Wednesday, December 21, 2016

Tähistasime Kristo sünnipäeva.. Poolteist kuud hiljem!


Parima kvaliteediga vaatamiseks vali 720p!


Mulle on alati meeldinud asjade asemel elamusi/emotsioone kinkida ja nii läks ka sellel aastal. Kinkisin Kristole sünnipäevaks piletid Forever young revuulavastusele Viru hotellis : LINK. Kuna õhtu pidi lõppema südaööl, siis mõtlesin, et oleks tore ka mööda vanalinna jalutada ja mõnes hotellis ööbida. Veel rohkem tahtsin ma vanni minna! Meil endal on ainult dušš ja ma olen sellest terve senise raseduse unistanud! Ma olin nii palju kiidusõnu hotell Telegraafi kohta kuulnud, et just see hotell valituks osutuski. Eks ta hind krõbe oli, aga ma tahtsin Kristo jaoks midagi erilist teha. Pigistasin silma kinni. Aga vastu ootasin midagi tipptasemel, ausalt ka! Kahjuks pidin ma selles osas küll pettuma. Sellesmõttes, et kõik oli hästi, aga 5 tärni? Miks? Mille eest? Teenindus lobbys oli aeglane, teenindaja eriti meid ei kuulanud ja isegi ei naeratanud kordagi. Toas olev telekas oli praktiliselt venekeelne, ventilatsioon undas pidevalt ja tuba minu meelest ka nüüd nii super ei olnud. Ega seal ka midagi halvasti ei olnud, aga tagasi ma küll ei läheks. Kõrged laed ja lahedad aknad olid ainult tasemel. 

Võibolla on asi selles, et ma olen nii häid kogemusi saanud oluliselt väiksema hinna eest. Olen neist kõigist ka blogis kirjutanud. Esiteks oli check in alates kella neljast? Kui uurisin, et kas oleks siis võimalik hilist check outi vähemalt saada, siis seda kahjuks ei võimaldatud. Ka raha eest mitte. Päris naljakas on maksta 130 eurot kõigest voodikoha eest ja seda niimoodi, et teenindaja isegi mitte ei naerata sulle. Eks ilmselt oli teenindajal kehv päev, aga see ei ole väike raha, mida inimesed seal hotellis viibimise eest maksavad. Sellise mainega hotell peaks suutma ka oma töötajaid motiveerituna hoida ja kohtlema neid nii, et nemad suudaksid inimesi positiivse meelega teenindada. 


Mul on nii kahju, et sellest hotellist selline mulje jäi. Ma ausalt olin sellest õhtust nii elevil ja ootasin palju, palju rohkemat. Natukene kiidusõnu saan jagada siiski.. Hommikusöök oli suurepärane! Ma nägin sellest järgmine päev ka und! Showst ka natukene.. See trupp suutis seekord tõesti üllatada. Ma ei osanud üldse nii kaasaegset showd oodata. Olin harjunud pigem sellise klassikalise kabareega. Aga nad üllatasid pigem positiivselt. Kui esimese vaatuse ajal olin kahtlev, siis teine vaatlus oli juba maru lahe! 

15 comments:

 1. Ei nori, lihtsalt mainin, et teatrietendustel on siiski vaatused, mitte vaatlused :)

  ReplyDelete
 2. See sõna on vaatus, mitte vaatlus. :O Baby braini eest saad andeks. :D

  ReplyDelete
 3. Mind ka hullult häirib, et hotellides (just Eestis) on check in niii hilja ja check out mega vara (12 on puhkepäeva jaoks megavara). Sest tegelikult selles kõvasti ülemakstud toas ei saa viibida isegi 24h. Ja kellaaegade osas ei ole ka mingit vastutulekut, nõme!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Minu meelest on see ka jube totter

   Delete
  2. Itaalias on enamikes kohtades check out kell 10.00 hommikul, mõnes ka 9.00, harva ka 11.00 - sellega võrreldes on meil päris hästi isegi :D

   Delete
  3. Ah, mida Sa räägid? Olen Itaalias ikka palju käinud ja ei Rapallos, Portofinos, Milanos ega mujal pole kell 9 või 11 meid välja visatud. Kell 12 on check out ja isegi saab pikendada, kui ilusasti küsida.

   Delete
 4. Venekeelne on üks sõna ;)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Tundub, et olen kuidagi hooletu olnud õigekirjaga :D Aitäh!

   Delete
 5. Pidasin kunagi oma 19ndat sünnipäeva Virus(Pigem sattusime sinna ööbima on vist targem öelda:D).Minu ainsa kiituse saab samuti hommikusöök-ma pole kuskil Eestis sellist valikut näinud,kohe näha et Soomlastele mõeldud:D

  ReplyDelete
 6. Veits lambine küsimus, aga kas need kaks inimest, kellega samas lauas istusite, olid varasemalt teie tuttavad või saite seal tuttavaks?

  ReplyDelete
  Replies
  1. See naisterahvas on minu ülemus ja mees on tema abikaasa ;)

   Delete
 7. Kui küsida tohib siis kust on nii ilus mantel pärit? :)

  ReplyDelete
 8. No aga millal toateenijad peaksid need hotelli toad siis ära koristama kuicheck out oleks kell 14 ja check in veel varem? Selleks need reeglid ju ongi ja kui maja on ka kliendi lahkumise päeval välja müüdud siis ei saagi ju hilist check outi pakkuda, kuna see inimene kes saabub soovib ju ka oma tuba õigel ajal saada ja puhta ja koristatuna :)

  ReplyDelete