Tuesday, December 20, 2016

"Leave the gun take the cannoli" e. Itaalia stiilis jõuluõhtu


Ühel päeval otsustas Ivar laua katta ja kokkama asuda. Nii meid külla kutsutigi. Oli teisipäevane õhtupoolik ja ausalt öeldes ei osanud ma üldse midagi sellist oodata. Tagant järele mõtlen, et mida muud Ivarilt üldse oodata saakski? Loomulikult viimse detailini läbimõeldud õhtut. Lausa nii läbimõeldud, et laual olid trükitud menüüd ja igale külalisele oli ka pisikene meene pakitud. Selles peitis ennast karbike trühvleid. Õhtusöök oli kolmekäiguline ja ausalt öeldes viis tõesti keele alla! Minu lemmik oli tiramisu! Mmmmm.. Sööks praegugi plaaditäie. Ei tea, miks see poiss seal kõhus nii suur magusa sõber on? Tüdrukud pidid ju olema suhkrust ja maasikavahust! Ma varem küll ei olnud, ausalt (loe: ei taha süüd endale võtta)!

Pearoaks valmistas Ivar pisikesi õhukese põhjaga pitsasid. Taigna tegi ka loomulikult ise. Minu suureks favoriidiks oli 4-juustu pitsa. See viis keele alla. Üle-üldse istuvad mulle endiselt lihata toidud rohkem. Ma ei saa isegi sinki võileivale panna. Liha osas suudan hetkel süüa vaid salaamit ja hakkliha. See on väga kummaline, sest reeglina tarbime me salaamit pigem harva.

Filmisime pisikese vlogi ka. Eks sealt näeb kõike täpsemini. Mallul oli Lendeke kaasas ja noh.. Minu süda sulab alati kui teda näen. Sellel korral kostitas Lende meid lausa kahe suure naeratusega, mille ka videole püüdsin. Ta pidas ennast muideks väga hästi üleval. Impressive!


Parima kvaliteediga vaatamiseks vali 720p!


Järgmise korrani! 

13 comments:

 1. Nägin teid Kristoga möödunud nädalavahetusel Viljandis Uku keskuse juures, vaat mida see vlogide vaatamine teeb, jäin minutiks mõtlema, et nii tuttavad näod ja hääl ja siis jõudis kohale, et oii :D aga igatahes väga armas, et teil selline hea sõber on, kes ilusaid üllatusi teeb :)

  ReplyDelete
 2. Niiiii armas kõhuke!
  Minul alguses olid kõik lihatooted vastumeelsed (isegi lihalõhna ei kannatanud), aga samas magusat ei tahtnud ka. Sõin juurikaid ja puuvilju. Plika sündis, kuigi kuna ma magusat ei tahtnud, siis oleks pakkunud poissi :)

  ReplyDelete
 3. Ma küll ei taha tõesti midagi paha öelda, aga mina ja kindlasti paljud, ootame Q&A videot. Ütlesid mingiaeg, et valgus paha jne. Siis ära üldse hakkagi mingit postitust tegema sel teemal, kui sa nagunii ei tee seda videot..
  Muidu mulle meeldite ja vloge vaatan alati heameelega :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. See on ausalt ka nii nõme kommentaar ja ainus asi mida sa tekitad on see, et see video tegemine muutub järjest vastumeelsemaks. See muutub kohustuseks ja see on hirmus nõme.

   Ma ei ole kunagi ühelegi videole mingit tähtaega pannud ja teen seda täpselt siis, kui tunne on selline. Vlogid on hoopis teine asi. Neid me filmime ju käigupealt. Q&A on ikka vähe pikem teema ja mulle ei meeldi asju lohakalt teha. Kui teen, siis korralikult.

   Delete
  2. See on naljakas veidi (tegelikult isegi kurb), et nii tore, kui see Q&A video ka poleks, siis kas sul, Anonüümne kasutaja, muud elu pole, kui oodata seda videot ja siis käia ja pahurdada, miks seda juba pole.
   Kui see sul nii südameasi on, siis usu mind, kui see tuleb, siis tõenäoliselt oled sina selle esimene vaataja, sest tundub, et sa käid seda koguaeg siit otsimas, nii et ära muretse, nägemata see sul ei jää.

   Triinule aga pikka meelt ja ilusat kasvamist!

   Delete
  3. Natuke naljakas on rääkida blogija videost (mida ta teeb OMAL vabal tahtel ja avaldab OMA blogis, siis kui TEMA tahab) nagu see oleks inimese põhiõigus! Get a life! Triinule ja tema perele rahulikku ja mõnusat jõuluaega!

   Delete
 4. Lihasöömisest raseduse ajal - siin on mõned videod/tekstid, mis põhinevad teadusartiklitele ja võivad seletada, miks sul praegu lihaisu pole. Kui soovid, siis loe/vaata :)

  http://nutritionfacts.org/video/animal-protein-pregnancy-and-childhood-obesity/
  http://nutritionfacts.org/video/maternal-diet-may-affect-stress-responses-in-children/
  http://nutritionfacts.org/video/morning-sickness-may-protect-mother-and-child/

  ReplyDelete
 5. Teil on nii armas kodu, selline hubane pesa :) Saan aru, et see on teil üürikodu? Kas plaanite nüüd, kui pere suureneb, ka oma nö päris kodu soetada?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitäh!! Kohe ei plaani, aga millalgil kindlasti. Me valmistame end vaikselt selleks ette :)

   Delete
 6. Soovitan raseduse ajal salaamit mitte süüa, kuna tegemist siiski pooltoore lihaga, mis sisaldab palju haigustekitajaid.
  Aga Sa näed ikka superilus välja, see kõhuke sobib nii hästi Sulle :)

  ReplyDelete