Monday, January 9, 2017

20 nädalat armastust - Minu esimene kiri kõhtu


Hei, mu armas rosin! Me oleme sinuga juba päris pika tee koos kõndinud. Täpsemalt 20 nädalat ja neli päeva. Täna sain ma esimest korda issi ja arstiga su varbad üle lugeda. Ei ole mingi saladus, et mulle ei ole kunagi varbad eriti meeldinud, aga sinu omad on need kõige paremad maailmas! Ei lähe enam kaua, kui need pisikesed varbad mööda meie tuba ringi juba jooksevad.. Me nii ootame sind! Eks sa praegugi annad mulle enda kohaolekust nende samade pisikeste jalakestega märku. Näiteks kümme minutit tagasi mängisime sinuga toksimise mängu. See on hetkel su lemmik. Sina toksad mind ja mina sind sõrmega vastu.. Seda sa viitsid reeglina küll ainult mõned minutid järjest mängida, aga see on mu lemmik hetk päevast. Papsile näitad sa ennast juba ka. Tema lootused on ikka selle peal, et sinust jalgpallur tuleb. Ütleb, et harjutad pealelööke ja triblamist seal kõhus (ära muretse, sa ei pea päriselt jalgpalluriks hakkama). Papsi rõõmuks vaata seda tulevikus lihtsalt temaga koos, sellest täiesti piisab.

Pisike jalake ja selle viis veel pisemat varbakest (uh 20+4).
Sinu ülesanne on praegu täpselt sama usinalt kasvada, nagu sa seda siiani teinud oled. Täna oled sa peaaegu 400g raske ja 23-25cm pikk. Iga millimeeter sinust on imetabane ja arstide sõnul oled sa igati terve laps. See on pai meie kõrvadele. Proovin hoolega valida toite, mis sulle maitseksid. Ära pahanda, et sa igapäev smuutit jooma pead ja võibolla natukene lihast puudust tunned praegu. Kui sa kõhust välja tuled, siis saad sa kõike, mida hing ihkab. Minu poolest võime näiteks nädal aega jutti makarone ja kalapulkasid süüa. Mulle meeldis lapsena niimoodi ja näed.. Olen täitsa normaalselt välja kukkunud. Paps sul armastas lapsena lõputult spagette ketšupi ja juustuga süüa. Niiet, see on ka valikus. Aga ehk jääb sulle mu smuutitamisest samasugune värske toidu armastus ka külge ja krõmpsutad hoolega porgandit hoopis. 

Eriti vahva on see, et tänasel päeval peaksid sa kuulma juba minu ja issi häält, nägema eredat valgust, tundma maitset ja isegi REM-und nägema. Millest sa küll unistad, pisike prints?

Juba nelja kuu pärast saame musitada su pisikest nina, nuusutada su armsat peakest, hoida sind oma rinnal ja kuulata, kuidas sa magades nohised. Senikaua proovime muuta olemise väljaspool mu kõhtu ka sama mõnusaks nagu sul seal kõhus on ja loodetavasti on meil selleks ajaks olemas korter, mida sina saad nimetada oma esimeseks koduks. Me näeme selle nimel hetkel hirmsasti vaeva ja anname endast parima, et nii see ka läheks. Su paps muide on selles mõttes üks ütlemata tubli mees. Nii sinul kui ka minul on temaga hirmsasti vedanud. Ka praegu püüab ta veenduda selles, et sul oleks seal kõhus võimalikult hea olla. Ta teeb mulle hommikuks kõige maitsvamaid smuutisid, võikusid, kingib mulle lilli ja mudib mu varbaid. Seda kõike selleks, et meie sinuga end hästi tunneksime. Ma usun, et sa tuled tema moodi ja siis on meie peres lausa kaks imelist härrasmeest! 

Aga musid sulle sinna kõhtu. 

Armastusega,
Emme

17 comments:

 1. Issand kui armas! Ja just see 'emme' seal lõpus (kas on harjumatu niiviisi kirjutada/mõelda ka, et emmeks saad?!), uuh mul hakkavad munasarjad valutama sellise ilu peale! :D
  Ja kas ma sain õigesti aru - plaanite kolimist? Või saan valesti aru? :)

  Edu teile, armas Triinukene! <3

  ReplyDelete
  Replies
  1. Tead enam ei ole.. Alguses oli küll, aga kuna ma tunnen seda tegelast igapäev juba liigutamas ja näen ta askeldamist läbi kõhu, siis ei ole see enam nagu imelik. On nagu täitsa kohale jõudnud lõpuks, et seal kõhus üks päris pisikene inimene on :)

   Loodame kolida jah. Või noh, anname endast parima :)

   Delete
 2. Nii armas ja liigutav kiri enda pisikesele poisiklutile ,ms kirjutasid valmis lust oli seda lugeda jätka sama vaimus. Kõike paremat soovides Jaanika :-)

  ReplyDelete
 3. Nii imearmas tekst! 😍
  Rosinal on Teiega väga vedanud! Nii siiras armastus.. IMELINE!

  ReplyDelete
 4. Te olete super armas perekond. Soovin, et kõik läheks sama ladusalt ja kenasti edasi nagu siiamaani on läinud! :)
  Väike offtopic küsimus ka, mida sa oma ripsmetel kasutad? Täielikud nukusilmad ;)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitähhh Sulle nende ilusate soovide eest :)

   Ripsmed sain isalt! Ei kasuta ühtegi seerumit :)

   Delete
 5. Nii nii armas, pisarad voolavad nüüd lausa :D mu 4-kuune kutt hakkab praegu vaikselt mu rinnal uinuma ja kogu see tema ootus tuli nii eredalt meelde. See varvaste asi on ka nii tõsi, ma kohe üldse ei salli kellegi (k.a enda) varbaid, aga tema jalakesi võiksin aina musitada, sest nii ongi et iga millimeetrike oma lapsest on nii nii täiuslik! Te tundute Kristoga väga armsad inimesed ja teie suhe lausa super, mõtle vaid kuidas kogu see elu veel miljon korda erilisemaks saab kui beebi käes. Hästi palju õnne teile ja elan teile läbi blogi kaasa!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Mul endal pisarad vooolasid kui seda kirja panin :D :D :D

   Aitähhh Sulle!!

   Delete
 6. Pole muud öelda,loen seda teksti ja pisarad lausa iseenesest tulevad. Nii imeline!!!

  ReplyDelete
 7. See kutt saab toredad vanemad! Ja 20a pärast vōib mõni neiu uhkustada laheda ämma ja äiaga :) Kõike head teie perele!

  ReplyDelete
 8. Kui kade, endal hetkel 14.nädal jooksmas ja pole kõhtu veel eeski, tahaks ka juba seda aega, kui tunnen liigutusi. Endal samuti platsenta eesseinas, siis veel aega esimeste liigutusteni.

  ReplyDelete
 9. Nii hea meel on teie pärast!!!

  ReplyDelete
 10. Te olete nii armsad! Just üks päev mõtlesin, kuidas sul Kristoga vedanud ja temal sinuga. Minu teele veel sellist meest pole sattunud, aga küll satub ;) Loodetavasti saate varsti päris oma kodu ka. Maakodu müümine on raske, tean seda omast käest, eriti kui selle kohaga seostub palju mälestusi, aga veel tähtsam on teie PÄRIS kodu, kus veedate ikkagi enamus ajast. Ja isegi kui nii ei juhtu VEEL, siis te olete nii noored ja jõuate kindlasti oma unistuste pesani :)

  ReplyDelete
 11. Mulle tavaliselt ei meeldi need kirjad kõhule, sest kuidagi lääged ja punnitatud üldiselt, aga sinu kiri on küll armas.

  ReplyDelete
 12. Issand kui imeline!!!
  Palju edu teile ja kiiret ootusaega, olete üks ütlemata äge perekond 😊

  ReplyDelete