Wednesday, March 22, 2017

Breden Kids lasteriided - Koodiga "COSTANY" saad ostult -10% soodustust!


Mul on hullult hea meel, et Breden Kids on meie pesa armsaks sõbraks saanud ja pakub teile koodiga "COSTANY" kõikidelt ostudelt -10% soodustust! Mul on hea meel eelkõige seetõttu, et tegemist on tõesti sellise firmaga, mida ma käsi südamel soovitada julgen. Kelle riided on päris, päriselt kvaliteetsed ja loomulikult beebi ning lapsesõbralikud. Eriti armas on see, et tegemist on Eesti enda firmaga. Uuest kevad kollektsioonist tegime ka meie oma valiku. Seekord valisin teadlikult natukene suuremaid numbreid 74/80. Pisikestest kasvavad nad nii ruttu välja ja meil on neid juba omajagu varutud ka. Eelmisel korral valisin 62/68 suuruses rõivaid. Nii on meil selline pisikene "tagavara" tekkinud.

Eriti meeldis mulle see kollane kollidega komplekt. Tõesti armas! Meie poiss mahub sinna muidugi alles natukene hiljem, aga pole üldse lugu. Häid asju peab vahel ju ootama, hehe! Veel meeldis mulle hirmsasti nende pesukarudega tudukombe. No sellises põõnaks ju isegi! Oeh. Surfates mööda seda toredat veebilehte ja valides välja neid pisikesi kindakesi, sallikesi, mütsikesi tundub see maikuu kohe eriti kaugel! Olgugi, et minul on parasjagu käsil juba 31.nädal ja õigeaegseks loetakse beebit juba alates 37'ndast nädalast. Niii varsti, niii varsti!

7 comments:

 1. Lentsul sama kollane, aga lukuga. Jänkude oma ka, aga lukuga kombe. Üldse lukkudega asjad on DA BEST! Palju kergem selga panna :D

  ReplyDelete
 2. Tõesti armsad! Ma ostsin ka päris palju riideid ette, suuremaid numbreid. Aga minu kogemus oli selline, et poeg 74 suuruse juures üldse bodysid ei kasutanud..lihtsalt püksid ja t-särk/pluus, sest bodyiga toimetamine oli juba kuidagi tüütu nii suure lapse puhul. Ja pikkade käistega bodysid/pluuse ka üldse ei tahtnud. Kohe tuli nutt, sest tal hakkas palav. Niisiis pikkade varrukatega ja pikkade pükstega tudukaid lid täiesti välistatud, kuigi me olime nii ilusad valmis ostnud. Meie põnn magas koguaeg paljalt, vaid mähkud olid jalas:) Ja siiani magab niimoodi. Praegu on ta 1a ja 1kuune :)
  Kena ootuse jätku! Enam polegi palju jäänud!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Hehe, no eks võib juhtuda küll nii jaa.. Õnneks on nii, et taolised kvaliteetsed tooted lähevad järelturul ka hästi ja need saab alati maha müüa :) :)

   aitääh Sandra!

   Delete
 3. Sain ka teada just paar paeva tagasi, et olen beebiootel. Ehk saan ka sealt tellitud😍

  ReplyDelete
 4. Olen ka Bredenit ostnud. Igaks juhuks hoiatan, et nende riided kipuvad pesus kiiresti värvi kaotama (eriti erksamad kangad); samuti õnnestus mul juba peale esimest pesu ära rikkuda üks roosa ja mustaga meriinovoodriga müts-sall - must värv lihtsalt andis värvi, kuigi ma pesin mütsi käsitsi ja leige veega, aga kuivades ikka oli laiali läinud. Nii kahju, sest need tooted on ikka päris kallid :(

  ReplyDelete