Sunday, February 19, 2017

Kas Sul on vastlapäevaks kuklid tellitud? - Meil on! Triinu gurmeesahverist muidugi.


Olen alati arvamusel, et kui patustada, siis ikka täiega ja võõõõiiimalikult hea kraamiga. No millegi sellisega, et hiljem sõrmed ka puhtaks limpsid. Ma olin täiesti kindel, et vastlapäevaks peame leidma kuskilt mingid eriti pehmed ja suus sulavad kuklid. Tihti, aga ei pea kaugelt otsima.. Minu facebooki seinale ilmus minu kunagise kooliõe poolt välja pandud pakkumine: Värsked vastlakuklid otse tema ahjust! Triin on üks imeilus ja andekas gurmeekokk. Ta teeb kõike südamega ja läheneb hästi personaalselt. Temalt me oma kuklid sellel aastal tellisimegi. Ilmselt tellime ühe korra veel, sest noh.. Need olid niiii head! Temalt saab igast muid asju ka tellida, aga vastlakuklite poolest on tal valikus mitu erinevat: maasikamoosiga, murakamoosiga, viigimarjamoosiga ja kirsimoosiga. Vahele on  pandud vahukoore-mascarpone kreem. Kohale toimetab ta kuklid ise ja seda veel nii ilusas pakendis.  Päris vahva oleks neid kellelegi üllatuseks saata. 

Meie saime proovida kirsi, maasika ja viigimarja omasid. No nii, nii head! Minge piiluge tema lehele : https://www.facebook.com/triinugurmeesahver/. Hinnad on kaa igati mõistlikud. 


Head patustamist! Nomnomnomnonmom!

7 comments:

 1. Millal mingi vlog tuleb?:)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Huhuhuu.. hea küsimus :) Peaks millalgil kaamera kätte haarama jälle jah. On kuidagi unarusse jäänud see pool :)

   Delete
  2. Jään ootama :))

   Delete
 2. oh tead poes vaatan neid vastlakukleid ja mitte ei kutsu ostma. sest vahukoort vähe ja nii ei sobi mulle. aga ma veel otsingul meil Tartus supilinnas hea väike pagripoeke eks ma sealt ostan.

  ReplyDelete
 3. Vlog mallu pool tna pls teha:)

  ReplyDelete
 4. Buxhövden Pagar Nõmme turul - super kuklid ja kardemonisaiad ja muu valik ka lai. Minu eriline lemmik on kardemonipalmik ja no koduse kirsimoosi ja naturaale vahukoorega kukkel oli ka imehea. Lisaks veel hiigelsuur.

  ReplyDelete