad käes. Järgmisel nädalal on juba aprill. Täiesti uskumatu. Ma proovin praegu nendest headest ilmadest ikka viimast võtta ja võimalikult tihti (vähemalt paar korda nädalas) jalutamas käia. Kuna ma hetkel veel täiskohaga tööl olen, siis vahel teen lihtsalt lõunapausi ajal natukene suurema tiiru. Ostan omale poest söögi kaasa ja kõnnin ringiga kontorisse tagasi. Proovin ikkagi niimoodi minimaalselt 2500-4000 sammu päevas kõndida. Mõni päev vähem, mõni päev rohkem. Tuleb ette päevi, kus telefon väidab, et olen vaid 500 sammu astunud ja teisi, kus number on peaaegu 10 000. Siiani üritan liftide asemel treppe kasutada. Näiteks kontorisse kõnnin 3 korrust. Kuna ma eriti trenni ei jõua, siis see on vähim, mida oma keha jaoks hetkel teha saan. 


..Ja selle jutu jätkuks tuli koju mu armas abikaasa, kes oma rasedale naisele eile õhtul küpsisetordi valmis meisterdas Nii me tänast hommikut kohe eriti magusa suutäiega alustasimegi. Ma siiralt loodan, et peale rasedust kaob ära ka mu "magusahammas", mille rasedusega kaasa olen saanud. Mis ajast suhkur nii hästi maitseb? 

Täiesti OT, aga ma ei jõua ma ära oodata, et saaksime näha Laura poolt tehtud kõhupilte!  Laura on see sama imearmas fotograaf, kes ka meie pulmapildid tegi. Hetkel on möödas täpselt 20 päeva ja mul on selline tunne, et see on terve I G A V I K! Olgugi, et pulmapilte ootasime rohkem,kui kaks kuud ja me peaks nagu harjunud olema, siis täielik piin on see ikka. Eriti kui beebigrupis teised rasedad oma imeilusaid pilte jagavad! Teesi pidi saatma pildid lausa 3 päevaga? See on küll kõva sõna. Kuidas ta ometi jõuab? PS! Laura, kui sa seda loed, siis see ausalt ei ole mingi manipulatsioon (kui siis ainult hääääääääästi natukene)

Aa ja psps! Kuna ma kahjuks mitte mingil moel ei saa eelmise küsitluse vastuseid kätte, siis ma niiii siiralt palun, et teeksite seda uuesti. Ivar aitas mul seekord normaalse vormi teha, et ma ikka näeksin ka tulemusi: https://goo.gl/forms/IyXlTOJIGlEEBfPn2. Teie tagasiside on mulle hästi oluline! 

17 comments:

 1. kui vanus on 30 kas siis peaks valima 25-30 voi 30-35?

  ReplyDelete
 2. Nii kenad jalanõud, kust need pärinevad? (need mis pildil.)

  ReplyDelete
 3. Ooperifantoom on siiski muusikal, mitte ooper :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Oih! Muidugi.. Ma ilmselt nimest kuidagi automaatselt võtsin :D :D

   Delete
  2. Tahtsin sama öelda. Ja lisada, et näidend on kirjalik asi, teie käisite etendust vaatamas :)

   Delete
 4. Täiesti võimatu on seda tagasisidet telefonis anda. Iga vastuse peale lööb lehe alla. Blogi enda jutt on ilusti koos aga küsimuste enda formaat on täiesti laiali valgunud. Samas seda eelmist küsimustiku sain ilusti telefonist täita. Äkki saab seda kuidagi korda teha?
  Kui meeles on siis üritan arvutist vastata :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Huuuh.. Väga huvitav, sest mul näitab ilusti :( Kas said korda?

   Delete
  2. Siin näitab ikka samamoodi. Aga vastasin läbi teise lingi. See mis sa Facebookis jaganud olid. Ehk Google enda küsitlus lehel toimib kõik okeilt :) Sain vastatud :)

   Delete
 5. Ma koguaeg olen mõelnud, aga mitte kirjutanud....., et Tibu on Sul kullatükk :) Nii südamlik, nii nooruslik, nii armas :) Rõõm näha, et hoiad Teda. Oeh, kohe kergem hakkas, kui sain selle lõpuks kirja pandud. Muidugi ei väsi ma ka kordamast, et Sina ja Kristo olete I.M.E.L.I.S.E.D. Palju edu ja jõudu :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Tibu on tõesti üks IMELINE naine! :)

   Suur suur aitäh Sulle nii ilusate sõnade eest!

   Delete
 6. Milline on siis see kõige maitsvam küpsisekook? Sa oled ehk sellest varem kirjutanud...? Täitsin ära just tagasiside ankeedi ja nüüd tunnen, et oleksin võinud märkida sinna, et lehel võiks olla otsingumootor.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Otsingumootor on täitsa küljeribal olemas! :) :)

   Delete
 7. Sa oled nii Tibu moodi. Ja tõesti, üliarmas vanaema-väga vitaalne, moekas ja üdini äge.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Tibu moodi? Enamasti öeldakse, et ma ikka empsiga ühte nägu.. Hehe :D

   Aga tibu on tõesti üks ütlemata vinge vanaema! :) :)

   Delete
 8. Väike parandus: "Ooperifantoom" on muusikal (Koit ja Hanna-Liina ei ole ju ooperilauljad). Rahule jäite etendusega (lavastuse esitusega), mitte näidendiga (kirjandusteosega).

  ReplyDelete
 9. Kirjutasin siia kommentaari juba varasemalt, aga ehk siis ei läinud läbi?

  Tahtsin sinu tähelepanu pöörata liilatele - need on meeletult mürgised kassidele ja halvimal juhul võib kiisude jaoks lõppeda ka surmaga. Loodan, et oled ettevaatlik :/

  Googeldades leiab palju asjakohast informatsiooni. Nt http://regalia.ee/kassiomanikele-oluline-informatsioon/

  ReplyDelete