Friday, February 24, 2017

Mina või Tema TAG!?


Parima kvaliteediga vaatamiseks vali 720p!

Mõtlesime siis aastapäeva puhul midagi toredat koos ülesse filmida. Polegi ammu kaamerat haaranud. Tegime seekord sellise eriti kodukootud ja lihtsa variandi. Tegelikult on tegemist sellise "pulmamänguga" ja minu meelest on see päris vahva. Peale mõningast internetis surfamist, leidsime ka vajalikud küsimused. Saime selle mänguga nii pulmas kui ka eile palju nalja!

Me nüüd hakkame vaikselt asju pakkima ja seame suuna Saaremaale. Huh, kuidas ma seda praamisõitu ei oota! Teadmine, et peagi saab basseini ja hotelli puhaste linade vahele, on ainus, mis motiveerib.. 

Ilusat nädalavahetust ja hoidke meie armast Eestit! Hip, hip hurra!

19 comments:

 1. Mõnusat puhkust! :)

  ReplyDelete
 2. Meil saab elukaaslasega pühapäeval 6 aastat täis ja tähistame samuti Saaremaal :-)

  ReplyDelete
 3. kirjutan siia ka uuesti, et pulmas oli 10 Triinu sugulast kindlasti, mitte viis ;)

  ReplyDelete
 4. Hei,

  Videote, piltide ja blogitekstide põhjal jääb teist kui paarist selline hästi "roosamanna" mulje (no offence). Seega mu küsimus on, kas te üldse kunagi tülitsete ka ning kui jah siis mille tõttu enamasti/kui tihti ning kui ei tülitse, siis kas pigem sellepärast, et olete endiselt n.ö "armumise faasis" ja polegi n.ö sellesse halli argipäeva kus paratamatult inimesed (ka väga hästi kokkusobivad) aeg-ajalt tülitsevad, veel sattunud.

  Tänud!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Muidugi tülitseme :) Ikka satub aegajalt mõningaid arusaamatusi, aga neid ju reeglina ei kipugi filmima? Ei kujutaks seda päris hästi ette.

   Meil selliseid hullult suuri tülisid ei ole, aga vahel miskit ikka nokime :) Seejärel arutame ja lepime.

   Delete
 5. Tahaks iga postituse alla kirjutada, kui suureks inspiratsiooniks te olete ja kui toredad, head, ilusad te olete. Kui mul on halb tuju, on nii hea tulla siia ja lugeda neid positiivsusest, armastusest ja elurõõmust pakatavaid postitusi. Olete väga suureks eeskujuks ka paarina. Olin poolteist aastat väga halvas suhtes, arvates, et see ongi õige, end pettes ja teist poolt õigustades. Teie pealt näen, mis tegelikult on normaalne ja milline peaks suhe tegelikult olema.
  Aitäh! :)

  ReplyDelete
 6. Minu mees paneb beebipuudrit oma trennijalanõudesse peale igat trenni ja enne trenni raputab need tühjaks. Mingit haisu ei ole. Leidis kuskilt Interneti avarustest lifehacki��

  ReplyDelete
 7. Selline kummaline kysimus, et kuidas teie hommikud siis välja närvad kui kristole ei meeldi hommikud. Mul endal sama näide kodus olemas oleme juba 7 aastat koos olnud aga enamus hommikutel läheme tylli kui ma kodus olen sest mu mees absoluutselt ei taha vähemalt esimene tunnike keegiga rääkida ega kedagi näha teda ajavad nii pisiasjad närvi et pärast kui on korralikult yles ärgamud naerab isegi selle yle ja saab aru oma veast. Aga ytleb et hommikud on lihtsalt nii valusad ja halvad alati ja tihtipeale mina tahan lobiseda ja olemegi kuidagi tyhja koha pealt tylis. Lõpuks saame aru ja lepime ikka ära. Aga mõtlesin et uurin kuidas te hakkame nendega saate :D ämm mul ytles et tal olid ka vanasti kuo noorem oli aga nyyd tal yleläinud. Ma olen 7 aastat oodanud aga pole yle läinud :D
  Ja tõesti teie elu tundub niiiii roosamanna.:) ilus perekond!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Kas siis nii raske on teise eripäraga arvestada? Kui ei ole hommikuinimene, siis ei ole. Ära tüüta teda hommikuti. Lobiseda saab ju hiljem ka, õhtul näiteks või hiljem, kui on korralikult ärganud. Lubada inimesele see tunnike lõplikuks ärkamiseks ei ole ju nii ületamatu. Sellist asja paraku ei saa lihtsalt muuta, et voh sellest hommikust enam ei ole tusane. Taoline bioloogiline kell ei allu inimese tahtele, kui ta organism pole nõus nõutud ajal ärkama ja tegus olema. Õigem ongi teha kompromiss, et hommikuti saab inimene rahulikult ärgata omaette ja tähtsaid asju ja lobisemisi aetakse hiljem.

   Delete
 8. kas korteir saite siis ikka ära ostetud? kodulehel on korter müüdud :P

  ReplyDelete
 9. Ootan sinu vastukommentaare siinsetele kommentaaridele:)))))

  ReplyDelete
  Replies
  1. Heh.. See jäi kuidagi unustusse selle nädalavahetusega :) Olime telefonist eemal rohkem. Oih! Tänud meelde tuletamast!

   Delete