Friday, December 23, 2016

Mul käisid täna viimast korda päkapikud + last minute kingiidee!


Uskumatu, aga homme ongi juba jõulud.. See tähendab seda, et minul käisid täna viimast korda päkapikud. Kristo on mulle terve detsembri nii vahvalt päkapikku mänginud. Eks ta harjutab poisi tulekuks. Igaljuhul on need hommikused pisikesed üllatused olnud väga, väga vahva viis päeva alustamiseks ja ma olen siiani igapäev õnnelik selle üle, kui ägeda mehe ma omale skoorisin. Viimase päeva puhul kinkis päkapikk Epner mulle ühekordse kaamera. No teate küll.. See kõige oldschoolim. See, kus kerid ikka kettast fotoka ülesse ja saad teha ainult ühe pildi. Kõik. Nii ta sinna lindile jääbki. Kokku saab selle aparaadiga teha 27 fotot ja hiljem viia need ilmutusse. Kaamera ise maksab 6 eurot ja mõned sendid peale. Sellise summa eest niii äge asi. Kristo tegelikult tahtis meile juba pulma selliseid igale lauale panna, aga mingil põhjusel me seda ei teinud.. Ilmselt läks kuidagi tohuvapohu sees meelest ja ilmselt ei osanud ma päris täpselt mõista, et mis nende point oli. 

Nüüd alles hiljaaegu käisime armsa Barbara 30.juubelit tähistamas. Seal oli ta samasuguse aparaadi ringlema saatnud ja no täitsa lõppp kui ägedad pildid. Inimesed said terve peo jooksul üksteisest pidevalt pilte teha ja Barbara nad siis hiljem välja ilmutada. No tulemus räägib enda eest : 


Minu meelest nii vinge last minute kingiidee! Saate terve jõuluõhtu vältel pilte klõpsutada ja kingisaaja saab need hiljem ilmutada. Ega seda ei peagi kinkima, vaid võib lihtsalt ju iseendale osta ja niimoodi jõulud/aastavahetuse jäädvustada. Lihtsalt midagi teistsugust. Kellel näiteks suvel pulmi plaanis pidada, siis taoline 6 eurone vidinake iga laudkonna peale on ka päris lahe ikkagi. Peo lõpuks on seal kindlasti super vingeid pilte ja tulemust näeb alles siis, kui pildid ilmutatud. Päris vahva mõte oleks selle kaamera sisu näiteks oksjonile panna?

Me nüüd pakime oma asjad ja põrutame uue aastani Kõrgemäele. Soovime Teile imeilusaid pühi ja noh.. Eks tegelt veedame need mingis mõttes teiega ka. Kaamera haarame kindlasti kaasa ja näitame tulemust teilegi :) 

5 comments:

 1. Tere,

  Kust on kaamera ostetud?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ma täpselt ei tea kust Kristo ostis, aga photopointis on näiteks :
   https://www.photopoint.ee/uhekordsed-kaamerad

   :)

   Delete
 2. Mul on ka selline peokaamera, ainult et mitte ühekordne. Pärast on hea piltide abiga mälu taastada :D

  ReplyDelete
 3. Tõesti väga lahe kingitus. Mina ostsin omale mõned aastad tagasi fisheye lomo kaamera ja neid kalasilma pilte on peale ilmutamist kohe eriti äge vaadata (kaamera pilt: https://images-na.ssl-images-amazon.com/images/I/41-7zQsL%2B%2BL._SX300_.jpg). Kahjuks on mõnel korral ka nii juhtunud, et film on poole pealt edasi kerimise lõpetanud ja osad pildid on kaotsi läinud :( Sellepärast ei julge ma kunagi teha sellega pilte sellistest üritustest, mis on kordumatud ja klõpsutan pigem igapäevasemaid hetki või siis teen igaks juhuks telefoniga backup pildi ka.

  ReplyDelete