Sunday, January 29, 2017

Käisime vaatasime Malluka uue fotostuudio üle!


Täna läksime külla perekond Treimannidele Männikule. Kaasas kaks suurt kotitäit McDonaldsi toitu. Kui kõhud olid punni nositud, siis oli aeg Malluri uus stuudiotuba järele katsetada. Maalisime mulle näo pähe, Kristo triikis Mallu uued backgroundid ära ja pildistamine võis alata. Eks meil käib see pildistamine ilmselt natukene teistmoodi, kui muidu peaks. Oma parima sõbranna kaamera ees võib ju kõike teha, eksju? Näiteks ossikükke.. Ja muud. Sellegipoolest saime minu meelest siiski mõningaid päris vahvaid kaadreid. Tahtsingi tänaseid pildikesi teilegi näidata. Või noh, enda lemmikuid neist! Aitäh Mallur!

Nii uskumatu, kui sa ka ei ole, siis +/- 16 nädalat on seda rasedust veel jäänud. Aeg lendab ikka tõesti ruttu. Jumal tänatud! Ega ma enam kaua oodata ei kannataks. Tahaks juba seda pisikest inimest oma käte vahel hoida!
Piltidel rasedust 23+3

19 comments:

 1. Kenad fotod! Ja küsimus: Kust see kaelakee pael pärit on?

  ReplyDelete
 2. Imelised inimesed, võrratud olete, mu lemmikud!!❤😊😊

  kallidpaid,
  Tereese Tammaru

  ReplyDelete
 3. Nii armsad pildid 😊

  ReplyDelete
 4. Kolmas ja viies pilt on lemmikud :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Oi! Nii vahva sind siin näha :) Tuttav nimi! Aitähh Sulle!

   Delete
 5. Miks kõik pildid must-valged on?
  Beebiootus pildid võiksid ju värvilised olla, rohkem särtsakamad 😉 must-valged on nii sünged :(
  Muidu pildid on ju päris kenad 🖒

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ise valisin välja must-valged :) Värvilisi oli ka. Kõikides teistes beebiootuse piltides on mul palju värvi olnud. Seekord tahtsime nii :) Ei ole neis midagi nii sünget, mulle täitsa meeldib.

   Delete
 6. Mul küsimus, et kas jäädvustad eraldi veel mõne fotograafi juures raseduseaega?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Meil on Laura Strandbergiga planeeritud raseduse jäädvustamine (meie kodus). Ta tegi ka meie pulmafotod :) Leppisime selle juba siis kokku, kui rasedusest teada saime.

   Delete
 7. Kas sul boobsid pole juba paistes ja kolm kilo suuremad/raskemad? :D

  ReplyDelete
 8. Teie armastust on ilus vaadata ! ❤

  ReplyDelete
 9. Oeh, tahaks ka sind pildistada 😊

  ReplyDelete
 10. Kas see triibuline pluus on sul ammu ostetud või alles hiljuti kuskilt? :) Olen nii ammu sellist otsinud, aga mitte kusagilt ei ole samasugust leidnud :(

  ReplyDelete
 11. Kas see triibuline pluus on hiljuti soetatud kuskilt? Olen nii kaua otsinud sellist, aga kusagilt pole samasugust leidnud :(

  ReplyDelete
 12. Kuna mingi vlog tuleb? Ma nii huviga ootan.keegi kunagi kirjutas et sa neid.ei.teeks kuna ei avane aga mul kyll avaneb ja paljul teistel ka kindlasti nii et pls vloge.
  Väga kenad pildid ka muidugi!!
  Kõike ilusat!:)

  ReplyDelete
 13. Vaata ja imetle oma kõhtu ning mõtle kui suur su kõhubeebi juba on.. 😊 mu sõbrannal sündisid kaksikud kõvasti enneaegselt 23ndal nädalal..
  Hoia end !

  ReplyDelete