Thursday, March 16, 2017

30 Nädalat armastust - Minu teine kiri kõhtu ♡


Hei, mu armas rosin! Viimati kirjutasin Sulle siis, kui täpselt pool rasedusest läbi sai - 20 nädala täitudes. Tänaseks oleme koos läbinud juba 75% rasedusest.. See teeb ei vähem ega rohkem, kui 30 nädalat. Ma ei mäletagi enam elu ilma sinuta. Sinu müksud on muutunud meile juba nii armsaks, et ei oskakski enam teisiti. Isegi praegu sa usinalt askeldad seal kõhus... Nüüd oled sa ju täitsa enda moodi juba, peaaegu valmis küpsenud. Tuleb ainult natukene kaalu koguda ja kosuda. Kuna me juba 8-10 nädala pärast kohtume, siis pead seda kohe eriti usinalt tegema. Hetkel oled sa umbes 1,5kg raske ja 40cm pikk. Eelmisest kirjast oled sa oma kaalu juba viiekordistanud! Seda, kuidas su jõud kasvab, tunnetan ma ka läbi su liigutuste. See annab mulle pidevalt kindlustunnet, et sinuga on kõik hästi. Mitte igapäev rasedusest pole lihtne, aga see toob mind päeva kaupa lähedamale sinuga kohtumisele.  Ei ole midagi muud, mida me su issiga rohkem ootaks. Ma nii naudin seda, et ma ei ole kunagi üksi. Olen ma tööl või jalutan tänaval.. Sa meenutad mulle seda pidevalt. See on nagu meie väike saladus, mida keegi teine ei näe. See on nagu meie omavaheline keel, mida keegi teine ei räägi. Iga päevaga armun ma aina rohkem ka su papsi. Ta kohtleb mind nii ilusti.. Hoiab meid õhtuti oma käte vahel ja silitab seda kosuvat kõhtu. Unistab sellest, kuidas me varsti kolmekesi maailma vallutame. Mina alustasin sellest, et ostsin omale "Wonder Womani" öösärgi.. 


Aga rääkides veel su vahvast papsist.. Alles nädalake tagasi katsetas ta esimest korda turvahälli kinnitamist isofix alusega autosse. No seda selleks, et hiljem suuremaks pusimiseks ei läheks, kui meil on aeg sinuga koju tulla. Siis on kõik selge juba. Ka kõik muu on juba sinu tulekuks valmis. Vanker, häll, vann, riided.. You name it! Ainult sina, meie väike silmatera, oled puudu! ♡ 

Armastusega,
Emme

Esimest kirja saab lugeda siit: 20 nädalat armastust - Esimene kiri kõhtu (LINK)

14 comments:

 1. Heldimuspisarad toob see kiri kohe silma. Sain ka teada, et kõhus poja kosumas ja ka nii ootan seda kohtumist :) Juuli tundub nii kaugel :(

  ReplyDelete
  Replies
  1. Mulle tundub ka mai nii kaugel.. Eks kui midagi ootad, siis aeg liigubki aeglaselt :)

   Delete
 2. Tegelikult kohtute 7-11 nädala pärast ju😉

  ReplyDelete
  Replies
  1. Jah, kui olla hästi täpne, siis küll :)

   Delete
 3. Nii armas :)

  Ma käisin täna hambaarsti juures ja kuidagi lohutav oli poja müksuksetele keskenduda ja selles mõttes oli kuidagi kindlam tunne seal kahekesi olla kuni auku korda tehti :)

  ReplyDelete
 4. Täpselt aasta tagasi, olin ma sama ootusärev kui Sina täna. Ootasin poja, kelle tähtaeg oli 25.mai - sündis 29.mai.
  Mina soovin sulle ilusat lõppu, eks see lõpp on kõige raskem, AGA naudi seda aega täiega!! :) Maga palju-palju, käi kinos, veeteke koos aega, sest varsti tiirleb kõik ümber pisikese tegelase!
  Nii et NAUDI! :)

  ReplyDelete
 5. Mis auto teil on ?

  ReplyDelete
 6. Super armsad olete Triinu & Kristo, ning Teie tulevane väike kutt! :) Kõige armsam väikepere tuleb sellest.
  Tšekka ka minu blogi: http://sekundiga.blogspot.com.ee/

  ReplyDelete
 7. teema väline aga mis maja myygist saanud on? laheb tehinguks kellagagi? on lootust ikka korterisse saada beebi sunniks?

  ReplyDelete
 8. Kiidan turvahälli valikut! ;)

  ReplyDelete
 9. Jah, mis on saanud maja myygist ja korteri ostmisest? Valgusta uudishimulikke 😊😊

  ReplyDelete