Friday, December 30, 2016

Minu kaasaegne tibu + meie rosinake kõhus annab endast märku!


Nagu ma juba eelmises posituses hõiskasin, siis oli meil põhjust Tibu külla oodata. Ta on mul ikka nii vahva. No vaadake seda pilti.. Ta on nagu muinasjutust välja lõigatud pannkoogi vanaema! Ainult  selle erinevusega, et ta nüüd otsustas häkkeriks hakata ja oma tahvelarvutiga igal pool ringi käib. Taskus 3 telefoni, mis kõik erinevatel aegadel piiksuvad. Ühes on Whatsapp, teises facebooki messenger + instagram ja kolmandas skype. Einoh, mis siin imestada.. Tibu on meil päriselt ka arvutitega vägagi sina peal. Kunagi õppis ta TIP-is programmeerijaks. Sealt ilmselt ka see tehnika pisik külge poogitud sai.

Sõime head ja paremat, vaatasime filmi ja nosisime öösel valmis tehtud kooki. Üleüldse on viimased kaks päeva möödunud parajalt patustades. Oih! Ega me ka liikunud eriti ei ole, sest meie puhkuse on seekord vallutanud selline tore PS-i mäng nagu Dragon Age. Ärge seda kunagi endale soetage.. See tekitab hirmsat sõltuvust. Aga sellisel paigal olemisel on olnud ka omad plussid. Meie pisike rosin seal kõhus! Oh my! Ta tegi meile vana aasta lõpu ja uue aasta tuleku puhul ka pisikese üllatuse. Ta annab meile nüüd endast juba väga selgelt läbi kõhu märku. Õhtuti.. Nii umbes kella kuuest alates on silmnähtavalt näha, kuidas üks vennike end kõhus sirutab. Päris vahva on see, et kui teda sõrmega toksida, siis õige pea tuleb sealt pisike tou vastu. Kristo kutsub teda hellitavalt Real Madridi tuleviku lootuseks (PS! Empsi meelest on Barcelona ägedam, wink, wink). Selles mõttes on hästi vahva, et nüüd saab Kristo ka aru, kui ma jälle hõiskan, et poja liiiiigutab. See on nii vahva tunne ja ma kipun südamest naerma puhkema, sest see on nii armas ja harjumatu. Eile õnnestus meil liigutused ka kaamerale püüda. Ma lähikaadreid oma karvasest (aitäh rasedus!) kõhust siia panema ei hakka, sest liigutused on veel tõesti imeõrnad tonksud, aga mina ju tunnen liigutusi juba päris tugevalt. Täna on mul rasedust 19+1. Eriti armas on mõelda, et see on alles algus.. Ja teistpidi võttes on kohe pool juba selja taga. Ainult 4 ja pool kuud veel ja juba me saame su oma kätevahele. Jaanuar, veebruar, märts, aprill.. Vutt, vutt, vutt vuhisege mööda nüüd.

Parima kvaliteediga vaatamiseks vali 720p!


No vaadake neid isetehtud burgereid ja küpsisetorti.. Kuidas neile ometi "EI" öelda?

Täna on teemasid lausa mitu : Millal tundsite/nägite Teie oma kõhubeebi esimesi liigutusi? Kuidas suhtuvad Teie vanavanemad nutiseadmetesse?

20 comments:

 1. Minul alles 11nädalat rasedust, seega liigutusi veel ei tunne. :) Aga tahtsin hoopis seda öelda, et täna igavusest vaatasin su vanu videosid (2—3 aasta taguseid) ja no nii vägev nostalgialaks oli! Sa olid nii armsalt häbelik ja natuke kohmakas, tore ja positiivne! Tore, et see muutunud ei ole. Jätka samas vaimus!! :-)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ma olen ise vahel harva mõnda vana postitust sirvinud ja.. Niiii naljakas on vaadata. Samas on mul nii hea meel, sest need on kõige ehedamad mälestused. Tänapäev on selles mõttes ikka maagiline :)

   Delete
 2. Mu vanaisal 2 tahvelarvutit ja 2 telefoni. Ja koguaeg ninapidi nendes. Mäletan kui aastaid tagasi õpetasin arvutit kasutama ja nüüd ta nii nutiinimene. Aga sinu Tibust rääkides siis oletan et ehk aastaid 3? tagasi kui koos töötasime, oli tal ka üsna tihti tahvel kaasas ja ta näitas mulle sealt erinevaid artikleid jne aga ma täpselt ei mäleta enam millest. Aga vähemalt igavus oli sisustatud. Tervitan teda :)

  ReplyDelete
 3. Mina tundsin 23+ nädalal, enne seda ei tundnud üldse. hetkel 25+4 ja vahepeal käib seal sees ikka täielik mürgel juba :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Tulin praegu lambist kommentaare lugema(ma muidu neid üldjuhul blogipostitustel ei loe) ja vaatan su pilti ja nime ja ma olen täiesti kindel et sa olid kunagi mu klassiõde! Kõigest pool aastat küll kuna vahetasin kooli peale teist veerandit :D. 2a klass oli LÜGis ja klassijuhataja oli Kaja Saarniit. Rõõm lugeda, et oled beebiootel ja saad peagi emaks. Olen ise teise lapse ootel hetkel ja rasedusnädalaid on tänaseks 38 juba. Palju edu sulle ja jaksu ning mõnusat ootusaega :).

   Delete
 4. Minu arust on nii tore näha, et ka soliidses eas inimesed tahvelarvuteid kasutavad. Töötan ise mobiilifirmas ja suhtlen päevast päeva klientidega ja ikka vahel on nii tore kuulda seda rõõmu kui nad on minu soovitusel endale esimese nutiseadme soetanud ja mind selle eest tänanud, et on teinud elu mugavamaks. Minu vanavanemad ei kasuta nutiseadmeid, ma olen neile õpetanud ja näidanud, aga asi on ikka pealehakkamises. Kui seda ei ole siis ei ole võimalik ka ära õppida ja kasutada.

  ReplyDelete
 5. Lihtsalt mainin, et sellist kooli nagu TIP pole olemas. Kunagi oli TPI, praegu siis TTÜ. Ilmselt mõtled seda.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Heh.. Tibu ise ütleb koguaeg, et käis tipis. Eks ma seetõttu nii kirjutasin 😄

   Delete
  2. Tip on tip, aga sellest saavad ainult tipikad aru :)

   Delete
 6. Mina tundsin kuskil 12-13ndal nädalal.

  ReplyDelete
 7. Kaugelt vaatasin pilti kus vanaemaga oled et oh lahe vaip teil maas teie ees ja instast vaatasin et hoopis tuhkur..:D

  ReplyDelete
 8. Minul on rasedust 18+4 (esimene rasedus), ise hakkasin sees tundma naljakat liikumist u 15-16 nädal. 16+3 algasid tugevamad ja rohkem tuntavamad liigutused kui enne, tänaseks on trall juba päris tugev ja beebi väga aktiivne viimased 3-4 päeva olnud. Mees esimesed käega tuntavad löögid sai 18+0, kõhupealt näha ka juba liikumist aga mitte veel nii tugevalt, pigem nagu selline kerge muljumine 😊 see kõik on ikka nii vahva!!!

  ReplyDelete
 9. Hakkasin just üsna hiljuti (nädal-kaks tagasi) sinu blogi ja YT kanalit jälgima ja noo nii äge!!! Nii muinasjutuline armas perekond ja teie kutt seal kõhus tuleb küll eriti äge vend, kui tal sellised imetoredad emme-issi on :)
  ahjaa, ja küsimus...miks vanaemal selline hüüdnimi (tibu)?? :)
  MEELEOLUKAT AASTAVAHETUST TEIE PERELE!

  ReplyDelete
 10. Ahjaa, videot vaadates tekkis üks naljakas küsimus ka (võimalik, et tegelikult ka guugeldades leiaks vastuse, kuid küsin siiski). Mäletaksin justkui lapsepõlvest, et sai ka samamoodi potis tehes popkorni valmistada, aga vot üldse ei meenud, et mis või kuidas täpsemalt see värk käis...?
  Ja lisaks milliseid popkorne teete? Olen poes vaid neid mikroka variante näinud, neid peaks vast ka saama potis valmistada? :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Viskad natuke õli potti, lased kuumaks ja popcorn sisse. Kaas peale ja ootad kuni ära praksub. Kui vahe on 2-3 sekundit aitab ja valmis ta ongi. Edukalt saab kasutada ka mikroka popkorni selleks.

   Delete
 11. 16 nädal käimas ja tulid ära need oodatud liigutused:)) Esimese rasedusega tuli ka oodata 19. nädalani. Seekord aga platssenta ka tagapool ja need siblimised on kohe kopsti 3 nd varem tunda. VÕi olen ta lihtsalt juba nii suureks söönud igast hää ja paremaga. Tunne on igatahes IMELINE.

  ReplyDelete