Sunday, January 15, 2017

Kas lühikesed või pikad juuksed? Miks on naistel vaja alalõpmata midagi muuta?

Mul on ikka alalõpmata dilemma, et.. Kas ma meeldin iseendale pigem lühikeste juustega või pikkadega. Sellepärast ongi pikendused üks ideaalne variant. Viimases juuksehoolduses ütles Kristiina mulle, et mu oma juuksed on pikendustega juba sama pikaks kasvanud ja nüüd on tegemist juba pigem tihendustega. Ta uuris, et mida ma edasi plaanin.. Järgmisel korral juukseid tõsta enam ei anna. Nüüd ongi küsimus selles, et kas ma plaanin nüüd pikendused eemaldada ja jätta enda naturaalselt pikemad juuksed VÕI lõigata juuksed lühikeseks (beebiga hea mugav) ja jätta pikendused alles. Juhuks, kui peaks selleks jälle tuju tekkima. 

Juuste seisukord on mul praegu väga hea. Saan igal korral juuksurilt kiita. Ma ei ole oma juukseid värvinud nüüd juba poolteist aastat. Välja arvatud see üks kord - SINISEKS! Aga see oli balsam ja teeme nii, et see ei lähe arvessee. Muidu on mul juuksed juba täiesti oma tooni, ilusad ja terved. Proovin hoolitseda nende eest hästi. Mõtlesin lihtsalt huvi pärast uurida Teilt. Kumb Sulle rohkem meeldib? Lühike või pikk soeng?

Lühike?


Pikk?


Vahepeal käib mingi haiglane mõte oma juukseid natukene pruunikamaks toonida, aga selle ma proovin hästi kiiresti peast pühkida. Mis teema naistel nende juustega on? Miks on vaja alalõpmata midagi muuta? 

70 comments:

 1. Muidu mõlemad nii kenad, aga kui valida siis vb lühike :)

  ReplyDelete
 2. Mõlemad sobivad sulle super hästi,aga see lühike soeng vb teeb su liiga nooreks välimuselt. Ise soovitaks sul jätta pikad juuksed 😊

  ReplyDelete
  Replies
  1. Sama arvamus!

   Delete
  2. Minu arust teeb just vanemaks :D ja mulle meeldivad ka pikad palju-palju rohkem, vb sellepärast ka, et ise selle juuste kasvatamise kadalipu läbi teinud ja ära lõigates hakkad kahetsema, sest nii palju vaeva peab nägema jälle :D kui just jah pikendusi ei pane

   Delete
 3. Minu arvates sobivad mõlemad sulle, aga ütlen pikad, sest ma ise fännan pikki juukseid..Mul endal ka pikad juuksed ja vahepeal mõtlesin, et lõikan lühikeseks, aga siis meenus, et kui nad lühemad on, siis tuleb mingi imelik laine sisse, aga pikkadena pulksirged 😀

  ReplyDelete
 4. Lühikesed juuksed meeldivad rohkem,teevad üldmulje paremaks ja eks endal oleks ka mugavam :)

  ReplyDelete
 5. Vautsi kui ilus oma toon su juustel on !! Ära kindlasti neid värvi tumedamaks. Juuksurina kinnitan, et praegune või pisut heledam toon sobib sulle täiuslikult.
  Ja poleks uskunudki, et sul pikendused olid( need nägid nii loomulikud välja), pikem variant meeldib küll rohkem, aga samas mäletan et nii kui beebi sündis olid juuksed alalõpmata patsis ja saadki neid hoida ja kasvatada sel ajal. ��

  ReplyDelete
 6. Sulle sobivad mõlemad. Kuid minu lemmikuks sinu puhul osutub lühike. Sa näed välja naq väike armas printsess. Super armas oled lühikestega!

  KallidPaid Triinu!

  ReplyDelete
 7. Lyhike 💇🏼😉

  ReplyDelete
 8. Pikad sobivad paremini Sulle! :)

  ReplyDelete
 9. Minule meeldivad pikad rohkem😊

  ReplyDelete
 10. Minu arust teeb lühike soeng su just vanemaks ning meeldib see rohkem :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ma ka sama meelt. Minu arust lühike jätabeli täiskasvanulikuma ja väljapeetuma mulje, samas pikk lisab sellist nooruslikult ja tütarlapselikkust.

   Delete
 11. Mina mõtlesin ka, et beebiga hea, kui juuksed lühikesed.. aga siiis igatsesin pikki juukseid, et saaks kiirelt ja mugavalt krunni panna.. seega pikad!

  ReplyDelete
 12. Lühike raamib nägu paremini ja toob esile! 😊

  ReplyDelete
 13. Minu meelest sobivad lühikesed nii hästi sulle :)

  ReplyDelete
 14. Mina tahaks ka koguaeg midagi juuste juures muuta, aga ikkagi olen jäänud oma pepuni sirgete juuste juurde, kuna niikuinii kasvavad mul nii kiiresti tagasi igakord kui lõikan, aga värve on mul küll väga palju erinevaid peas olnud :D Sinule sobivad minu arvates pikad rohkem või olen ma lihtsalt nii suur pikkade kiharate fänn ja see su loomulik värv on niiiiii gorgeous!! :)

  ReplyDelete
 15. Pikad on ilusamad aga beebiga tegeledes on lühikesed paremad.Pealegi saad ju iga kell pikendused tagasi panna 😉 ja vaheldust on ju vahest vaja 😊

  ReplyDelete
 16. Sa oled nii ilus inimene ja Sulle sobib kõik!!!

  ReplyDelete
 17. Rasedate probleemid vist ka :D Ise ka täna seistes peegli ees, vaatasin et tahaks vaheldust. Pole samuti tänaseks juba poolteist aastat värvinud juukseid, mis üsna suur saavutus. Sulle sobivad mõlemad imehästi, isegi meeldib lühike rohkem.

  ReplyDelete
 18. Pikad - sest kui Sul lühikesed olid siis sa koguaeg näpisid neid häirivalt palju (sry)
  Pikadega tundud palju enesekindlam ka sobivad nii hästi :)

  ReplyDelete
 19. Hormoonid!
  Ma lõikasin esimese raseduse viimasel kuul oma megapikad juuksed ikka päris drastiliselt lühikeseks ja ausalt öeldes süüdistan ainult hormoone. Ma pole enne ega pärast korda oma juukseid värvinud ega ka nii lühikeseks kunagi lasknud lõigata :D Rasedus!

  ReplyDelete
 20. Lühikesed on fantastilised!!

  ReplyDelete
 21. Ma kasvatasin enda juukseid mitmeid aastaid ning lõpuks olid päris pikad kuid katki. Lõikasin maha, õlgadest natuke allapoole ja ma üldse ei kahetse. Lisaks kasvavad nüüd täiega kiiresti tagasi sest hoolitsusvahenditega ma ei koonerda. Sulle sobivad mõlemad kuid vahelduse mõttes võid lühikesi proovida. Kui sul peaks juuksed kiiresti kasvama siis võid ju proovida midagi uut

  ReplyDelete
 22. Tead. Beebiga on paremad pikad juuksed, sest need viskad emme-krunni või hobusesabasse. Usu mind, on päevi, kus pesemine ja soengu sättimine on viimased asjad millele mõelda jaksad..

  ReplyDelete
 23. Minule jälle meeldivad just pikad, no nii hästi sobivad :)

  ReplyDelete
 24. Issver, kas sul tõesti kasvavad juuksed nii kiirelt? Sulle sobivad mõlemad! Ma lõikaks oma juuksed lühikeseks,aga no kohe üldse ei sobi mulle, aga sulle jällegi sobib väga! Niiet minu hääl läheb lühematele!

  ReplyDelete
 25. Lühike on kuidagi naiselikum ja pikendused saad ju alati tagasi panna:)

  ReplyDelete
 26. 7aasta jooksul on mul olnud poisipea, pool pead siil ja nüüd tukk ees. Pool siilikas olin kuskil 1.5aastat ja siis hakkasin tagasi kasvatama. Vahepeal sai pruunist must ;)
  Sulle sobivad pikad paremini :)

  ReplyDelete
 27. Sulle sobivad mõlemad soengud kenasti. Meeldib lühike, see teeb sind naiselikumaks ning kindlasti on beebi kõrvalt ka parem lühikestega. Kasvavad nad ju ometi tagasi :)

  ReplyDelete
 28. Tere Triinu Liis!
  Arvestades seda, et oled rase, siis ma hetkel soovitaks sul mitte lõigata ja natuke oodata. Sest hetkel muutuvad su juuksed veel ilusamaks ja kohevamaks jne. Pärast sünnitust aga hakkavad need natuke rohkem välja langema. Seega lõika siis, kui oled oma pojakese kätte saanud ja jäta veel oma kaunid kiharad alles. Sest tõesti, sulle sobivad mõlemad. Aja või poisipeaks ja ikka näed väga ilus ja meeldiv välja! :)
  Ilusat beebiootust teile.
  Viia

  ReplyDelete
 29. Lühike on ilusam, mina lõikaks lühikeseks, vajadusel saad ju pikenduses tagasi panna :)

  ReplyDelete
 30. Ma ei saa aru sellest et miks emad lõikavad peale lapse sündi juuksed ära?! Kuidas need segavad? Mul endal 10kuune.. ja ei ole need juuksed kunagi seganud lapsega toimetamisel. Väljas käies käin ka juuksed lahti. Kodus on hobusesabas. 3 kuud peale sündi langesid välja mingi aja.. aga õigete vahenditega sain pidama selle väljalangemise. Minu arvates on lausa kohutav kui naine.. kes peale sünnitust on veel veidi ümaram ka.. lõikab lühikese soengu. Sa ise oled nii lühike et sulle sobivad pikad juulsed rohkem. Teevad inimese visuaalselt pikemaks. Muidu oled ise lühike.. juuksed lühikesed.. see näeb välja ssuht jube. Ümmarguseks teevad lühikesed juuksed su.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Mis vahendeid kasutasid väljalangemise vastu?

   Delete
  2. Apteegis müüdavat placent active tooteid.

   Delete
 31. Mõlemad sobivad hästi 😊 aga hetkel pilte vaadates, siis lühikesed 😊

  ReplyDelete
 32. Lühikesed teevad naiselikumaks ja küpsemaks. Pikad on kuidagi plikalikud. :)

  ReplyDelete
 33. Pikad juuksed sobivad rohkem :)

  ReplyDelete
 34. Minu hääl läheb ka lühikeste juuste kasuks. Pikad on kuidagi ebaloomulikud sul, lühikestega see—eest näed nii armas välja :)

  ReplyDelete
 35. Pean esimest korda ära kommenteerima ja ütlema, et pikad juuksed on kenamad :)

  ReplyDelete
 36. Ma seda lühemat nimetaks poolpikaks, aga lõigata soovitaks päris lühikeseks, lõuajooneni, minu meelest võiks selline bob-stiilis lõikus sulle väga hästi sobida.
  Lapse seisukohast pole mingit vahet, pikad juuksed saad kinni panna beebiga tegeledes. Aga vahelduse mõttes jah see päris lühike oleks lahe.

  ReplyDelete
 37. Lühike, kui tahad teistest naistest erineda :) aga pikk kui tahad olla kõik teised :)

  ReplyDelete
 38. Lõikasin ka hiljuti oma pikad juuksed maha- ei jõua ära kahetseda. Vajavad 2x rohkem sättimist ja pesemist. Jah, ma saan ka lyhikeste juustega toredaid selfisi aga reaalelus sobisid pikad paremini.

  ReplyDelete
 39. Hei, esiteks muidugi näed imeilus välja nii pikkade kui ka lühikeste juustega aga sellest osast ma aru ei saanud kuidas lapsega oleks ja lühikesed juuksed omavahel seotud on? Mõtle pigem nii, et pikki juukseid kinni või üles saab alati panna aga lühikesi mitte :p

  ReplyDelete
 40. Huvitav miks on arvamus, et lühikeste juustega on vähema vaeva. Minu meelest vastupidi, vähemalt minul. Ja ma arvasin ka et lapse kõrval on parem lühikesi juukseid omada, aga minu meelest on pikkadesse juustesse palju ilusam üks lohvakas punukas punuda. Lühikestega saab ainult hobusesaba teha. Ja sinu juuksed on nii ilusad, hoia neid ikka pikana :)

  ReplyDelete
 41. Lyhike soeng sobib mega hästi ja on hea vaheldus ma arvan:) tegin ise alles paar kuud tagasi sama otsuse. Kasvatasin juukseid pea 8-9 aastat ja yhel õhtul nägin pilti lyhikesst soengust nagu sul esimesel pildil ja pidin selle saama. Ja olen siiani mega rahul ja super hea vaheldus!!:) soovitan

  ReplyDelete
 42. Ennem piltide vaatamist olin kindel, et soovitan pikaks jätta kuna kirjutasid, et juuste seisukord hea - et noh pikk TERVE juuks on alati ilus. Aga vaadates pilte - sulle sobis lühike soeng väga hästi. Pikk soeng - ilus küll, aga jättis kuidagi rohkem suvalisema mulje. Et lühike tundus kuidagi "soengum" :)

  ReplyDelete
 43. Lühikesed on niii ilusad! Ja kuna sa tundud olevat suht jumekas, siis why not katsetada mingit tumedat sooja pruuni. Aga soovitaks seda katsetada suve lõpus-sügisel pigem :) aga selle pideva muutmisvajadusega suhestun 101% :D kogu aeg mõtlen, et mida järgmiseks ette võtta!

  ReplyDelete
 44. Minu arust pikad juuksed väga super :) Aga mul tekkis selline küsimus, et kuidas said sina enda mustast juuksevärvist lahti nii, et juuksed ikka nii terved? Olen ka suhteliselt tumedate juustega ja korra üritanud sellest loobuda läbi salgutamis ej ablonderimise, mis keerasid juuksed totaalselt pekki ning pidin need tagasi tumedaks värima +nüüd tervendan enda juukseid üle aasta, aga soov heledamaks saada ikkagi kunagi :D

  ReplyDelete
 45. Sobivad mõlemad, aga beebi kõrvalt ei viitsiks küll pikenduste hoolduses käia, tüütu kohustus.

  ReplyDelete
 46. Short hair, don't care! Eksole!
  Kuna sa oled üsna lühike tüdruk, siis liiga pikad juuksed tegelikult muudavad sind veidi veel lühemaks.
  Olen ise ka 160cm ja fotodel näha, kuidas poolpikad teevad kohe visuaalselt nagu sihvakamas, samas kui pikad muudavad nö raskemaks, töntsakamaks.

  Soovitaks vb tõesti natuke lühemaks lõigata + toonida juurtest tumedamaks sujuvalt. Kas siis teha Ombret või Bayalaget.

  ReplyDelete
 47. Muidu ma eelistan peaaegu alati pikki juukseid, aga sinu puhul tundub just see lühike soeng ideaalne olevat. Võib olla on siin varasemalt kommenteerijal õigus, et lühikest inimest teevad lühikesed juuksed sihvakamaks :)

  ReplyDelete
 48. Kindlalt pikad! Kui kardad, et juuksed ette jäävad siis saad ju alati patsi panna :)

  ReplyDelete
 49. Beebiga on tunduvalt lihtsam pikkade juustega, kammid hommikul pea ära ja paned kas hobusesabasse või tee punupatsi. Lühikesi on paha kinni panna ja samas pead nendega rohkem jändama, et hoiaks nii nagu vaja oleks. Seega mina jätaks nii nagu hetkel on, kui tahad vaheldust siis kasuta äkki toonivat palsamit, või lase effekt-salk sisse. Minu arvamus muidugi. :)

  ReplyDelete
 50. Kindlasti pikad juuksed! Tegin ise selle vea, et lõikasin oma ilusad ja pikad juuksed maha, kui beebi oli kahekuune, mõtlesin ka, et tahaks vaheldust ja et beebiga on kindlasti lühikeste juustega mugavam. Nope! Enamasti on lühikesed juuksed ilusad siiis, kui nad on sätitud ja viimistletud ja selleks tõesti aega pole. Pikad juuksed keerad krunni ja mure murtud ;) tellisin nüüd clip-in pikendused, sest igatsen pikki juukseid ja no nende pähe panek on omaette protseduur! �� Seega kindlasti ära lõika ;)

  ReplyDelete
 51. minul olid praktiliselt nabani süsimustad juuksed. mega ilus oli aga kuna nad olid nii meeletult paksud ja pikad siis jäid nad pidevalt ette ja mind tohutult häiris. Patse ma teha ei oska. Ainult hobusesaba. Olin pikalt heietanud mõtet lõigata poisipea. Nii ma siis ükskord istusin seal juukuri toolis ja sõna otseses mõttes lõigati pats maha. Siis tüdinesin ära. lasin salke blondeerida. Tpdinesin ära. Blondid salgud said lillaks värvitud. Kuna lilla tohutult meeldis ja tegelikult ka sobis siis lasin terve pea blondeerida ja lillaks värvida.
  Patsilõikamisest on aasta ja mõni kuu möödas ja igatsen nüüd on pikki-pikki juukseid. aga eks saab pisut välja kasvatada ja pikendused panna jne. Ühesõnaga - siiani konkreetselt ei kahetse aga olen hakanud vahel oma pikka patsi igatsema.

  ReplyDelete
 52. Minu juuksur lubab mul enda juures värvida. Poevärvidega ei luba juukseid rikkuda. Saan ka alati kiita. Viimati tegib ombre ja seekord tahan ka heledat sisse veidi. Samas ei ole ma ammu ülepea juukseid värvinud.

  Mulle on alati pikad juuksed meeldinud, aga nüüd kui mul juuksed pepuni ja lapsed kodus ei jõua ära oodata juuksuri aega, et lühemat soengut saada. Pikad juuksed = pikem aeg pesu, kuivatamise ja soengusse sättimisega. Ühe lapsega veel täitsa tehtav :)

  Sulle soovitan esialgu pikaks jätta ja pikendused ära võtta. Hiljem saad beebi kõrvalt ka selle 1-2h juuksuri juures käia, kui tunned, et pole sinu soeng :)

  Kui need juuksed juba peas on ja nii pikad ka veel, siis miks mitte lõikust/värvi muuta. Nagu uue jope ostmine ju :P

  ReplyDelete
 53. Kindlalt lühikesed! Ja ära tumedamaks küll värvi!

  ReplyDelete
 54. Pikad juuksed sobivad paremini, kuigi lühikesed on ka ilusad.
  Mõtle sellele, et igaüks, kes endale pikki juukseid soovib neid kahjuks ei saa. Sul on see privileeg ;)

  ReplyDelete
 55. Mul juba paar aastat sama mure - no ei suuda otsustada... Kui lõikan lühikeseks(täiesti õlgadeni), siis tekib kahetsus, et oiii, pikad juuksed olid ikka nii ilusad.. samas kui juuksed on pikad, siis tunduvad lühikesed nii ilusad :D :D Ja nüüd ma olengi jälle sama dilemma ees :( :( Mõtlen pidevalt, et peaks ehk pikendused muretsema, agaa.. ei raatsi.
  Sinu puhul meeldivad pikad rohkem! :)

  ReplyDelete
 56. Ilusale inimesele nagu sulle sobib hästi nii pikk kui ka lühike soeng. Aga ise olen alati pikki juukseid eelistanud. Küsiksin aga, kes sulle nii kaunilt ja loomulikult viimased juuksepikendused paigaldanud on? :)

  ReplyDelete
 57. Beebiga on lühikesed kindlasti parem. Mul olid ka pikad ja ei jõudnud nende eest hoolitseda beebi kõrvalt. Lühikesed sobivad nagu paremini ka sulle!

  ReplyDelete