Sunday, February 19, 2017

MEIE MALLUL ON HOMME SÜNNNNAAA! Mis me talle sünnipäevaks kinkisime?


Ma pole vist mitte kunagi mitte ühegi kingi pärast nii elevil olnud kui selle! Me meisterdasime Kristoga Mallule beebide pildistamiseks selle valge unenägudepüüdja. Tulemus on Teie ees! Tegelikult on tal sünnipäev ju homme, aga ma ei suuuuuuuuutnud enam pikemalt oodata, et kinki talle üle anda. Nii me käisime hoopis täna külas ära. Muidu on tal suurem sünnipäeva tähistamine planeeritud tulevale nädalavahetusele, aga meie oleme siis kahjuks Saaremaal oma aastapäeva tähistamas. Tundus nagu kõige mugavam lahendus. Aga ma natuke räägin kingituse tausta ka..

Kuna Mallul on hirmus suur pildistamise tuhin peal, siis tundus ainuõige kinkida talle midagi sellega seonduvat. Peale mõningast googeldamist/otsinguid sattusingi selle idee peale. Kuna selliseid kuskilt eriti saada pole, siis tundus eriti vahva see ise valmis meisterdada. Nii tegimegi. Kusjuures kõige raskem osa kogu protsessist oli kahe kvaliteetse/tugeva laste suuruses hularõnga leidmine. Enamik tänapäeval müüdavaid hularõngaid on need massaažikad ja need tuleb mitmest jupist kokku panna. Ei tundunud kõige turvalisem variant + need on hirrrmus kallid. Laste mänguasjapoodides müüdavad hularõngad olid, aga sellised liiga pehmed ja nigelad. Lõpuks leidsime sobivad tugevad ja vastupidavad pisemat sorti hularõngad Rademarist. Juhuuu! Seejärel ostsime abakhani igast sulgedest/tüllist/pitsist, lõngast tühjaks ja suundusime ehituspoodi. Sealt saime vajalikud liimid/teibid. Kasutasime palju ducktape-i ja ilusamat valget teipi. Lisaks läks vaja kõvemat tükki pappi. Inspiratsiooniks olid need pildid siin:


Tulemus sai selline nagu kõige ülemisel pildil näete. Päris äge oli selline ise nokitsemine ja ettevõtmine. Kinkimise rõõm oli sedavõrd suurem! Vahva on mõelda, et varsti saame oma poja ka selles ülesse pildistada (loe: omakasu on mängus). Aga ega mul muud suurt ei olnudki öelda. Homme kõik Mallurile õnne soovima! Armastan sind mu hulluke ♥ 

20 comments:

 1. ok ma tahan ka sellist sõbrannat nagu sina ja Mallu olete :D väga väga väga lahe kingitus :)

  ReplyDelete
 2. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitähhhh Triin! Kingitud hobuse suhu ei vaadata :D :D

   Ma siin avalikult vast seda ei ütle. Kirjuta mulle privaatselt, siis saan öelda.

   Delete
 3. Appi, kui ilus pilt meist! See oli see, mis Vogue kaanel oli?

  ReplyDelete
 4. Vau! See on nagu maru vahva asi! Meeletult hästi tehtud ja niiii niii kena! So in love :))))

  ReplyDelete
 5. Väga armas kingitus!
  Loodetavasti Mallukas teab, et ohutus eelkõige ja ei hakka rippuvas asjanduses beebisid pildistama. :) Pilt rippuvast unenäopüüdjast ja beebist mitterippuva asjanduse sees photoshopitakse kokku ja saadakse selline tulemus, nagu Triinu poolt viidatud inspiratsioonipiltidel.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Me vaatasime koos pilte jah, et kuidas seda tehakse :)

   Delete
  2. Issand, ma arvasin, et beebi pannaksegi sellega niiviisi rippuma, et kuidas inimesed küll julgevad, ei tundu kõige kindlam asi ka olevat:D. Photoshoppides tundub asi loogilisem jah:D. Tahaks juba väga pilte näha, tõesti on armas kingitus!

   Delete
 6. Kas mulle ainult tundub, või põhi on tehtud teibist?

  ReplyDelete
 7. Kas mulle ainult tundub või põhi ongi tehtud teibist?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Põhi on tehtud tugevast papist (papp on kinnitatud rõngaste külge nii püstoliliimi kui ka 3 kihi duck tape-iga + 2 kihti valget teipi. Peale seotud veel tüll :)

   Delete
 8. Mina nägin teid eile koos nende hularõngaste ja liimi püstoliga poes:) Ostsite mult NUK tooteid:))
  IRL olete veel kenam paar:))

  ReplyDelete
 9. väga äge kingitus!

  mulle nii meeldib, kui inimesed ikka vaeva näevad ja kingitus nii personaalse lähenemisega on :) Tublid!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitääääh :) Endal oli nii vahva seda teha ka!

   Delete
 10. Kingitus on ilus ja personaalne tõesti! Aga Mallu ju Photoshopi ei valda ega oma. Kuidas ta neid pilte siis teeb? Õpib ära? Laseb kellelgi enda eest töö ära teha?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Muidugi õpib :) ta ju nii usinalt praegu tegeleb sellega. Kui on tahtejõudu, siis suudame igasuguseid asju õppida.

   Delete