Tuesday, February 14, 2017

Tänasest päevast - Ilusat sõbrapäeva!


Järgmisel nädalal (23.02) täitub meil Kristoga kolmas koos veedetud aasta. Eelmisel aastal, täpselt samal ajal, palus Kristo mu kätt. Võib vist öelda, et tähistamiseks on põhjust rohkem kui küll! Vahepealse aasta jooksul oleme jõudnud abielluda ja lapse valmis meisterdada. Tuleb tõdeda, et oli teguderohke aasta. 

.. Seega teeme me sõbrapäeva/aastapäeva kingituse 2 in 1 põhimõttel. Oleme kokku leppinud, et mina annan enda kingi üle sõbrapäeval ja Kristo aastapäeval. Nii on mõlemil päeval natukene põnevust ja romantikat, aga mitte topelt kulutusi. Aastapäeva läheme tähistama Johan spasse saaremaale. Meil oli üheks ööks kinkekaart olemas ja ostsime lihtsalt teise öö lisaks. Kui juba Saaremaale minna, siis jääb ühest päevast väheseks. No ei jõua ära oodata! Tänase päeva plaane ma kahjuks ei tea.. Kristo lubas mind üllatada. Eks paistab, mis õhtu toob.. Ta on mul ikka paras kullatükk. 

Mina andsin hommikul oma 2 in 1 kingituse üle. Kuna minu Kristo on suur, suur jalgpalli sõber, siis selle valguses sai ka kingitus valitud. Kinkisin Kristole selle aasta jalgpalli MM valikmängude piletid (3-mängu) ja uued jalgpallitossud. Tossud valisin välja koos Kristo hea sõbraga, kes jalgpallist kõike teab.. No nii igaksjuhuks. Mina oleksin need jalatsid ilmselt pelgalt välimuse järgi välja valinud, aga oluline on ju hoopis hinna ja kvaliteedi suhe. Kristo jäi kingiga hirrrmus rahule ja ma siiralt loodan, et ma ei pea kunagi enam kuulma lauset : "Ma panen oma vanad jalkatossud kilekoti sisse ja sügavkülma.. See pidi baktereid tapma ja haisu ära võtma". PS! Sellest ajendatuna kingiidee sündiski! 


Kontoris üllatasime oma armsat müügitiimi kaunistatud koosoleku ruumi ning kõikse hea ja paremaga. Eriliseks hitiks olid vahvlihaldjate poolt valmismeisterdatud vahvlid. Ajatu klassika! Siin kohal võtangi hetke, et Teid kõiki tänase päeva puhul eriti palavalt tervitada! Mul on nii hea meel, et kõik need aastad minuga olete olnud, mulle kaasa elanud, mind toetanud.. Virtuaalsed sõbrad on ju ka sõbrad ja kui päris aus olla, siis olen tänu blogile õige mitu päris, päris sõpra ka saanud. Äge! 

.. Muide, vahva fakt! Tänasel sõbrapäeval teavitas mulle maibeebide grupis olev tabel ühe päris armsa uudise. Nimelt on sünnitustähtajani tänasel sõbrapäeval aega täpselt 100 päeva. Nii kihvt kokkusattumus. Selle ümmarguse numbri tähistamise puhul võtame pojaga kindlasti täna suurema tüki kooki kui võiks. 

17 comments:

 1. Teile ka ilusat sõbrapäeva!
  Ilus ja südantsoojendav blogi.

  ReplyDelete
 2. Appi ma ei tea kas kommentaar tuli läbi või ei 🙄😂

  ReplyDelete
 3. Uurin nende jalkapiletite kohta. Mees on ka fänn ja tahan ka kingituseks osta, aga ei tea, kust on kõige parem vaadata mängu. Millisesse sektorisse tasub osta? :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Mina eelmine aasta ostsin Ekspertisse, aga sellel korral nike tsooni (fännitsoonile lähemal). Rohkem melu! :)

   Delete
 4. Okei.. ühesõnaga, pikk jutt lühidalt- käisime just loetud päevad tagasi Johanis ja soovitan teil valmis panna ennast kummalisteks asjadeks :D iseenesest armas koht ja mõnusad toad, kui satute ikka uude osasse, aga kui asi läheb teeninduseks.. näiteks, kui teil juhtub privaatsaun paketis olema, siis võite arvestada, et kõik uksed on valla ja kedagi ei huvita kas te sinna jõudsite, kaua seal olite või mitmekesi sinna üldse läksite :D lisaks veel palju huvitavaid asju.. küsiks aga et mis teil paketis? Mingid massaažid asjad? :) ilusat puhkust!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Me õnneks varasemalt seal käinud ja kursis :D Aga mulle seal täitsa meeldib! Just see, et ei ole palju rahvast ja privaatsem on olemine.

   Minul on massaaž beebiootel emale ja Kristol india peamassaaž :)

   Delete
 5. Te olete maailma kõige armsamad inimesed :) Palju õnnelike aastaid teile teineteise seltsis.
  Sinu suur suur virtuaalne sõber austaja. Kallid !!

  ReplyDelete
 6. Sul kahe tõsise suhte vahel ei olnud üldse mingit pausi? Või oli mingi overlap ka, et leidsid Kristo ja siis otsustasid eelmise suhte lõpetada?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ikka oli paus, me käisime Kristoga "deitimas" kolm kuud, enne kui me nö "käima hakkasime". Võtsime asja häääästi aeglaselt esialgu :)

   Delete
 7. Kust ma saksin ka jalgpalli pileteid osta? Täitsa võhik selle kohapealt...

  ReplyDelete
 8. Kust saab osta jalgpallimänguks pileteid? Täitsa võhik selle kohapealt...

  ReplyDelete
 9. Tere! Küsimus jalgpalli kohta :D
  Kust kõige parem vaadata on, tsoon on teada, aga kas osta ülesse-alla (platsile lähemale) ? Keegi tuttavatest pole käinud...

  ReplyDelete
  Replies
  1. Mmmm.. Küsisin Kristolt ja ta arvas, et keskel või ülevamal pool. Alt poolt on kehvem :)

   Delete
 10. Aitäh! Saadan ka mehe ilmselt sõpradega vaatama.

  ReplyDelete